Starity

Once Upon A Time / Egyszer volt, hol nem volt (2011-2018)

50 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 30. 18:52 #621
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.08.30. 18:49)
Én is megint nézem magyarul is, de ez a Zörgőfürge név fáj, komolyan fizikai fájdalmat okoz... Mikor Regina nem tudta kimondani...  rolleyes.gif


A Zergefürgén szó szerint felnyerítettem. Örültem, hogy az ágyon ültem, különben tuti leborultam volna a földre. Így is kis híja volt. _nevet.gif

Már csak arra leszek kíváncsi, hogy Belle hogy fogja hívni. Angolul Rumple-nek hívta, és szerintem fogunk még röhögni a magyar név becézésén. Feltéve, hogy benne hagyták. _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: mikieger, xxNikixx, Minimanó94
2013. szeptember 02. 13:32 #622
- törölt felhasználó -    
3 felhasználónak tetszik: mikieger, Misuzu86, CandUs
2013. szeptember 04. 08:36 #623
- törölt felhasználó -    
Nos, végre megvan, ki fogja alakítani Ariel szerelmét, Eric herceget a Once Upon a Time harmadik évadában. A választás pedig nem másra, mint Gil McKinney-re esett. A színész olyan sorozatokból lehet ismerős, mint a Supernatural, vagy a Friday Night Lights.

Személyes megjegyzés: Hát, én arcra egy teljesen más karaktert képzeltem el, de azért kíváncsi leszek, hogy fog alakítani.



Forrás: http://www.onceuponafans.com/apps/blog/show/32768833-prince-eric-cast
2 felhasználónak tetszik: mikieger, CandUs
2013. szeptember 05. 14:47 #624
- törölt felhasználó -    
Az ABC most egy kis tündérport is adagol a Once Upon a Time-hoz, amikor a harmadik évadban Peter Pan oldalán feltűnik majd Csingiling, akit Rose McIver fog alakítani. Csingiling a harmadik évad harmadik epizódjában mutatkozik majd be a nézőknek. "A mi Csingilingünk nagyon erős, vicces és nem fél senki ellen sem harcolni" árulta el Edward Kitsis. "És habár a szíve többnyire a jó oldalt szolgálja, azért a kis tündér igencsak tud meglepetéseket okozni."

McIver, a 25 éves színésznő úgy nyilatkozott, hogy Csingilingnek varázspálcája, valamint titokzatos múltja van. "Hooknak már van múltja Csingilinggel, és azt akarja, hogy a tündér segítsen eljutni a csapatnak Peter Pan táborába" mondja a színésznő, akinek szárnyait digitális utómunka során rögzítették a testéhez. A nézők különféle eseményeket fognak látni Csingiling életéből, többek között hogy mi a kapcsolata a Kék Tündérrel és a Gonosz Királynővel, mondta Adam Horowitz. "Csingiling a történet kedvéért sok változtatáson esett át. A története az egyik helyen kezdődik, és egy másikon ér véget."



Forrás: http://www.tvguide.com/News/Once-Upoin-Time-Tinker-Bell-1069794.aspx
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2013. szeptember 20. 11:01 #625
- törölt felhasználó -    


3 felhasználónak tetszik: Toxic, mikieger, CandUs
2013. szeptember 23. 08:54 #626
- törölt felhasználó -    
2 felhasználónak tetszik: Toxic, mikieger
2013. szeptember 24. 11:12 #627
- törölt felhasználó -    
November 3-án a Once Upon a Time a víz alá kalauzolja a nézőket, hiszen felbukkan Ariel (avagy a Kis Hableány), valamint párja, Eric herceg, sőt, még Ursula is, a tenger gonosz boszorkánya.

A történet azzal kezdődik, hogy Ariel megmenti a sorozat egyik főszereplőjét, mielőtt még egyáltalán a saját történetére sor kerülne, amely tartalmaz majd néhány ismert elemet az 1989-es Disney rajzfilmből is.
"Amikor úgy döntöttünk, hogy Sohaországba utazunk, megtaláltuk a megfelelő helyet Arielnek is", nyilatkozta Eddy Kitsis. "A nézők majd láthatnak pár ikonikus jelenetet a rajzfilmből, például a villával való ügyetlenkedést a vacsoraasztalnál", tette hozzá Adam Horowitz.

Arra a találgatásra, hogy vajon Lana Parrilla Gonosz Királynője változtatja-e emberré Arielt, Eddy Kitsis csak ennyit mondott: "Egy olyan világban, ahol a Krokodil valójában Rumplestiltskin, bármi megtörténhet." Szent makréla!

Forrás: http://www.tvguide.com/News/Once-Upon-Time-Ariel-First-Look-1070711.aspx?rss=breakingnews%2F
3 felhasználónak tetszik: Toxic, CandUs, mikieger
2013. szeptember 26. 13:04 #628
- törölt felhasználó -    
Már két év óta, mióta a Once Upon a Time az ABC-n debütált, egy égető kérdés foglalkoztatta a nézőket: Vajon Regina hogyan adoptálta Henryt? Habár már voltak információmorzsák, de tényleges információ nem volt arról, vajon Regina miért döntött az adoptálás mellett, valamint, hogy Rumplestiltskin hogyan tudta ezt véghezvinni. Akárhogy is, a dologra pár hónapon belül fény derül.

Ahogy Adam Horowitz is mondta, az évad első felében mindenre fény derül Henry adoptálásával kapcsolatban. Igazából, mindenerre a 3X09-es epizódban fog fény derülni, ahogy azt Adam és Eddy a Q&A Találkozón már bejelentették.

A harmadik évad 9. részében egy fontos flashback lesz látható, ahol Henryt kisbabaként is megpillanthatjuk. "Mindig is kíváncsi voltam, hogyan fogadták örökbe, így reméljük, hogy ezt meg tudjuk mutatni" mondta Eddy Kitsis. "Ha jól tippelek, ez... hányadik epizódban is lesz? A kilencedikben?" folytatta Eddy, mire Adam válaszolt. "Igen, valahol ott."

Mint mindig, az alkotók most is titkolóznak, de úgy tűnik, hogy sokat megtudunk majd Henryről a 9-11. epizódokban. Anélkül, hogy túl sok információ hangozna el, a premier után rengeteg flashback lesz a karakterekről, Adam pedig megjegyezte, hogy "fontos látnunk a kisbaba Henryt, így ezt az első 11 epizódban meg is valósítjuk", valamint "nem ez ez utolsó alkalom, hogy Henryt csecsemőként látjuk."

Vajon ki fog felbukkanni ebben a visszaemlékezésben: Regina, Rumplestiltskin, Emma, vagy mindannyian együtt? Nos, erre még várnunk kell.



Forrás: http://www.wetpaint.com/once-upon-a-time/articles/2013-09-25-season-3-spoilers-henry-adoption?utm_campaign=vrl&utm_content=1380141127112152&utm_medium=fnpg-ouat&utm_source=facebook.com
2013. szeptember 26. 14:39 #629
- törölt felhasználó -    
Ez a hír azoknak szól, akik magyarul nézik a második évadot!

A sorozat ezentúl nem szerdán, hanem szombatonként délután lesz látható, 16:50-es kezdéssel. A hírt a Port.hu oldalon láttam a műsorújságban, bár a tévéújságokban (a nyomtatottakban) még a szerdai adás szerepel.

Gondoltam szólok, hogy mindenki tudjon róla.

Forrás: Port.hu
2 felhasználónak tetszik: mikieger, CandUs
2013. szeptember 28. 16:45 #630
- törölt felhasználó -    
Meghoztam egy hivatalos ismertetőt a Harmadik évad első részéhez.


Cím: The Heart of the Truest Believer

Magyar cím: A legigazabb hívő szíve

Amerikai premier: 2013. szeptember 29.

Magyar premier: ?

Írta: Edward Kitsis és Adam Horowitz

Rendezte: Ralph Hemecker

Amerikai nézettség: ?

Magyar nézettség: ?



Tartalom:

Ahogy Emma, Mary-Margaret, David, Regina, Hook és Mr. Gold belépnek Sohaországba, hogy megmentsék Henryt, összetalálkoznak egy csapat nem éppen barátságos sellővel, akik már az elején meg akarják akadályozni a küldetésüket. Eközben Henry Peter Pan és az Elveszett Fiúk elől menekül, Neal pedig az Elvarázsolt Erdőben lábadozik Mulan társaságában és rájön Emma és Henry végzetére.



Mellékszereplők:



Sarah Bolger mint Aurora

Jamie Chung mint Mulan

Julien Morris mint Fülöp herceg

Sean Maguire mint Robin Hood

Ethan Embry mint Greg Mendell

Sonequa Martin-Green mint Tamara

Robbie Kay mint Peter Pan

Parker Croft mint Felix

Natasha Wilson mint sellő

Dave Matthews mint orvos

Joy Castro mint ápolónő
2 felhasználónak tetszik: mikieger, CandUs
2013. szeptember 30. 22:13 #631
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Megnéztem felirat nélkül, előzetes véleményem: Pán Péter a legjobb biggrin.gif thumbsup.gif (a színész nagyon jó volt, gratu a castingosoknak), azért rendesen átverte Henryt. tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: xxNikixx, Charlotte Benning, Misao
2013. szeptember 30. 22:21 #632
- törölt felhasználó -    
Vélemény? Pocsék nyitóepizód volt. Komolyan félnem kéne Pán Pétertől meg egy csapat kölyöktől? Hook persze most is remek volt, de ez az egész epizód, hogy is mondjam. Mintha a fogam húzták volna.

röviden ennyi történt:

http://25.media.tumblr.com/fa785b367fc35d3e2f8a67294575c144/tumblr_mtxfyeyhpd1qdxbr2o1_500.gif
5 felhasználónak tetszik: CandUs, Melcsi1997, mikieger, Misao, miss_areo
2013. október 01. 14:27 #633
xxNikixx
xxNikixx
*Nikita
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.30.
Hozzászólás: 3275
Csatolások: 7279
Azonosító: 33464
Offline offline
Nekem bejött az évadnyitó epizód smileeee.gif thumbsup.gif
4 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, CandUs, mikieger, Whiteberry
2013. október 01. 15:35 #634
- törölt felhasználó -    
Szerintem remek epizód volt. Tetszett, hogy Tamaráékat hamar kiiktatták, tetszett a Henry-szál, a Jolly Rogeres történések is. Szóval szerintem minden a helyén volt. Viszont megint kaptunk egy rakás kérdést. Vajon mi lehet az a baba, amit Felix Rumple-nek adott? Mit akar Pan Henryvel? És persze mikor fognak a szereplők megint egymás torkának esni? Reméljük, nem minden epizódban azért. És akkor most az árnyék és Pan egy, vagy két külön személyiség?

Neal meg reméljük talál valami módot, hogy Sohaországba menjen, vagy valahogy tudassa Emmával, hogy él. Olyan jó lenne őket együtt látni. Ők egymáshoz tartoznak, mint Belle és Rumple.

Erről jut eszembe, hogy Gold milyen jól néz ki bőrcuccban. wub.gif biggrin.gif

Az elején komolyan sírtam, mikor Emma nem akarta Henryt. De ha megnézte volna, talán nem mond le róla.

Egyébként, ha valakinek kell magyar felirat, akkor írjon nekem egy email-címet és szállítom! Garantáltan minőségi felirat, nem egy összecsapott munka.

Amúgy van már nekünk előzetesünk a kövi epizódból.

4 felhasználónak tetszik: CandUs, mikieger, xxNikixx, Minimanó94
2013. október 02. 21:07 #635
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Azt a vergődést a CGI hajón tényleg mellőzhették volna,néha már azt kívántam bárcsak elsüllyedne csak ne kelljen ezt néznem. rohog.gif Viszont: noha már az elején feltűnt,hogy a nagyfülű,kapafogú gyerek mindegy milyen barátságos csakis Peter Pan lehet, a záró jelenet így is nagyon hatásos lett. Remek karakter szerintem, remélhetőleg nem fogják hagyni ellaposodni mint mondjuk True Bloodos Renét,Mulant,Wrent meg Csirkerózsikát,aki csak tudnám minek kapott alvós jelenetet,ha utána felébredt azért,hogy közölje ő biza nem álmodott semmit. Ennek csak én nem láttam értelmét? Rumplestilskin is több ill. értelmesebb jelenetet kaphatott volna, no mindegy majd legközelebb. Így összevetve szerintem nem volt ez olyan vészes,leszámítva hogy tele volt üresjáratokkal, de ugye az évadnyitó epizódoktól nem is várom sose,hogy ütősek legyenek. Plus, a következő a promo alapján jónak tűnik.
u.i: Robbie Kay-nek meg gratulálok, ennyi jelentéktelenen TV-filmes szerep után (pl: Pinocchio - 2007) végre bizonyíthat.
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Whiteberry
2013. október 03. 19:16 #636
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Na én is megnéztem tegnap, már alig vártam, hogy végre én is lássam. Első sorban bejött, jogy megint több szálon futott a történet, nem rekedtünk meg egy helyen. (pl.: a hajó fedélzetén)
Mondjuk nekem Emma nem feltétlenül a szívem csücske, mert ez a nő ahogy meresztgeti a szemét az valami ritka fárasztó! dry.gif
Bevallom én nem is gondoltam, arra, hogy a nagyfülű, amúgy nagyon is aranyos kölyök, Pán Péter. Engem meglepett, mondjuk a végére gondolhattam volna. rolleyes.gif Hát nekem nem esett le. Hook nekem most nagyon-nagyon tetszett, szerintem aranyos volt. Regina mindig is nagy kedvencem volt, és az is marad. Nekem nem fekszik ez a Hőfehérke és a Herceg, Emma szülei dolog, mondjuk azért, mert egyidősek... blush.gif Viszont az kifejezetten tetszett, hogy Neal most a a régi csapattal fog össze (Mulan, Aurora és FülöpÖ Ja ez meg a másik, most akkor Fülöp él? Vagyis hogy, ébren van??? De jó! laugh.gif Na már alig várom a következő részt. biggrin.gif
2013. október 06. 17:41 #637
Whiteberry
Whiteberry
visszatérő vendég
 
StátuszThen life taught me a harder lesson, beloved: it is better to forgive an enemy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.20.
Hozzászólás: 178
Csatolások: 84
Azonosító: 202268
Offline offline
Végre volt időm megnézni a hétvégén ezt a részt.OMG, Robbie Kaynek tökéletesen áll Pán Péter szerepe, még a szemöldökös dolgot is jobban vágja Hooknál. cool.gif Totálisan elvesztem a szemében XD.Egy dolog ami nem tetszett,az Csipkerózsika megjelenése.Szegény, legalább egy új ruhát kaphatott volna,ha már a haját annyira kicicomázták,nem beszélve a hercegéről,aki gondolom tulajdonképpen azt se tudta,hogy mi a fene megy itt. wtf.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. október 06. 17:57 #638
Whiteberry
Whiteberry
visszatérő vendég
 
StátuszThen life taught me a harder lesson, beloved: it is better to forgive an enemy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.20.
Hozzászólás: 178
Csatolások: 84
Azonosító: 202268
Offline offline
ohmy.gif Új színfalak mögötti kép Arielről és Belről !
http://i.perezhilton.com/wp-content/uploads/2013/09/once-upon-a-time-emile-de-ravin-joanna-garcia-belle-ariel__oPt.jpg
5 felhasználónak tetszik: Minimanó94, CandUs, Toxic, Riley13, RachelWillows
2013. október 07. 11:42 #639
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Nagyon tetszett az új rész! *SPOLIER* Jó volt újra látni az elvarázsolt erdőt, Snow és Charming sokkal szerethetőbbek, mint Mary Margaret és David -ők néha már túl idegesítőek. Regina és a beszólásai is nagyon ütnek, de persze az egész részből a kedvencem az volt, amikor Rumple és "Belle" találkoztak. Rumbelle imádó szívem teljesen elolvadt. Valahogy a Skin Deep -re emlékeztettek a jeleneteik. *SPOILER END* És Robert annnyira szexi ebben a bőr cuccban blush.gif

Eléggé szét vagyok még esve, alig bírtam ezt a pár mondatot is összeszedni, a rész hatása alatt vagyok még. Úgy érzem, a sorozat kezd magára találni a második évad után.

10/9
1 felhasználónak tetszik: Whiteberry
2013. október 07. 14:35 #640
Whiteberry
Whiteberry
visszatérő vendég
 
StátuszThen life taught me a harder lesson, beloved: it is better to forgive an enemy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.20.
Hozzászólás: 178
Csatolások: 84
Azonosító: 202268
Offline offline
S, végre Csingiling is megérkezett.

2 felhasználónak tetszik: CandUs, mikieger
50 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!