Starity

Sean Bean

33 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 14. 07:54 #241
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.14. 06:28)
Hajajj...vasárnap este megtörtént végre, amiről tudtam, hogy eljön. Azt viszont nem gondoltam, hogy ilyen reakciót vált ki az emberekből. Akik nem olvasták a könyveket, egyszerűen meg vannak veszve és követelik vissza Seant, másképp nem nézik tovább a sorozatot. Ezzel fenyegetőznek, de George csak nevet rajtuk. Ő biztos benne, hogy ezek az emberek jövőre is itt lesznek és tulajdonképpen én is biztos vagyok benne. Ám azért örülök, hogy Seant ennyien és ennyire szeretik.  blush.gif Szerintem őt magát is meglepi ez a nagy imádat, de biztosan jól esik neki. A jelenet pedig...hmm...én tudtam mi fog következni, már az epizód címéből tudtam, úgyhogy folytak a könnyeim rendesen. Nem csodálom, hogy a nézők fel vannak háborodva. Ha hülyének is tartották Nedet, szerették, mert becsületes volt, megtestesítette azt a hőst, akit szeretni lehet és aki a történetek végén általában nyerni szokott. Az emberek gyomra nem veszi be, ha egy ilyen történet nem a sablon szerint alakul, de sajnos a hősöket is meg lehet ölni és most ez történt. A nép dühöng, a hős halott. pardon.gif Mi lesz még ebből?  unsure.gif

Ez jó kérdés. Láttam tumblr oldalon, hogy ki vannak bukva rendesen, nos ez így lett. Höbörgéssel nem hozzák vissza Nedet. Inkább adjanak hálát az Istennek, hogy látták benne Seant ..
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. június 14. 08:02 #242
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Hozzászólás: 6935
Csatolások: 3090
Azonosító: 133484
Idézet (kateblock @ 2011.06.14. 07:54)
Ez jó kérdés. Láttam tumblr oldalon, hogy ki vannak bukva rendesen, nos ez így lett. Höbörgéssel nem hozzák vissza Nedet. Inkább adjanak hálát az Istennek, hogy látták benne Seant ..

Sean itt a végén remek volt. Látszott a sokk az arcán, amikor kimondták rá a halálos ítéletet. Az a döbbenet, hogy nem erről volt szó, a rettegés, ott volt a szemében. Ned még mindig buta volt. Azt hitte üzletet kötött, megadja magát és életben hagyják a lányait és őt magát is. Ő ebben a hitben élt és ezért adta fel a becsületét. Amikor rádöbbent, hogy ismét átverték és ezúttal nincs menekvés, na, az durva volt. Sean fantasztikusan csinálta, kibőgtem mind a két szemem, pedig tudtam, hogy ez lesz. Egyébként azt gondolom, hogy majd lemúlik a fanokról a hiszti. Egy év hosszú idő és jövő ilyenkor ők is leülnek majd a tévé elé, Sean ide, vagy oda.
2011. június 14. 08:04 #243
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.14. 08:02)
Sean itt a végén remek volt. Látszott a sokk az arcán, amikor kimondták rá a halálos ítéletet. Az a döbbenet, hogy nem erről volt szó, a rettegés, ott volt a szemében. Ned még mindig buta volt. Azt hitte üzletet kötött, megadja magát és életben hagyják a lányait és őt magát is. Ő ebben a hitben élt és ezért adta fel a becsületét. Amikor rádöbbent, hogy ismét átverték és ezúttal nincs menekvés, na, az durva volt. Sean fantasztikusan csinálta, kibőgtem mind a két szemem, pedig tudtam, hogy ez lesz. Egyébként azt gondolom, hogy majd lemúlik a fanokról a hiszti. Egy év hosszú idő és jövő ilyenkor ők is leülnek majd a tévé elé, Sean ide, vagy oda.

Vannak fanok akik egyszerűen nem bírják magukat túltenni ilyen dolgokon .. pardon.gif
2011. június 14. 08:20 #244
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Idézet (kateblock @ 2011.06.14. 08:04)
Vannak fanok akik egyszerűen nem bírják magukat túltenni ilyen dolgokon .. pardon.gif

Csak nem értem miért. Az embert persze sokkolja egy ilyen jelenet, főleg ha jól van megcsinálva, de hát ez csak egy film. Sean Bean él és virul és még nagyon sokféle karaktert el fog nekünk játszani. Én személy szerint örülök, hogy nem köti le magát egy helyre. Ned Stark jó lehetőség volt, ismét a köztudatba repítette őt, mostantól biztos kapósabb lesz megint, és ez jó. A sorozat nélküle is megállja a helyét, remek karakterek vannak benne, szerethető és utálható figurák, mindenki megtalálhatja a maga kedvencét. Én is megtaláltam, holott én is csak Sean miatt kezdtem el nézni a sorozatot és a könyveknek is csak miatta láttam neki. Megsirattam Nedet, aztán tovább léptem. Izgatottan várom, hogy mit fog Sean csinálni legközelebb. w00t.gif Érdekes egyébként, mert totálisan karakterfüggő vagyok, kivéve ha róla van szó. Őt minél több szerepben szeretném látni, és ha lehet minél változatosabb szerepekben. Az a helyzet, hogy ha róla van szó, Sean Beant szeretem legfőképpen és nem egyes karaktereihez ragaszkodom.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 14. 11:08 #245
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.14. 08:20)
Csak nem értem miért. Az embert persze sokkolja egy ilyen jelenet, főleg ha jól van megcsinálva, de hát ez csak egy film. Sean Bean él és virul és még nagyon sokféle karaktert el fog nekünk játszani. Én személy szerint örülök, hogy nem köti le magát egy helyre. Ned Stark jó lehetőség volt, ismét a köztudatba repítette őt, mostantól biztos kapósabb lesz megint, és ez jó. A sorozat nélküle is megállja a helyét, remek karakterek vannak benne, szerethető és utálható figurák, mindenki megtalálhatja a maga kedvencét. Én is megtaláltam, holott én is csak Sean miatt kezdtem el nézni a sorozatot és a könyveknek is csak miatta láttam neki. Megsirattam Nedet, aztán tovább léptem. Izgatottan várom, hogy mit fog Sean csinálni legközelebb.  w00t.gif Érdekes egyébként, mert totálisan karakterfüggő vagyok, kivéve ha róla van szó. Őt minél több szerepben szeretném látni, és ha lehet minél változatosabb szerepekben. Az a helyzet, hogy ha róla van szó, Sean Beant szeretem legfőképpen és nem egyes karaktereihez ragaszkodom.

Talán ők megszállottak vagy hülyék bolond.gif
2011. június 14. 11:18 #246
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Idézet (kateblock @ 2011.06.14. 11:08)
Talán ők megszállottak vagy hülyék bolond.gif

Nem. Szerintem egyszerűen csak az a bajuk, hogy nem veszi be a gyomruk azt, ami nem hollibudi klisé. Ned Stark a központi figurája volt a GoT-nak, mindenki őt gondolta főhősnek és a főhősök a hollibudi klisé szerint nem halnak meg ilyen méltatlan módon. Másrészt meg azon hisztiznek, hogy hogy lehet a csatorna ilyen ostoba, hogy a vezető színészüket, az egyetlent, aki ér valamit a csapatból, így kirakták. Azt hiszik, hogy szemétkednek valamiért Seannal, holott ha egy kicsit utánaolvasnának tudnák, hogy Ned Stark sorsa már 1996-ban így íródott meg Martin által. Ráadásul bár Sean a leghíresebb a castból, azért a többiek is többet érnek egy fapadkánál! Senki ne mondja nekem, hogy Lena Heady nem ér semmit, vagy Peter Dinklage. Ők igenis jó színészek. Jó, nem olyan népszerűek, ismertek, mint Sean és nem is őket nyomták le az emberek torkán a reklámokban, hanem Seant, de akkor sem rosszak. Ami meg ezt a reklámozást illeti, valóban félrevezető volt. Elhitették az emberekkel, hogy Sean lesz itten a király, a csaszi, holott az epizódokban alig szerepelt, és a 9. végén ki is nyírták. Abszolút tipikus hollibudi mézesmadzag volt ez, kérem szépen, és az emberek úgy ahogy volt, bekajálták. Fantasy+Sean=dől a pénz, a nézettség. Erre volt jó az én drága Seanom, és szomorú, hogy az embereket ilyen módon meg lehet vezetni. Én utána néztem, elolvastam, és már az elején tisztában voltam azzal, hogy Sean csak a mézesmadzag, de végül úgy döntöttem, hogy maradok, még így is, mert a sztoriba és egyes szereplőkbe (Arya, Jon, Daenerys) szerelmes lettem.
2011. június 14. 11:21 #247
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.14. 11:18)
Nem. Szerintem egyszerűen csak az a bajuk, hogy nem veszi be a gyomruk azt, ami nem hollibudi klisé. Ned Stark a központi figurája volt a GoT-nak, mindenki őt gondolta főhősnek és a főhősök a hollibudi klisé szerint nem halnak meg ilyen méltatlan módon. Másrészt meg azon hisztiznek, hogy hogy lehet a csatorna ilyen ostoba, hogy a vezető színészüket, az egyetlent, aki ér valamit a csapatból, így kirakták. Azt hiszik, hogy szemétkednek valamiért Seannal, holott ha egy kicsit utánaolvasnának tudnák, hogy Ned Stark sorsa már 1996-ban így íródott meg Martin által. Ráadásul bár Sean a leghíresebb a castból, azért a többiek is többet érnek egy fapadkánál! Senki ne mondja nekem, hogy Lena Heady nem ér semmit, vagy Peter Dinklage. Ők igenis jó színészek. Jó, nem olyan népszerűek, ismertek, mint Sean és nem is őket nyomták le az emberek torkán a reklámokban, hanem Seant, de akkor sem rosszak. Ami meg ezt a reklámozást illeti, valóban félrevezető volt. Elhitették az emberekkel, hogy Sean lesz itten a király, a csaszi, holott az epizódokban alig szerepelt, és a 9. végén ki is nyírták. Abszolút tipikus hollibudi mézesmadzag volt ez, kérem szépen, és az emberek úgy ahogy volt, bekajálták. Fantasy+Sean=dől a pénz, a nézettség. Erre volt jó az én drága Seanom, és szomorú, hogy az embereket ilyen módon meg lehet vezetni. Én utána néztem, elolvastam, és már az elején tisztában voltam azzal, hogy Sean csak a mézesmadzag, de végül úgy döntöttem, hogy maradok, még így is, mert a sztoriba és egyes szereplőkbe (Arya, Jon, Daenerys) szerelmes lettem.

Igazad lehet. A könyvben nem így volt amúgy? Tumblr oldalon láttam mekkora a felháborodás ..
2011. június 14. 11:27 #248
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Idézet (kateblock @ 2011.06.14. 11:21)
Igazad lehet. A könyvben nem így volt amúgy? Tumblr oldalon láttam mekkora a felháborodás ..

De. A könyvben pontosan ugyanez zajlott le. Talán még a monológ, a vallomás is szóról szóra ugyanaz. Kimaradt persze Ned egy-két hallucinációja, és nem láttam meg Aryát sem a tömegben, de amúgy tökéletesen egyezett a könyvben leírtakkal. Csak sokan nem olvasták a könyveket. Ami önmagában nem baj. A baj ott kezdődik, hogy klisésen gondolkoznak. Hétfőn délelőtt tumblr-ön megírtam erről a véleményem, de alig kapott valami visszajelzést az a postom. Bezzeg, amiben Kit Haringtont vettem a szárnyaim alá, azt lájkolták meg reblogolták keményen. Ami nem baj, csak az előző postom szerintem kicsit fontosabb volt és nagyobb kaliberű, csak gondolom olyan sokat olvasni már egyeseknek gáz. dry.gif
2011. június 14. 11:31 #249
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.14. 11:27)
De. A könyvben pontosan ugyanez zajlott le. Talán még a monológ, a vallomás is szóról szóra ugyanaz. Kimaradt persze Ned egy-két hallucinációja, és nem láttam meg Aryát sem a tömegben, de amúgy tökéletesen egyezett a könyvben leírtakkal. Csak sokan nem olvasták a könyveket. Ami önmagában nem baj. A baj ott kezdődik, hogy klisésen gondolkoznak. Hétfőn délelőtt tumblr-ön megírtam erről a véleményem, de alig kapott valami visszajelzést az a postom. Bezzeg, amiben Kit Haringtont vettem a szárnyaim alá, azt lájkolták meg reblogolták keményen. Ami nem baj, csak az előző postom szerintem kicsit fontosabb volt és nagyobb kaliberű, csak gondolom olyan sokat olvasni már egyeseknek gáz.  dry.gif

Vagy nem értékelik. Kit a szépfiú, Sean meg csak .. ő karaktere már meghalt. Talán úgy vannak vele, hogy meghalt, haladjunk tovább dry.gif
2011. június 14. 11:37 #250
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Idézet (kateblock @ 2011.06.14. 11:31)
Vagy nem értékelik. Kit a szépfiú, Sean meg csak .. ő karaktere már meghalt. Talán úgy vannak vele, hogy meghalt, haladjunk tovább  dry.gif

Na, ez a másik, ami bosszant. Kitet vagy imádják (kamaszlányok), mert szép, vagy utálják (könyv fanok), mert kis bambabékuci. Nem is tudom melyik nézet idegesít jobban! Ma mit olvastam róla!! Ó, anyám!! Nem akarod tudni, mit mondott az egyik eszes kis fangörl! omg.gif Hát az agyamat eldobtam. ohmy.gif reklamalo.gif
2011. június 14. 11:40 #251
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.14. 11:37)
Na, ez a másik, ami bosszant. Kitet vagy imádják (kamaszlányok), mert szép, vagy utálják (könyv fanok), mert kis bambabékuci. Nem is tudom melyik nézet idegesít jobban! Ma mit olvastam róla!! Ó, anyám!! Nem akarod tudni, mit mondott az egyik eszes kis fangörl! omg.gif Hát az agyamat eldobtam.  ohmy.gif  reklamalo.gif

És most még csak ez volt az első nagyobb kitörése .. képzeld mi lesz majd még később dry.gif
2011. június 14. 11:49 #252
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Idézet (kateblock @ 2011.06.14. 11:40)
És most még csak ez volt az első nagyobb kitörése .. képzeld mi lesz majd még később  dry.gif

Én tényleg megkedveltem azt a fiút. Egy igazi hamisítatlan édes pofa és jól játsza a szerepét. Én azt gondolom, hogy tehetség kell ahhoz, hogy ilyen szinten átváltozzon valaki. Lényegtelen, hogy a karaktere idegesítő-e vagy sem, és az is lényegtelen, hogy szép-e a színész, avagy sem. A lényeget kellene látni, vagyis azt, hogy Kit még csak nyomokban sem emlékeztet Jonra. Más az arca, más a hangja, más a beszédstílusa, a mimikája, a mozdulatai. Én két teljesen különböző kis fickót látok, ha egymás mellé rakom a képüket, holott ugyanaz a kis fickó mind a kettő. Szóval ezt kellene látni elsősorban, én azt gondolom, mert nekem ez volt a legelső, ami feltűnt és ezért mertem azt mondani rá vakon, hogy ez a srác egy őstehetség.
2011. június 14. 11:52 #253
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.14. 11:49)
Én tényleg megkedveltem azt a fiút. Egy igazi hamisítatlan édes pofa és jól játsza a szerepét. Én azt gondolom, hogy tehetség kell ahhoz, hogy ilyen szinten átváltozzon valaki. Lényegtelen, hogy a karaktere idegesítő-e vagy sem, és az is lényegtelen, hogy szép-e a színész, avagy sem. A lényeget kellene látni, vagyis azt, hogy Kit még csak nyomokban sem emlékeztet Jonra. Más az arca, más a hangja, más a beszédstílusa, a mimikája, a mozdulatai. Én két teljesen különböző kis fickót látok, ha egymás mellé rakom a képüket, holott ugyanaz a kis fickó mind a kettő. Szóval ezt kellene látni elsősorban, én azt gondolom, mert nekem ez volt a legelső, ami feltűnt és ezért mertem azt mondani rá vakon, hogy ez a srác egy őstehetség.

DE ők nem tudják megkülönböztetni és nem is akarják bolond.gif
2011. június 14. 12:03 #254
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Idézet (kateblock @ 2011.06.14. 11:52)
DE ők nem tudják megkülönböztetni és nem is akarják bolond.gif

Ja, mert a hasizom meg a tátott száj szembetűnőbb. dry.gif Mint ahogy Seant is egyszerűbb fantasy színészként elkönyvelni, mint kitapasztalni, milyen sokoldalú. Félre ne érts. Nem azzal van baj, hogy valaki nem szereti valamelyiküket. A baj azzal van, hogy az emberek nem szeretnek gondolkozni. Bírom, ahogy egyesek tősgyökeres Sean Bean rajongónak vallják magukat, de csak a Hitchert, a GyU-t, meg a Nemzet Aranyát látták, esetleg még a Tróját. És itt jön a képbe a nagy probléma. Sean Bean ezalatt a 25 év alatt igen termékeny volt és nem csak ezt a négy filmet forgatta. Amikor meg nekilátok mondani, hogy nekem mik a kedvenceim tőle, még hozzámvágják, hogy sznob vagyok. Nem, bazzeg, nem vagyok sznob, csak tényleg rajongó! mad.gif
2011. június 14. 12:34 #255
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.14. 12:03)
Ja, mert a hasizom meg a tátott száj szembetűnőbb.  dry.gif Mint ahogy Seant is egyszerűbb fantasy színészként elkönyvelni, mint kitapasztalni, milyen sokoldalú. Félre ne érts. Nem azzal van baj, hogy valaki nem szereti valamelyiküket. A baj azzal van, hogy az emberek nem szeretnek gondolkozni. Bírom, ahogy egyesek tősgyökeres Sean Bean rajongónak vallják magukat, de csak a Hitchert, a GyU-t, meg a Nemzet Aranyát látták, esetleg még a Tróját. És itt jön a képbe a nagy probléma. Sean Bean ezalatt a 25 év alatt igen termékeny volt és nem csak ezt a négy filmet forgatta. Amikor meg nekilátok mondani, hogy nekem mik a kedvenceim tőle, még hozzámvágják, hogy sznob vagyok. Nem, bazzeg, nem vagyok sznob, csak tényleg rajongó!  mad.gif

Sznob? Ezért? Ilyet sem hallottam még ..
2011. június 14. 12:53 #256
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Idézet (kateblock @ 2011.06.14. 12:34)
Sznob? Ezért? Ilyet sem hallottam még ..

Persze, mert szerintük mit vágok fel azzal, hogy Seannak vannak ennél jobb filmjei is. Ha lennének (szerintük), azokat mindenki ismerné, nem csak én. Szóval ne higgyem, hogy én raktam le a spanyol viaszt, ami híres az a jó és kész, hiszen pontosan ezért híresek. Na, ettől a felfogástól borulok én bele az árokba! reklamalo.gif
2011. június 14. 12:57 #257
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.14. 12:53)
Persze, mert szerintük mit vágok fel azzal, hogy Seannak vannak ennél jobb filmjei is. Ha lennének (szerintük), azokat mindenki ismerné, nem csak én. Szóval ne higgyem, hogy én raktam le a spanyol viaszt, ami híres az a jó és kész, hiszen pontosan ezért híresek. Na, ettől a felfogástól borulok én bele az árokba!  reklamalo.gif

És minek foglalkozol vele? Ha nekik olyan sokat jelent Ned és társai .. Úgy sem fogják fel, hogy vannak jobb és értelmesebb filmjei is, ami némileg több színészi tehetséget kíván, nem értik meg, nem fogják fel, hadd higyjék, hogy Ned a best thing ever, te (és én is) tudod, hogy a Far Northban hihetetlent alakít, ők meg ha nem érdeklődnek, ő bajuk, nem is igazi fanok, elmehetnek kukutyinba zabot hegyezni dry.gif
2011. június 14. 13:06 #258
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Idézet (kateblock @ 2011.06.14. 12:57)
És minek foglalkozol vele? Ha nekik olyan sokat jelent Ned és társai .. Úgy sem fogják fel, hogy vannak jobb és értelmesebb filmjei is, ami némileg több színészi tehetséget kíván, nem értik meg, nem fogják fel, hadd higyjék, hogy Ned a best thing ever, te (és én is) tudod, hogy a Far Northban hihetetlent alakít, ők meg ha nem érdeklődnek, ő bajuk, nem is igazi fanok, elmehetnek kukutyinba zabot hegyezni  dry.gif

Én nem foglalkoznék ezzel, csak az a baj, hogy amikor elkezdek beszélgetni egy SB fannal, sose tudhatom, hogy melyik fajta. Az csak akkor derül ki, amikor már rám van sütve a bélyeg, hogy sznob vagyok. Akik látták a Far North-t, azok közül is többen kijelentették, hogy csupán Sean pucérságáért volt érdemes megnézni. Hát most gratuláljak az eszükhöz? omg.gif
2011. június 14. 13:12 #259
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.14. 13:06)
Én nem foglalkoznék ezzel, csak az a baj, hogy amikor elkezdek beszélgetni egy SB fannal, sose tudhatom, hogy melyik fajta. Az csak akkor derül ki, amikor már rám van sütve a bélyeg, hogy sznob vagyok. Akik látták a Far North-t, azok közül is többen kijelentették, hogy csupán Sean pucérságáért volt érdemes megnézni. Hát most gratuláljak az eszükhöz? omg.gif

Erre sajnos nem tudok mit mondani. Keresgélni kell nagyon, ha rendes fant akarsz találni ..
2011. június 14. 16:22 #260
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

Ezt nem hiszem el, nem hiszem el, NEM HISZEM EL!!! Szerinted ez igaz? Hát én mindjárt elfakadok ríva! Hát lehet ennél hülyébb az én csacsi öreg medvém? sad.gif Nagy valószínűséggel valóban összetűzésbe keveredett valakivel, de ez a modell dolog szerintem már hozzáköltés. Állítólag valóban egy szép nővel volt, de senki nem mondta, a nő miatt kapott össze valakivel és azt se mondta senki, hogy Seannak ez a nő az új barátnője. Ráadásul hagy ne fejtsem ki a véleményem a pocok- és minden bizonnyal üresfejű kis hölgyről... sad.gif Daily Fail! Megtoszhatod! Hiszem, ha látom, hogy Seant megint behálózza egy ilyen kis..ggrr... reklamalo.gif reklamalo.gif
33 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok