Starity

Once Upon A Time / Egyszer volt, hol nem volt (2011-2018)

50 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 11. 05:49 #201
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
AZ ABC BERENDELTE A 2.ÉVADOT!
12 felhasználónak tetszik: Peti_1992, Christo, SmileyZ, Nita09, Vampiregirl1, allyangel, Alison Lerman, mikieger, zsofeeh, katie993, An_d_a, Riley13
2012. május 12. 10:13 #202
Diana9
Diana9
visszatérő vendég
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.12.02.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 129
Azonosító: 164671
Offline offline
Már anyira várom a 2 évadott.. wub.gif
2012. május 14. 15:24 #203
- törölt felhasználó -    
Úristen, megnéztem az évadzáró epizódot és le a kalappal! hi.gif Bevallom, féltem, hogy Emma hogyan fogja kezelni az egészet, miután "hívő" lesz, de teljesen reálisan kezelte. Amikor Reginát az elején jól nekicsapta a szertáros polcnak, csak néztem, hogy azt a mindenit, mindjárt darabokra szedi. rohog.gif Viszont valamiért nem tudtam elképzelni, hogy is fog alakulni a sorozat, ha lesz második évad (és szerencsére lesz taps.gif), de a végén olyan dolgok történtek, hogy a fejemhez csaptam, hogy ez mekkora ötlet, ezzel lehetőségek tárházát nyitották meg. Szerencsére nem borult mindenki a másik nyakába a rész végén, azt meghagyják nekünk a második évadra, amit már nagyon várok. Na, de egy szó, mint száz, elképesztő finálé volt, biztos ledarálom még ma párszor. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: Misao, allyangel, bogarka_95, Vampiregirl1
2012. május 14. 17:47 #204
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Csatlakozom nOmiee-hez remek évadzáró lett! ok.gif Végre a CGI-ra sem lehetett panasz,reálisabb volt a mostani sárkányuk joker.gif Tudom,hogy mindig ezt csinálom,de muszáj megint áradoznom egy kicsit a színészekről,ennyi zsenit egy helyen már régen láttam! Kezdeném a legjobbak legjobbjával ,Robert Carlyle akit még mindig az egyik legprofibb színésznek tartok a sorozatból.Nagyon könnyen magára öltötte a nem egyszerű karaktert,bár Belle még mindig az unokájának tűnik néha,és bár a hőszerelmes figura fele annyira sem áll jól neki mint a rosszfiú számomra azt is hitelesen hozta.Küll. úgy tudtam,hogy a végére majd megint Gold fog bekavarni...nem a talpig fekete Regina itt az igazi fair,hanem Rumplestilskin akiről ezek után bármit el tudok képzelni. De ha már Regina,Lana Parilla-nak is jár egy taps,brilliáns egy nőszemély ő is. clapping.gif Jennifer Morrison-ra továbbra sem lehet panasz a karakterére annál inkább.Hogy lehet valaki ennyire szőke? Pisztollyal megküzdeni a sárkánnyal? rofl.gif Normális ez? Tudjuk,hogy Henrys időszaka előtt nem sok mesekönyvet forgatott,de akkor is... rohog.gif Apropó Henry,istenem de megkönnyeztem mikor ott feküdt az ágyon élettelenül...kisírtam a szememet... sorry.gif Charming/David még mindig pityereghetne kevesebbet,de úgy vele sem volt bajom ebben a részben king.gif
Nagyon megszerettem ezt a sorozatot,várom a folytatást! Sok évadot neki! hi.gif
2 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1
2012. május 15. 02:46 #205
- törölt felhasználó -    
Sírtam az évadzárón. Egyik jelenetről a másikra. Remek lett! meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: allyangel, Alison Lerman, Vampiregirl1
2012. május 15. 11:07 #206
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Nagyon, de nagyon ütött a rész!
Emma pisztollyal a sárkány ellen - hát ez kész. Bár azon jót röhögtem volna, ha fejbe lőtte volna a sárkányt, és az meg megdöglött. Jó, hogy Jefferson visszavágott Regina-nak. Megmutatta, hogy ő is tud gonoszkodni. Remélem, még több Jefferson/Kalapos lesz, mert kezdem megkedvelni a karakterét. A Vadászt is jó volt újra látni. Gold, Gold, te nagyon agyafúrt! smileeee.gif
Jelen pillanatban én nem tartom jó ötletnek az átok megtörését. Ezt a fonalat még húztam volna. De így is érdekes lesz a második évad.

Messze még az ősz, de bízom abba, hogy az ABC 23/24 részes évadot akar.
3 felhasználónak tetszik: allyangel, mikieger, Vampiregirl1
2012. május 16. 15:13 #207
- törölt felhasználó -    
Egyet értek minden előttem szólóval, aki látta már az évadzárót. Nekem ma volt szerencsém megnézni. happy.gif

Először is: már napok óta tűkön ülök, hogy végre megnézhessem, mert nagyon-nagyon érdekelt, hogy mi lesz a kis Henry-vel így, hogy ő ette meg a palacsintát, vagy mit Emma helyett. Főleg azért aggódtam, mert Snow-t ugye az igaz szerelem csókja mentette meg, de akkor ki fogja megcsókolni Henry-t?! Mivel egy 10 éves gyerek még nem érezhet ilyesmit. think.gif
Az epizód elején nagyon meglepődtem azon, hogy a kisfiú miatt hirtelen mennyire összetart Regina és Emma. Persze, ez érthető, hisz mindkettejük szereti Henry-t, csak azt gondoltam, hogy Regina ismét "félretolja" Emmát, vagy valami hasonló. A következő rész, amit kiemelnék az a sárkány. Kicsit elgondolkodtam, hogy ha egy mágia nélküli világban élnek, akkor hogy kerülhet oda egy sárkány, de aztán csak elfogadtam, hogy a sárkány attól függetlenül, hogy varázslatos lény, még nem varázslattal működik. Csak azt sajnáltam, hogy Emma olyan hamar legyőzte, de hát bele kell férni abba a szűk 43 percbe.
Rumpelstiltskint eddig bírtam, de most nagyon megutáltam. Már amikor mondta Emmának, hogy dobja fel a tojást a liftből, már akkor gyanús volt egy kicsit, de nem gondoltam volna, hogy ennyire önző és hatalomra törő személyiség. Ezek szerint nagyot tévedtem. Azt hittem elbőgöm magam, amikor mondták a dokik, hogy Henry meghalt. Komolyan, annyira szívszorító volt, végig azt mondogattam, hogy: "Henry nem hallhat meg! Henry nem hallhat meg!" és akkor Emma megpuszilta és felébredt. wub3.gif Olyan szép befejezés lett volna, hogy Emma megtöri az átkot és mindenkinek jön a "hepiend", de akkor nem lehetne folytatni a sorozatot. Nagyon mérges vagyok Mr. Goldra, de legalább nem ért véget a sorozat. Mindenesetre nagyon jó kis befejezés volt.
Alig várom a 2. évadot!! yahoo.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. május 16. 15:17 #208
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
OMG!!
Ez a sorozat!! A fenomenális és a zseniális szó nem elég, hogy kifejezzem. Talán, hogyha a kettőt összemixelem, ahogy Barney Stinson szokta. rohog.gif De mindegy is!
A lényeg az, hogy megnéztem az utolsó részt! Jó volt, tényleg, de sokkal eseménydúsabb részek is voltak ennél! Viszont kifejezetten örülök, hogy folytatódik a széria.
A színészek kifogásolhatatlanok, és aminek külön nagyon de nagyon örültem, hogy visszahozták Jamie Dornant! wub.gif Hacsak egy rész erejéig is! Örülök, hogy becsempészték a visszaemlékezős részbe!
2012. május 16. 16:02 #209
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Még nem néztem bele a sorozatba, csak az első részbe, aztán idő híján nem jutottam tovább. Nyáron szeretném folytatni, de annyi jót írnak az emberek róla, hogy egyre nehezebb még nuku free time nélkül is, hogy ne kukkantsak bele. Eddig ment. Szorítsatok. smileeee.gif
Egy hülye kérdés: biztos, hogy szeretni fogom én ezt ennyi dicséret után? laugh.gif Arra célzok, hogy lehet sok elvárásom lesz és esetleg nekem nem fog annyira ütni, vagy hogy mondjam... rohog.gif Na értitek.
2012. május 20. 18:00 #210
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Miután nem kaptam választ a kérdésemre, még kíváncsibb lettem és végignéztem az egész évadot. Húgom jót röhögött rajtam, hogy kb. csak pár órával később láttam az évadzárót, mint ő és csak 2 nappal előtte néztem az első részt. Hát rendesen beszippantott ez a sorozat is... Tuti nézem majd a folytatást, bár remélem a CGI-s részek tovább fejlődnek - de mondjuk az utolsó részben már egész pofás kis sárkányt hoztak össze. laugh.gif
2012. május 20. 18:23 #211
- törölt felhasználó -    
én egyáltalán nem haragszok rá, nélküle nem lenne második évad...
és mivel nem volt szükség Henry felébresztéséhez arra a szérumra, ő visszahozta a mesevilágot vele, ami megalapozta a 2. évadot, először mondjuk azt hittem a fiát hozza vissza, de akkor csalódtam volna benne, mert így van miért folytatnni
már nagyon várom
2012. június 07. 09:38 #212
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
SPOILER a második évadról:
A Once Upon A Time 2. évad onnan folytatódik, ahol az S1 befejeződött, nem lesz időugrás. (Jane Espenson említette, hogy mindenképpen be akarják hozni a sztoriba Ariel-t, a kis hableányt, de pár hercegnő (Aurora, Raponc, Jázmin) is bevetésre vár.)
7 felhasználónak tetszik: Misao, mikieger, Adrianna, Alison Lerman, Nina1122, chelseagirl18, katie993
2012. június 07. 16:09 #213
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.06.07. 09:38)
SPOILER a második évadról:
A Once Upon A Time 2. évad onnan folytatódik, ahol az S1 befejeződött, nem lesz időugrás. (Jane Espenson említette, hogy mindenképpen be akarják hozni a sztoriba Ariel-t, a kis hableányt, de pár hercegnő (Aurora, Raponc, Jázmin) is bevetésre vár.)


Ó, Ariel a kedvencem. Remélem ő és a többi új karakter is olyan szépen ki lesz dolgozva, mint az eddigiek. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Nina1122
2012. június 11. 23:08 #214
- törölt felhasználó -    
Idézet (Andro @ 2012.06.08. 06:23)
Remélem, nem fordítják le Rumple nevét Zörgőfürgére! 
De itt a link: http://magyarszinkron.hu/joey/?module=news&action=show&nid=173502#MIDDLE


Úristen, ez nagyon brutális lenne... egyáltalán nem illik a karakteréhez. Bár, talán még jobb annál, amit régebben találtam rá: Az aranyfonál című meséből Riki-roki-rokka Pál xDD
http://mek.oszk.hu/10100/10149/10149.htm
Viszont szerintem a készítők rá gondolhattak eredetileg. Csak magyarul kevésbé hangzik jól. biggrin.gif
2012. június 12. 10:31 #215
- törölt felhasználó -    
=/ Hát én nem tudom, mi lesz, de van egy olyan érzésem, hogy nagyon fogom utálni a szinkronos változatot. :DDD
Mindenesetre megnézem az elsőt, meg végigajánlom mindenkinek, aki a feliratos filmeket nem szereti és azért nem nézte, mikor én. biggrin.gif Viszont a második évadra nagyon kíváncsi vagyok. Nem nagyon tetszett a befejezés... Lehet, mert olvastam Mr. Gold/Belle fanfictiont és ez a hirtelen emlékezés esélytelenné teszi, h olyan szépen ki legyen dolgozva... sad.gif biggrin.gif

Viszont nem nagyon értem, hogy a Tihamér miért nem jó, minek kell önkényesen mindennek más nevet adni...? Sosem fogom megérteni. :s
2012. június 12. 14:13 #216
- törölt felhasználó -    
Off: Én fordítgatok. biggrin.gif Majd meglesem, de lehet, hogy már találkoztam vele, csak félek befejezetlenekbe belekezdeni, mert sokan megunják, és végül egy tök jó történethez nem kapok méltó lezárást sad.gif (Mint én általában xDD :$ )

Örültem és egyben meg is lepett az M1, remélem, időpontot is jót találnak hozzá, mert még az a rizikós. Egy péntek estét azért szerintem elviselne smileeee.gif

Valaki tud valamit, hogy kb mikor indul az M1-en? Vagy még semmi információ? Remélem, nem kell őszig várni. unsure.gif
2012. június 15. 12:15 #217
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Újabb hír:
Meghan Ory (Ruby/Piroska) állandó szereplő lesz a Once Upon A Time 2. évadjában. biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, saii, Peti_1992, benyaw93, Nina1122, Adrianna, chelseagirl18, Alison Lerman
2012. június 22. 20:17 #218
- törölt felhasználó -    
van bármi hir róla h rumpinak megmarad-ea neve?
am sztem komolyan gondolták h meváltoztatják, és meg is fogják van egy olyan érzésem mad.gif
2012. június 22. 22:06 #219
- törölt felhasználó -    
Idézet (Andro @ 2012.06.22. 20:19)
Írd alá a petíciót. Előző oldalon van. Amúgy meg ki tudja, remélem nem. Shrekben sem változtatták meg a nevét.

kitelik tőlük h megváltoztatják cry.gif furesz.gif
2012. június 23. 10:10 #220
- törölt felhasználó -    
Idézet (Andro @ 2012.06.23. 05:41)
Erre van a petíció.

de az se jön mindig össze
50 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!