Starity

Sean Bean

33 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 14. 16:32 #261
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.14. 16:22)
Ezt nem hiszem el, nem hiszem el, NEM HISZEM EL!!! Szerinted ez igaz? Hát én mindjárt elfakadok ríva! Hát lehet ennél hülyébb az én csacsi öreg medvém?  sad.gif Nagy valószínűséggel valóban összetűzésbe keveredett valakivel, de ez a modell dolog szerintem már hozzáköltés. Állítólag valóban egy szép nővel volt, de senki nem mondta, a nő miatt kapott össze valakivel és azt se mondta senki, hogy Seannak ez a nő az új barátnője. Ráadásul hagy ne fejtsem ki a véleményem a pocok- és minden bizonnyal üresfejű kis hölgyről...  sad.gif Daily Fail! Megtoszhatod! Hiszem, ha látom, hogy Seant megint behálózza egy ilyen kis..ggrr...  reklamalo.gif  reklamalo.gif
Bár mondjuk ők is kijelentik, hogy nem tudni, együtt vannak-e, de az egészet úgy állítják be. Másrészt meg Sean!! Ki az a tősgyökeres p*raszt, aki bántani merte??? sad.gif sad.gif Megütötte és megvágta egy törött üveggel. Sean meg nem beszél, mi lehet itt, hogy se kórházba, se rendőrségre nem megy? Valaki megtámadta, ő meg ül a seggén?? Remélem nem forgat hüly*séget abban a h*lye fejében... dry.gif
2011. június 14. 17:06 #262
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.14. 16:22)
Ezt nem hiszem el, nem hiszem el, NEM HISZEM EL!!! Szerinted ez igaz? Hát én mindjárt elfakadok ríva! Hát lehet ennél hülyébb az én csacsi öreg medvém?  sad.gif Nagy valószínűséggel valóban összetűzésbe keveredett valakivel, de ez a modell dolog szerintem már hozzáköltés. Állítólag valóban egy szép nővel volt, de senki nem mondta, a nő miatt kapott össze valakivel és azt se mondta senki, hogy Seannak ez a nő az új barátnője. Ráadásul hagy ne fejtsem ki a véleményem a pocok- és minden bizonnyal üresfejű kis hölgyről...  sad.gif Daily Fail! Megtoszhatod! Hiszem, ha látom, hogy Seant megint behálózza egy ilyen kis..ggrr...  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Oh uh, there's something rotten in this story ...
Nem is tudom. A Daily Fail gyakran hazudik. Talán egy másik fickó lehet, aki hasonlít rá. Olvastad te is, hogy ezeket a pincérek mondták, szerintem ezt csak hazudták, hogy pénzt szerezzenek. De a média úgy is rá lesz szállva a témára, ha más nem képek biztosan lesznek ..
2011. június 14. 17:33 #263
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.14. 17:06)
Oh uh, there's something rotten in this story ...
Nem is tudom. A Daily Fail gyakran hazudik. Talán egy másik fickó lehet, aki hasonlít rá. Olvastad te is, hogy ezeket a pincérek mondták, szerintem ezt csak hazudták, hogy pénzt szerezzenek. De a média úgy is rá lesz szállva a témára, ha más nem képek biztosan lesznek ..


Az a helyzet, hogy Seanból én ezt kinézem. Ő igenis az a fajta, aki nem tűri, hogy alpári módon beszólogassanak a társaságában lévő nőnek. Nem állt le verekedni, csak szóváltás volt. A fickó később visszajött és megtámadta. (Ezt meg is írtam egy cikkben, remélem kirakják! ) Ezt én nem gondolom hamisnak. Az első reakcióm kissé zűrös volt, de aztán higgadtan végiggondoltam a dolgot. Ez teljesen Seanra vall. Megvédte a hölgyike becsületét, amin gondolom nem sok védenivaló van, de akkor is, ő már csak ilyen hős típus. A másik meg, hogy nem ment kórházba, nem szólt a rendőrségnek és nem nyilatkozik...nos, ez is teljesen rá vall. Józanul átgondolva nem találom fake-nek a sztorit, persze ettől függetlenül még nem biztos, hogy igaz, de nagy a valószínűsége. A többi meg, ami majd ebből lesz, hogy Sean valami 22 éves, üresfejű playmate-tel kavar, na az már fake! Gondolom a bárban találkoztak, mivel egy környéken laknak.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 14. 17:35 #264
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.14. 17:33)
Az a helyzet, hogy Seanból én ezt kinézem. Ő igenis az a fajta, aki nem tűri, hogy alpári módon beszólogassanak a társaságában lévő nőnek. Nem állt le verekedni, csak szóváltás volt. A fickó később visszajött és megtámadta. (Ezt meg is írtam egy cikkben, remélem kirakják! ) Ezt én nem gondolom hamisnak. Az első reakcióm kissé zűrös volt, de aztán higgadtan végiggondoltam a dolgot. Ez teljesen Seanra vall. Megvédte a hölgyike becsületét, amin gondolom nem sok védenivaló van, de akkor is, ő már csak ilyen hős típus. A másik meg, hogy nem ment kórházba, nem szólt a rendőrségnek és nem nyilatkozik...nos, ez is teljesen rá vall. Józanul átgondolva nem találom fake-nek a sztorit, persze ettől függetlenül még nem biztos, hogy igaz, de nagy a valószínűsége. A többi meg, ami majd ebből lesz, hogy Sean valami 22 éves, üresfejű playmate-tel kavar, na az már fake! Gondolom a bárban találkoztak, mivel egy környéken laknak.


Én elhiszem és tényleg ezt lehet inkább kinézni Seanből de nekem valamiért akkor is gyanús a sztori. Sean meg tudja magát védeni, persze attól még sebet tudnak ejteni rajta, nem tudom, kinek jut eszébe megverni egy akkora sztárt, mint Sean? rolleyes.gif Ennyire csak nem lehet valaki hülye .. dry.gif
2011. június 14. 17:38 #265
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.14. 17:35)
Én elhiszem és tényleg ezt lehet inkább kinézni Seanből de nekem valamiért akkor is gyanús a sztori. Sean meg tudja magát védeni, persze attól még sebet tudnak ejteni rajta, nem tudom, kinek jut eszébe megverni egy akkora sztárt, mint Sean?  rolleyes.gif Ennyire csak nem lehet valaki hülye ..  dry.gif


Előfordult már a világtörténelemben ilyesmi. John Lennont is megölte egy nyomi. pardon.gif Szerintem az illető fel se fogta kivel húzott ujjat. Gondolom a szócsatában alul maradt és később visszajött bosszút állni. Nem mondom, hogy Seant megverték, csak azt, hogy megtámadták. Egyébként meglepni gondolom őt is meg lehet, annak ellenére, hogy meg tudja védeni magát. Az illetőnek nem volt esze, ráadásul felhúzta magát. Ilyesmi egyszerűen megesik nap mint nap bárok előtt, csak éppen nem hírességekkel.
2011. június 14. 17:50 #266
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.14. 17:38)
Előfordult már a világtörténelemben ilyesmi. John Lennont is megölte egy nyomi. pardon.gif Szerintem az illető fel se fogta kivel húzott ujjat. Gondolom a szócsatában alul maradt és később visszajött bosszút állni. Nem mondom, hogy Seant megverték, csak azt, hogy megtámadták. Egyébként meglepni gondolom őt is meg lehet, annak ellenére, hogy meg tudja védeni magát. Az illetőnek nem volt esze, ráadásul felhúzta magát. Ilyesmi egyszerűen megesik nap mint nap bárok előtt, csak éppen nem hírességekkel.


De akkor már megint ott tartunk, hogy ismételten neki volt bunyózós sztorija. Hiába, hogy el tudjuk képzelni a történet validalitását. Igazából nekem csak az gyanős, hogy a neten mindenki a Daily Fail oldalra hivatkozik think.gif Az ilyen sztorikat általában képpel tudják bizonyítani és/vagy több újságnak adják el a sztorit, hol kevesebb, hol több sztorival. És ha igaz is .. Nos, ha tényléeg összejött ezzel a jánnyal, hát .. izé ... think.gif Azt gondoltam, hogy idősebb nőkre bukik (nem nála, hanem generál)
2011. június 14. 21:10 #267
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.14. 17:50)
De akkor már megint ott tartunk, hogy ismételten neki volt bunyózós sztorija. Hiába, hogy el tudjuk képzelni a történet validalitását. Igazából nekem csak az gyanős, hogy a neten mindenki a Daily Fail oldalra hivatkozik think.gif Az ilyen sztorikat általában képpel tudják bizonyítani és/vagy több újságnak adják el a sztorit, hol kevesebb, hol több sztorival. És ha igaz is .. Nos, ha tényléeg összejött ezzel a jánnyal, hát .. izé ... think.gif Azt gondoltam, hogy idősebb nőkre bukik (nem nála, hanem generál)


