Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 04. 15:19 #6461
- törölt felhasználó -    
Letelt. A szerkesztője július közepe óta nem jött az oldalra, ha lehet átvenném. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, _ToTo_
2012. szeptember 04. 15:51 #6462
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (IFan @ 2012.09.01. 17:53)
Szia ToTo remélem olvasod a hozzászólásomat mert szeretnék adatlapot szerkeszteni most csináltam egyet Ivy Chenről.
tudom h elfoglalt vagy de mindenképpen szeretném megcsinálni ezt az adatlapot.
Másrészt végig olvastam a topicodat azt szeretném kérdezni h hova küldhetném az ellenőrző linket?

Ellenőrző linket az amit tudni kell róla részhez kell bemásolni. Miután átnézem és jóváhagyom a lapot, a linket úgyis kitörlöm. smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: Darkness, Luckie, Pöttömke, SoShi Kameo, Saranghae, Törpemókus, _ToTo_
2012. szeptember 04. 17:59 #6463
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Ennek a fórumozónak igencsak rossz állapotban vannak a lapjai, mindemellett már több, mint három hónapja nem lépet be a fiókjába, így szerintem a sztáradatlapjai mehetnek a Starity-s profilra.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. szeptember 04. 18:05 #6464
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Carter Jenkins-nek 2 adatlapja van blush.gif
1. http://starity.hu/sztarok/carter-jenkins/
2. http://starity.hu/sztarok/carter-mark-jenkins/
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. szeptember 04. 19:38 #6465
- törölt felhasználó -    
Szia ToTo/Bassie, moderátorok!
Szeretném ha áthelyeznétek Luckie-hoz a köveztkező lapokat:
Lesley Fera
Natalie Hall
Előre is köszönöm!biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, _ToTo_
2012. szeptember 04. 20:42 #6466
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! beer.gif
Van egy kis problémám, bár szerintem ezzel nem vagyok egyedül: ma vettem észre, hogy Freeze belejavított valamit Kerry Katona adatlapjába, ami már másodszorra fordul elő. Az első alakítás után nem alakítottam semmit az adatlapon, csak rányomtam a szerkesztemre utána, nehogy az legyen, hogy más emiatt kéri el, mivel a lapot rendesen kidolgoztam, és a csaj semmit nem csinál mostanában. Ez pár hónapja volt, és az eset ma megismétlődött.
Igazából nem azzal van a baj, hogy belejavított, hiszen moderátor, sőt, ő az oldal alapítója, és megteheti - de azért nem bántam volna, ha egy levelet kapok róla, mi volt a baj, mert így törhetem a fejem.
Szerintem minden szerkesztő, akinek az adatlapjába belejavít valamelyik moderátor, az legalább egy üzenetet megérdemelne arról, mi volt a gond.
Azért ide írtam, mert Freezenek sajnos nem tudok írni. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, Empress, Évike12, _ToTo_
2012. szeptember 04. 21:11 #6467
indiancsaj
indiancsaj
visszatérő vendég
 
Státusz"A világ tökéletlen, de csak egy van belőle."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 1
Azonosító: 124444
Offline offline
Sziasztok!
Philip Winchester adatlapját egy évvel ezelőtt valaki elvette tőlem, és most láttam, hogy 2011 júliusa óta nem volt szerkesztve. Nagyon szeretném visszakapni, és rendbe tenni mert amit eddig írtam róla eltűnt.
Előre is köszönöm biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. szeptember 04. 21:47 #6468
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
El szeretném kérni Sarah Brightman adtalapját mert már letelt a hat hónap határidő!
Előre is köszönöm!
Nataural. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. szeptember 04. 21:52 #6469
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.09.04. 20:42)
Sziasztok!  beer.gif 
Van egy kis problémám, bár szerintem ezzel nem vagyok egyedül: ma vettem észre, hogy Freeze belejavított valamit Kerry Katona adatlapjába, ami már másodszorra fordul elő. Az első alakítás után nem alakítottam semmit az adatlapon, csak rányomtam a szerkesztemre utána, nehogy az legyen, hogy más emiatt kéri el, mivel a lapot rendesen kidolgoztam, és a csaj semmit nem csinál mostanában. Ez pár hónapja volt, és az eset ma megismétlődött.
Igazából nem azzal van a baj, hogy belejavított, hiszen moderátor, sőt, ő az oldal alapítója, és megteheti - de azért nem bántam volna, ha egy levelet kapok róla, mi volt a baj, mert így törhetem a fejem.
Szerintem minden szerkesztő, akinek az adatlapjába belejavít valamelyik moderátor, az legalább egy üzenetet megérdemelne arról, mi volt a gond.
Azért ide írtam, mert Freezenek sajnos nem tudok írni. sad.gif


Valószínűleg valami "apróságot" írt csak bele. Régebben egyszer nálam is volt ilyen, jó ideig gondolkodtam, hogy miért szerkesztette az adott sztárt, aztán rájöttem, hogy a nevében írt át valamit. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2012. szeptember 05. 16:15 #6470
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Syasztok, lenne ismételten egy kérésem a moderátorok felé blush.gif Megint a Starity-s profilról szeretnék elkérni egy adatlapot.
Strify-ről lenne szó.
Írtam neki gyorsan valamicske életrajzot, de persze majd ha megkaphatom, akkor sokkal összeszedettebb életrajzot írok neki, több információval, mint ahogy már a többi ilyen lapomnál is így volt happy.gif
Előre is köszönöm meghajolo.gif

Jack E. Strify életrajza:

Cinema Bizarre:
2007-ben vált ismertté a Cinema Bizaerre nevű német glam rock zenekar énekeseként. Első daluk a „Love Song (They Kill Me)” volt amelyből klip is készült, és a srácok rögtön nagy rajongótáborra tettek szert nem csak Németországban, hanem Európa szerte.
Ebben az évben első stúdió albumuk is megjelent, a Final Attraction, és olyan népszerű CB dalok találhatóak meg rajta mint a „Love Songs”, az „Escape To The Stars” és a „Forever Or Never”.
2008-ban Luminor, az akkori billentyűs elhagyta a csapatot, és helyére jött Yu egyik barátja, Romeo..
November 1.-én új felállásban megjelent a Cinema Bizarre második stúdió albuma, a ToyZ.
Ezen megtalálható volt többek között a „My Obsession”, amihez a klipet Amerikában forgatták, majd a „BANG!” és az „I Came To Party”, amit közösen adtak elő az amerikai pop-dance énekessel, Space Cowboy-al.
2010 januárjában a fiúk a MySpae oldalukon hivatalosan is bejelentették, hogy nagyobb szünetet terveznek, és hogy mindenki a maga zenei útját járja egy ideig, de nagyon úgy néz ki, többek szerint is, hogy ez egyben a csapat végleges feloszlását is jelentette.
Szóló karrier:
Strify miután szétszéledt a Cinema Bizarre szóló énekesi karrierbe kezdett, először a „Blashphemy” újrahangszerelt verziójával ami eredetileg CB dal és ebben a francia DJ, Junior Caldera is segédkezett.
Stirfy utána kicsit felhagyott az énekléssel és kipróbálta magát DJ-ként is amivel egész szép sikereket ért el, sokatt lépett fel Oroszországban, Franciaországban és Amerikában is.
2012-ben újra hallatott magáról, amikor megjelent „Brave New World” című klipje, ahol ismét már mint énekes van jelen, és ez előfutára az első saját nagylemezének, aminek még nincs konkrét időpontja, hogy mikor jelenik meg.
Augusztusban ismételten jelentetett meg klipet, a „Sanctuary”-t, ami a „Brave New World”-höz hasonló szerepet tölt be, vagyis ízelítő a nagylemezről.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. szeptember 05. 17:08 #6471
Tündiii
Tündiii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1995
Csatolások: 228
Azonosító: 149865
Offline offline
http://starity.hu/sztarok/naomi-knight/
Helló! Naomi Knight adatlapját szeretném szerkeszteni. smileeee.gif

Trinity McCray -ismertebb nevén Naomi Knight- amerikai táncos, modell és profi bírkózó, a WWE dívája. 2010-ben tagja volt az NXT harmadik évadának. FCW Divas Champion övet is szerzett.

Karrier
Naomi már 10 évesen tudta, hogy előadóművész akar lenni. Először pompomlány volt az Orlando Magic kosárlabda csapatnál. Volt Flo Rida háttértáncosa is. 2012. január 9-én debütált a Nyers erőben, Cameron Lynn-el együtt. A WrestleManián mutatkoztak be, Brodus Clay mellett.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. szeptember 05. 17:11 #6472
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Ennek a sztárnak a nevét át kellene írni Željko Ivanek-re. A szerkesztőjének lapjait 2010-ben frissítette utoljára, és némelyiknél csak angol nyelvű életrajz van.
2 felhasználónak tetszik: Darkness, _ToTo_
2012. szeptember 05. 18:24 #6473
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Sziasztok! hi.gif

Szeretném elkérni Kimora Lee Simmons adatlapját. smileeee.gif

Kimora Lee Simmons amerikai modell és divattervező. Modell karrierje 13 éves korában kezdődött, amikor édesanyja beíratta egy modell iskolába és felfigyelt rá a Chanel. Egzotikus kinézete van, mert koreai és afro-amerikai szülők gyermeke. Kreatív igazgatója a Baby Phat vállalatnak. Szerepelt pár filmben, de könyvet és parfümöt is dobott már piacra.

Előre is köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. szeptember 05. 19:44 #6474
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Nagyon szeretném szerkeszteni Kerry Washington és Bastian Schweinsteiger adatlapját.Örülnék neki, ha csatolnátok hozzám.Előre is köszönöm!

Kerry Washington:
1977. január 31-én látta meg a napvilágot az Egyesült Államokban.Legismertebb alakítását a Ray című filmben nyújtotta Della Bea Robinsonként.Jelenleg a Botrány című sorozatban játssza a főszerepet.

Bastian Schweinsteiger:
1984. augusztus 1-én látta meg a napvilágot Németországban.Profi labdarúgó, jelenleg a Bayern München és a német labdarúgó-válogatott középpályása.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. szeptember 05. 19:51 #6475
- törölt felhasználó -    
Szia!
Egy pár soros rövid kis életrajz ellenében - amit később kibővíthetsz - meg fogod kapni wink.gif Persze ha a meglévő lapjaid rendben vannak!

Idézet (csibus0128 @ 2012.09.05. 19:44)
Sziasztok!
Nagyon szeretném szerkeszteni Kerry Washington és Bastian Schweinsteiger adatlapját.Örülnék neki, ha csatolnátok hozzám.Előre is köszönöm!
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Luckie
2012. szeptember 05. 20:22 #6476
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Ezen felhasználó több lapját is régen szerkesztette.
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. szeptember 05. 21:02 #6477
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Szia megint én lennék. :'D Cobain nekem adta Jonsu sztáradatlapját átraknátok hozzám?*-* Most nincs szerkesztője az adatlapnak.^^ biggrin.gif Köszi Cobain és _ToTo_ előre is. meghajolo.gif
2012. szeptember 06. 14:36 #6478
xxstar
xxstar
új tag
 
StátuszAdatlapjaimat cserélem:))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.16.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 4
Azonosító: 177967
Offline offline
Láttam hogy BritneyVivi sztáradatlapjait el lehet kérni,ha minden igaz.
Én Zorigt Batjin adatlapjáért jelentkeznék mivel már több mint 1 éve nem volt frissítve.
1000 feletti,életrajz is megvan,nem tudom jelentkeztek már érte?!smilee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. szeptember 06. 15:44 #6479
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
Kérlek helyezzétek át hozzám Anja Rubik adatlapját Kivi-tőlés adorebubble-tól Hilary Rhoda adatlapját- a cserét már megbeszéltem velük.
Köszönöm! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Törpemókus, _ToTo_
2012. szeptember 06. 15:55 #6480
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
Sziasztok!
Az ő lapja legutoljára 2011-ben volt szerkesztve, ha lehetséges én szívesen átvenném.
Előre is köszönöm. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Törpemókus, _ToTo_
484 oldal 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!