Starity

Sean Bean

33 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 26. 14:54 #141
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.05.26. 14:37)

A pasim nézte velem az első részt és félórán bealudt. Nem megy ez neki, na ... _nevet.gif


Mármint a GoT első részét? Hmm...van akinek nem jön be a műfaj, sok ilyet ismerek. Én magam élek-halok a jó fantasyért, ami filmben elég ritka, úgyhogy nem csoda, hogy, mint valami kiéhezett vándor, rácuppantam erre a sorozatra. _nevet.gif Szerintem a GyU óta nem volt olyan fantasy, amire azt mondtam volna, hogy hú de király! A Karib-tenger kalózai meseszerű, de az is inkább kalandfilm, szóval nagyon vágytam már egy igazi jó kis fantasyra. pardon.gif Ha meg ahhoz még Sean Beant is nézni kell, hát én meg vagyok vásárolva kilóra. rolleyes.gif thumbsup.gif
2011. május 26. 15:00 #142
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.26. 14:54)
Mármint a GoT első részét? Hmm...van akinek nem jön be a műfaj, sok ilyet ismerek. Én magam élek-halok a jó fantasyért, ami filmben elég ritka, úgyhogy nem csoda, hogy, mint valami kiéhezett vándor, rácuppantam erre a sorozatra.  _nevet.gif Szerintem a GyU óta nem volt olyan fantasy, amire azt mondtam volna, hogy hú de király! A Karib-tenger kalózai meseszerű, de az is inkább kalandfilm, szóval nagyon vágytam már egy igazi jó kis fantasyra. pardon.gif Ha meg ahhoz még Sean Beant is nézni kell, hát én meg vagyok vásárolva kilóra.  rolleyes.gif  thumbsup.gif


Igen. Nem szereti a régebben játszódó/régies külsejű sorozatokat/filmeket és uncsinak tartja őket. Seant nem ismerte fel, grizzli medvének hívta Nedet rohog.gif és azt mondta, hogy az első rész első feléből az intro volt a legjobb, az viszont királyra sikeredett. Szerinte. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. május 26. 15:01 #143
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.05.26. 15:00)
Igen. Nem szereti a régebben játszódó/régies külsejű sorozatokat/filmeket és uncsinak tartja őket. Seant nem ismerte fel, grizzli medvének hívta Nedet  rohog.gif és azt mondta, hogy az első rész első feléből az intro volt a legjobb, az viszont királyra sikeredett. Szerinte.  biggrin.gif


Grizzli medve! _nevet.gif _nevet.gif Na szépen vagyunk: pszichopata, Chuck Norris, grizzli medve... _nevet.gif _nevet.gif Szegény drága Seanom... _nevet.gif
Az intro valóban király. A zenéje lett a csengőhangom. rohog.gif Ja, és van új telefonos háttérképem is, az uramtól kaptam!!! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. május 26. 15:04 #144
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.26. 15:01)
Ja, és van új telefonos háttérképem is, az uramtól kaptam!!!  rohog.gif


OMTL ohmy.gif
Mit kaptál tőle? Félmeztelen Seant? rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. május 26. 15:07 #145
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.05.26. 15:04)
OMTL  ohmy.gif 
Mit kaptál tőle? Félmeztelen Seant?  rolleyes.gif


Nyet! Tegnap töltögetett le nekem telefonos háttérképeket. Leginkább Jon Snow-sat. Ki érti ezt??? Egyáltalán nem féltékeny és nem gúnyolódik miatta. Seant agyba-főbe böködi, de a Robin Hooddal az égvilágon semmi baja. Talán úgy gondolja, csak mint karaktert szeretem és nem pálya nekem egy ilyen "kisfiú"? pardon.gif Eskü, fogalmam sincs mi játszódik le ilyenkor az agyában. biggrin.gif
2011. május 26. 15:18 #146
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.26. 15:07)
Nyet! Tegnap töltögetett le nekem telefonos háttérképeket. Leginkább Jon Snow-sat. Ki érti ezt??? Egyáltalán nem féltékeny és nem gúnyolódik miatta. Seant agyba-főbe böködi, de a Robin Hooddal az égvilágon semmi baja. Talán úgy gondolja, csak mint karaktert szeretem és nem pálya nekem egy ilyen "kisfiú"? pardon.gif Eskü, fogalmam sincs mi játszódik le ilyenkor az agyában.  biggrin.gif


OMTL ohmy.gif
Nem olvasgatja ezt a fórumot esetleg? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. május 26. 15:20 #147
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.05.26. 15:18)
OMTL  ohmy.gif 
Nem olvasgatja ezt a fórumot esetleg?  unsure.gif


Tudja, hogy fent vagyok, de nem tudja a nicknevemet. Nincs nagyon titkolnivalóm előtte ilyen szempontból. Én se nézegetem az ő cuccait, ő se az enyémet. Szerintem annyiról volt szó, hogy már a könyv olvasásakor is emlegettem, hogy ez a Jon Snow egyre jobb figura. Tudja, hogy az egyik kedvencem, de szerintem fogalma sem volt róla, hogy az a sorozatban ki, csak amíg rá nem keresett. rolleyes.gif
2011. május 27. 06:26 #148
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Új interjú
Szokásos sablon, nem mond túl sok újat, de annyira, annyira édes. wub.gif Imádom ezt a pasast! Az összes színésznek ilyen földön járó, hétköznapi, kedves embernek kellene lennie! Miért van az, hogy a többség elszáll, ő meg még most is olyan, mintha csak egy közönséges fickó lenne Sheffieldből? Annyira normális, hogy az valami hihetetlen. Talán egy kicsit túl zárkózott is, de kit izgat? pardon.gif Imádom! wub.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. május 27. 08:36 #149
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.27. 06:26)
Új interjú
Szokásos sablon, nem mond túl sok újat, de annyira, annyira édes.  wub.gif  Imádom ezt a pasast! Az összes színésznek ilyen földön járó, hétköznapi, kedves embernek kellene lennie! Miért van az, hogy a többség elszáll, ő meg még most is olyan, mintha csak egy közönséges fickó lenne Sheffieldből? Annyira normális, hogy az valami hihetetlen. Talán egy kicsit túl zárkózott is, de kit izgat? pardon.gif Imádom!  wub.gif


meghajolo.gif meghajolo.gif
Nyahát, egy valamire való Daily Fail cikk rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. május 27. 08:38 #150
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.05.27. 08:36)
meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Nyahát, egy valamire való Daily Fail cikk  rohog.gif


"He speaks slowly and softly, seems to find the floor fascinating and only makes eye contact when he looks up and flashes a big, bashful smile. He is the least luvvie actor I have ever met."

Bárki bármit mond, én pont ezért szeretem! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. május 27. 10:08 #151
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.27. 08:38)
flashes a big, bashful smile. "


Flashes a big, covering the whole monitor wide smile biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. május 27. 10:38 #152
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.05.27. 10:08)
Flashes a big, covering the whole monitor wide smile  biggrin.gif


Amit annyira szeretünk, ugyebár. Én már azon is elgondolkoztam, hogy talán pont azért nem futott be jobban, mert ennyire a "nép gyermeke". Nem jár filmbemutatókra, csak ha kötelező és ő is játszik a filmben. Nagyon kevés nyilvános eseményen jelenik meg, ezért kevés fotó készül róla. Általában a sztárok mindenféle rendezvényen fotóztatják magukat, még akkor is, ha nem kéne, ő viszont sose csinál ilyet. Mi szeretjük, mert közénk való, a sztárvilág viszont kinézi. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. május 27. 12:49 #153
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.27. 10:38)
Amit annyira szeretünk, ugyebár. Én már azon is elgondolkoztam, hogy talán pont azért nem futott be jobban, mert ennyire a "nép gyermeke". Nem jár filmbemutatókra, csak ha kötelező és ő is játszik a filmben. Nagyon kevés nyilvános eseményen jelenik meg, ezért kevés fotó készül róla. Általában a sztárok mindenféle rendezvényen fotóztatják magukat, még akkor is, ha nem kéne, ő viszont sose csinál ilyet. Mi szeretjük, mert közénk való, a sztárvilág viszont kinézi.  unsure.gif


Mit erre mit mondjak? Engem nem érdekel, hogy a sztárvilág kinézi. Csesszék meg maguknak. Sean azért színészkedik, mert ért hozzá és szereti nem azért mert sztárt csináltak belőle és szeretne a mindendég közepén lenni ..
2011. május 27. 12:56 #154
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.05.27. 12:49)
Mit erre mit mondjak? Engem nem érdekel, hogy a sztárvilág kinézi. Csesszék meg maguknak. Sean azért színészkedik, mert ért hozzá és szereti nem azért mert sztárt csináltak belőle és szeretne a mindendég közepén lenni ..


Tulajdonképpen engem sem érdekel, hogy ki mit gondol róla. Ebből is látszik, hogy mekkora nagy felszínes halmaz az egész. Bár akinek esze van, az igenis elismeri és örül, hogy együtt játszhat vele, mert egész egyszerűen jó. Ő még egy régi stílust követ, amit manapság már kevesen csinálnak, vagy legalábbis kevesen csinálnak jól. Ami meg édes, szerintem, hogy neki még az is fura, hogy egyesek képesek rajongani érte. blush.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. május 27. 12:59 #155
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.27. 12:56)
Tulajdonképpen engem sem érdekel, hogy ki mit gondol róla. Ebből is látszik, hogy mekkora nagy felszínes halmaz az egész. Bár akinek esze van, az igenis elismeri és örül, hogy együtt játszhat vele, mert egész egyszerűen jó. Ő még egy régi stílust követ, amit manapság már kevesen csinálnak, vagy legalábbis kevesen csinálnak jól. Ami meg édes, szerintem, hogy neki még az is fura, hogy egyesek képesek rajongani érte.  blush.gif  rohog.gif


Aki nem tudja értékelni az meg engem nem érdekel, ez van..
Én meg azt furállom, hogy a szíve annyira húz haza és negatívan nyilatkozik Amerikáról mégis hívják dolgozni ..
2011. május 27. 15:09 #156
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.05.27. 12:59)
Aki nem tudja értékelni az meg engem nem érdekel, ez van..
Én meg azt furállom, hogy a szíve annyira húz haza és negatívan nyilatkozik Amerikáról mégis hívják dolgozni ..


A pénz nagy úr, az ő arcával meg elég sok mindent el lehet adni. A hangjáról nem is beszélve. pardon.gif Meg hát, az az igazság, sajnos, hogy bár mindig kimondja őszintén, amit gondol, ettől még nem jelent veszélyt Hollywoodra. Meg a pénz számára is nagy úr, úgyhogy mondhat akármit, sok olyasmit is elvállal, amit amúgy józan eszével nem vállalna.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. május 27. 16:58 #157
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.27. 15:09)
A pénz nagy úr, az ő arcával meg elég sok mindent el lehet adni. A hangjáról nem is beszélve. pardon.gif Meg hát, az az igazság, sajnos, hogy bár mindig kimondja őszintén, amit gondol, ettől még nem jelent veszélyt Hollywoodra. Meg a pénz számára is nagy úr, úgyhogy mondhat akármit, sok olyasmit is elvállal, amit amúgy józan eszével nem vállalna.


Ha én hollywoodi nagyegér lennék, nem keresnék ilyen embereket a csapatomba dolgozni .. Seanen kívül is lehetne mást választani. Persze most amerikai színvonalat nézzünk, amit Sean ott művel az nem sok, mivel nem is igazán követelnek meg tőle sokat, azt bárki más színész is tudja hozni ..
2011. május 27. 20:12 #158
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Két napja ismét GoT press conference volt, és ahogy néztem, nagyon jó képek készültek Seanról! Amint meg tudom őket szerezni, már töltöm is őket fel! wub.gif wub.gif Pokoli jól nézett ki az én csacsi öreg medvém. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. május 27. 20:16 #159
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.05.27. 20:12)
Két napja ismét GoT press conference volt, és ahogy néztem, nagyon jó képek készültek Seanról! Amint meg tudom őket szerezni, már töltöm is őket fel!  wub.gif  wub.gif Pokoli jól nézett ki az én csacsi öreg medvém.  wub.gif


Én meg ezt találtam.
2011. május 28. 13:24 #160
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Nagyban még sajnos nincsenek, úgyhogy csak így osztom meg őket. Sean jókedvű, mosolygós és jóképű. De mennyire jóképű! w00t.gif wub.gif Kép1
Kép2
Kép3
Kép4
Kép5
Kép6
1 felhasználónak tetszik: kateblock
33 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok