Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. december 20. 18:39 #7621
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Luckie @ 2012.12.20. 17:34)
Abban az esetben, ha:
-az adott lap teljesen hibás, de a kérdéses adatlap teljesen rendben van
-vagy a szerkesztője inaktív, de Gajcsi szinte minden nap felnéz az oldalra.
Legközelebb, ha aktív és felelős szerkesztőtől kérsz lapot, előtte dobd meg egy priváttal! wink.gif És nem veszekedésképpen, hanem tényleg.

Ha letelt az adott tag rangjához kiszabott szerkesztési határidő, akkor elkérhető és át is adható (most tekintsük el attól, hogy ezer alatti a lap - vagyis pályázat lenne rá). Mivel ez a nyilvános topik, szerintem az illető háta mögötti kunyerálásról sem lehet beszélni, mert ő is elolvashatja, hogy kérik a lapot. A felelős szerkesztő pedig eleve nem is hagyja lejárni az adatlapjait, hogy még csak véletlenül se tudja elkérni valaki emiatt. Ha 8-9 hónapig nem nyúlt hozzá, akkor ne csak akkor jusson eszébe, ha más bejelenti rá az igényét.
15 felhasználónak tetszik: Darkness, Luckie, mse90, Siistra, trina, pixie1013, Glamster, Évike12, hayleyshusband, Cassie3, Bessie, Lizania, Coco Selly, Grace Benning, Black Hearth2
2012. december 20. 18:51 #7622
- törölt felhasználó -    
A számból vetted ki a szót!
Felelős szerkesztőként az a véleményem, hogy ha már valaki lapot szerkeszt, akkor azzal FOGLALKOZZON! És ne csak akkor, amikor már lejárt a határidő, vagy amikor vészesen közelít a lejárati dátum. Akinek nem inge, ne vegye magára pardon.gif
(akinek meg inge, öltözzön már fel!)

Idézet (szavy @ 2012.12.20. 18:39)
Ha letelt az adott tag rangjához kiszabott szerkesztési határidő, akkor elkérhető és át is adható (most tekintsük el attól, hogy ezer alatti a lap - vagyis pályázat lenne rá). Mivel ez a nyilvános topik, szerintem az illető háta mögötti kunyerálásról sem lehet beszélni, mert ő is elolvashatja, hogy kérik a lapot. A felelős szerkesztő pedig eleve nem is hagyja lejárni az adatlapjait, hogy még csak véletlenül se tudja elkérni valaki emiatt. Ha 8-9 hónapig nem nyúlt hozzá, akkor ne csak akkor jusson eszébe, ha más bejelenti rá az igényét.
8 felhasználónak tetszik: Darkness, Siistra, trina, Glamster, szavy, Cassie3, Lizania, Black Hearth2
2012. december 20. 20:15 #7623
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Nagyon szépen köszönöm Bessie a csatolást!! wink.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. december 20. 20:29 #7624
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Arthur Darvill lapjánál lejárt a határidő, és a szerkesztő sem aktív már több mint 3 hónapja. Szívesen átvenném. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. december 20. 20:41 #7625
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Pont én is ezt akartam írni, hogy miért kéne a szerkesztőnek levelet írni, hogy bocsi, 9 hónapja megfeledkeztél a lapodról, pedig egész nap fent lógsz, szerkeszd már légyszi.. Most akárkiről van szó, 6-9 hónap sok idő, lett volna biztos legalább egyszer 5 perce az illetőnek, hogy profilképet cseréljen, vagy épp frissítse pár mondattal a biót. Nem értem, mi értelme van ráülni a lapokra, aztán megsértődni, ha valaki elkéri és szerkesztené rendesen... unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: trina, szavy, Évike12, Cassie3, Lizania, Beyla, Coco Selly, Black Hearth2
2012. december 20. 21:44 #7626
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Nem szeretnék itt balhét kirobbantani (de úgy látszik már sikerült...), de ne is haragudjatok meg, de azért mert nap mint nap felnézek az oldalra, hetente 2-3 alkalommal (vagy kevesebbszer) töltök fel valamit, nem azt jelenti, hogy non stop itt lógok. Lehet, hogy egyeseknek a fórum az élete, de vegyétek figyelembe, hogy más dolga is az embernek, mintsem arra figyeljen, hogy "Te jó ég, lejárt-e az adatlapom".
Mellesleg, nem ez az első eset, hogy egyből ide rohantok adatlapot kérni... Higgyétek el, ha írtok, válaszolok (hiszen felismerem a kérdő módot, arra tudok is ám reagálni) csak nem biztos, hogy te megírod pl 19:25-kor, már a válasz ott landol 19:26-kor az üzeneteid között. Csak ennyit akartam. pardon.gif
6 felhasználónak tetszik: Bessie, joe_r, Boscorelli, Luckie, Darkness, AmyVie
2012. december 20. 21:58 #7627
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (starity girl2000 @ 2012.12.09. 17:05)
Én megszeretném szerkeszteni Szécsi Saci adatlapját, ha lehet. Mert amikor  megszerkesztettem, oda volt írva hogy:, utána megnéztem és nem is volt ilyen adatlap. Szóval szeretnék a szerkesztője lenni.(Ha má sztárnak minősül.)

A lapnak már van szerkesztője, és eddig jól szerkeszti - habár még hiányzik az életrajz, de erre a lap létrehozását követően még 1 hónapja van.

Idézet (Damon_Salvatore @ 2012.12.11. 01:00)
Hali
a szerkesztő nélküli adatlapok közt láttam http://starity.hu/sztarok/jason-wade/ Jason Wade adatlapját, amit kia08 elajándékozna. Megkaphatom? 
Előre is köszike
DS

Valóban elkelt, de a mostani szerkesztője még most sem készített biót, ezért egy életrajz ellenében a lap vihető. beer.gif

Holnap befejezem a többi kérést is. Mára már elfáradtam. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2012. december 20. 22:12 #7628
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Köszönöm szépen Wesley Snipes adatlapját, Bessie! wub.gif
2012. december 20. 22:32 #7629
- törölt felhasználó -    
Ez az életrajz eléggé... furcsa. blink.gif blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Luckie
2012. december 20. 22:47 #7630
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2012.12.20. 20:41)
Pont én is ezt akartam írni, hogy miért kéne a szerkesztőnek levelet írni, hogy bocsi, 9 hónapja megfeledkeztél a lapodról, pedig egész nap fent lógsz, szerkeszd már légyszi.. Most akárkiről van szó, 6-9 hónap sok idő, lett volna biztos legalább egyszer 5 perce az illetőnek, hogy profilképet cseréljen, vagy épp frissítse pár mondattal a biót. Nem értem, mi értelme van ráülni a lapokra, aztán megsértődni, ha valaki elkéri és szerkesztené rendesen...  unsure.gif

Hát én minap beszívtam, még hozzá nem is kicsit. Gondoltam, mivel nem vagyok én tirpák gyökér, és szólok, hogy két nagy kedvencemnél, Gary Sinise-nél és Natalia Streignardnál jócskán lejárt a határidő, és frissítse fel, mert lenne mit, ahogyan elnéztem a két adatlapot. Nos, a kedves illető mit csinált? Nem, hogy megbecsülte volna azt, hogy nem nyúltam le sutyiba az adatlapját, hanem mindkettőt ugyanazon a napon, ugyanabban az órában, sőt még ugyanabban a percben is szerkesztette. Őszinte leszek hozzátok, ez így k*rva idegesítő. Nyomott rá gondolom újra egy szerkesztem gombot, és az adatlapok egy újabb hat hónapos ciklusra be vannak dobva a sarokba, mert ő ülni akar rajtuk. Megfogadtam, hogy ez volt az utolsó eset, hogy én bárkinek is írtam az adatlap határidejének lejártával kapcsolatban.

Kedves Bessie, kedves Toto van remény Garynél és Nataliánál, hogy elvegyék az eredeti szerkesztőtől? Semmi gáz nem lenne, ha az illető felfrissítette volna a kérésemre, de még ezt sem tette meg.
3 felhasználónak tetszik: Glamster, Luckie, AmyVie
2012. december 20. 22:53 #7631
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.12.20. 22:47)
Hát én minap beszívtam, még hozzá nem is kicsit. Gondoltam, mivel nem vagyok én tirpák gyökér, és szólok, hogy két nagy kedvencemnél, Gary Sinise-nél és Natalia Streignardnál jócskán lejárt a határidő, és frissítse fel, mert lenne mit, ahogyan elnéztem a két adatlapot. Nos, a kedves illető mit csinált? Nem, hogy megbecsülte volna azt, hogy nem nyúltam le sutyiba az adatlapját, hanem mindkettőt ugyanazon a napon, ugyanabban az órában, sőt még ugyanabban a percben is szerkesztette. Őszinte leszek hozzátok, ez így k*rva idegesítő. Nyomott rá gondolom újra egy szerkesztem gombot, és az adatlapok egy újabb hat hónapos ciklusra be vannak dobva a sarokba, mert ő ülni akar rajtuk. Megfogadtam, hogy ez volt az utolsó eset, hogy én bárkinek is írtam az adatlap határidejének lejártával kapcsolatban.
Kedves Bessie, kedves Toto van remény Garynél és Nataliánál, hogy elvegyék az eredeti szerkesztőtől? Semmi gáz nem lenne, ha az illető felfrissítette volna a kérésemre, de még ezt sem tette meg.

Ha a lapon látszik, hogy csak a szerkesztés gombot nyomták meg, és az életrajzi/filmográfiai adatok jócskán lejártak, akkor a szerkesztőtől ugyanúgy el lehet venni a lapot. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. december 20. 23:20 #7632
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.12.20. 22:47)

Kedves Bessie, kedves Toto van remény Garynél és Nataliánál, hogy elvegyék az eredeti szerkesztőtől? Semmi gáz nem lenne, ha az illető felfrissítette volna a kérésemre, de még ezt sem tette meg.

Ha valaki nemrég frissített, mégis hiányoznak az új információk (filmográfia, diszkográfia és/vagy életrajz) akkor a lapot nyugodtan el lehet kérni, ha a lap 1000 felett van. smileeee.gif Úgyis ellenőrizzük az információkat. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. december 21. 01:38 #7633
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.12.20. 23:20)
Ha valaki nemrég frissített, mégis hiányoznak az új információk (filmográfia, diszkográfia és/vagy életrajz) akkor a lapot nyugodtan el lehet kérni, ha a lap 1000 felett van. smileeee.gif Úgyis ellenőrizzük az információkat. wink.gif

Hát Gary Sinise életrajza egyszerűen siralmas. Legalább tizenötször ennyi anyag van róla csak a Wikipédián, ráadásul az utolsó információ az életrajzban csak nem tíz évvel ezelőtti, 2003-as! Összesen maximum annyit csinált még júniusban, hogy a filmográfiában átírta a CSI:NY szereplési dátumait 2012-re. Ezért is kértem a szerkesztőt, hogy frissítse fel, de ahogyan észrevettem, ezt december 14-én 16:04 perckor el is intézte a szerkesztem gomb lenyomásával.

Natalia Streignard esete meg annyival különbözik, hogy a hölgyike valóban nem aktív mostanában, így ő hozzá nem tudnék valóban mit írni. Tehát ennek nevében az ő lapjára nem tartok igényt. Viszont, ő rá is, pont ugyanakkor nyomott egy szerkesztem gombot, 2012. december 14-én 16:04 perckor.

Ha van rá mód és lehetőség, valamint teljesíthető, akkor a két adatlap közül egyedül Gary Sinisére tartanék igényt, mert egyszerűen valami borzasztó, hogy mennyire elhanyagolt. unsure.gif Pedig szóltam a szerkesztőjének, fel is ajánlottam, hogy átveszem a szerkesztését, de nem, valamikor, miután szóltam, rá négy nappal, kegyeskedett nyomni egy szerkesztem gombot. Úgy gondolom én is, hogyha már vette valaki a fáradságot, és szólt nekem, hogy kicsúsztam az időből, akkor az a minimum, hogy felemelem a popsimat, és akkor összetákolok gyorsan valami kis frissítést.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, AmyVie
2012. december 21. 09:59 #7634
Dimitria
Dimitria
visszatérő vendég
 
StátuszHa átadásra kerül valamelyik adatlapom, akkor üresen adjátok át! Köszönöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.15.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 19578
Azonosító: 96040
Offline offline
Armie Hammer adatlapja 8 hónapja lejárt. Én szivesen átvállalnám. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. december 21. 11:29 #7635
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Szia ToTo!

Pár hete megkértem Bessie-t, hogy tegye törlésre Ben Westbeechet neked, csak nem lett végül törölve, lehetséges lenne, hogy ez mégis megtörténjen? blush.gif
Én hoztam létre még egy éve és igazából nem túlzottan lettek rajongói szegénynek, pedig akkor épp feltörni látszott, vannak is magyar rajongói, csak nem ezen az oldalon laugh.gif Épp emiatt nem is igazán szerkesztettem, teljesen feleslegesnek érzem csak magam és a barátnőm miatt (miatta regisztrált elsősorban, együtt csináltuk a lapot) benntartani a rendszerben, mert csak kallódik.

Köszönöm előre is!
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. december 21. 13:52 #7636
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Nagyon szépen köszönöm!!! thumbsup.gif thumbsup.gif
2012. december 21. 14:17 #7637
- törölt felhasználó -    
Köszönöm szépen a csatolásokat. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2012. december 21. 15:03 #7638
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Köszönet a lapokért, el is kezdtem a rendbe szedésüket. wink.gif
2012. december 21. 15:09 #7639
- törölt felhasználó -    
Köszi a csatolásokat, máris nekiállok szerkeszteni! meghajolo.gif beer.gif
2012. december 21. 15:11 #7640
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2012.12.21. 11:29)
Szia ToTo!
Pár hete megkértem Bessie-t, hogy tegye törlésre Ben Westbeechet neked, csak nem lett végül törölve, lehetséges lenne, hogy ez mégis megtörténjen? blush.gif 
Én hoztam létre még egy éve és igazából nem túlzottan lettek rajongói szegénynek, pedig akkor épp feltörni látszott, vannak is magyar rajongói, csak nem ezen az oldalon laugh.gif Épp emiatt nem is igazán szerkesztettem, teljesen feleslegesnek érzem csak magam és a barátnőm miatt (miatta regisztrált elsősorban, együtt csináltuk a lapot) benntartani a rendszerben, mert csak kallódik.
Köszönöm előre is!

Ha nem baj, erre válaszolnék. smileeee.gif Már meglévő lapot törölni nem tudok, csak ToTo, vagy Freeze képes erre. Viszont ToTonak még most sem jó a gépe, és ezzel Freeze-t meg nem zargatnám. Ha visszajön ToTo, rendberakja azokat a kéréseket, amiket ki kellett hagynom. pardon.gif Addig is türelmeteket kérem.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
484 oldal 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!