Starity

Sean Bean

33 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 09. 10:58 #221
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.09. 10:15)
Ami a Kitnek szóló beszólást illeti...hmm...azért talán tőle még nem akarok gyereket.  _nevet.gif

Miért nem? Mit akarsz ennél jobb apának valót? rohog.gif Válogatsz is kisanyám? rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. június 09. 11:02 #222
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Hozzászólás: 6935
Csatolások: 3090
Azonosító: 133484
Idézet (kateblock @ 2011.06.09. 10:58)
Miért nem? Mit akarsz ennél jobb apának valót?  rohog.gif Válogatsz is kisanyám?  rohog.gif

Khmm..úgy értettem vele még azért élvezném egy kicsit az életet kettecskén. wub.gif blush.gif _nevet.gif Sean viszont olyan édes, kedves, vonzó apuci, hogy az valami hihetetlen! blush.gif wub.gif wub2.gif
2011. június 09. 11:48 #223
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.09. 11:02)
Khmm..úgy értettem vele még azért élvezném egy kicsit az életet kettecskén.  wub.gif  blush.gif  _nevet.gif Sean viszont olyan édes, kedves, vonzó apuci, hogy az valami hihetetlen!  blush.gif  wub.gif wub2.gif

Aham, aham rohog.gif
Te, manizer... Seannek gyerek, Kittel meg csak kavarni rohog.gif
2011. június 09. 12:01 #224
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Idézet (kateblock @ 2011.06.09. 11:48)
Aham, aham  rohog.gif 
Te, manizer... Seannek gyerek, Kittel meg csak kavarni  rohog.gif

Nem egyszerre, csak szép sorjában! Az életet ki kell élvezni. Főleg két ilyen pasival! w00t.gif blush.gif Mondjuk az tény, hogy mindenképpen Seanom keveredik ki a dologból a legjobban, mert ő a Nr1. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 09. 12:39 #225
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.09. 12:01)
Nem egyszerre, csak szép sorjában! Az életet ki kell élvezni. Főleg két ilyen pasival!  w00t.gif  blush.gif Mondjuk az tény, hogy mindenképpen Seanom keveredik ki a dologból a legjobban, mert ő a Nr1. pardon.gif

Na, úgy őszintén, csak így 'négy szem közt' _nevet.gif , ha lehetőséged lenne valamelyikükkel kavarni, melyikkel kavarnál? rolleyes.gif rohog.gif
2011. június 09. 13:27 #226
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Idézet (kateblock @ 2011.06.09. 12:39)
Na, úgy őszintén, csak így 'négy szem közt'  _nevet.gif , ha lehetőséged lenne valamelyikükkel kavarni, melyikkel kavarnál?  rolleyes.gif  rohog.gif

Ó, nem ér ilyet kérdezni! Mindkettővel! biggrin.gif De őszintén? Most vegyek komolyan egy ilyen lehetetlen eshetőséget? blink.gif Na, jó, te mondtad. A válaszom ebben az esetben: Kit. Meg is mondom miért. Sean már épp eleget kínlódott a nőkkel és be is bizonyította, hogy nem képes a boldog családi életre, mert a munkája mindennél előbbre való. A másik meg, hogy 52 éves, megvannak a maga szokásai, életvitele és a többi, amibe én nem biztos, hogy beleférnék. Valószínűleg nem tudnánk jól kijönni, bármennyire is odáig lennék érte. Ráadásul én akarok gyereket, miegyebet, ő minden bizonnyal már megkímélné magát az ilyen elkötelezettségektől. Csak kavarni meg nem akarnék vele, mert annál többre becsülöm. Úgyhogy marad nekem ebből a szempontból a kölyök, akivel viszont szívfájdalom nélkül tudnék csak kavarni. pardon.gif
2011. június 09. 14:02 #227
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.09. 13:27)
Ó, nem ér ilyet kérdezni! Mindkettővel!  biggrin.gif De őszintén? Most vegyek komolyan egy ilyen lehetetlen eshetőséget?  blink.gif Na, jó, te mondtad. A válaszom ebben az esetben: Kit. Meg is mondom miért. Sean már épp eleget kínlódott a nőkkel és be is bizonyította, hogy nem képes  a boldog családi életre, mert a munkája mindennél előbbre való. A másik meg, hogy 52 éves, megvannak a maga szokásai, életvitele és a többi, amibe én nem biztos, hogy beleférnék. Valószínűleg nem tudnánk jól kijönni, bármennyire is odáig lennék érte. Ráadásul én akarok gyereket, miegyebet, ő minden bizonnyal már megkímélné magát az ilyen elkötelezettségektől. Csak kavarni meg nem akarnék vele, mert annál többre becsülöm. Úgyhogy marad nekem ebből a szempontból a kölyök, akivel viszont szívfájdalom nélkül tudnék csak kavarni. pardon.gif

Akármennyire is Kit fan vagy, Seant soha nem felejted el. Vérbeli NB1-es fanja vagy wink.gif smileeee.gif
2011. június 09. 14:14 #228
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Idézet (kateblock @ 2011.06.09. 14:02)
Akármennyire is Kit fan vagy, Seant soha nem felejted el. Vérbeli NB1-es fanja vagy  wink.gif  smileeee.gif

Aha, szóval ez volt a teszt. rohog.gif Kit amolyan utánpótlás, látok benne lehetőséget, mi több, ahogy egyszer már kifejtettem, minden stílusbeli és egyéb különbség ellenére, látok benne valamit, amit Seanban is megláttam annak idején. Ez a hasonlóság vezetett oda, hogy ennyire megszerettem a srácot, de ettől még Sean az első és mindig is az lesz. Ezen senki se változtathat soha! blush.gif
2011. június 09. 14:38 #229
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.09. 14:14)
Aha, szóval ez volt a teszt.  rohog.gif Kit amolyan utánpótlás, látok benne lehetőséget, mi több, ahogy egyszer már kifejtettem, minden stílusbeli és egyéb különbség ellenére, látok benne valamit, amit Seanban is megláttam annak idején. Ez a hasonlóság vezetett oda, hogy ennyire megszerettem a srácot, de ettől még Sean az első és mindig is az lesz. Ezen senki se változtathat soha!  blush.gif

Nem próba. Csak láttam neked kitéve azt a félmeztelen Kit-es képet és azon gondolkodtam, hogy vajon mit válaszolnál ha ezt megkérdezem tőled. Sokat tudsz róla, interjúk, képek stb és láttad félmeztelenül is már .. (nem mintha a felsőtest annyira befolyásoló lenne ilyen dolgokban, but ya know what I meant)
2011. június 09. 14:43 #230
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Idézet (kateblock @ 2011.06.09. 14:38)
Nem próba. Csak láttam neked kitéve azt a félmeztelen Kit-es képet és azon gondolkodtam, hogy vajon mit válaszolnál ha ezt megkérdezem tőled. Sokat tudsz róla, interjúk, képek stb és láttad félmeztelenül is már .. (nem mintha a felsőtest annyira befolyásoló lenne ilyen dolgokban, but ya know what I meant)

Nem, nem tudom mit értesz ezalatt. Komolyan. Seant is láttam már tévében félmeztelenül, sőt, rajta kívül még egy csomó másik színészt. Ez korántsem mérvadó. Azon kívül a színész az csak színész, nem a szomszéd fiú. pardon.gif Sean egy kicsit más, mert több mint 10 éve a szívem csücske, de amúgy ő is csak egy színész. pardon.gif Isten bocsássa meg nekem, hogy ezt mondom az én csacsi öreg mackómra, de ez az igazság.
2011. június 09. 14:52 #231
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.09. 14:43)
Nem, nem tudom mit értesz ezalatt. Komolyan. Seant is láttam már tévében félmeztelenül, sőt, rajta kívül még egy csomó másik színészt. Ez korántsem mérvadó. Azon kívül a színész az csak színész, nem a szomszéd fiú. pardon.gif Sean egy kicsit más, mert több mint 10 éve a szívem csücske, de amúgy ő is csak egy színész. pardon.gif Isten bocsássa meg nekem, hogy ezt mondom az én csacsi öreg mackómra, de ez az igazság.

Úgy összességében gondoltam. Nem csak fancy alapján mit válaszolsz, hanem úgy alapból... Nem a fangörl oldaladat kérdeztem, hanem ... Gracet biggrin.gif
2011. június 09. 15:13 #232
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Idézet (kateblock @ 2011.06.09. 14:52)
Úgy összességében gondoltam. Nem csak fancy alapján mit válaszolsz, hanem úgy alapból... Nem a fangörl oldaladat kérdeztem, hanem ... Gracet  biggrin.gif

És tőle kaptad a választ, ahogy szeretted volna. Fangörlködéseimet ritkán osztom meg ott, ahol idegenek is olvashatják. _nevet.gif

Csacsi öreg mackóm feszít, mint aktmodellben a bableves _nevet.gif _nevet.gif Nagyon elegáncsos. wub.gif Jajj, de imádom! wub.gif wub3.gif
2011. június 09. 18:32 #233
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.09. 15:13)
És tőle kaptad a választ, ahogy szeretted volna. Fangörlködéseimet ritkán osztom meg ott, ahol idegenek is olvashatják.  _nevet.gif
Csacsi öreg mackóm feszít, mint aktmodellben a bableves  _nevet.gif  _nevet.gif  Nagyon elegáncsos.  wub.gif Jajj, de imádom!  wub.gif wub3.gif

Nagyon komoly, mamma mia wub2.gif MIntha valami menő üzletember lenne, a világ közepe, aki kiáll a rivaldafénybe, hogy itt vagyok lúzerek, az én művem, nézzétek és lássátok ki a királyotok. Fényképezzetek szerencsétlenek aztán haladjunk mert sok a dolgom. rohog.gif
A Shrek figura nagyon komoly (képtelen vagyok megjegyezni a neveket). Mint valami Head & Shoulders vagy Old Spice reklám _nevet.gif
2011. június 10. 06:50 #234
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Nagy képeket ebből se találok, ami piszokul bántja a csőröm, mert jó volna feltölteni ezeket ide. Látná mindenki legalább, hogy Sean Bean él és dögösebb, mint valaha! rolleyes.gif De nem, nincsenek nagy képek, sőt, a szokásos rajongói oldalon olyan gagyi minőségben vannak fent, hogy keresnem kellett egy másik oldalt, ahol meg tudtam szerezni őket. mad.gif

Sean1
The team
Ujjé, ez lenne a kedvencem, ha nem lenne vízjeles! reklamalo.gif
Ez már szerintem tegnap készült
Meg ez is.
Az első nap dögös öltönye! wub.gif
Jajj, ez a mosoly! wub.gif
Feszít1
Feszít2 (tudom, yetilábak) rohog.gif
Kérem szépen, elolvadok! wub3.gif
Smirk and feszítés rohog.gif wub.gif
Smirk and feszítés2
Jajj, szeretlek! wub.gif wub.gif

Na, ennyit mára, meg hoztam egy interjút is. Ennyivel tudok ma szolgálni. pardon.gif Remélem még holnap is lesznek képek, azt meg főleg, hogy megtalálom őket valahol nagyban! biggrin.gif
2011. június 10. 08:24 #235
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.10. 06:50)
Nagy képeket ebből se találok, ami piszokul bántja a csőröm, mert jó volna feltölteni ezeket ide. Látná mindenki legalább, hogy Sean Bean él és dögösebb, mint valaha!  rolleyes.gif De nem, nincsenek nagy képek, sőt, a szokásos rajongói oldalon olyan gagyi minőségben vannak fent, hogy keresnem kellett egy másik oldalt, ahol meg tudtam szerezni őket.  mad.gif 
Sean1
The team
Ujjé, ez lenne a kedvencem, ha nem lenne vízjeles!  reklamalo.gif 
Ez már szerintem tegnap készült
Meg ez is.
Az első nap dögös öltönye!  wub.gif 
Jajj, ez a mosoly!  wub.gif 
Feszít1
Feszít2 (tudom, yetilábak)  rohog.gif 
Kérem szépen, elolvadok! wub3.gif
Smirk and feszítés  rohog.gif  wub.gif 
Smirk and feszítés2
Jajj, szeretlek!  wub.gif  wub.gif 
Na, ennyit mára, meg hoztam egy interjút is. Ennyivel tudok ma szolgálni. pardon.gif Remélem még holnap is lesznek képek, azt meg főleg, hogy megtalálom őket valahol nagyban!  biggrin.gif

meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
Végre w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif Feszítős képek tök jók, milyen wub2.gif
2011. június 10. 10:16 #236
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Daddy's saying we are cool! rohog.gif thumbsup.gif
2011. június 10. 10:23 #237
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.10. 10:16)

Oh yeah, sure we are biggrin.gif
Itt készült interjúk vannak már a neten? Készültek egyáltalán?
2011. június 10. 10:35 #238
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Idézet (kateblock @ 2011.06.10. 10:23)
Oh yeah, sure we are  biggrin.gif 
Itt készült interjúk vannak már a neten? Készültek egyáltalán?

Csak azt az egyet találtam, amit linkeltem is. Nem tudom, de egyébként biztos készülnek/készültek interjúk, de egyelőre nem találtam ilyesmiket. Morzsákat csipegetek én is, legfőképpen a tumblr-ról. pardon.gif
2011. június 10. 13:20 #239
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.10. 10:35)
Csak azt az egyet találtam, amit linkeltem is. Nem tudom, de egyébként biztos készülnek/készültek interjúk, de egyelőre nem találtam ilyesmiket. Morzsákat csipegetek én is, legfőképpen a tumblr-ról. pardon.gif

Én is néztem tumblr oldalon és nme találtam semmit sad.gif
2011. június 14. 06:28 #240
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Hajajj...vasárnap este megtörtént végre, amiről tudtam, hogy eljön. Azt viszont nem gondoltam, hogy ilyen reakciót vált ki az emberekből. Akik nem olvasták a könyveket, egyszerűen meg vannak veszve és követelik vissza Seant, másképp nem nézik tovább a sorozatot. Ezzel fenyegetőznek, de George csak nevet rajtuk. Ő biztos benne, hogy ezek az emberek jövőre is itt lesznek és tulajdonképpen én is biztos vagyok benne. Ám azért örülök, hogy Seant ennyien és ennyire szeretik. blush.gif Szerintem őt magát is meglepi ez a nagy imádat, de biztosan jól esik neki. A jelenet pedig...hmm...én tudtam mi fog következni, már az epizód címéből tudtam, úgyhogy folytak a könnyeim rendesen. Nem csodálom, hogy a nézők fel vannak háborodva. Ha hülyének is tartották Nedet, szerették, mert becsületes volt, megtestesítette azt a hőst, akit szeretni lehet és aki a történetek végén általában nyerni szokott. Az emberek gyomra nem veszi be, ha egy ilyen történet nem a sablon szerint alakul, de sajnos a hősöket is meg lehet ölni és most ez történt. A nép dühöng, a hős halott. pardon.gif Mi lesz még ebből? unsure.gif
33 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok