Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 25. 12:22 #6241
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.08.25. 11:58)
A Wikipédián Bonnie Tyler lapját utoljára augusztus hatodikán szerkesztették, így valószínűbb, hogy azt másolták innen. wink.gif Minden oldal alján ott szerepel, mikor módosították utoljára.


Hát nem hinném.Nézd már az adatlapján azokat a kék szövegeket.Rá kattintasz kiadja XY wikis oldalt.Szóval egész biztos hogy onnan másolta.
Más részt meg aug. 6-án azért szerkesztettek mert megtudtak egy 2012-s hírt.

De mindegy ezzel nem akartam "háborút". wink.gif
2 felhasználónak tetszik: like me, Lizania
2012. augusztus 25. 12:43 #6242
- törölt felhasználó -    
Az összes lapja mehet a Starity profilra, mivel az illető 2011 májusában volt utoljára aktív.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 25. 14:34 #6243
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
Szia!
Bianca Gascoigne adatlapját áthelyeznéd hozzám ?! Már meg is beszéltem Kicsilány16-al.
Köszönöm!
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 25. 14:42 #6244
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! smileeee.gif
Szeretném elkérni Evan Bourne adatlapját, mert már bőven lejárt nála a 6 hónap, és a szerkesztője nem szerkeszti. Köszönöm meghajolo.gif

Életrajza:
Matthew Joseph Korklan, ismertebb nevén Evan Bourne a World Wrestling Entertainment, rövidebben a WWE cég profil pankrátora. Evan 1983. március 19.-én látta meg a napvilágot St. Louis-ban, Missouri államban.
Evan középiskolás kora óta foglalkozott a birkózással, itt a birkózócsapatban vált ismertté. Később a Gateway Championship Wrestling-nél kezdett pankrátorkodni és 2000-ben debütált Lance Sydal néven. 2003-tól több pankrátorszervezetben is szerepelt például a NWA-ban és az IWA-ban. A 2004-es és a 2005-ös évek közötti időszakban a mostani WWE cég konkurensében tűnt fel, ahol a meccsi nagy részében vesztett. 1 teljes évig 2006-tól 2007-ig Japánba ment, ahol a karrierjét fejlesztette, és itt is csapatban játszott.
2007-ben leszerződött az Ohio Valley Wrestling-hez (OVW) ami a WWE egyik kisebb szervezete. Evan itt fejleszthette technikáját, és tovább fejlődhetett. Az itt töltött idő alatt Bourne csapatbajnoki övet szerez, amivel tiszteletet szerzett magának, és bizonyíthatott. 2008. elején leszerződött a Florida Champinship Wrestling-hez (FCW). Az itteni szereplése után Evan bejutott a WWE-be. Később a ECW-ban látható.
Az ECW-ban már a mostani Evan Bourne nevet használta és igazi high-fly stílusban kápráztatta el a nagyérdeműt, így a közönség hamar a kedvencévé fogadta.
A "Shooting Star Press"- nevű látványos finishing move-jával sokáig közönségkedvenc lett. A legközelebb Slammy Díjátadón megkapta a legjobb Finishing Move-ért járó Slammy díjat. Bokasérülést szenvedett, ami miatt pár hónapra ki kellett maradnia, de 2009. március 17-én visszatért az ECW-ba.
Majd összeállt Kofi Kingston-nal akivel megalakították az Air Boom nevű Tag-team csapatot. Sokáig birtokolhatták magukénak az öveket, ám megesett, hogy más Tag – team csapatok elvették tőlük, de ők visszaszerezték.
A WrestleMania XXVIII. (28.) előtt Evan-t tiltott szerek használatán kapták, amiért több hónapos eltiltásra került, ám a cég nem engedte több hónapig „porosodni” az öveket így odaadták egy másik Tag – team csapatnak. Evan-t sérülés is érte ezért az sem valószínű, hogy visszajöhet a WWE-be. Az övek jelenleg Kofi Kingston-nál és újdonsült csapattársánál R-Truth-nál vannak.

Magánélete
Evan mindkét szülője tanár, ő viszont a pankráció ösvényére kanyarodott, van egy testvére Mike aki Mike Sydal néven birkózik
Evan a Főiskolán diplomát szerzett, majd 2005-ben kezdett dolgozni mint értékesítési marketing alelnök egy kis posta fiók cégnél St. Louis-ban, de továbbra is pankrátor.

Érdekességek:

- Evan 173 cm magas, és 83 kg.
- Befejező mozdulata az Air Bourne.
- Evan főbb eredményei: OVW Heavyweight Champion, ROH World Tag Team Champion, WWE Tag Team Champion
- Az Air Boom Tag – team név Evan és Kofi befejező mozdulatának a kombinálása (Kofi – Boom, Evan – Air Bourne)
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 25. 15:04 #6245
Ancsu
Ancsu
 
StátuszNever gonna be alone...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.09.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 998
Azonosító: 135804
Offline offline
Üdv!

Szeretném elkérni Elizabeth Álvarez lapját, mivel nincsen szerkesztője. Előre is köszönöm! meghajolo.gif

Ancsu
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 25. 15:35 #6246
like me
like me
Emma Woodhouse
 
StátuszFallen love<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 1415
Csatolások: 15
Azonosító: 164042
Offline offline
Idézet (RAZ_ @ 2012.08.25. 09:57)
Lehet, hogy rég frissített rajta, de szerintem előbb írj bazsinak. Aktív, és biztos lehet neki levelet írni. Szerintem te sem örülnél, ha az első számú kedvencedet elkérnék a hátad mögött. Amellett láttad Bonnie Tyler életrajzát? Kétlem, hogy te vagy akár bárki más tudna egy ennyire alapos életrajzot írni róla.  blink.gif Azt meg elég nagy pofátlanságnak tartanám, ha csak azért kérnéd el, hogy kiegészítsd 1-2 új aprósággal. Akkor már bizonyíts, és írj egy ehhez hasonló életrajzot.  biggrin.gif  beer.gif

Megnéztem, hogy nap mint nap aktiv-e, nem nagyon volt, nem szívesen veszem el senki adatlapját. Ezt pedig nyugodtan megirhattad volna priviben, mert nyilvánosan kioktatni valakit sem dicsőség. Ez esetben szerintem az ilyen adatlapokat is starity profil alá kellene tenni, hogy legyen esélye bazsinak visszaszerezni az életrajzával, amit már nagy fan lévén kimásolt a wikiről friends.gif Kezet?
3 felhasználónak tetszik: Empress, Lizania, Luckie
2012. augusztus 25. 15:51 #6247
- törölt felhasználó -    
Kérlek helyezzétek át hozzá Katie Leclerc adatlapját. Előre is köszönöm.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 25. 15:57 #6248
- törölt felhasználó -    
Ha lehetséges, szeretném elkérni a starity-s profilról Kim Nam Joo lapját.
Előre is nagyon köszönöm! smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Betti90, lA-dONNA, Törpemókus, _ToTo_
2012. augusztus 25. 18:39 #6249
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Idézet (like me @ 2012.08.25. 15:35)
Megnéztem, hogy nap mint nap aktiv-e, nem nagyon volt, nem szívesen veszem el senki adatlapját. Ezt pedig nyugodtan megirhattad volna priviben, mert nyilvánosan kioktatni valakit sem dicsőség. Ez esetben szerintem az ilyen adatlapokat is starity profil alá kellene tenni, hogy legyen esélye bazsinak visszaszerezni az életrajzával, amit már nagy fan lévén kimásolt a wikiről friends.gif Kezet?


Szerintem meg megvan minden joga szerkeszteni a lapját (amit nem a Wikiről másolt), még így is. Egy minimális életrajz megírása 1-1,5 órába telik, és ne is beszéljünk Bonnie lapjáról, hiszen több órába telhetett, míg megírta azt szerkesztője. Egyébként ha picit utánanéztél volna, akkor megtaláltad volna Bazsi oldalát, ahol fent van a Wikipédiás link is, és valljuk be, szerintem még ha akarnál, akkor se tudnál ennél hosszabbat írni. Max. az elmúlt egy évről, de szerintem azt a mostani szerkesztője is megtudja tenni, ha már egy ilyen életrajzot tudhat maga mögött. Egyébként ha te is szereted ezt az énekesnőt, akkor az úgy tökre fair lett volna, ha írsz a szerkesztőjének, mert gondolom láttad, hogy óriási rajongónál van, aki nemcsak egy divatból sztárolja, és valljuk be, egy adatlap szerintem akkor van a legjobb kezekben, ha tényleg az szerkeszti, aki nagy rajongója, mert az elég sok mindent tud róla írni. Amúgy meg honnan szedtétek, hogy Wikipédiás? Attól, hogy fent van ott is, attól esetleg nem lehet Starity-s? Egyébként szerintem nem szép dolog leminősíteni úgy Bazsit, hogy nem is ismered, és hogy nem tudod mik állnak a dolgok mögött. Utána kéne nézni dolgoknak (nem csak annak, hogy mikor szerkesztette utoljára a lapot). Egyébként meg egy csomó cikket írt ide, és az oldalára is, és te kinéznéd belőle, hogy a #1 kedvencének nem tud egy életrajzot írni, hanem csak másolni? Ne már...
1 felhasználónak tetszik: RAZ_
2012. augusztus 25. 18:41 #6250
- törölt felhasználó -    
Szeretném elkérni Aura Dione adatlapját smileeee.gif
2012. augusztus 25. 18:42 #6251
- törölt felhasználó -    
Egyáltalán nem járt le a hat hónap, bár az igaz, hogy az életrajza elég érdekes blink.gif. Majd ToTo és Bessie eldöntik, mi legyen, de valószínűleg kap egy figyelmeztetést a szerkesztő.

Idézet (Nessa123 @ 2012.08.25. 18:41)
Szeretném elkérni Aura Dione adatlapját  smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 25. 18:49 #6252
- törölt felhasználó -    
Idézet (malna90 @ 2012.08.19. 10:34)
Sziasztok! Szeretném elkérni Alex Gaskarth lapját Starity profiljáról, irtam is neki egy hosszabb életrajzot. Megköszönöm ha megkapom. blush.gif Üdv. malna90
Kezdetek
Alexander William Gaskarth 1987. december 14-én született Harlow-ban Essex megyében az Egyesült Királyságban. Édesanyja Isobel Gaskarth, édesapja Peter Gaskarth. Volt egy testvére Tom Gaskarth aki túladagolásban meghalt. Fiatal korában magániskolában tanult.  12 éves korában Baltimore-ba az USA-ba költöztek. A gimnáziumi tanulmányait a Dulaney Gimnáziumban végezte 2006-ban. 

Karrier

Alex Gaskarth és Jack Barakat (a két legjobb barát) együtt alapitották meg az All Time Low nevű amerikai pop/punk bandát 2003-ban. Először Rian Dawson csatlakozott a dobosi posztra majd később Zack Merrick a basszer helyre. 
2004-2005
Kezdetben Blink 182 dalokat dolgoztak fel. Később leszerződtek első lemezkiadójukhoz az Emerdal Records-hoz, majd 2004-ben kiaták első kilemezüket ami a „The Three Words To Remember In Dealing With The End cimet kapta. 2005. Júliusában a banda kiadta első debütáló lemezüket a The Party Scene-t.

2006

Mielőtt leérettségiztek 2006-ban, leszerződtek egy másik lemezkiadóval a Hopeless Records-al. A banda azt nyilatkozta egy interjúban hogy még a gimnázium 2. évfolyamán kezték el komolyan venni a zenét. 2006. Júliusában kiadták második kislemezüket a Put Up Or Shut Up-ot. A lemez jó helyeket ért el az Independent Albums és a Top Heatseekers zenei listákon. 2006-ban egy sűrű turné vette kezdetét ami a lemezt promotálta. A turné után a banda elkezdett új dalokat irni második albumukhoz.
2007-2008
2007.nyarán felléptek a népszerű Vans Warped Turnén.  Ebben az évben turnéztak először az Egyesült Királyságban. 2007. szeptemberében kiaták második stúdióalbumukat ami a So Wrong It’s Right cimet kapta. Miután kiadták a So Wrong It’s Rightot a népszerűség felütött náluk.
Márciustól májusig felléptek az Alternativ Press Magazin Turnéján a The Rocket Summer-el és a Forever the Sickest Kids-el. Májusban mág felléptek a Give It A Name Fesztiválon. Szintén májusba az Egyesült Királyságban turnéztak a Cobra Starship-el.  Decemberben megnyerték a 2008-as „Év Bandája” dijak a Grammy Dijak magazintól aminek 2009.januárjában a boritóján is szerepeltek.
2009
2009. elején kijeletették a Rock Sound magazinnak hogy harmadik stúdióalbumukhoz elkezdtek dalokat irni. Januárban már el is kezdték felvenni a dalokat a lemezre és a dalok egy hónappal később már kész is voltak. Az album első „single”-je a Weightless  márciusban már ki is jött és rögtön első lett a UK Toplistán.
A „Nothing Personal” Július 7-én jött ki. De a dalokat már egy héttel előbb le lehetett tölteni az internetről. Az albumból 60-75 ezer darab kelt el világszerte és #4 helyet ért el a Billboard 200-on. Tavasszal a Fall Out Boy Believer Never Die Part Deux Turnéján játszottak együtt olyan bandákkal mint a Metro Station, a Hey Monday, a Cobra Starship és természetesen a Fall Out Boy-al is. Júniusban egy Ausztráliai és egy Japán turnén vettek részt.Évközben megjelent egy új single szám a Toxic Valentine amit az Ördög Bújt Beléd c. filmhez készült.  2009 bejelentették első Glamour Kills Turnéjukat. Év végén pedig átszerződtek az Interscope Records lemezkiadóhoz.

2010-2011

Februárban a banda egy újabb Nagy-Britanniai turnén vett részt. Ezalatt elkezdték forgatni saját lemezüket. Májusban és júniusban részt vettek a Bamboozle-ön. Március 15-én kiadták ezévi Single számukat a Painting Flowers-t ami az Alice Csodaországban cimű filmhez készült. Május 25-én kiaták a dvd-t ami a Straight To DVD cimet kapta, ez bemutatta a fiuk életét a zeneiparban és a barátságukat.
Legújabb negyedik stúdió albumuk  a Dirty Work 2011 júniusban jelent meg. Az album mielőtt hivatalosan megjelent volt egy tavaszi Dirty Work turné. 2011. nyarán részt vettek egy nyári turnén. Az őszt a Rise And Fall Of My Pants turnéval zárták. Év végén újra stúdióba vonultak legújabb albumukhoz.
2012-2013
Az év elején ujabb Egyesült Királysági turnén vettek részt. Márciusban Alex szerepelt a We Are The In Crowd – Kiss Me Again c. videoklipjében. A banda májusban Braziliában turnézott. Június elsején kiadták legújabb single számukat a The Reckless And The Brave-t amit a saját oldalukon le lehet tölteni ingyen mivel ekkor nemvolt lemezszerződésük. Június 15-én belekeztek a Vans Warped Turnéba ami agusztusig tartott. Július 3-án visszaszerződtek a Hopeless Records lemezkiadóhoz.
Agusztusban egy európai turnén vesznek részt,  ahol Ausztriát és Csehországot is érintik. Legújabb albumuk október 9-én fog megjelenni Don’t Panic cimmel, amit a Fall Out Boy volt vokalistája Patrick Stump is producerált és amiben Cassadee Pope is közreműködött. Ősszel egy újabb turnén fognak részt venni az Egyesült Államokban. 2013-ban a Soundwawe elnevezésű turnén fognak részt venni a  Blink 182-vel Ausztráliában.
Magánélet
A gimnáziumban kezdett el kapcsolatban lenni Lisa Noel Ruocco-val. Még 2009-ben egy ígéret gyűrűt vettek egymásnak, mondván hogy örökké együtt lesznek. 2011 nyár elején, amikor a Bamboozle Chicagó-i zenefesztivál volt Lisa megcsalta Alex-et, ezáltak szakitottak, sőt még a twitteren és törölték kapcsolatukat hogy ismerősök. 
2011 nyár vége fele Alex randizott egy lánnyal, Janelle Hansennel, róla irta a That Girl cimű dalt a Dirty Work lemezükön, ám ez csak egy nyári kaland volt.
2012-ben több pletykaoldal is azt hangoztatta Taylor Jardine, a We Are The In Crowd énekesnője együtt van Alex-el ám ez nem volt igaz. Nyáron a Vans Warped Turnén azonban kéz a kézben mentek a sztárok, ám a kapcsolatuk sosem lett megerősitve egyik féltől sem.
Érdekességek
-Alexnek három tetoválása van, egy csontváz a bal karján, egy rózsa és egy T.E.G. felirat bal kézfején és egy halálfej a nyakán
-Kedvenc dala a Journey nevű bandától a Don’t Stop Believing
-Van két kutyája Sebastian és Peyton
-Egy saját ruharészlege van a Glamour Kills ruhacégnél aminek a neve A.W.G. a nevéből röviditve
-Alex gyakran váltogatja hajszinét, legutóbb a VW Turnén rózsaszin csikok voltak benne

Diszkográfia

All Time Low
2004 - The Three Words to Remember in Dealing with the End (EP)
2005 -  The Party Scene
2006 - Put up or Shut up (EP)
2007 - So Wrong, It's Right
2009 - Nothing Personal
2010 - MTV Unplugged (CD/DVD)
2010 - Straight To DVD
2011 - Dirty Work
2012 – Don’t Panic (Október 9.)
Singles
Circles (2005)
The Girl’s A Staright Up-Husler (2006)
Coffeeshop Soundtrack (2006)
Six Feet Under The Stars (2007)
Dear Maria Count Me In (2008)
Poppin Champagne (2008)
Weightless (2009)
Damned If I Do Ya, Damned If I Don’t (2009)
Toxic Valetine (2009)
Lost In Stereo (2010)
Painting Flowers (2010)
I Feel Like Dancing (2011)
Forget About It (2011)
Time-Bomb (2011)
Merry Christmas, Kiss My Ass (2011)
The Reckless And The Brave  (2012)
For Baltimore (2012. agusztus 24.)