Nos, arról én sem tudok többet, hogy igaz-e a sztori, vagy sem. Azt viszont erősen kétlem, hogy együtt lenne ezzel a playmate-tel. Ez egy szilikonmellű, 22 éves csitri. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy Sean ezt komolyan gondolná, ennyire nem lehet hülye. blink.gif Bármennyire is jó pasi, azért nem képzelheti, hogy a csajszi többnek nézi, mint létrának. Szerintem csak találkoztak a bárban és beszélgettek. Egy környéken laknak, valószínűleg nem először futottak össze. De ez esetben sem tudom ugye az igazat. Amit tudok, hogy Sean vele volt, a másik meg, hogy ez a csajszi is nagyon magas, nagyon szőke és eléggé pocokfejű, tehát egyértelműen barátunk esete. pardon.gif
2011. június 15. 09:24 #268
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Nagyon szemét vagyok, ha én ezen most baromi jót röhögök? nevet2.gif
http://www.kephost.com/images4/2011/6/15/0ycshyzsshu8kdd9cva6.jpg

(Mindenesetre senki nem foghatja rám, hogy elfogult volnék Seant illetően pardon.gif )
Ja, a képen látható hölgyikét óvta meg a vasárnapi incidens során. Csak, hogy érthető legyen a dolog.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 15. 11:32 #269
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 09:24)
Nagyon szemét vagyok, ha én ezen most baromi jót röhögök? nevet2.gif
http://www.kephost.com/images4/2011/6/15/0ycshyzsshu8kdd9cva6.jpg
(Mindenesetre senki nem foghatja rám, hogy elfogult volnék Seant illetően pardon.gif )
Ja, a képen látható hölgyikét óvta meg a vasárnapi incidens során. Csak, hogy érthető legyen a dolog.


Muhahahaha thumbsup.gif biggrin.gif Ha te is rossz vagy, akkor én is biggrin.gif blush.gif
Azért 22 éves csaj .. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. június 15. 11:39 #270
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 11:32)
Muhahahaha  thumbsup.gif  biggrin.gif Ha te is rossz vagy, akkor én is  biggrin.gif  blush.gif 
Azért 22 éves csaj ..  unsure.gif


Hmm...30 év korkülönbség igen sűrű. blink.gif Nos, annyit mondok, drágám, hogy Sean 52 éves, most vált el negyedjére, de még mindig dögös pasi. Szórakozzon, ha van kedve, ennyi neki is jár. Addig nem zavar milyen csibéi vannak, amíg gumit húz és nem nősül. pardon.gif Egyébként tényleg kétlem, hogy a csaja lenne ez a Mezte Lenke. _nevet.gif Lorna is idősebb egy évvel, mint ez a szilikoncsoda!
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 15. 11:48 #271
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 11:39)
Hmm...30 év korkülönbség igen sűrű.  blink.gif Nos, annyit mondok, drágám, hogy Sean 52 éves, most vált el negyedjére, de még mindig dögös pasi. Szórakozzon, ha van kedve, ennyi neki is jár. Addig nem zavar milyen csibéi vannak, amíg gumit húz és nem nősül. pardon.gif Egyébként tényleg kétlem, hogy a csaja lenne ez a Mezte Lenke.  _nevet.gif Lorna is idősebb egy évvel, mint ez a szilikoncsoda!


Nem lehet, hogy csak flört volt? unsure.gif
2011. június 15. 11:53 #272
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 11:48)
Nem lehet, hogy csak flört volt?  unsure.gif


Minden bizonnyal csak az volt, vagy még az se. Tudom, hogy Sean kicsikét hülye, ha nőkről van szó, de talán ennyire azért nem. pardon.gif Amíg az ő szájából nem hallom, hogy együtt van ezzel a szépreményű műkebelcsodával, addig meg se fordul a fejemben a dolog. Az is lehet, hogy a bárban találkoztak és ott kezdtek el kooperálni. Igazából a történet szempontjából ez mellékes is, bár sokaknak nem az. Én személy szerint nem vagyok féltékeny. Sőt, érezze jól magát az én drága barátom. biggrin.gif
2011. június 15. 11:55 #273
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 11:53)
Minden bizonnyal csak az volt, vagy még az se. Tudom, hogy Sean kicsikét hülye, ha nőkről van szó, de talán ennyire azért nem. pardon.gif Amíg az ő szájából nem hallom, hogy együtt van ezzel a szépreményű műkebelcsodával, addig meg se fordul a fejemben a dolog. Az is lehet, hogy a bárban találkoztak és ott kezdtek el kooperálni. Igazából a történet szempontjából ez mellékes is, bár sokaknak nem az. Én személy szerint nem vagyok féltékeny. Sőt, érezze jól magát az én drága barátom.  biggrin.gif


Nem is szabad féltékenynek lenni. Amúgy ez fura.. Nem-e csaj a modell csaj akart ráakaszkodni hogy legyen egy kis hírneve? Ő meg ugye férfi és .. nos tudod mellow.gif
2011. június 15. 12:11 #274
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 11:55)
Nem is szabad féltékenynek lenni. Amúgy ez fura.. Nem-e csaj a modell csaj akart ráakaszkodni hogy legyen egy kis hírneve? Ő meg ugye férfi és .. nos tudod  mellow.gif


Ez is megeshet, bár ez már nagyon összeesküvés elmélet. Egy ilyen nő nem okos ennyire. Sőt, egy ilyen nő semennyire nem okos. _nevet.gif Ránéztem az arcára, és oly mértékű sötétség árad a szemeiből, hogy az valami hihetetlen. Nem nézem ki belőle, hogy idáig eljut. Az ilyenek nem tervezgetnek ilyen bonyolultan. Ha hírverést akar, aláfekszik Seannak és másnap elmeséli az összes útjába akadó újságírónak. Ennyire egyszerű címlapra kerülni, nem kell ezt bonyolítani, főleg ha az ember lányának nincs esze hozzá.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 15. 12:13 #275
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 12:11)
Ez is megeshet, bár ez már nagyon összeesküvés elmélet. Egy ilyen nő nem okos ennyire. Sőt, egy ilyen nő semennyire nem okos.  _nevet.gif Ránéztem az arcára, és oly mértékű sötétség árad a szemeiből, hogy az valami hihetetlen. Nem nézem ki belőle, hogy idáig eljut. Az ilyenek nem tervezgetnek ilyen bonyolultan. Ha hírverést akar, aláfekszik Seannak és másnap elmeséli az összes útjába akadó újságírónak. Ennyire egyszerű címlapra kerülni, nem kell ezt bonyolítani, főleg ha az ember lányának nincs esze hozzá.


Igaz, bocs, igazad van, erre én nem gondoltam biggrin.gif
Azért látszik milyen higgadtan és rendesen viselte a dolgot. Nem ment kórházba és rendőrségre, nem akart belőle nagy ügyet de valaki mégis beárulta dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. június 15. 12:17 #276
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 12:13)
Igaz, bocs, igazad van, erre én nem gondoltam  biggrin.gif 
Azért látszik milyen higgadtan és rendesen viselte a dolgot. Nem ment kórházba és rendőrségre, nem akart belőle nagy ügyet de valaki mégis beárulta  dry.gif


Nos, én meg pont emögött sejtek egy kis önreklámot, ha nem is szándékosat. Seanunk sem tökéletes és van egy olyan érzésem, hogy a későbbiek folyamán kinyitja a száját. Elég nagy hírverés van körülötte, a nők piedesztálra emelték, mint hőst. Ha más nem, ez növeli az egóját és ha legközelebb megkérdik, én nem lepődnék meg, ha egy szokásos öntelt félvigyorral beszólna valami találót az esetet illetően.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 15. 12:44 #277
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 12:17)
Nos, én meg pont emögött sejtek egy kis önreklámot, ha nem is szándékosat. Seanunk sem tökéletes és van egy olyan érzésem, hogy a későbbiek folyamán kinyitja a száját. Elég nagy hírverés van körülötte, a nők piedesztálra emelték, mint hőst. Ha más nem, ez növeli az egóját és ha legközelebb megkérdik, én nem lepődnék meg, ha egy szokásos öntelt félvigyorral beszólna valami találót az esetet illetően.


Lehet hogy nem gondolt erre éppen akkor. Talán tényleg nem akarta, hogy rendőrségi ügy legyen belőle. Amúgy pedig neki is joga van azt mondani, hogy 'nem mondok semmit erről' ...
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. június 15. 12:50 #278
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 12:44)
Lehet hogy nem gondolt erre éppen akkor. Talán tényleg nem akarta, hogy rendőrségi ügy legyen belőle. Amúgy pedig neki is joga van azt mondani, hogy 'nem mondok semmit erről' ...


Biztos vagyok benne, hogy nem akart hírverést. Ő meg egy szőke nő egy bárban + verekedés. Ebből Sean szemszögéből semmi jó nem sülhetett ki, így aztán inkább lapított. A nép megítélése az ő irányába ebből a szempontból nem a legkedvezőbb. Sokan agresszívnek tartják és a nőzési szokásait is erőszeretettel teszik a tálba. Nem gondolta, hogy ebből ő jól jöhet ki. Persze egy-két jóindulatú ebből is viccet csinál, de tulajdonképpen az van a köztudatban, hogy ő egy hős, egy igazi, hamisítatlan romantikus badass, aki még egy ostoba tyúk nem létező becsületét is képes megvédeni a saját testi épsége kockáztatásával, ha arról van szó. Abszolút pozitívan jött ki ebből az egészből, és szerintem ez őt is meglepi.
2011. június 15. 12:56 #279
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 12:50)
Biztos vagyok benne, hogy nem akart hírverést. Ő meg egy szőke nő egy bárban + verekedés. Ebből Sean szemszögéből semmi jó nem sülhetett ki, így aztán inkább lapított. A nép megítélése az ő irányába ebből a szempontból nem a legkedvezőbb. Sokan agresszívnek tartják és a nőzési szokásait is erőszeretettel teszik a tálba. Nem gondolta, hogy ebből ő jól jöhet ki. Persze egy-két jóindulatú ebből is viccet csinál, de tulajdonképpen az van a köztudatban, hogy ő egy hős, egy igazi, hamisítatlan romantikus badass, aki még egy ostoba tyúk nem létező becsületét is képes megvédeni a saját testi épsége kockáztatásával, ha arról van szó. Abszolút pozitívan jött ki ebből az egészből, és szerintem ez őt is meglepi.


Szerintem viszont jöhet még ki ebből rosszul is. Megjelenik a fafej az egyik nagyobb újságnál és eltorzítja a történetet. Majd azt eteti be az újságíróknak, hogy Sean provokálta, ő csak leste a 'csaját'. A The Sun szerint a csaj ex-pasija akart behúzni Seannek csak megijedt tőle és azárt választotta az üveget, mert semmi más nem volt nála mellow.gif
2011. június 15. 13:01 #280
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 12:56)
Szerintem viszont jöhet még ki ebből rosszul is. Megjelenik a fafej az egyik nagyobb újságnál és eltorzítja a történetet. Majd azt eteti be az újságíróknak, hogy Sean provokálta, ő csak leste a 'csaját'. A The Sun szerint a csaj ex-pasija akart behúzni Seannek csak megijedt tőle és azárt választotta az üveget, mert semmi más nem volt nála  mellow.gif


Elolvastam a Sun cikket. Költenek ám hozzá rendesen a genyák! Azt állítják, hogy Sean meg ez a bige január óta járnak, és hogy beszéltek házasságról is! Ekkora mocskos hazugságot! reklamalo.gif reklamalo.gif Hiszem, ha Sean mondja! Ugyan már! Ráadásul itt a cím is arról üvölt, hogy ez a csaj Sean szeretője! Ki mondta, hogy ez a csaj bárkije is? reklamalo.gif reklamalo.gif Á, az ilyen költéseket annyira utálom! Én legalább a tényeket írtam meg és nem spekuláltam hozzá semmit! Nyomik! reklamalo.gif reklamalo.gif Leszállhatnának már Sean magánéletéről! reklamalo.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
33 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok