Starity

Once Upon A Time / Egyszer volt, hol nem volt (2011-2018)

50 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 12. 21:34 #161
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Készítettem egy Snow&Charming + Emma&Graham videót, aki gondolja, lesse meg. smileeee.gif

4 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, Nina1122, joe_r
2012. március 14. 17:13 #162
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
1.17 - Hat Tricks + 14 BTS kép
5 felhasználónak tetszik: saii, Vampiregirl1, zsofeeh, joe_r, Galexa93
2012. március 14. 18:40 #163
- törölt felhasználó -    
Nagyon meglepődtem, hogy Red volt a farkas. ohmy.gif Ez számomra kissé ellentmond az eredeti mesével, most már értem, miért dolgozik Ruby a kaják körül, de ennyire talán nem kellett volna eltérniük. Azt meg főleg nem vágom, hogy miért Mary Margeret ujjlenyomatai vannak a ládán. Ez már nem lehet Regina műve, vagy igen? Mellesleg nagyon sajnálom, hogy Ruby nem marad Emma mellett, és lesz helyettes, nagyon jól állt neki a szerep, plusz szívesen látnám többet.
4 felhasználónak tetszik: saii, Vampiregirl1, Misao, joe_r
2012. március 16. 14:06 #164
- törölt felhasználó -    
Végre nekem is volt egy kis időm és megnéztem az új részt. (1x15 - Red Handed)

Hát először már úgy kezdtem el az epizódot, hogy "Ez biztosan fantasztikus lesz", mert ugyebár Ruby a kedvenc szereplőm és nagyon megörültem neki, hogy végre lett egy róla szóló rész. Meg kell mondjam, egyáltalán nem csalódtam benne. Bár volt benne néhány koppintás a Lány és a farkas c. filmből, de annyira nem akadtam fenn ezen, mert számos Piroska történet volt már és ebben a sztoriban nagyon már nem lehet eredetinek lenni. Aztán mikor azt hittem már nem érhet meglepetés: kiderült, hogy Piroska a farkas. Ez kicsit fura volt számomra, de valahogy csak beletörődtem. rohog.gif Egyébként azt én is sajnáltam, hogy Ruby nem maradt Emma mellett helyettesnek, de végül is, ez várható volt, hiszen Nagyi mégiscsak a nagymamája. Mindegy, a végén lesokkolt, hogy Mary Margaret ujjlenyomatai voltak a ládán, amit Ruby talált az erdőben. Kíváncsi vagyok Snow sötét oldalára, na meg arra is, hogy hogy került oda az ő ujjlenyomata!!?? blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao
2012. március 16. 18:26 #165
- törölt felhasználó -    
én már nem vagyok benne biztos de Regina ilyen ládikákban tárolta a kitépett sziveket nem? Mintha a vadászos részben ilyet láttam volna.
am ebben is az ő keze van sztem, lehet h a következő részben mutatják majd azt a történetet ami magyarázatot ad erre
gondolkozni nem érdemes rajta hiszen biztos h jól összekavarják a dolgokat
2012. március 17. 21:52 #166
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
1x18 - "Stable Boy" hivatalos és BTS képek (HQ) w00t.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, RachelWillows, zsofeeh, joe_r, Galexa93, Riley13
2012. március 17. 22:20 #167
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2012.03.17. 21:52)
1x18 - "Stable Boy" hivatalos és BTS képek (HQ) w00t.gif


De szép paci (:
2012. március 17. 22:48 #168
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Na végre sikerült felzárkóznom,és megnéztem a várva várt 15 részt,bár nem tetszett annyira mint vártam...Volt egy olyan érzésem,hogy a "Red riding hood c." filmet nézem,sorozat változatban...és ez nem tetszett.Rubyt viszont imádtam,belevaló csaj rohog.gif A színésznő meg nagyon sokoldalú...think.gif A nagyi elég ellenszenves,nem bírom a karakterét...Davidből totál elegem van...a sorozat elejétől nem szeretem,bárhogy próbálom,nem megy...vagy unalmas,vagy torkig vagyok vele meg a szerencsétlen szerelmi életével,nem is tudom mire ez az ellenszenv,egyszerűen néha viszket a tenyerem a pasi szeretcsétlenkedésétől és kész! rohog.gif Öhm...most ProstiPiroska a farkas? Nah az WTF - volt,meglepődtem...bár ami a farkast illeti elég szar számítógépes trükk volt,messziről nem tűnt igazinak,vagy ijesztőnek,de ezt még elnézem a készítőknek... biggrin.gif Mindent összevetve láttam már jobb epizódott is,végülis tetszett,de személyszerint nekem eddig a 1x08 a favorit!! Rumplest..(á fenébe,h nem bírom megjegyezni xD) szóval Mr. Gold karaktere nagyon érdekes,a pasas meg messze a legjobb színész a soriban,(természetesen Lana mellett) bár amikor kiabál,mindig Hitlert látom benne,ez van,az én szememben nem hiszem,hogy valaha is kibújik ebből a skatulyából tongue.gif Am,ha már értékelek,az 1x09 rész is elragadó volt,sőt zseniális! Aki ismer tudja,kis koromban mennyire féltem,hogy a gonosz boszi megsüti a 2 kölköt,abban a részben szintén hasonló izgalommal néztem az eseményket...(: Pfúúú,mindent összeveteve; nagyon belopta magát a szívembe ez a sorozat,újra gyereknek érzem magam miközben nézem...heart.gif és bár nem tűkön űlve,de nagyon várom a következő részt! ;D
2012. március 18. 17:28 #169
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (Peti_1992 @ 2012.02.29. 12:47)
1.16 - Heart of Darkness + 1 BTS kép

+ 7 új hivatalos és 1 BTS kép w00t.gif
5 felhasználónak tetszik: saii, Vampiregirl1, zsofeeh, joe_r, Galexa93
2012. március 18. 19:57 #170
- törölt felhasználó -    
jajj de jó Mr. Gold is látom megjelenik majd a képekből ítélve rolleyes.gif rolleyes.gif hiányzott
2012. március 18. 22:12 #171
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Első OUAT videóm <3 Nem a legjobb,de remélem azért belenéztek blush.gif

3 felhasználónak tetszik: Twilight6, joe_r, Cintii
2012. március 19. 17:44 #172
- törölt felhasználó -    
A mostani rész is nagyon jó volt. Valahogy sejtettem, hogy végül Emma rájön, hogy már megint Regina szemétkedik. Davidre most nagyon megharagudtam, Mary Margaretnek teljesen igaza volt, amikor elküldte. Viszont a Daliás/Hófehérke részek most is fel tudtak dobni. rolleyes.gif Na de a vége... Pedig már azt hittem, hogy Mary Margaret nem fog elszökni, de mégis elment. Na és az a kulcs? Vajon ki adta neki? Megint Reginára gyanakszok... Az Emma/Gold párosnak örülök, de szerintem ennek sem lesz jó vége. unsure.gif Egyébként amikor August és Henry beszélgetett, volt egy olyan gondolatom, hogy mi van, ha ők ugyanazok? Tehát August Henry, csak idősebben. think.gif
2 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1
2012. március 19. 18:01 #173
- törölt felhasználó -    
Spoiler
A sorozat készítői nemrég hivatalosan is megerősítették, hogy a Jamie Dornan, aki a sorozatban Graham seriffet, és a Vadászt alakította, a sorozat évadzárójában visszatér majd! smileeee.gif És az is kiderült, hogy a finálé forgatását a héten kezdik el. smileeee.gif
nagyon hiányzott már, őt legalább tényleg szerettem nem kellett volna megölni szegényt

forrás http://www.onceuponatime.hu/
2 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1
2012. március 20. 20:38 #174
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Jó kis rész volt, de ez a Katryn-es ügy kezd egyre furább lenni. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy tényleg Katryn szíve volt a dobozban. Egy mesékkel foglalkozó sorozatban egyszerűen nem tudok ilyen kegyetlenséget elképzelni... rolleyes.gif Itt valami bűzlik, de nagyon. blink.gif A Snow/Charming jeleneteket most imádtam. cool.gif A kulcsot meg szerintem Mr. Gold varázsolta oda Mary Margaret-nek. rolleyes.gif
nOmiee: August Henry, csak idősebben? Az meg hogy? nevet2.gif Elég lehetetlennek tűnik. rohog.gif
Amúgy nagyon örülök Jamie Dornan visszatérésének! w00t.gif Hátha még van remény Graham számára. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. március 20. 20:49 #175
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2012.03.20. 20:38)

nOmiee: [color=white]August Henry, csak idősebben? Az meg hogy? nevet2.gif Elég lehetetlennek tűnik. rohog.gif 
Amúgy nagyon örülök Jamie Dornan visszatérésének! w00t.gif Hátha még van remény Graham számára. heart.gif

Nem tudom, egyszerűen volt egy ilyen érzésem. Mind a ketten hisznek a könyvben, és én személy szerint ki tudnám nézni Henry-ből, hogy ha felnő, író lesz belőle. Ha már ennyire szereti a mesevilágot. Ráadásul August azért jött, hogy meggyőzze Emmát. Nekem nem úgy tűnt, hogy úgy érdeklődne iránta. Lehet, hogy azért nem, mert a fia. unsure.gif Én már semmin se lepődnék meg, hogy őszinte legyek. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. március 20. 22:11 #176
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2012.03.20. 20:49)
Nem tudom, egyszerűen volt egy ilyen érzésem. Mind a ketten hisznek a könyvben, és én személy szerint ki tudnám nézni Henry-ből, hogy ha felnő, író lesz belőle. Ha már ennyire szereti a mesevilágot. Ráadásul August azért jött, hogy meggyőzze Emmát. Nekem nem úgy tűnt, hogy úgy érdeklődne iránta. Lehet, hogy azért nem, mert a fia. unsure.gif Én már semmin se lepődnék meg, hogy őszinte legyek. rohog.gif

Ez kész. nevet2.gif Mary Margaret és David Emma szülei, és ennek tetejében Emmának még van egy fia is, Henry, aki felnőtt és gyerek alakban is fel-alá rohangál Storybrook-ban. Ezt most elképzeltem. nevet2.gif rofl.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. március 28. 17:39 #177
- törölt felhasználó -    
Na, ez aztán már epizód volt a javából, így az évad vége felé kezdik összeszedni magukat. Jó, hogy nem fektetnek már akkora hangsúlyt a Snow-Charming viszonyra, kezdett unalmassá válni (mint épp emiatt a Vámpírnaplók). Nagyon nehezen esett le, hogy a Bolond kalaposról van szó, egészen addig, amíg Emma neki nem állt kalapot készíteni, fogalmam sem volt, ki ez a baromi jóképű, eszméletlenül szexi pacák. biggrin.gif Megvettek. Annyira szép volt, amikor Emma elmesélte neki, hogy Snow White az anyja... erre meg fejbe csapja. Pff. Kíváncsi leszek, mi lesz Mary Margarettel, bár ahogy elnéztem a forgatásos képeket, hamar kikerül, Emmának hála. Remélem, nagyon hamar áttanulmányozza a könyvet, és megjön az esze.
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao
2012. március 28. 21:14 #178
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Ez az epizód nagyon jóóó volt <333 ^^ Bár kellett egy kis idő mire leesett,hogy a Bolond-kalaposról van szó meg Wonderland-ről xDD Mindenesetre egész meglepő fordulatai voltak a résznek...örültem h Charming nem szerepelt,unnom ˇ.ˇ Amikor meg egy lelkis-megható pillanat után Emma lecsapta szegény csávót a teleskóppal... ohmy.gif WTF...én készítgettem volna neki kalapokat egész éjjel...najó azt azért nem,de mégis kibírtam volna... blush.gif Mindent összevetve nekem tetszett,továbbra is izgatottam várom a folytatást,csak adjanak már több teret Goldnak!
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. március 30. 11:29 #179
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Ez aztán tényleg egy kiváló rész volt! Úgy látom nemcsak nekem nem esett le, hogy miről szólt a rész. Amikor megláttam a fehér nyulat gondoltam, hogy csinálhatnának egy Alice Csodaországban részt. Erre pont ez volt az! biggrin.gif Ténylegesen jó volt. Remélhetőleg most már Emma elkezd hinni. Csak azt sajnálom, hogy Emma és Jefferson közt nem történt semmi. Én egy kicsit megspékeltem volna egy kis szerelmi szállal. Vagy valami hasonlóval. Neki is kijárna már. És nem kell mindig a Charming-Snow szerelmi sztorin lovagolni!
A következő részben jön Evil Queen mama. Kíváncsian várom!
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. április 02. 15:10 #180
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
OMG... w00t.gif Ez már mekkora epizód! Nagyon izgalmas,bár szinte minden mesében van egy istállófiú,nem tudom eldönteni,hogy ez most melyik is volt,de sztem nem is lényges.A visszatekintős részeknél,nem tudom hogy csinálták de Lana Parilla legalább 15 évet fiatalodott...a kicsi Snow is nagyon jó választás volt,elhinném,ha azt mondanák az Ginnifer Goodwin gyerekori valója... rohog.gif Ez a gyilkos ügy is egyre érdekfeszítőbb,most akkor Kathry halott v. nem halott? Kitépték a szívét,nem? A szelleme visszatért kísérteni? (vajon van olyan mese ahol szellemek vannak,mert nekem jellenleg csak a Casper jut eszembe) rohog.gif Mind1,meglátjuk.Nekem ez a titokzatos-írógyerek is egyre szimpibb.Amúgy Ő hogy is került Storybrookba? Henry mottója szerint oda senki sem jön/megy.Meg mivolt az a fájdalom,v.mi amikor a gyilkosság helyszínén kutakodtak Emmával? Akkor most lehet,hogy az Iró is egy mesefigura,csak ő járhat,kelhet a városon kívül...Hmmm...David nem szerepelt sokat,amiért pirospont,a szerencsétlenkedése idegtépő... rohog.gif Az,hogy Gold meg most kinek az oldalán áll,megint egy kérdőjel.Várós a kövi rész heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
50 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!