Közreműködések
We Are The In Crowd – Kiss Me Again (2012)
Yellowcard – Telescope (2012)
Simple Plan - Freaking Me Out (2011)

Filmográfia
2009 – Celebrating New Year’s Eve With MTV
2010 – MTV Unplugged
2010 – Straight To DVD
2010 – Silent Library

Videoklip
All Time Low
Circles (2005)
The Girl’s A Staright Up-Husler (2006)
Coffeeshop Soundtrack (2006)
Six Feet Under The Stars (2007)
Dear Maria Count Me In (2008)
Poppin Champagne (2008)
Weighltess (2009)
Damned If I Do Ya, Damned If I Don’t (2009)
Lost In Stereo (2010)
I Feel Like Dancing (2011)
Forget About It (2011)
Time-Bomb (2011)
Merry Christmas, Kiss My Ass (2011)
The Reckless And The Brave  (2012. október)

We Are The In Crowd
Kiss Me Again (2012)

+ Beirtam még 1-2 információt ami nemrég jelent meg. smileeee.gif
2012. augusztus 25. 18:58 #6253
- törölt felhasználó -    
Szeretném elkérni Damon Wayans adatlapját ami 2012.01.05-én lett utoljára szerkesztve
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 25. 20:52 #6254
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Jézus máriám! Nehogy már olyat védjetek aki 2 éve hozzá sem nyúlt egy laphoz! Ha annyira szereti, szerkessze is! Az életrajza amúgy nekem is túl gyanús, szóval nem tudom mit izéltek ennyit, teljesen jogosan kérte el like me. Ha szereti ha nem a szerkesztője, 2 éve ** hozzányúlni, így jogos.
11 felhasználónak tetszik: Luckie, idone, Pöttömke, Icebreaker.gold, ItsLénaa, An_d_a, SoShi Kameo, Empress, Black Hearth2, like me, N.k
2012. augusztus 25. 22:06 #6255
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif
El szeretném kérni Kirk Acevedo adatlapját, mivel 2010-ben volt utoljára szerkesztve. smileeee.gif Van életrajza, de van egy olyan érzésem, hogy kimásolta a szerkesztő, így ha kell, akkor írok neki tisztességes életrajzot. smileeee.gif Köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 26. 01:36 #6256
DettyBetta97
DettyBetta97
 
StátuszDon't stop the party<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.02.
Hozzászólás: 1023
Csatolások: 0
Azonosító: 164675
Offline offline
szeretnem szerkeszteni ezt a lapot
http://starity.hu/sztarok/caroline-costa/
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 26. 08:39 #6257
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Őt 2011-ben szerkesztették utoljára, rendbe tenném és utána mehet a starity profilra. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 26. 10:25 #6258
- törölt felhasználó -    
Zacky Vengeance adatlapja elég régen volt már frissítve. Én szívesen átvenném, két - három hetente biztosan lenne róla valami információ.
2012. augusztus 26. 10:32 #6259
- törölt felhasználó -    
Elég régen? Két hónapja! Ha hat hónapja nem lett volna szerkesztve, akkor még azt mondom, jól van, de így...
A másik meg: az Avenged Sevenfold épp szünetet tart, és amúgy sincs róluk információ hónapokig, akkor mégis hogy tudnád 2-3 hetente frissíteni? Mindig beleírnál egy új mondatot? rolleyes.gif
Abbey (a szerkesztője) ráadásul nagyon szereti Zackyt, és nem két perc volt, míg így megcsinálta az adatlapját. Nyugodtan írhattál volna neki egy levelet, talán ki is egyezhettél volna vele, mielőtt ToTonak írsz. Ide ugyanis akkor szokás írni, ha:
1. A szerkesztő inaktív
2. Ha egy vagy több lap életrajza értelmetlen szöveget tartalmaz
3. Életrajz nélküli adatlapot találsz
4. Hat hónapnál régebben frissített lapot szeretnél átvenni, vagy a sajátodat szeretnéd áttetetni a Starity-profilra.

Idézet (AliceBitch @ 2012.08.26. 10:25)
Zacky Vengeance adatlapja elég régen volt már frissítve. Én szívesen átvenném, két - három hetente biztosan lenne róla valami információ.
8 felhasználónak tetszik: Lizania, Luckie, ItsLénaa, Grace Benning, Pöttömke, SoShi Kameo, LadyAlexa, _ToTo_
2012. augusztus 26. 13:32 #6260
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Madison Lovato nevét át kéne írni Madison De La Garzara, ugyanis ez a neve. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
484 oldal 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!