Starity

Sean Bean

33 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 15. 14:12 #281
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 13:01)
Elolvastam a Sun cikket. Költenek ám hozzá rendesen a genyák! Azt állítják, hogy Sean meg ez a bige január óta járnak, és hogy beszéltek házasságról is! Ekkora mocskos hazugságot!  reklamalo.gif  reklamalo.gif Hiszem, ha Sean mondja! Ugyan már! Ráadásul itt a cím is arról üvölt, hogy ez a csaj Sean szeretője! Ki mondta, hogy ez a csaj bárkije is?  reklamalo.gif  reklamalo.gif Á, az ilyen költéseket annyira utálom! Én legalább a tényeket írtam meg és nem spekuláltam hozzá semmit! Nyomik!  reklamalo.gif  reklamalo.gif Leszállhatnának már Sean magánéletéről!  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Ráadául címlap a nyomtatott verzióban is, sőt. Az előfizetőknek állítólag egy külön lap szól erről, Sean és a csaj képeivel díszeleg az oldal (nem együtt vannak a képeken). Plusz mutatják a pub bejáratát.
Ez kérlek szépen az élet NAPosabbik oldala dry.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. június 15. 14:25 #282
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 14:12)
Ráadául címlap a nyomtatott verzióban is, sőt. Az előfizetőknek állítólag egy külön lap szól erről, Sean és a csaj képeivel díszeleg az oldal (nem együtt vannak a képeken). Plusz mutatják a pub bejáratát.
Ez kérlek szépen az élet NAPosabbik oldala  dry.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Ó, istenem. sad.gif De naív tudok lenni. Most ezen csámcsog a fél világ, de főleg Anglia. Mi lenne, ha gondolkoznának is néha? Sean decemberben vált el és eléggé maga alatt volt. Kétlem, hogy már rögtön januárban becsajozott volna. Persze az utóbbi hónapokban eléggé kivirult, amit egyesek talán betudhatnak annak, hogy egy nála 30 évvel fiatalabb bigével virgonckodik, de én nem hiszem, hogy ez valóban így lenne. Meg ha így is van, kinek mi köze hozzá? Az ő élete. Pont úgy cseszi el, vagy éppen nem cseszi el, ahogy akarja. Külön oldal erről! Szegény csacsi öreg mackóm! sad.gif
2011. június 15. 14:48 #283
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 14:25)
Ó, istenem.  sad.gif De naív tudok lenni. Most ezen csámcsog a fél világ, de főleg Anglia. Mi lenne, ha gondolkoznának is néha? Sean decemberben vált el és eléggé maga alatt volt. Kétlem, hogy már rögtön januárban becsajozott volna. Persze az utóbbi hónapokban eléggé kivirult, amit egyesek talán betudhatnak annak, hogy egy nála 30 évvel fiatalabb bigével virgonckodik, de én nem hiszem, hogy ez valóban így lenne. Meg ha így is van, kinek mi köze hozzá? Az ő élete. Pont úgy cseszi el, vagy éppen nem cseszi el, ahogy akarja. Külön oldal erről! Szegény csacsi öreg mackóm!  sad.gif


Igen, úgy tűnik, hogy a Daily Fail előbb tudott róla, de a The Sun ma reggeli példányában erre egy külön lapot szánt. És nem akarok vészmadárkodni, de a hollywoodreporter és haosnló nagyobb amerikai oldalakon is fent van már. A hollywoodreporter soha nem hivatkozik semmire, ha igaz valami hír (és nem jogvédett a tartalom), tehát ezt Sean ajtósa engedte ki az ajtón. Sajnos nem csak Anglia most már. sad.gif
2011. június 15. 15:05 #284
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 14:48)
Igen, úgy tűnik, hogy a Daily Fail előbb tudott róla, de a The Sun ma reggeli példányában erre egy külön lapot szánt. És nem akarok vészmadárkodni, de a hollywoodreporter és haosnló nagyobb amerikai oldalakon is fent van már. A hollywoodreporter soha nem hivatkozik semmire, ha igaz valami hír (és nem jogvédett a tartalom), tehát ezt Sean ajtósa engedte ki az ajtón. Sajnos nem csak Anglia most már.  sad.gif


A Hollywoodreporter legalább csak a tényeket közli, és nem költi hozzá, hogy ez a bige Sean barátnője. Engem nem zavar a sztori, az sem, hogy beszélnek róla, de az, hogy ezt úgy állítják be egyes újságírók, mintha Sean már megint valami csitrivel kavarna. reklamalo.gif
2011. június 15. 15:10 #285
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 15:05)
A Hollywoodreporter legalább csak a tényeket közli, és nem költi hozzá, hogy ez a bige Sean barátnője. Engem nem zavar a sztori, az sem, hogy beszélnek róla, de az, hogy ezt úgy állítják be egyes újságírók, mintha Sean már megint valami csitrivel kavar.  reklamalo.gif


Ne haragudj, de hazugságok nélkül is lejöhet nekik így a dolog. Isten tudja mi jár a fejükben. Elég negatívan van beállítva maga a cikk is ..
2011. június 15. 15:13 #286
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 15:10)
Ne haragudj, de hazugságok nélkül is lejöhet nekik így a dolog. Isten tudja mi jár a fejükben. Elég negatívan van beállítva maga a cikk is ..


Pedig az emberek ezt nem veszik negatívan. Persze, így könnyebb eladni az újságot és növelni az olvasottságot, de a köznép számára ez sehol nem negatívan jött le. Ha megnézed a tumblr-t is, mindenki azt írja, hogy Sean mekkora jó fej BAMF, meg ilyenek. Szerintem ez a szokásos. A köznép imádja, a sajtó meg megpróbál belőle farka után rohangászó vén hülyét csinálni... reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 15. 15:46 #287
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 15:13)
Pedig az emberek ezt nem veszik negatívan. Persze, így könnyebb eladni az újságot és növelni az olvasottságot, de a köznép számára ez sehol nem negatívan jött le. Ha megnézed a tumblr-t is, mindenki azt írja, hogy Sean mekkora jó fej BAMF, meg ilyenek. Szerintem ez a szokásos. A köznép imádja, a sajtó meg megpróbál belőle farka után rohangászó vén hülyét csinálni...  reklamalo.gif


Pontosan. Ez mindenesetre egy rossz pont volt a 'becsületén foltot ejtett'. Fogunk még erről olvasni később is dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. június 15. 15:52 #288
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 15:46)
Pontosan. Ez mindenesetre egy rossz pont volt a 'becsületén foltot ejtett'. Fogunk még erről olvasni később is  dry.gif


Nagyszerű. dry.gif Foltot ejtett a becsületén az, hogy megvédett egy nőt. dry.gif Király világban élünk. Egyébként meg ahhoz sincs senkinek semmi köze, ha felpróbálgatja a kiscsajt. Kinek fáj az? A sajtót ez miért zavarja? Egy jóképű, facér pasas, pont azt csinál, amit akar.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 15. 17:15 #289
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 15:52)
Nagyszerű.  dry.gif Foltot ejtett a becsületén az, hogy megvédett egy nőt.  dry.gif Király világban élünk. Egyébként meg ahhoz sincs senkinek semmi köze, ha felpróbálgatja a kiscsajt. Kinek fáj az? A sajtót ez miért zavarja? Egy jóképű, facér pasas, pont azt csinál, amit akar.


Szerintem pont ez, hogy fiatal a csaj és modell is. Amerikai címlapsztori is lehtne, mint Demi/Krutcher kapcsolata ...
2011. június 15. 17:29 #290
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 17:15)
Szerintem pont ez, hogy fiatal a csaj és modell is. Amerikai címlapsztori is lehtne, mint Demi/Krutcher kapcsolata ...


Ugyan már, ez csak egy playmate. Ráadásul 30 évvel fiatalabb, mint Sean. Normális ember nincs a talpán, aki beveszi, hogy Sean egy ilyennel komolyan kavarna. Az lehetséges, hogy szórakozgat vele, de hogy a házasságot fontolgassa, mikor alig száradt meg a tinta a legutolsó válási papírjain! Bocsánat, de ezt a kanalast én be nem veszem! Az meg, hogy megvédte, szerintem szép dolog volt. Valószínűleg persze a beszólónak volt igaza, de Sean régimódi és ha a hölgy az ő társaságában volt, persze, hogy nem engedte, hogy így beszéljenek vele. Ennyi. Nem kéne ezt jobban felfújni. Sean jó fej. A többi meg a magánügye.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. június 15. 17:33 #291
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 17:29)
Ugyan már, ez csak egy playmate. Ráadásul 30 évvel fiatalabb, mint Sean. Normális ember nincs a talpán, aki beveszi, hogy Sean egy ilyennel komolyan kavarna. Az lehetséges, hogy szórakozgat vele, de hogy a házasságot fontolgassa, mikor alig száradt meg a tinta a legutolsó válási papírjain! Bocsánat, de ezt a kanalast én be nem veszem! Az meg, hogy megvédte, szerintem szép dolog volt. Valószínűleg persze a beszólónak volt igaza, de Sean régimódi és ha a hölgy az ő társaságában volt, persze, hogy nem engedte, hogy így beszéljenek vele. Ennyi. Nem kéne ezt jobban felfújni. Sean jó fej. A többi meg a magánügye.


Ha csak kavar vele, már az is elég. Főleg ha átveszik a The Sun cikkét is, amiben ugye ez a nő Sean csaja és a bűnös a csaj ex barátja. Legjobb téma ever, hogy felfújják az ügyet .. Ha csak szórakoznak is egymással, korkülönbség meg van, féltékeny ex-pasi is...
2011. június 15. 17:38 #292
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 17:33)
Ha csak kavar vele, már az is elég. Főleg ha átveszik a The Sun cikkét is, amiben ugye ez a nő Sean csaja és a bűnös a csaj ex barátja. Legjobb téma ever, hogy felfújják az ügyet .. Ha csak szórakoznak is egymással, korkülönbség meg van, féltékeny ex-pasi is...


Faxom! Mindjárt odamegyek, elkapom az utcán, nekilököm egy falnak, alaposan lesmárolom, aztán akkor lesz miről cikkezni ezeknek a pénzéhes baromarcú tejbetököknek! reklamalo.gif reklamalo.gif
2011. június 15. 17:43 #293
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 17:38)
Faxom! Mindjárt odamegyek, elkapom az utcán, nekilököm egy falnak, alaposan lesmárolom, aztán akkor lesz miről cikkezni ezeknek a pénzéhes baromarcú tejbetököknek!  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Valóban. De itt más a helyzet, mert van egy állítólagos ex pasi is.. Sajnálom szegényt. Simán feljelnethette volna a csókát vagy valami, de ő inkább nem is akart nagy vihart kavarni sad.gif
2011. június 15. 17:50 #294
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 17:43)
Valóban. De itt más a helyzet, mert van egy állítólagos ex pasi is.. Sajnálom szegényt. Simán feljelnethette volna a csókát vagy valami, de ő inkább nem is akart nagy vihart kavarni  sad.gif


Miért más? Nekem nem exem van, hanem konkrétan pasim! Szerintem az ütősebb sztori, mint az ex. Én egyébként abban sem hiszek, hogy ez a csaj exe volt. Ugyan már. Az első hírek arról szóltak, hogy egy arra járó fickó tett megjegyzést a csajra, meg a munkája természetére. Szó sem volt exről, meg járásról, meg féltékenységről. EZ HAZUGSÁG!!! Egyelőre legalább is én így látom. Ha így lenne, már az elején ezt mondták volna, és nem egy teljesen más, szerintem hihetőbb verziót.
2011. június 15. 17:56 #295
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 17:50)
Miért más? Nekem nem exem van, hanem konkrétan pasim! Szerintem az ütősebb sztori, mint az ex. Én egyébként abban sem hiszek, hogy ez a csaj exe volt. Ugyan már. Az első hírek arról szóltak, hogy egy arra járó fickó tett megjegyzést a csajra, meg a munkája természetére. Szó sem volt exről, meg járásról, meg féltékenységről. EZ HAZUGSÁG!!! Egyelőre legalább is én így látom. Ha így lenne, már az elején ezt mondták volna, és nem egy teljesen más, szerintem hihetőbb verziót.


Szerintem az exes sztori 'jobb', mert ebből még az is kisülhet, hogy Sean állt közéjük és az ex csak bosszúból csinálta, végső elkeseredésében ...
Amúgy pedig az a csaj szerintem nem Sean csaja. Nem akarom elhinni hogy ez így történt, ahogyan be lett állítva a Sun-on ...
2011. június 15. 18:03 #296
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 17:56)
Szerintem az exes sztori 'jobb', mert ebből még az is kisülhet, hogy Sean állt közéjük és az ex csak bosszúból csinálta, végső elkeseredésében ...
Amúgy pedig az a csaj szerintem nem Sean csaja. Nem akarom elhinni hogy ez így történt, ahogyan be lett állítva a Sun-on ...


Igen, a sajtósok szempontjából jobb az exes sztori, de ha józan ember módjára gondolkodsz, nem az a hihetőbb, hogy a ledér öltözetű, r*bancos kinézetű kiscsibének beszól valami félrészeg idióta egy bár előtt? Hétköznapi eset, minden héten megesik a világon több kis r*bancos kinézetű szilikoncsibével, csak azokban a sztorikban nem szerepel világhírű színész. Ennyi. Az a lány nem Sean csaja, ezt merem állítani. Legalább egyébként annyiban normális a kiscsaj, hogy közölte a sajtóval, ez magánügy, jól van és nem kíván nyilatkozni, hagyják őt lógva. Szóval nem ebből akar meggazdagodni, marad a nála megszokott útnál: vetkőzik. pardon.gif
2011. június 15. 18:12 #297
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.15. 18:03)
Igen, a sajtósok szempontjából jobb az exes sztori, de ha józan ember módjára gondolkodsz, nem az a hihetőbb, hogy a ledér öltözetű, r*bancos kinézetű kiscsibének beszól valami félrészeg idióta egy bár előtt? Hétköznapi eset, minden héten megesik a világon több kis r*bancos kinézetű szilikoncsibével, csak azokban a sztorikban nem szerepel világhírű színész. Ennyi. Az a lány nem Sean csaja, ezt merem állítani. Legalább egyébként annyiban normális a kiscsaj, hogy közölte a sajtóval, ez magánügy, jól van és nem kíván nyilatkozni, hagyják őt lógva. Szóval nem ebből akar meggazdagodni, marad a nála megszokott útnál: vetkőzik. pardon.gif


Kíváncsi vagyok vajon kérdezik-e majd erről később és mit fog válaszolni ...
2011. június 15. 18:24 #298
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.15. 18:12)
Kíváncsi vagyok vajon kérdezik-e majd erről később és mit fog válaszolni ...


Körbekérdeztek már mindenkit, akit csak lehetett, mert Sean elzárkózik a dolog elől. Mollyt is elkapták azt hiszem tegnap, aki annyit mondott, hogy az apja otthon van, pihen, nincs komoly sérülése és ennyi. Mit kell cseszegetni ezt a szegény embert?

Na, van itt egy interjú, még a szúrás előttről. Interjú
2011. június 15. 18:29 #299
- törölt felhasználó -    
Q: What breed were the dogs used in the film?

A: Eh?


Muhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahaahahahahahahahaaha biggrin.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. június 16. 00:42 #300
- törölt felhasználó -    
Az élet MÉG NAPosabb oldala omg.gif fear.gif MIkori ez a kép?
33 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok