Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 30. 19:42 #6821
Bogiboszi
Bogiboszi
(づ。◕‿‿◕。)づ
 
Státusz。◕‿◕。 ʕ•ᴥ•ʔ
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.11.01.
Hozzászólás: 1062
Csatolások: 2096
Azonosító: 163052
Offline offline
Sziasztok!
Szeretném elkérni Jessica Mauboy adatlapját mert már régen volt szerkesztve és nincs életrajza.
Előre is köszönöm meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. szeptember 30. 19:49 #6822
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bogiboszi @ 2012.09.30. 19:42)
Sziasztok!
Szeretném elkérni Jessica Mauboy adatlapját mert már régen volt szerkesztve és nincs életrajza.
Előre is köszönöm  meghajolo.gif

Írj neki egy 5-10 soros életrajzot. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. szeptember 30. 19:49 #6823
- törölt felhasználó -    
Szia!
Írj neki egy pár soros életrajzot - amit később kibővíthetsz!-, és meg fogod kapni! Az életrajz nélküli adatlapoknál ugyanis ez a kritérium! wink.gif

Idézet (Bogiboszi @ 2012.09.30. 19:42)
Sziasztok!
Szeretném elkérni Jessica Mauboy adatlapját mert már régen volt szerkesztve és nincs életrajza.
Előre is köszönöm  meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. szeptember 30. 21:03 #6824
- törölt felhasználó -    
Mehet a Starity profilra. A szerkesztője ugyan elvileg tegnap szerkesztette, de nagyon úgy tűnik, csak rányomott a Szerkesztés gombra :S
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. szeptember 30. 23:33 #6825
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2012.09.29. 17:19)
Ime a legújabb gyöngyszem:


Jézus ereje neee.. ez már a vég...
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. október 01. 00:20 #6826
- törölt felhasználó -    
ToTo/Bessie!
Régóta figyelemmel kísérem egyik kedvencem adatlapját, ugyanis január óta nem történt semmi változtatás a lapon. A szerkesztője felkerült már jó pár hónapja a starity profil alján lévő tagok közé, akiknek szabadon elkérhetők a lapjaik, de mivel az illető kiírta, hogy a "lapjai folyamatos szerkesztés alatt állnak" ezért vártam. Nem szoktam elkérni adatlapot a szerkesztő háta mögött, de ahhoz túlságosan bírom Szabó P. Szilveszter-t, hogy tovább "kallódjon". Ezért szeretném elkérni a lapját.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. október 01. 06:41 #6827
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Szeretném elkérni ezt az adatlapot, mert ma lejárt a 6 hónap. Nagyon kedvelem és ezért szívesen szerkeszteném, ha lehetséges!
Előre is köszönöm!
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. október 01. 06:52 #6828
Amymya15
Amymya15
We ♥ John's 1.25
 
StátuszBread Section
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.26.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 32
Azonosító: 118559
Offline offline
Szisztok! Már egy ideje figyelem 2 kedvencem adatlapjait ( John és Edward Grimes) ,és változatlanul fel vannak cserélve a profilképeik. Ez nem is lenne olyan nagy gond ,hiszen qikrek...aki nem foglalkozik velük sokat az lehet ,hogy eleinte még keveri őket ,de tök normálisan írtam levelet az adatlapok szerkesztőjének ,amiben jeleztem a dolgot neki és válaszul körülbelül annyit kaptam ,hogy ' nem...nincsenek felcserélve, rosszul látok" . Tudnátok légyszi valamit tenni ? Előre is köszönöm ! :-)
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. október 01. 12:03 #6829
- törölt felhasználó -    
Szeretném elkérni a Starity profilról Margarita Levieva adatlapját, ha még nem kérte el senki. Mivel nincs életrajza, írtam neki pár sort:
Margarita Levieva 1980. február 9-én született az egykori Szovjetunió területén. Tornásznak készült. 11 éves korában költözött családjával az Egyesült Államokba, ám tornász pályafutását állapolgári jogi okok miatt abba kellett hagynia.
Úgy döntött, színésznő lesz, így beiratkozott a William Esper Stúdióba.
Első szerepét 2004-ben kapta a Billy's Choice című filmben. 2005-ben a New York Magazin az 50 legszebb New York-i ember közé választotta.
2011-ben csatlakozott a Revenge stábjához, ahol az eredeti Emily Thorne szerepét kapta, aki személyazonosságot cserél Amandával.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. október 01. 14:22 #6830
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Kedves ToTo/ Bessie
Nemrég odaadtam Kincsinek Robert Kubicalapját de még hozzá sem nyúlt, szeretném visszakapni ha lehet. Köszönöm! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. október 01. 14:57 #6831
Bogiboszi
Bogiboszi
(づ。◕‿‿◕。)づ
 
Státusz。◕‿◕。 ʕ•ᴥ•ʔ
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.11.01.
Hozzászólás: 1062
Csatolások: 2096
Azonosító: 163052
Offline offline
Idézet (Bogiboszi @ 2012.09.30. 19:42)
Sziasztok!
Szeretném elkérni Jessica Mauboy adatlapját mert már régen volt szerkesztve és nincs életrajza.
Előre is köszönöm  meghajolo.gif


Életrajza:
Kezdetek
Jessica Hilda Mauboy 1989. augusztus 4-én született Ausztráliában egy Darwin nevű településen.Édesapja indonéz származású még Édesanyában ausztrál,brit és amerikai vér is csörgedezik.
Karrier
Jessica 2006-ban szerződést kötött a Sony Music Australia-val miután véget ért a negyedik évadja az Australia Idol-nak.2012-ben a The Sapphires "Gotcha" című betétdalát énekelte fel.
Sok más hírességgel is volt szerencséje találkozni akik pozitívan értékelték Jessica tehetségét.
Egy nagyon sikeres hírességnek tartják Jessicát aki színésznőként és énekesnőként is jól megállja a helyét.
Majd még fogom bővíteni csak röviden összeszedtem pár sort smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. október 01. 15:10 #6832
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 25013
Csatolások: 2324538
Azonosító: 180890
Offline offline
Valaki legyen oly szives es tegye vissza Cesc Fàbregas adatlapjat Miah 008-hoz. THX meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. október 01. 15:12 #6833
like me
like me
Emma Woodhouse
 
StátuszFallen love<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 1415
Csatolások: 15
Azonosító: 164042
Offline offline
Ha jól láttam akkor Geszti Péter is 2011-bne volt utoljára szerkesztve, igy mehet pályázatra mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. október 01. 16:06 #6834
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Sziasztok! Nico Rosberg lapjára szeretnék jelentkezni

Nico Rosberg 1985. június 27.-én született a németországi Wiesbadenben. Nico édesapja az 1982-es Forma 1-es világbajnok Keke Rosberg, aki finn születésű, így Nico kettős állampolgárságú, de mivel édesanyja német és ő maga is Németországban született így e színekben versenyez. Monacóban nőtt fel és jelenleg is ott él. Kedvese a hamburgi származású Vivian Sibold akivel gyermekkoruk óta ismerik egymást, mivel anyukáik régóta jó barátságban vannak egymással. A lány lakberendezőnek tanul az Instituto Europeo di Design iskolában.

Kezdetek

A kis Nico hat évesen ült először gokartba, 11 éves korától pedig már versenyzett. 2000-ben második helyezett lett a Forma-A gokart Európa-bajnokságban. Ezzel egy időben néhány Forma-Super A futamon is részt vett.
2002-ben a német Forma-BMW sorozatban indult és meg is nyerte a bajnokságot. Még ebben az évben lehetőséget kapott a Formula–1-es BMW-Williams csapattól, hogy tesztelje autójukat, s ezzel Nico Rosberg lett a legfiatalabb versenyző, aki valaha Formula–1-es autót vezetett.
2003-ban és 2004-ben a Formula–3 Euroseries-ben versenyzett édesapja csapatában, majd 2005-ben a GP2 sorozatba ment a Nicolas Todt (Jean Todt fia) tulajdonában lévő ART Grand Prix csapathoz. Akárcsak annak idején a Forma-BMW-ben, itt is azonnal bajnok lett, legyőzve a sokra tartott finn Heikki Kovalainent.
2005. novemberében jelentették be, hogy a következő szezonra leszerződtette a Formula–1-es Williams csapat.

Team Williams

2006-ban debütált a Forma–1-ben a Williamsszel. Első versenyén, a 2006-os bahreini nagydíjon megfutotta a verseny leggyorsabb körét, ezzel megdöntötte Fernando Alonso rekordját.
2007-ben hetedik lett a szezon nyító ausztrál nagydíjon, emlékezetesen megelőzve Ralf Schumachert. Rosberg remekül szerepelt az időmérőkön, és szinte mindig csapattársa, a tapasztalt Alexander Wurz elől indulhatott. Az évadzáró brazil nagydíjon legyőzte a BMW-Sauber két versenyzőjét, Nick Heidfeldet és Robert Kubicat és végül a negyedik helyen ért célba, 5 másodperccel Fernando Alonso mögött. Rosberg az idény során 20 pontot gyűjtött és összetettben a 9. helyen végzett, csapattársa, Wurz 13 ponttal a 11. lett
A 2008-as szezonnyitón pályafutása első dobogós helyezését érte el, a harmadik helyen futott be Lewis Hamilton és Nick Heidfeld mögött. Szingapúrban az első éjszakai futamon pályafutása addigi legjobb eredményét érte el, a 8. helyről indulva, Piquet balesetét követően jó pozícióba került, és Alonso mögött másodikként ért be. A 2008-as világbajnokságot a 13. helyen zárta, 17 ponttal.
2009-ben két negyedik helyezésénél jobb pozíciót nem ért el, a világbajnokságot a 7. helyen zárta 34,5 ponttal.
A 2009-es konstruktőri világbajnok a Brawn Gp október 29.-én bejelentette, hogy 2010-től Mercedes Gp néven indulnak a sorozatban, Nico Rosberg leigazolása után egy hónappal jelentették be, hogy a hétszeres világbajnok Michael Schumacher lesz Rosberg csapattársa .


Mercedes GP
Kimondva kimondatlanul is mindenki azt várta, hogy a hétszeres világbajnok Michael Schumacher lesz a csapat mozgatórugója, s majd ő szállítja az eredményeket, aztán Rosberg minderre rácáfolt ugyanis rendre előrébb végzett csapattársánál, 2010-ben három alaklommal is felálhatott a dobogó legalsó fokára (Maláj Gp, Kínai Gp és a Brit Gp ). Ebben az évben Nico hetedik helyen zárt a pontversenyben 142 ponttal, M Schumacher 72 ponttal 9 lett.
A 2011-es év nem kezdődött túl jól Rosberg számára, az idénnyitó Ausztrál nagydíjon kiesett, ebben az évben nem állhatott dobogóra és az 5. helynél előrébb sem végzett, 89 ponttal 7 lett a VB pontversenyben.
2012-ben az idény harmadik nagydíjának a Kínai Nagydíjnak az időmérőjét megnyerte, majd a futamon is elsőként intették le, ezzel megszerezte pályafutása első pole pozícióját és győzelmét. Majd a néhány futammal későbbi Monacoi Nagydíjon második lett Mark Webber mögött. Jelenleg 77 ponttal a 6. helyen áll a pontversenyben.
2012. szeptember 28.-án pénteken a Mercedes Gp bejelentette, hogy a 2013-as évben Nico Rosberg csapattársa Lewis Hamilton lesz.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. október 01. 16:09 #6835
- törölt felhasználó -    
Idézet (Shenayla @ 2012.10.01. 16:06)
Sziasztok! Nico Rosberg lapjára szeretnék jelentkezni
Nico Rosberg 1985. június 27.-én  született a németországi Wiesbadenben.  Nico édesapja az 1982-es Forma 1-es világbajnok Keke Rosberg, aki  finn születésű, így Nico  kettős állampolgárságú, de mivel édesanyja német és ő maga is Németországban született így e színekben versenyez. Monacóban nőtt fel és jelenleg is ott él.  Kedvese  a hamburgi származású Vivian Sibold  akivel gyermekkoruk óta ismerik egymást, mivel anyukáik régóta  jó barátságban vannak egymással. A lány lakberendezőnek tanul az Instituto Europeo di Design iskolában.
 
Kezdetek
A kis Nico hat évesen ült először gokartba,  11 éves korától  pedig már versenyzett.  2000-ben második helyezett lett a Forma-A gokart Európa-bajnokságban. Ezzel egy időben néhány Forma-Super A futamon is részt vett.
2002-ben a német Forma-BMW sorozatban  indult és meg is nyerte a bajnokságot. Még ebben az évben  lehetőséget kapott a Formula–1-es BMW-Williams csapattól, hogy tesztelje autójukat, s ezzel Nico Rosberg lett a legfiatalabb versenyző, aki valaha Formula–1-es autót vezetett.
2003-ban és 2004-ben a Formula–3 Euroseries-ben versenyzett édesapja csapatában, majd 2005-ben a GP2 sorozatba ment a Nicolas Todt (Jean Todt fia) tulajdonában lévő ART Grand Prix csapathoz. Akárcsak annak idején a Forma-BMW-ben, itt is azonnal bajnok lett, legyőzve a sokra tartott finn Heikki Kovalainent. 
2005. novemberében jelentették be, hogy a következő szezonra leszerződtette a Formula–1-es Williams csapat.
Team Williams
2006-ban debütált a Forma–1-ben a Williamsszel. Első versenyén, a 2006-os bahreini nagydíjon megfutotta a verseny leggyorsabb körét, ezzel megdöntötte Fernando Alonso rekordját.
2007-ben hetedik lett a szezon nyító ausztrál nagydíjon, emlékezetesen megelőzve Ralf Schumachert. Rosberg remekül szerepelt az időmérőkön, és szinte mindig csapattársa, a tapasztalt Alexander Wurz elől indulhatott. Az évadzáró  brazil nagydíjon legyőzte a BMW-Sauber két versenyzőjét, Nick Heidfeldet és Robert Kubicat és végül a negyedik helyen ért célba, 5 másodperccel Fernando Alonso mögött. Rosberg az idény során 20 pontot gyűjtött és összetettben a 9. helyen végzett, csapattársa, Wurz 13 ponttal a 11. lett
A 2008-as szezonnyitón pályafutása első dobogós helyezését érte el, a harmadik helyen futott be Lewis Hamilton és Nick Heidfeld mögött. Szingapúrban az első éjszakai futamon  pályafutása addigi legjobb eredményét érte el, a  8. helyről indulva, Piquet balesetét követően jó pozícióba került, és Alonso mögött másodikként ért be. A 2008-as világbajnokságot a 13. helyen zárta, 17 ponttal. 
2009-ben két negyedik helyezésénél jobb pozíciót nem ért el, a világbajnokságot a 7. helyen zárta 34,5 ponttal. 
A 2009-es konstruktőri világbajnok a Brawn Gp október 29.-én  bejelentette, hogy 2010-től Mercedes Gp néven indulnak a sorozatban,  Nico Rosberg leigazolása után egy hónappal jelentették be, hogy  a hétszeres világbajnok Michael Schumacher lesz Rosberg csapattársa . 
Mercedes GP
Kimondva kimondatlanul is mindenki azt várta, hogy a hétszeres világbajnok Michael Schumacher  lesz a csapat mozgatórugója, s majd ő szállítja az eredményeket, aztán Rosberg  minderre rácáfolt ugyanis rendre előrébb végzett csapattársánál, 2010-ben  három alaklommal is felálhatott a dobogó legalsó fokára (Maláj Gp, Kínai Gp és a Brit Gp ). Ebben az évben Nico hetedik helyen zárt a pontversenyben 142 ponttal, M Schumacher 72 ponttal 9 lett. 
A 2011-es év nem kezdődött túl jól Rosberg számára, az idénnyitó  Ausztrál nagydíjon kiesett, ebben az évben nem állhatott dobogóra és az 5. helynél előrébb sem végzett,  89 ponttal 7 lett a VB pontversenyben. 
2012-ben az idény harmadik nagydíjának a Kínai Nagydíjnak az időmérőjét megnyerte, majd a futamon is elsőként intették le, ezzel megszerezte pályafutása első pole pozícióját és győzelmét. Majd a néhány futammal későbbi Monacoi Nagydíjon második lett Mark Webber mögött. Jelenleg 77 ponttal a 6. helyen áll a pontversenyben. 
2012. szeptember 28.-án pénteken a Mercedes Gp bejelentette, hogy a 2013-as évben Nico Rosberg csapattársa Lewis Hamilton lesz.

Nico Rosberg 1000. alatti, így pályázat lesz majd rá. Mentsd el az életrajzodat, és majd másold be a pályázati topikba, amikor megnyílik. thumbsup.gif
5 felhasználónak tetszik: Darkness, Lizania, Luckie, Shenayla, _ToTo_
2012. október 01. 16:20 #6836
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Sziasztok! Elsősorban a moderátorokhoz szeretnék szólni, de az ötletemhez nyilván tagok is szükségesek, mert nélkülük nem lehetne ezt megvalósítani. A következőt találtam ki:

Annyira jó dolog ez a pályázat, hogy esetleg nem lehetne ezt megcsinálni az X-Faktoros (most ugye az az aktuális, majd később a The Voice-os) sztárok lapjával, hogy ToTo/Bessie, ti létrehozzátok őket a Starity adatlapjára, és azt rögtön meg is lehetne pályázni, mivel gondolom rengeteg jelentkező lenne egy lapra - ha nem kellene neki életrajzot írni. Viszont ez a pályázat kiszűrné, hogy kik azok, akik tényleg foglalkoznának az adatlapjukkal, nem csak divatfanok, vagy csak adatlapgyűjtésből akarják létrehozni. Infó meg van róluk, az X-Faktor oldalára felkerült a versenyzők adatlapja, és néhány információ róluk, és annyi cikk jelenik meg az énekesekről naponta, hogy ha valaki akar és tud, akkor össze tud kovácsolni egy kis életrajzot, ami nem véglegesen, de kezdetben elég lenne. Nem beszélve arról, hogy lehet írni róluk 5-10 sort, és legalább nem olyané lenne a lap, aki csak másolt életrajzot küldene be, vagy az X-Faktor oldaláról kimásolná az infókat, és ennyi. Mert azt hiszem valamelyik versenynél erre már volt példa. Az ötletet azért vetném fel, mert sokszor a gyorsabb nem a legjobb szerkesztőt jelenti. Lehetne erre valami esély? Persze tudom, hogy ez sokkal komplikáltabb, mint a heti 3 adatlapos pályázat, és okozhat fejtörést, hogy hogyan lehetne ezt kivitelezni. Mondjuk szerintem a kihirdetés után rögtön lehetne nekik nyitni egy pályázatot, és 2-3 napig lehetne oda beküldeni az életrajzokat. Majd 1 nap szavazás, és átadás. Én adtam pár ötletet, de csak azért hogy nektek is ki lehessen indulni valamiből, ha esetleg tetszene az ötlet. Persze ti vagytok az illetékesek, tiétek az utolsó szó. beer.gif
7 felhasználónak tetszik: Luckie, Shenayla, SoShi Kameo, Cintii, _ToTo_, Törpemókus, pink_bunny
2012. október 01. 16:43 #6837
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Idézet (Siistra @ 2012.10.01. 16:09)
Nico Rosberg 1000. alatti, így pályázat lesz majd rá. Mentsd el az életrajzodat, és majd másold be a pályázati topikba, amikor megnyílik. thumbsup.gif

Köszi!!! smileeee.gif
2012. október 01. 16:46 #6838
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vegas @ 2012.10.01. 16:20)
Sziasztok! Elsősorban a moderátorokhoz szeretnék szólni, de az ötletemhez nyilván tagok is szükségesek, mert nélkülük nem lehetne ezt megvalósítani. A következőt találtam ki:
Annyira jó dolog ez a pályázat, hogy esetleg nem lehetne ezt megcsinálni az X-Faktoros (most ugye az az aktuális, majd később a The Voice-os) sztárok lapjával, hogy ToTo/Bessie, ti létrehozzátok őket a Starity adatlapjára, és azt rögtön meg is lehetne pályázni, mivel gondolom rengeteg jelentkező lenne egy lapra - ha nem kellene neki életrajzot írni. Viszont ez a pályázat kiszűrné, hogy kik azok, akik tényleg foglalkoznának az adatlapjukkal, nem csak divatfanok, vagy csak adatlapgyűjtésből akarják létrehozni. Infó meg van róluk, az X-Faktor oldalára felkerült a versenyzők adatlapja, és néhány információ róluk, és annyi cikk jelenik meg az énekesekről naponta, hogy ha valaki akar és tud, akkor össze tud kovácsolni egy kis életrajzot, ami nem véglegesen, de kezdetben elég lenne. Nem beszélve arról, hogy lehet írni róluk 5-10 sort, és legalább nem olyané lenne a lap, aki csak másolt életrajzot küldene be, vagy az X-Faktor oldaláról kimásolná az infókat, és ennyi. Mert azt hiszem valamelyik versenynél erre már volt példa. Az ötletet azért vetném fel, mert sokszor a gyorsabb nem a legjobb szerkesztőt jelenti. Lehetne erre valami esély? Persze tudom, hogy ez sokkal komplikáltabb, mint a heti 3 adatlapos pályázat, és okozhat fejtörést, hogy hogyan lehetne ezt kivitelezni. Mondjuk szerintem a kihirdetés után rögtön lehetne nekik nyitni egy pályázatot, és 2-3 napig lehetne oda beküldeni az életrajzokat. Majd 1 nap szavazás, és átadás. Én adtam pár ötletet, de csak azért hogy nektek is ki lehessen indulni valamiből, ha esetleg tetszene az ötlet. Persze ti vagytok az illetékesek, tiétek az utolsó szó. beer.gif

Őszintén szólva én nem tartom annyira jó ötletnek. Sajnos ToTo és Bessie kapacitásait is eléggé igénybe vesszük itt mindenféle adatlap cserével, csatolgatásokkal, meg mindenfélével. Az adatlapok létrehozása, a pályázatok lebonyolítása és egyebek csak újabb feladatokat jelentenek nekik, amit egyszerűen nem várhatunk el tőlük.
Én úgy gondolom, bőven elég az szűrésnek, ha a jóváhagyás előtt megnézik, hogy a lap létrehozója miként bánik a többi lapjával, másolja-e az életrajzait, és a többi. Ha engedélyezik a lapot, utána van egy hónapja a tulajdonosnak, hogy kezdjen vele valamit- ha nem teszi, akkor amúgy is megy a Starity profilra.
4 felhasználónak tetszik: Darkness, Luckie, DiscoDiva, ItsLénaa
2012. október 01. 17:07 #6839
- törölt felhasználó -    
Szerény véleményem szerint meg úgyis fölösleges csinálni a tehetségkutatóban feltűnt embereknek lapot, mert pár hónap múltán úgyis a süllyesztőben végzik :S És így is rengeteg a fölösleges adatlap.
De valóban Bessie és ToTo dönt majd végleg smileeee.gif

Idézet (Siistra @ 2012.10.01. 16:46)
Őszintén szólva én nem tartom annyira jó ötletnek. Sajnos ToTo és Bessie kapacitásait is eléggé igénybe vesszük itt mindenféle adatlap cserével, csatolgatásokkal, meg mindenfélével. Az adatlapok létrehozása, a pályázatok lebonyolítása és egyebek csak újabb feladatokat jelentenek nekik, amit egyszerűen nem várhatunk el tőlük. 
Én úgy gondolom, bőven elég az szűrésnek, ha a jóváhagyás előtt megnézik, hogy a lap létrehozója miként bánik a többi lapjával, másolja-e az életrajzait, és a többi. Ha engedélyezik a lapot, utána van egy hónapja a tulajdonosnak, hogy kezdjen vele valamit- ha nem teszi, akkor amúgy is megy a Starity profilra.
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Luckie
2012. október 01. 17:12 #6840
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.10.01. 17:07)
Szerény véleményem szerint meg úgyis fölösleges csinálni a tehetségkutatóban feltűnt embereknek lapot, mert pár hónap múltán úgyis a süllyesztőben végzik :S És így is rengeteg a fölösleges adatlap.
De valóban Bessie és ToTo dönt majd végleg smileeee.gif

Ha már itt tartunk, maguk a tehetségkutatók is feleslegesek, hiszen a mi kis vegetáló zeneiparunk nem bír el évi 3 garnitúra X-Faktor-, Megasztár-, Voice-versenyzőt. smileeee.gif De ha már VV-seknek is van, akik még annyit sem érnek, mint ezek a tehetségkutatósok, akkor az ő lapjaiknak is van létjogosultságuk.
14 felhasználónak tetszik: Darkness, Vampire Lady, SoShi Kameo, Luckie, FruFruChan, Black Hearth2, DiscoDiva, ItsLénaa, Lady Suzy, Törpemókus, Glamster, nothingcanstopme, pink_bunny, like me
484 oldal 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!