Starity

Sean Bean

33 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 15. 09:21 #421
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.15. 08:48)
Igen, érdekes egyébként. Az HBO nagyon nyomta Seant az utóbbi hónapokban. Abszolút kampányolt, de az is lehet, hogy ez leginkább a népnek szólt. A fantasy nem hálás műfaj még filmben sem, nemhogy sorozatban! A legtöbb fantasy sorozat gagyi, lásd: Xéna, Herkules, Sinbad stb. Az emberek nem is kifejezetten kattannak rá az ilyen témákra. Sokan úgy tartják, hogy a fantasyt csak a geekek szeretik. (Akkor én is geek vagyok.) Szóval muszáj volt ilyen szinten reklámozni, legendát csinálni belőle, Seant lenyomni a torkunkon, hogy a geekeken kívül, akik olvasták a könyvet, mások is leüljenek megnézni az első epizódot. pardon.gif Az egy dolog, hogy kamaszlány-fogónak ott van Richard és Kit, de ők annyira a névtelenségből kerültek elő, hogy velük akkor még nem lehetett mit kezdeni. Jövőre már szerintem ők lesznek előtérben, Peterrel együtt, meg persze Emilia.


Talán az HBO bosszúja. Amerika sem hülye, tudják, hogy Sean nem szereti az amerikai ipart és ott szidja, ahol tudja. A névre szükség van, más különben nem néznék sokan, ez pedig csak .. a bosszú rolleyes.gif
2011. július 15. 09:26 #422
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.15. 09:21)
Talán az HBO bosszúja. Amerika sem hülye, tudják, hogy Sean nem szereti az amerikai ipart és ott szidja, ahol tudja. A névre szükség van, más különben nem néznék sokan, ez pedig csak .. a bosszú  rolleyes.gif


Én továbbra sem hiszem, hogy Seant komolyan vennék. Bármennyire is fáj ez nekem, nem hiszem, hogy Sean olyan tekintély lenne, akit hitelrontó ellenfélként kezelnének az amcsi média mogulok. Legfeljebb nem szeretik, mert jár a szája, de közben folyton eladja magát. Valljuk be, ez nem egy tiszteletre méltó tulajdonság. Szidja őket, de azért bevállalta a Hitchert is, meg a Tróját, a National Treasure-t, sőt, még a GoT-ot is. Bár a GoT teli van brit színészekkel és igényes is, tehát ez nem volt akkora mellényúlás. Sajnos, én bármennyire is szeretem Seant, nem hiszem, hogy akár bosszúra méltatná bárki, ebben a szakmában.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 15. 09:30 #423
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.15. 09:26)
Én továbbra sem hiszem, hogy Seant komolyan vennék. Bármennyire is fáj ez nekem, nem hiszem, hogy Sean olyan tekintély lenne, akit hitelrontó ellenfélként kezelnének az amcsi média mogulok. Legfeljebb nem szeretik, mert jár a szája, de közben folyton eladja magát. Valljuk be, ez nem egy tiszteletre méltó tulajdonság. Szidja őket, de azért bevállalta a Hitchert is, meg a Tróját, a National Treasure-t, sőt, még a GoT-ot is. Bár a GoT teli van brit színészekkel és igényes is, tehát ez nem volt akkora mellényúlás. Sajnos, én bármennyire is szeretem Seant, nem hiszem, hogy akár bosszúra méltatná bárki, ebben a szakmában.


Akkor pedig szimplán BOLONDOK meg HÜLYÉK 110.gif 110.gif 110.gif
2011. július 15. 09:43 #424
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.15. 09:30)
Akkor pedig szimplán BOLONDOK meg HÜLYÉK  110.gif  110.gif  110.gif


Számomra sosem volt újdonság, hogy semmibe veszik. Csak nézz végig a karrierjén és a magánéletén. Pokoli tehetséges és valami mégis mindig balul sül el. Rosszul választ, vagy rosszul választanak helyette, nem tudom. unsure.gif De nagyon ritkán van, hogy úgy tényleg beletrafál. A Caravaggio-t eltalálta, a Lady Chatterley-t is, a Far North, az Outlaw, a Black Death szintén nagyon jó választások voltak az VIII. Henrikkel együtt. De sok olyan is van a palettáján, amiért két fillért nem adtam volna. És még ha jól választ is, akkor vagy a film nem durran akkorát, vagy a kritikusok húzzák le, vagy egyszerűen ignorálják. Néha mintha nem is létezne. Persze talán ő maga is az oka ennek, hiszen ha el is adja magát sz*r filmekben, s*gget nem nyal. Nem jár partikra, nem jár filmbemutatókra, nem jár semmilyen olyan eseményre, ahol a filmvilág krémje keményen nyalogathatja egymás popóját. Ha megtenné, talán több figyelmet kapna, de gondolom ezen az áron nem kell neki a figyelem. Sznobok gyülekezete, komolyan mondom!
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 15. 11:40 #425
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.15. 09:43)
Számomra sosem volt újdonság, hogy semmibe veszik. Csak nézz végig a karrierjén és a magánéletén. Pokoli tehetséges és valami mégis mindig balul sül el. Rosszul választ, vagy rosszul választanak helyette, nem tudom.  unsure.gif De nagyon ritkán van, hogy úgy tényleg beletrafál. A Caravaggio-t eltalálta, a Lady Chatterley-t is, a Far North, az Outlaw, a Black Death szintén nagyon jó választások voltak az VIII. Henrikkel együtt. De sok olyan is van a palettáján, amiért két fillért nem adtam volna. És még ha jól választ is, akkor vagy a film nem durran akkorát, vagy a kritikusok húzzák le, vagy egyszerűen ignorálják. Néha mintha nem is létezne. Persze talán ő maga is az oka ennek, hiszen ha el is adja magát sz*r filmekben, s*gget nem nyal. Nem jár partikra, nem jár filmbemutatókra, nem jár semmilyen olyan eseményre, ahol a filmvilág krémje keményen nyalogathatja egymás popóját. Ha megtenné, talán több figyelmet kapna, de gondolom ezen az áron nem kell neki a figyelem. Sznobok gyülekezete, komolyan mondom!


Nos igen, mivel barátunk nem különösen szereti a rivaldafényt és benyalni másoknak, hát ez van ... Én amúgy nem hinném, hogy jobban megbecsülnék ha elkezdene hízelegni ...
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. július 15. 11:55 #426
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.15. 11:40)
Nos igen, mivel barátunk nem különösen szereti a rivaldafényt és benyalni másoknak, hát ez van ... Én amúgy nem hinném, hogy jobban megbecsülnék ha elkezdene hízelegni ...


A hízelgés nem megbecsülést vált ki az emberekből. Soha nem váltott ki megbecsülést senkiből sem a s*ggnyalás. Arról van szó, hogy akik kölcsönösen benyalnak egymásnak, azok támogatják egymást, önös érdekekből vezérelve és ha módjuk van rá, osztogatják egymásnak a jelöléseket, díjakat, esetleg javasolna ezt-azt, beprotezsálják egymást ilyen-olyan projektekbe. Ez sosem szólt egymás kölcsönös megbecsüléséről. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 15. 11:58 #427
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.15. 11:55)
A hízelgés nem megbecsülést vált ki az emberekből. Soha nem váltott ki megbecsülést senkiből sem a s*ggnyalás. Arról van szó, hogy akik kölcsönösen benyalnak egymásnak, azok támogatják egymást, önös érdekekből vezérelve és ha módjuk van rá, osztogatják egymásnak a jelöléseket, díjakat, esetleg javasolna ezt-azt, beprotezsálják egymást ilyen-olyan projektekbe. Ez sosem szólt egymás kölcsönös megbecsüléséről.  dry.gif


Remélem ő nincs letörve emiatt mellow.gif
Én tegnap annyira megkönnyebbültem, hogy egyik kedvencemet sem jelölték. Isten mentsen, hogy elhívják, utána meg veszítsen egy senki ellen mellow.gif
2011. július 15. 12:08 #428
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.15. 11:58)
Remélem ő nincs letörve emiatt  mellow.gif 
Én tegnap annyira megkönnyebbültem, hogy egyik kedvencemet sem jelölték. Isten mentsen, hogy elhívják, utána meg veszítsen egy senki ellen  mellow.gif


Na igen, ha így nézzük a dolgot, akkor még jó, hogy nem jelölték. Már nem azért, de ahol Courtney Cox-ot jelölik Kyra Segdewick helyett, ott már van valami probléma, én azt hiszem. blink.gif
2011. július 15. 12:39 #429
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.15. 12:08)
Na igen, ha így nézzük a dolgot, akkor még jó, hogy nem jelölték. Már nem azért, de ahol Courtney Cox-ot jelölik Kyra Segdewick helyett, ott már van valami probléma, én azt hiszem.  blink.gif


Kyrat nem ismerem de láttam én is a jelöltek listáját. Jim Parsonnak és Laura Linney-nek nyernie kell biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. július 15. 12:40 #430
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.15. 12:39)
Kyrat nem ismerem de láttam én is a jelöltek listáját. Jim Parsonnak és Laura Linney-nek nyernie kell  biggrin.gif


Nekik mindenképp! thumbsup.gif Seannak meg be kell érnie az én önzetlen és határtalan imádatommal. Hmm...nem hinném, hogy ez igazán boldoggá tenné őt. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 15. 13:12 #431
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.15. 12:40)
Nekik mindenképp!  thumbsup.gif Seannak meg be kell érnie az én önzetlen és határtalan imádatommal. Hmm...nem hinném, hogy ez igazán boldoggá tenné őt.  unsure.gif


Szerinted Sean egy olyan ember aki nem díjazza a rajongók ezen érzéseit és nem is örülne azoknak?
2011. július 15. 13:19 #432
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.15. 13:12)
Szerinted Sean egy olyan ember aki nem díjazza a rajongók ezen érzéseit és nem is örülne azoknak?


Dehogynem, biztos, hogy díjazza, mindig nagyon kedves a rajongókkal. Sőt, általában el is pirul, ha valaki a tetszését fejezi ki irányába, de ő nem az a fajta, aki tartja a kapcsolatot a rajongóival. Manapság a sztároknál ez divat, hogy az interneten keresztül kommunikálnak a fanokkal, akár az idősebbek is ezt csinálják. Live chatek, twitter, youtube videók és a többi. Sean sosem volt ez a fajta és soha nem is lesz. Igazából fogalmam sincs mit gondol a rajongóiról, vagy milyen kép alakult ki benne rólunk, mert ilyesmiről sosem beszél.
2011. július 16. 06:08 #433
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Új szerep. Agyamat elhajítom! Hófehérke? rohog.gif
2011. július 16. 10:31 #434
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.16. 06:08)
Új szerep. Agyamat elhajítom! Hófehérke?  rohog.gif


Nem is hasonlít Lilyre de sebaj. Ez jó, örülök biggrin.gif thumbsup.gif
2011. július 16. 10:54 #435
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.16. 10:31)
Nem is hasonlít Lilyre de sebaj. Ez jó, örülök  biggrin.gif  thumbsup.gif


Örülsz? Miért? Te tudsz valamit, amit én nem?
2011. július 16. 12:01 #436
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.16. 10:54)
Örülsz? Miért? Te tudsz valamit, amit én nem?


Végre egy apát alakít egy filmben biggrin.gif
2011. július 16. 14:34 #437
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.16. 12:01)
Végre egy apát alakít egy filmben  biggrin.gif


Illetve ismét apukát alakít. Fogalmam sincs miért pont őt válogatták be Julia Roberts mellé, de ettől én annyira nem vagyok boldog. blink.gif Nem hiszem, hogy színészileg sok újat tudna mutatni ebben a szerepben, de hogy imádatos és szexis lesz, az legalább biztos. drool.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 16. 16:05 #438
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.16. 14:34)
Illetve ismét apukát alakít. Fogalmam sincs miért pont őt válogatták be Julia Roberts mellé, de ettől én annyira nem vagyok boldog.  blink.gif  Nem hiszem, hogy színészileg sok újat tudna mutatni ebben a szerepben, de hogy imádatos és szexis lesz, az legalább biztos.  drool.gif


Engem meg hidegen hagy, hogy ki mellé teszik biggrin.gif
2011. július 16. 16:13 #439
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.16. 16:05)
Engem meg hidegen hagy, hogy ki mellé teszik  biggrin.gif


Nekem csak annyi a bajom, hogy nem vagyok odáig Roberts kisasszonyért. blink.gif De ha már Hófehérke, én örülnék, ha a herceget Kit játszaná, és akkor teljes lenne az örömöm, Roberts ide, vagy oda. _nevet.gif
Tényleg nem gondolom, hogy Sean ebben a szerepben sok újat fog mutatni, de majd meglátjuk. Annyi mindent csinált már a karrierje során, jó látni, hogy még mindig keresik, még mindig futnak utána. thumbsup.gif Azért remélem a közeljövőben bevállal valami jó kis brit drámát is, esetleg teljesül a régi vágya, hogy vígjátékban kap szerepet. Na, azt szívesen elnézném én is!
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 16. 19:39 #440
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.16. 16:13)
Nekem csak annyi a bajom, hogy nem vagyok odáig Roberts kisasszonyért.  blink.gif De ha már Hófehérke, én örülnék, ha a herceget Kit játszaná, és akkor teljes lenne az örömöm, Roberts ide, vagy oda.  _nevet.gif 
Tényleg nem gondolom, hogy Sean ebben a szerepben sok újat fog mutatni, de majd meglátjuk. Annyi mindent csinált már a karrierje során, jó látni, hogy még mindig keresik, még mindig futnak utána.  thumbsup.gif Azért remélem a közeljövőben bevállal valami jó kis brit drámát is, esetleg teljesül a régi vágya, hogy vígjátékban kap szerepet. Na, azt szívesen elnézném én is!


Én is szeretném látni valami vígjátékban. St Trinians 3-ban pl biggrin.gif
33 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok