Billy Ray Cyrus Budapestre jön
2011. május 10. 17:08
#22
|
|
_ToTo_Cinikus kritikus |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 05.03.01. Hozzászólás: 12646 Csatolások: 11645 Azonosító: 4133 offline
|
Minden idők legjobb country énekese? Muhahah, szegény Johnny Cash forog a sírjában, aki már az 50's és 60's években megismertette a világgal a country műfajt. Hol is volt akkor Billy Ray? Ja, hogy még meg sem született?
Ezt a populárisabb ágazatát a country műfajnak pedig egyértelműen Shania Twain ismertette meg a világgal 1992-ben ... Billy Ray első lemeze sikeres volt, de csak az egyesült államokban, európai ismertségre csak a 2000-es évek első felétől tett szert ...
Ezt a populárisabb ágazatát a country műfajnak pedig egyértelműen Shania Twain ismertette meg a világgal 1992-ben ... Billy Ray első lemeze sikeres volt, de csak az egyesült államokban, európai ismertségre csak a 2000-es évek első felétől tett szert ...
2011. május 10. 17:11
#25
|
|
cheetahgirlvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.26. Hozzászólás: 221 Csatolások: 29 Azonosító: 121237 offline
|
Remélem jön Miley is!!
2011. május 10. 17:18
#30
|
|
borocííííívisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.19. Hozzászólás: 148 Csatolások: 6 Azonosító: 133557 offline
|
Dejóó annak aki Budapesten lakik
2011. május 10. 17:26
#34
|
|
DisneyFansAmerican Horror Story |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.23. Hozzászólás: 5111 Csatolások: 1595 Azonosító: 131804 offline
|
Ha Miley is jön lehet,hogy elmegyek
2011. május 10. 17:31
#36
Szerintem Mileynak nem lenne idege hogy eljöjjön, csak a szervezők találták ki hogy többen menjenek. Egyébként meg persze Billy Ray is nagyon jó énekes, de én csak egy Miley koncertre vennék jegyet..
2011. május 10. 17:36
#37
|
|
clydesdaleMrs. Alvin™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.14. Hozzászólás: 1486 Csatolások: 107 Azonosító: 127128 offline
|
az apja teljesen hidegen hagy, Mileyért meg ugyan nem rajongok, de a hangját nagyon szeretem úgyhogy jó
2011. május 10. 17:36
#38
|
|
Rékakroki72these are the badlands |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.08. Hozzászólás: 3905 Csatolások: 326 Azonosító: 124542 offline
|
jó lenne, ha Miley is jönne.
2011. május 10. 17:42
#39
Isten ments, még csak az kéne, hogy idejöjjön Miss Szájrusz! Az apjával semmi bajom. Amúgy nem úgy volt, hogy a családja széthullott, és az apja Miley-t okolja az egész miatt, ezért a csaj megharagudott rá, és most nincsenek is jóban? Nem értem... de mindegy.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



