Starity

Sean Bean

33 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 16. 06:28 #301
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.16. 00:42)


Á, elfáradtam, piszkosul. Ez a kép mostani. Még sose láttam, lesifotó és barátunk szeme környéke igencsak színes. Akkor sem hiszem el, hogy ez a csaja. omg.gif

Jó is van! Tegnap telefonos interjút készített vele az AccessHollywood. Jól van, nevetős, beszél a Missingről, a Panról és Kitről is!!! w00t.gif wub.gif blush.gif Ezek ketten osztoznak a szívemen, de komolyan... blush.gif Interjú
Ezen a képen meg annyira jóképű!
2011. június 16. 07:09 #302
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.16. 06:28)
Á, elfáradtam, piszkosul. Ez a kép mostani. Még sose láttam, lesifotó és barátunk szeme környéke igencsak színes. Akkor sem hiszem el, hogy ez a csaja. omg.gif
Jó is van! Tegnap telefonos interjút készített vele az AccessHollywood. Jól van, nevetős, beszél a Missingről, a Panról és Kitről is!!!  w00t.gif  wub.gif  blush.gif Ezek ketten osztoznak a szívemen, de komolyan... blush.gif  Interjú
Ezen a képen meg annyira jóképű!


És olvastad a hozzászólásokat? Mondtam ugye, hogy a végén őt nézik majd hülyének? mellow.gif Fent van a borsonline-on. Szerintük a pasas a nő mellei miatt szólt be .. mellow.gif

Kösz az interjút. Aranyos hogy nevet azon, hogy minden filmjében meghal, és nem puffog ...
2011. június 16. 07:19 #303
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.16. 07:09)
És olvastad a hozzászólásokat? Mondtam ugye, hogy a végén őt nézik majd hülyének?  mellow.gif Fent van a borsonline-on. Szerintük a pasas a nő mellei miatt szólt be ..  mellow.gif


Ami a borson fent van, az komplett hazugság! Ezek is tudnak ám fordítani, illetve ferdíteni! reklamalo.gif reklamalo.gif Egyébként nem olvastam a kommenteket, csak miután felhívtad rá a figyelmem. Volt egy-két igen erősen bántó. cray.gif


Idézet (kateblock @ 2011.06.16. 07:09)
Kösz az interjút. Aranyos hogy nevet azon, hogy minden filmjében meghal, és nem puffog ...


Viszont az interjú tényleg aranyos, szerintem kutya baja, csak hagyják békén. Annak, amit a Silent Hillről és Kitről mondott, örültem is meg nem is. Nem szeressem, hogy ők ketten amerikaiasan fogják nyomni, főleg Sean! Ráadásul Kit karaktere, Vincent az eredeti sztori szerint korántsem a kiscsaj hapsija, és több helyről hallottam már, hogy úgy gondolják a rajongók, hogyha Vincentet a kis fura figurából valami lover boy-á alakítják át, az elrontja az egészet. Hát, kérem szépen, ez Hollywood. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 16. 07:24 #304
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.16. 07:19)
Ami a borson fent van, az komplett hazugság! Ezek is tudnak ám fordítani, illetve ferdíteni!  reklamalo.gif  reklamalo.gif Egyébként nem olvastam a kommenteket, csak miután felhívtad rá a figyelmem. Volt egy-két igen erősen bántó. cray.gif
Viszont az interjú tényleg aranyos, szerintem kutya baja, csak hagyják békén. Annak, amit a Silent Hillről és Kitről mondott, örültem is meg nem is. Nem szeressem, hogy ők ketten amerikaiasan fogják nyomni, főleg Sean! Ráadásul Kit karaktere, Vincent az eredeti sztori szerint korántsem a kiscsaj hapsija, és több helyről hallottam már, hogy úgy gondolják a rajongók, hogyha Vincentet a kis fura figurából valami lover boy-á alakítják át, az elrontja az egészet. Hát, kérem szépen, ez Hollywood.  dry.gif


Ilyen a magyar média, kérlek. mellow.gif

Nos, ezzel jár az amerikai szereplés. Kit édes jópofi szerető lehet akár, hős vagy geek. Én a helyében ezekután valami nagyon mást választanék vagy valami sorozatba mennék egy időre. Seannek meg már teljesen mindegy. Veszett fejsze nyele ...
2011. június 16. 08:08 #305
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.16. 07:24)
Ilyen a magyar média, kérlek.  mellow.gif 
Nos, ezzel jár az amerikai szereplés. Kit édes jópofi szerető lehet akár, hős vagy geek. Én a helyében ezekután valami nagyon mást választanék vagy valami sorozatba mennék egy időre. Seannek meg már teljesen mindegy. Veszett fejsze nyele ...


Nos, az a helyzet, hogy Kit most egy jó pár évre lekötötte magát a GoT-tal, és jó lenne, ha más nagyobb kaliberű sorozatban nem kötné le magát később. Ő szerintem filmsztárnak született, meg színpadi színésznek. Nem akarom folyton ugyanabban látni. pardon.gif
Seannak meg már tényleg édes mindegy. Nem tudom, hogy siklott így ki az élete és a karrierje. Az egy dolog, hogy felkínáltak neki sablon szerepeket, de nem lett volna muszáj elvállalnia. Vagy nem tudom. Az ő megítélése elég vegyes, de sokan nyilatkoznak róla negatívan. Nem jó színész, csak a rejtett agresszivitását éli ki, alkoholista, nem bír a farkával, nevetségessé teszi magát a nála jóval fiatalabb csitrik oldalán és a többi. Az emberek vagy azt gondolják róla, hogy jó színész és kedves ember, vagy azt, hogy egy dilettáns s*ggfej. És az a baj, hogy egyes negatív kommentek pont azért olyan fájóak, mert van bennük igazság... sad.gif
2011. június 16. 08:15 #306
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.16. 08:08)
Nos, az a helyzet, hogy Kit most egy jó pár évre lekötötte magát a GoT-tal, és jó lenne, ha más nagyobb kaliberű sorozatban nem kötné le magát később. Ő szerintem filmsztárnak született, meg színpadi színésznek. Nem akarom folyton ugyanabban látni. pardon.gif
Seannak meg már tényleg édes mindegy. Nem tudom, hogy siklott így ki az élete és a karrierje. Az egy dolog, hogy felkínáltak neki sablon szerepeket, de nem lett volna muszáj elvállalnia. Vagy nem tudom. Az ő megítélése elég vegyes, de sokan nyilatkoznak róla negatívan. Nem jó színész, csak a rejtett agresszivitását éli ki, alkoholista, nem bír a farkával, nevetségessé teszi magát a nála jóval fiatalabb csitrik oldalán és a többi. Az emberek vagy azt gondolják róla, hogy jó színész és kedves ember, vagy azt, hogy egy dilettáns s*ggfej. És az a baj, hogy egyes negatív kommentek pont azért olyan fájóak, mert van bennük igazság...  sad.gif


Mindig lesznek emeberek, akik negatívan fognak nyilatkozni. Én csak azt nem értem, hogy hová verik a mellüket, mikor nem tudnak szinte semmit. Valóban, elég sok helyen agresszívnak állítják be de Sean ennél többre is képes csak szinte senki nem hajlandó visszanyúlni a régebbi filmjeihez .. mellow.gif
2011. június 16. 08:25 #307
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.16. 08:15)
Mindig lesznek emeberek, akik negatívan fognak nyilatkozni. Én csak azt nem értem, hogy hová verik a mellüket, mikor nem tudnak szinte semmit. Valóban, elég sok helyen agresszívnak állítják be de Sean ennél többre is képes csak szinte senki nem hajlandó visszanyúlni a régebbi filmjeihez ..  mellow.gif


Sokan már nem is törődnek azzal, hogy jó színész. A magánélete miatt a munkájában is kevésbé becsülik. Bár azért még mindig sokan kitartanak mellette és szeretik. Attól félek, ha valóban ezzel a lánnyal van, az beteszi neki a kiskaput és az emberek nem fogják már úgy szeretni, mint régen. Még nekem is volt olyan időszakom, amikor úgy kiábrándultam belőle. Egyszerűen megalázta magát amellett a nő mellett és ez sokat visszavett számomra abból a képből, amit róla kialakítottam. Persze ugyanúgy megnéztem a filmjeit, meg minden, de akkoriban nem volt bennem az a lelkesedés iránta. sad.gif

Kis humorkodás.
Game of Thrones stars pick up their sigils! _nevet.gif

Sean Bean as Lord Eddard "Ned" Stark, aka "The Hand"
Sigil: Two crossed swords because it represents my football team, Sheffield United. That's their badge. The team has been relegated, by the way.
First ruling: Sheffield United gets promoted next season.
(Nem hiszem, hogy ezt magyarázni kell. _nevet.gif )

És az én kis bb-m:
Kit Harington as Jon Snow, aka "The Bastard"
Sigil: I immediately thought of one but it's not very cool. I'm a Capricorn. A Capricorn is a mountain goat isn't it? So I think that I'm a goat. I don't know, but it feels like it should be a wolf now honestly after doing this show. God knows what it was before, but now it's a wolf.
First ruling: I don't know. My mother would probably choose!
(Istenem, mondom én, hogy ez egy gyerek! omg.gif)
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 16. 13:05 #308
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.16. 08:25)
Sokan már nem is törődnek azzal, hogy jó színész. A magánélete miatt a munkájában is kevésbé becsülik. Bár azért még mindig sokan kitartanak mellette és szeretik. Attól félek, ha valóban ezzel a lánnyal van, az beteszi neki a kiskaput és az emberek nem fogják már úgy szeretni, mint régen. Még nekem is volt olyan időszakom, amikor úgy kiábrándultam belőle. Egyszerűen megalázta magát amellett a nő mellett és ez sokat visszavett számomra abból a képből, amit róla kialakítottam. Persze ugyanúgy megnéztem a filmjeit, meg minden, de akkoriban nem volt bennem az a lelkesedés iránta.  sad.gif 
Kis humorkodás. 
Game of Thrones stars pick up their sigils!  _nevet.gif 
Sean Bean as Lord Eddard "Ned" Stark, aka "The Hand"
Sigil: Two crossed swords because it represents my football team, Sheffield United. That's their badge. The team has been relegated, by the way.
First ruling: Sheffield United gets promoted next season.
(Nem hiszem, hogy ezt magyarázni kell.  _nevet.gif )
És az én kis bb-m:
Kit Harington as Jon Snow, aka "The Bastard"
Sigil: I immediately thought of one but it's not very cool. I'm a Capricorn. A Capricorn is a mountain goat isn't it? So I think that I'm a goat. I don't know, but it feels like it should be a wolf now honestly after doing this show. God knows what it was before, but now it's a wolf.
First ruling: I don't know. My mother would probably choose!
(Istenem, mondom én, hogy ez egy gyerek! omg.gif)


_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
Ne bántsad meg anyuci kisfiát _nevet.gif rohog.gif biggrin.gif De aranyos, ide vele thumbsup.gif
2011. június 16. 13:16 #309
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.16. 13:05)
_nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif 
Ne bántsad meg anyuci kisfiát  _nevet.gif  rohog.gif  biggrin.gif De aranyos, ide vele  thumbsup.gif


Én is, én is! wub3.gif Őszintén, néha ez a helyzet nagyon palmface. Az a három év korkülönbség évszázadoknak tűnik, mikor benyög valami ilyesmit a drága szentem. Meg kell zabálni! Maradjunk annyiban, hogy leginkább az anyai ösztönömre hat stimulálóan, és a többit jegeljük úgy 20 évre. _nevet.gif Ő a The Sweetheart, Sean meg a The Man. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 16. 14:17 #310
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.16. 13:16)
Én is, én is! wub3.gif Őszintén, néha ez a helyzet nagyon palmface. Az a három év korkülönbség évszázadoknak tűnik, mikor benyög valami ilyesmit a drága szentem. Meg kell zabálni! Maradjunk annyiban, hogy leginkább az anyai ösztönömre hat stimulálóan, és a többit jegeljük úgy 20 évre.  _nevet.gif Ő a The Sweetheart, Sean meg a The Man.  _nevet.gif


LOL
Nézd a dolog jó oldalát. Mondhatod neki, hogy 'gyere anyucihoz' rohog.gif
2011. június 16. 14:22 #311
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.16. 14:17)
LOL
Nézd a dolog jó oldalát. Mondhatod neki, hogy 'gyere anyucihoz'  rohog.gif


Nem tudom mit szólna hozzá, ha az utcán vele összefutva kitárnám a karom és "come to mama, my sweetheart" felkiáltással a kebelemre vonnám. _nevet.gif Szerintem enyhén megrökönyödne, hiszen minden bizonnyal nem kicsit vagyok alacsonyabb nála és egyéb zavaró tényezők. _nevet.gif Nem, inkább nem ijesztem halálra. _nevet.gif
Sean egy ilyenre legfeljebb vigyorogna és borulna a keblemre önszántából. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 16. 16:02 #312
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.16. 14:22)
Nem tudom mit szólna hozzá, ha az utcán vele összefutva kitárnám a karom  és "come to mama, my sweetheart" felkiáltással a kebelemre vonnám.  _nevet.gif Szerintem enyhén megrökönyödne, hiszen minden bizonnyal nem kicsit vagyok alacsonyabb nála és egyéb zavaró tényezők.  _nevet.gif Nem, inkább nem ijesztem halálra.  _nevet.gif 
Sean egy ilyenre legfeljebb vigyorogna és borulna a keblemre önszántából.  _nevet.gif


Apropó Sean! Mi a helyzet a jövőbeli projektekkel? IMDB-n nem lettem sokkal okosabb 110.gif
2011. június 16. 16:07 #313
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.16. 16:02)
Apropó Sean! Mi a helyzet a jövőbeli projektekkel? IMDB-n nem lettem sokkal okosabb  110.gif


Mire gondolsz? A Missinget most nyáron kezdi el forgatni, azt mondja egy időre leköti vele magát. Ősszel meg kezdődik a Pan forgatása. Többet sajna én se tudok.
2011. június 16. 16:16 #314
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.16. 16:07)
Mire gondolsz? A Missinget most nyáron kezdi el forgatni, azt mondja egy időre leköti vele magát. Ősszel meg kezdődik a Pan forgatása. Többet sajna én se tudok.


Én arra gondoltam, hogy egy ilyen színésznek mint Sean, több tartalék is van zsebben. Most mi lesz ősz után? rolleyes.gif
2011. június 16. 16:29 #315
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.16. 16:16)
Én arra gondoltam, hogy egy ilyen színésznek mint Sean, több tartalék is van zsebben. Most mi lesz ősz után?  rolleyes.gif


Tél! _nevet.gif
Nem tudom. Szerintem időközben majd felcsíp valami ajánlatot. Szerintem a GoT sikerén felbuzdulva biztos többen meg fogják keresni ilyen-olyan ajánlatokkal. A Missinget a legutóbbi nyilatkozata alapján akarja csinálni, úgyhogy ez szólhat akár több évadra is. blink.gif Ő mindig így működött, azt hiszem. Nem hiszem, hogy olyan nagyon tervez előre. Ami jön, az jön. Nem is baj, ha nem vállal el minden sz*rt. Tavaly azt csinálta, pihenni meg nem tudott. Most örülök, hogy nincs annyira betáblázva és néha pihen is.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 16. 16:31 #316
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.16. 16:29)
Tél!  _nevet.gif 
Nem tudom. Szerintem időközben majd felcsíp valami ajánlatot. Szerintem a GoT sikerén felbuzdulva biztos többen meg fogják keresni ilyen-olyan ajánlatokkal. A Missinget a legutóbbi nyilatkozata alapján akarja csinálni, úgyhogy ez szólhat akár több évadra is.  blink.gif Ő mindig így működött, azt hiszem. Nem hiszem, hogy olyan nagyon tervez előre. Ami jön, az jön. Nem is baj, ha nem vállal el minden sz*rt. Tavaly azt csinálta, pihenni meg nem tudott. Most örülök, hogy nincs annyira betáblázva és néha pihen is.


Én nem akarok még GOT-szerű sorozatot, az nem az én asztalom .. rolleyes.gif
2011. június 16. 21:40 #317
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.16. 16:31)
Én nem akarok még GOT-szerű sorozatot, az nem az én asztalom ..  rolleyes.gif


Na, attól ne félj. Ilyesmi nem terem minden bokorban. _nevet.gif Amúgy én se akarok. Elég 10 évente egy ilyen eposz. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 16. 21:43 #318
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.16. 21:40)
Na, attól ne félj. Ilyesmi nem terem minden bokorban.  _nevet.gif Amúgy én se akarok. Elég 10 évente egy ilyen eposz.  _nevet.gif


Az jó. Tudod mit szeretnék? Egy krimit, amiben Gary Oldman is szerepel és egyikük sem rossz. Nyomozók lennének és a szálak egy bolond nőhöz vezetnének, akit Helena Bonham Carter alakít. thumbsup.gif
2011. június 16. 21:48 #319
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.16. 21:43)
Az jó. Tudod mit szeretnék? Egy krimit, amiben Gary Oldman is szerepel és egyikük sem rossz. Nyomozók lennének és a szálak egy bolond nőhöz vezetnének, akit Helena Bonham Carter alakít.  thumbsup.gif


Hívd fel Seant és adagold be neki az ötleted, hátha ráharap! rohog.gif
2011. június 17. 06:33 #320
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Interjú

Behalok, a legutolsó mondata mindent visz! _nevet.gif Ez annyira jellemző rá. Ezt 10 évvel később se tudja abbahagyni. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
33 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok