Starity

Sean Bean

33 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 29. 19:02 #401
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.29. 16:12)
Dear God! Nagyon fáradtnak és kedvetlennek tűnik.  sad.gif Tulajdonképpen mit csinál? Mert hogy szerintem nem azt, amit írtak az újságok. omg.gif


Szerintem csak simán csücsörített csak a Sun-nak jött le másképpen fear.gif
2011. június 29. 19:07 #402
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.29. 19:02)
Szerintem csak simán csücsörített csak a Sun-nak jött le másképpen fear.gif


Szokott hülye fejeket vágni. Egyszerűen szokása. Ráadásul itt fáradtnak és rosszkedvűnek is tűnik. Nem tudom elképzelni róla, hogy ilyen gusztustalan vénember legyen, mert nem az. Persze ezt nem tudhatom biztosra, hiszen nem ismerem, de akkor sem kötelező elhinnem a kedvenc színészemről, hogy egy szánalmas iszákos. Sose lehetett még részegnek látni, sose csinált azelőtt ilyet. Azzal meg hol a baj, hogy megnézi a nőket az utcán?? Más pasik is megnézik a nőket az utcán, nyár van, azt isten szerelmére! A pasik ilyenkor az összes nőt megbámulják. Rajzás van. pardon.gif
2011. június 29. 19:10 #403
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.29. 19:07)
Szokott hülye fejeket vágni. Egyszerűen szokása. Ráadásul itt fáradtnak és rosszkedvűnek is tűnik. Nem tudom elképzelni róla, hogy ilyen gusztustalan vénember legyen, mert nem az. Persze ezt nem tudhatom biztosra, hiszen nem ismerem, de akkor sem kötelező elhinnem a kedvenc színészemről, hogy egy szánalmas iszákos. Sose lehetett még részegnek látni, sose csinált azelőtt ilyet. Azzal meg hol a baj, hogy megnézi a nőket az utcán?? Más pasik is megnézik a nőket az utcán, nyár van, azt isten szerelmére! A pasik ilyenkor az összes nőt megbámulják. Rajzás van. pardon.gif


Lehet, hogy nem aludt jól és koránt sem biztos, hogy sokat ivott dry.gif
2011. június 29. 19:19 #404
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.29. 19:10)
Lehet, hogy nem aludt jól és koránt sem biztos, hogy sokat ivott  dry.gif


Az igazság az, hogy láttam már olyan képeket, ahol egyértelműen be volt csípve. Nagyon nem így néz ki, ha be van csípve. Egyáltalán nem volt berúgva. Józan ezeken a lesifotókon, csak nagyon fáradt és rosszkedvű. Aki mást lát, az hülye. Bár megeshet, hogy csak elfogult vagyok, mert nem szeretnék még egyszer megélni egy kiábrándulást, mert azt már nem biztos, hogy kiheverné a "szerelmünk". sad.gif
2011. június 30. 10:56 #405
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.29. 19:19)
Az igazság az, hogy láttam már olyan képeket, ahol egyértelműen be volt csípve. Nagyon nem így néz ki, ha be van csípve. Egyáltalán nem volt berúgva. Józan ezeken a lesifotókon, csak nagyon fáradt és rosszkedvű. Aki mást lát, az hülye. Bár megeshet, hogy csak elfogult vagyok, mert nem szeretnék még egyszer megélni egy kiábrándulást, mert azt már nem biztos, hogy kiheverné a "szerelmünk".  sad.gif


Ugyanmár, ne mondj ilyet sad.gif
2011. június 30. 11:21 #406
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.30. 10:56)
Ugyanmár, ne mondj ilyet  sad.gif


Színészként mindig is szerettem, és mindig is szeretni fogom. Viszont - talán naiv vagyok - szeretem azt hinni, hogy emellett jó ember is, de volt egy időszak, amikor ebben nem voltam biztos, mert gyengének láttam. Jó lenne, ha a sajtó kicsit békén hagyná, és nem tárulnának a szemem elé az ilyen cikkek. Lehet, hogy semmi valóságalapjuk, viszont megingatják a bennem kialakított, határozott képet egy bizonyos fajta Seanról, akit szeretni tudnék. mad.gif Mert ugye nem tudhatom, hogy milyen. Olyannak szeretem, amilyennek elképzelem az alapján, amit tudok róla. Nem zavar, ha rossz, nem zavar, ha néha megissza a magáét, nem zavar, hogy idióta, ha nőkről van szó, ezek mind nem érdekelnek. De ha gyengének látom, az nagyon zavar. Ha olyan élethelyzetben látom, amit nem tartok méltónak őhozzá, az zavar. sad.gif
2011. június 30. 16:33 #407
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.30. 11:21)
Színészként mindig is szerettem, és mindig is szeretni fogom. Viszont - talán naiv vagyok - szeretem azt hinni, hogy emellett jó ember is, de volt egy időszak, amikor ebben nem voltam biztos, mert gyengének láttam. Jó lenne, ha a sajtó kicsit békén hagyná, és nem tárulnának a szemem elé az ilyen cikkek. Lehet, hogy semmi valóságalapjuk, viszont megingatják a bennem kialakított, határozott képet egy bizonyos fajta Seanról, akit szeretni tudnék.  mad.gif Mert ugye nem tudhatom, hogy milyen. Olyannak szeretem, amilyennek elképzelem az alapján, amit tudok róla. Nem zavar, ha rossz, nem zavar, ha néha megissza a magáét, nem zavar, hogy idióta, ha nőkről van szó, ezek mind nem érdekelnek. De ha gyengének látom, az nagyon zavar. Ha olyan élethelyzetben látom, amit nem tartok méltónak őhozzá, az zavar.  sad.gif


Arra gondolsz, hogy egészségtelen életmódot folytat és talán piál is?
2011. június 30. 17:18 #408
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.30. 16:33)
Arra gondolsz, hogy egészségtelen életmódot folytat és talán piál is?


Valami hasonló. Egyszerűen nem korához és tehetségéhez méltó dolgokat művel olykor. Azt mindig is tudtam, hogy szereti meginni a magáét. Amíg nem olyan tehetetlen, gusztustalan, ordenáré alkoholista, mint Amy Winehouse vagy Charlie Sheen, addig ez engem nem zavar. Számomra ő az a pasi, aki ugyan kicsit heves vérmérsékletű, olykor nem tudja kordában tartani az indulatait, de alapvetően egy csendes, kedves, kertészkedni szerető, botrányt kerülő, intelligens, komoly férfi, akinek vannak elvárásai. Szeretném, ha ez a kép maradna meg bennem róla, mert ő ilyen, csak olykor megcsúszik és akkor csinál olyanokat, amitől égnek mered a hajam. Persze közöm nincs hozzá, de sajnálhatom, hiszen kár egy ilyen remek pasasért.
2011. június 30. 18:01 #409
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.30. 17:18)
Valami hasonló. Egyszerűen nem korához és tehetségéhez méltó dolgokat művel olykor. Azt mindig is tudtam, hogy szereti meginni a magáét. Amíg nem olyan tehetetlen, gusztustalan, ordenáré alkoholista, mint Amy Winehouse vagy Charlie Sheen, addig ez engem nem zavar. Számomra ő az a pasi, aki ugyan kicsit heves vérmérsékletű, olykor nem tudja kordában tartani az indulatait, de alapvetően egy csendes, kedves, kertészkedni szerető, botrányt kerülő, intelligens, komoly férfi, akinek vannak elvárásai. Szeretném, ha ez a kép maradna meg bennem róla, mert ő ilyen, csak olykor megcsúszik és akkor csinál olyanokat, amitől égnek mered a hajam. Persze közöm nincs hozzá, de sajnálhatom, hiszen kár egy ilyen remek pasasért.


Én megértem, de akkor sem akarom elhinni, hogy alkoholistának állítják be. Talán ivott egy kicsit és nem attól volt ilyen feje, na,.
2011. június 30. 18:14 #410
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.30. 18:01)
Én megértem, de akkor sem akarom elhinni, hogy alkoholistának állítják be. Talán ivott egy kicsit és nem attól volt ilyen feje, na,.


Azt, hogy alkoholista már évek óta pletykálják róla, de úgy használják rá, ahogy egyesek itt a r*banc meg a k*rva szót. Azaz fogalmuk sincs mit jelent, csak olyan jó ilyesmiket írni, szidalmazni valakit. Sean minden, csak nem alkoholista. Megissza a magáét, de sose jelenik meg sehol részegen, nincsenek ocsmány botrányai, a munkája rovására nem megy a sörözés. Egyszerűen csak szeret sörözni. Apukám is megiszik esténként egy-két sört, amikor összeül a család kint az udvaron, most akkor ő is alkoholista? Nekem nem Sean sörözési szokásaival van bajom. A baj szerintem ott van, hogy ő maga még sosem mérte fel igazán a saját értékeit és néha olyan emberekkel veszi körbe magát, hogy attól eldobom az agyam. Lógjon Viggóval, Orlandóval, meg a sheffield-i haverjaival, de ne szőke huszonéves ribikkel, meg börtöntölteléknek látszó, kétes kinézetű pacákokkal. omg.gif Oké, ez most hülyén, naivan és fangörlösen fog hangzani, de attól félek, hogy rossz társaságba keveri magát és kész lesz a baj. unsure.gif
2011. június 30. 18:16 #411
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.30. 18:14)
Azt, hogy alkoholista már évek óta pletykálják róla, de úgy használják rá, ahogy egyesek itt a r*banc meg a k*rva szót. Azaz fogalmuk sincs mit jelent, csak olyan jó ilyesmiket írni, szidalmazni valakit. Sean minden, csak nem alkoholista. Megissza a magáét, de sose jelenik meg sehol részegen, nincsenek ocsmány botrányai, a munkája rovására nem megy a sörözés. Egyszerűen csak szeret sörözni. Apukám is megiszik esténként egy-két sört, amikor összeül a család kint az udvaron, most akkor ő is alkoholista? Nekem nem Sean sörözési szokásaival van bajom. A baj szerintem ott van, hogy ő maga még sosem mérte fel igazán a saját értékeit és néha olyan emberekkel veszi körbe magát, hogy attól eldobom az agyam. Lógjon Viggóval, Orlandóval, meg a sheffield-i haverjaival, de ne szőke huszonéves ribikkel, meg börtöntölteléknek látszó, kétes kinézetű pacákokkal. omg.gif Oké, ez most hülyén, naivan és fangörlösen fog hangzani, de attól félek, hogy rossz társaságba keveri magát és kész lesz a baj.  unsure.gif


Szerintem viszont nincs baj. Honnan tudod hogy a NAP-os képeken a többi emberke nem csak haverok, akik egy átmulatott éjszaka után másnap reggel elmentek a kocsmába (nem feltétlenül alkoholizálni)?
2011. június 30. 18:22 #412
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.30. 18:16)
Szerintem viszont nincs baj. Honnan tudod hogy a NAP-os képeken a többi emberke nem csak haverok, akik egy átmulatott éjszaka után másnap reggel elmentek a kocsmába (nem feltétlenül alkoholizálni)?


Persze, nem tudhatom kik ezek, és az is lehet, hogy tündérien jópofa, kedves emberek, hiszen nem jó elsőre ítélni. Dolph Lundgrent is csípőből utáltam, zsigerből és bunkóztam meg taplóztam, aztán kiderült, hogy egy jó humorú, kedves, intelligens pacák a való életben. Ettől függetlenül továbbra se szeretem, de elismerem, hogy tévedtem vele kapcsolatban. Tehát lehet, hogy az a börtöntetkós fickó is egy tündi-bündi, de valahogy kétlem. blink.gif unsure.gif Mindegy is, csak vigyázzon magára az én csacsi öreg medvém. A sajtó szeret mindent kiszínezni. Nem csak ő jár ebben a cipőben, a többi sztárt is előszeretettel járatják le, ha tudják. Ez ellen jóformán úgyse lehet védekezni. Én - a szeretetem ellenére - próbálok józanul mérlegelni. Sőt, az is lehet, hogy pontosan a szeretetem miatt szigorúbb vagyok vele és bolhából csinálok elefántot. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 01. 07:16 #413
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.30. 18:22)
Persze, nem tudhatom kik ezek, és az is lehet, hogy tündérien jópofa, kedves emberek, hiszen nem jó elsőre ítélni. Dolph Lundgrent is csípőből utáltam, zsigerből és bunkóztam meg taplóztam, aztán kiderült, hogy egy jó humorú, kedves, intelligens pacák a való életben. Ettől függetlenül továbbra se szeretem, de elismerem, hogy tévedtem vele kapcsolatban. Tehát lehet, hogy az a börtöntetkós fickó is egy tündi-bündi, de valahogy kétlem.  blink.gif  unsure.gif Mindegy is, csak vigyázzon magára az én csacsi öreg medvém. A sajtó szeret mindent kiszínezni. Nem csak ő jár ebben a cipőben, a többi sztárt is előszeretettel járatják le, ha tudják. Ez ellen jóformán úgyse lehet védekezni. Én - a szeretetem ellenére - próbálok józanul mérlegelni. Sőt, az is lehet, hogy pontosan a szeretetem miatt szigorúbb vagyok vele és bolhából csinálok elefántot. pardon.gif


Érdekel a sorsa és nem csinálsz belőle nagy dolgát. A Sun-t csak a pénzért érdekli mellow.gif
2011. július 14. 18:33 #414
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
http://www.people.com/people/article/0,,20510085,00.html

Vote for my baby! thumbsup.gif wub.gif Sorry, he's not the baby, he is the MAN!! The absolutely only one! wub.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 14. 18:38 #415
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.14. 18:33)
http://www.people.com/people/article/0,,20510085,00.html
Vote for my baby!  thumbsup.gif  wub.gif Sorry, he's not the baby, he is the MAN!! The absolutely only one!  wub.gif  wub.gif



Nem jelölték ...
2011. július 15. 06:31 #416
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.14. 18:38)
Nem jelölték ...


Tudom. cray.gif Egyáltalán nem jelölték. Több jelölést is kapott a GoT, még Peter Dinklage reklamalo.gif is jelölve lett mellékszereplő kategóriában, de Sean nem! Mi a fenéért nem? 25 év alatt nem érdemelt ki legalább egy rohadt jelölést? Nagyon csalódott vagyok, pedig igazából nem vártam mást. El se tudom képzelni, ő hogyan érezhet. Ez nagy esély volt neki arra, hogy a szakma végre elismerje legalább egy jelöléssel. Megeshet ám, hogy ezek után nem is lesz rá több esélye. cray.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 15. 08:31 #417
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.15. 06:31)
Tudom. cray.gif Egyáltalán nem jelölték. Több jelölést is kapott a GoT, még Peter Dinklage  reklamalo.gif is jelölve lett mellékszereplő kategóriában, de Sean nem! Mi a fenéért nem? 25 év alatt nem érdemelt ki legalább egy rohadt jelölést? Nagyon csalódott vagyok, pedig igazából nem vártam mást. El se tudom képzelni, ő hogyan érezhet. Ez nagy esély volt neki arra, hogy a szakma végre elismerje legalább egy jelöléssel. Megeshet ám, hogy ezek után nem is lesz rá több esélye. cray.gif


Nos, ha ez megnyugtat, filmes körben az Emmy annyit jelent, mint zene körben az MTV Music Awards. Az Emmy is csak egy flancos díjátadó, ami nem mindig hoz helyes döntést. Amerikában egyre több színész áll fel az Emmy ellen vagy kéri, hogy NE jelöljék inkább. Az Emmyre úgy kerül be valaki, hogy az ügynökség megkérdezi az alanyt, akar-e indulni, ha igen, jelöltetik és a zsűri 'átnézi' és ők döntik el maradhat-e a kislistán. Talán Sean nem akarta, hogy jelöljék ..
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. július 15. 08:38 #418
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.15. 08:31)
Nos, ha ez megnyugtat, filmes körben az Emmy annyit jelent, mint zene körben az MTV Music Awards. Az Emmy is csak egy flancos díjátadó, ami nem mindig hoz helyes döntést. Amerikában egyre több színész áll fel az Emmy ellen vagy kéri, hogy NE jelöljék inkább. Az Emmyre úgy kerül be valaki, hogy az ügynökség megkérdezi az alanyt, akar-e indulni, ha igen, jelöltetik és a zsűri 'átnézi' és ők döntik el maradhat-e a kislistán. Talán Sean nem akarta, hogy jelöljék ..


Én ezzel tisztában vagyok, de akkor is bánt, hogy a 25 év alatt soha semmire nem jelölték. Nem mondom, hogy Emmyt szerettem volna neki a leginkább, de erre volt a legnagyobb esélye, hiszen a Game of Thrones berobbant a köztudatba és tarolt és őt mindenki dicsérte. Amúgy sem játszik sorozatokban, főleg nem olyanokban, amiket Emmy-re jelölnek, hála a magasságosnak! Thomas Gibson se kapott soha még egy francos jelölést se a CM-ért, pedig az 5. évadot konkrétan elvitte a hátán és a 100. epizódban szerintem magasan bárki fölött teljesített. Erre még csak nem is jelölték. Akkor is rágtam a számat dühömben. Most is ezt teszem. Sokszor tapasztaltam már, hogy az Emmy csak egy divat, nyalják egymás senekét, semmi több. Egy olyan világban, ahol már a Cannes-i Filmfesztiválon is Judd Law zsűrizik, én már nem lepődök meg semmin!
2011. július 15. 08:42 #419
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.15. 08:38)
Én ezzel tisztában vagyok, de akkor is bánt, hogy a 25 év alatt soha semmire nem jelölték. Nem mondom, hogy Emmyt szerettem volna neki a leginkább, de erre volt a legnagyobb esélye, hiszen a Game of Thrones berobbant a köztudatba és tarolt és őt mindenki dicsérte. Amúgy sem játszik sorozatokban, főleg nem olyanokban, amiket Emmy-re jelölnek, hála a magasságosnak! Thomas Gibson se kapott soha még egy francos jelölést se a CM-ért, pedig az 5. évadot konkrétan elvitte a hátán és a 100. epizódban szerintem magasan bárki fölött teljesített. Erre még csak nem is jelölték. Akkor is rágtam a számat dühömben. Most is ezt teszem. Sokszor tapasztaltam már, hogy az Emmy csak egy divat, nyalják egymás senekét, semmi több. Egy olyan világban, ahol már a Cannes-i Filmfesztiválon is Judd Law zsűrizik, én már nem lepődök meg semmin!


Az élet kegyetlen mellow.gif Persze, hogy csak a divatolás ... Akkor viszont ez a feltételezés sem teljesen helytálló, mert az HBO rendesen nyomta a GOT-ot és csak 1 embert jelöltek? rolleyes.gif
Helena Bonham Carterrel értek egyet. Az Emmy csak arra jó, hogy kiöltözz, mutogasd magad és adj sok felesleges interjút rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. július 15. 08:48 #420
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.15. 08:42)
Az élet kegyetlen  mellow.gif Persze, hogy csak a divatolás ... Akkor viszont ez a feltételezés sem teljesen helytálló, mert az HBO rendesen nyomta a GOT-ot és csak 1 embert jelöltek?  rolleyes.gif 
Helena Bonham Carterrel értek egyet. Az Emmy csak arra jó, hogy kiöltözz, mutogasd magad és adj sok felesleges interjút  rolleyes.gif


Igen, érdekes egyébként. Az HBO nagyon nyomta Seant az utóbbi hónapokban. Abszolút kampányolt, de az is lehet, hogy ez leginkább a népnek szólt. A fantasy nem hálás műfaj még filmben sem, nemhogy sorozatban! A legtöbb fantasy sorozat gagyi, lásd: Xéna, Herkules, Sinbad stb. Az emberek nem is kifejezetten kattannak rá az ilyen témákra. Sokan úgy tartják, hogy a fantasyt csak a geekek szeretik. (Akkor én is geek vagyok.) Szóval muszáj volt ilyen szinten reklámozni, legendát csinálni belőle, Seant lenyomni a torkunkon, hogy a geekeken kívül, akik olvasták a könyvet, mások is leüljenek megnézni az első epizódot. pardon.gif Az egy dolog, hogy kamaszlány-fogónak ott van Richard és Kit, de ők annyira a névtelenségből kerültek elő, hogy velük akkor még nem lehetett mit kezdeni. Jövőre már szerintem ők lesznek előtérben, Peterrel együtt, meg persze Emilia.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
33 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok