Starity

Once Upon A Time / Egyszer volt, hol nem volt (2011-2018)

50 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 28. 22:14 #81
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3871
Csatolások: 9246
Azonosító: 1360
Offline offline
Idézet (mikieger @ 2011.11.28. 17:35)
Szerintetek ki lesz a szörnyeteg? Mivel azt írják, hogy ismert karakter. biggrin.gif


Hmmm ez egy érdekes kérdés, végigvettem az eddig szereplő férfi karaktereket, és nálam a végén hárman maradtak fent a rostán. Szerintem a szörnyeteg lehet akár a Sheriff is, ő amolyan Jolly Joker karakter eddig(de azért még mindig tartom, hogy ő a vadász), aztán ott van Dr. Whale aki Prince Charming-ot kezelte a kórházban, róla se tudunk még semmit. Harmadiknak meg a Királyt gondoltam Thomas herceg apját.


Nemrég fejeztem be az ötödik részt. Ez a sorozat epizódról epizódra elvarázsol. Tetszett Jiminy Cricket története, megkedveltem a karaktert. Ez a Henry gyerek meg két percig nem tud a fenekén megülni. rohog.gif Reginára meg szükség van, egyébként kit utálnának az emberek, én mondjuk nem utálom, oké néha megcsapnám, de szükség van rá, tőle érdekes az egész sztori. A mostani részben is amikor talált ő és Henry is egy-egy üvegdarabot, én mindenre gondoltam, hogy mi lehet az, csak épp Snow White koporsójára nem, az egy elég WTF jelenet volt. ohmy.gif Meg aztán ott voltak nekünk ma Mary Margaret és David jeleneti..ahhh heart.gif, imádom őket együtt, csak az a banya Katherine mindig rosszkor tűnik fel. reklamalo.gif Na én tőle szabadulnék meg legszívesebben. A másik kedvenc jelenet máról, amikor Emma a mentőakció közben egy kötélen lógva fél kézzel felkapta a bányászlift vasrács tetejét, az nekem picit hiteltelen volt, de jót röhögtem rajta. biggrin.gif Klassz kis epizód volt, jöhetne a következő. blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Domcicc, mikieger, thunderbird, Bessie
2011. november 29. 17:24 #82
- törölt felhasználó -    
Megnéztem az ötödik részt! w00t.gif **ják fel maguknak a magyar feliratot, megnéztem anélkül. Áá, nem is tudom, hol kezdjem.
Végre Emma a talpára állt, és rájött, mennyire fontos számára Henry. Igazából ez szép lassan fejlődik ki, és élvezet figyelni az érzéseiket. Tücsök Tihamér előző élete eléggé fura volt, mindenesetre a végén nagyot néztem, amikor kiderült, hogy a kisfiút Gepettónak hívják! w00t.gif Na meg, már az első részben, amikor először találkoztak Henryék Archie-val, azt hittem, ő Roger a 101 kiskutyából, és mily' véletlen, a kutya neve tényleg Pongó! laugh.gif Snow White és Prince Charming majdnem csókja elbűvölő volt, kétszer is visszatekertem, úgy várom, hogy kibontakozzon a szerelmük wub.gif Ja, és a végén, ami ledöbbentett: hogy került oda Hófehérke koporsója? ohmy.gif ohmy.gif unsure.gif
Imádom ezt a sorozatot wub.gif
3 felhasználónak tetszik: saii, mikieger, duracell
2011. november 29. 18:41 #83
MissD
MissD
visszatérő vendég
 
Státuszsorozatfüggő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.27.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 170
Azonosító: 161263
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2011.11.29. 17:24)
Megnéztem az ötödik részt!  w00t.gif **ják fel maguknak a magyar feliratot, megnéztem anélkül. Áá, nem is tudom, hol kezdjem.
Végre Emma a talpára állt, és rájött, mennyire fontos számára Henry. Igazából ez szép lassan fejlődik ki, és élvezet figyelni az érzéseiket. Tücsök Tihamér előző élete eléggé fura volt, mindenesetre a végén nagyot néztem, amikor kiderült, hogy a kisfiút Gepettónak hívják!  w00t.gif Na meg, már az első részben, amikor először találkoztak Henryék Archie-val, azt hittem, ő Roger a 101 kiskutyából, és mily' véletlen, a kutya neve tényleg Pongó!  laugh.gif Snow White és Prince Charming majdnem csókja elbűvölő volt, kétszer is visszatekertem, úgy várom, hogy kibontakozzon a szerelmük wub.gif Ja, és a végén, ami ledöbbentett: hogy került oda Hófehérke koporsója?  ohmy.gif  ohmy.gif unsure.gif
Imádom ezt a sorozatot wub.gif


Én annyira nem haragszom a felirat miatt, mert ma még csak kedd van:) De én is megnéztem már nélküle. biggrin.gif
Igen ez a Pongó az én fülemet is megütötte, bár lehet csak azért hívják így mert dalmata, igaz ebben a sorozatban semmit nem lehet biztosra venni. biggrin.gif Szerintem azért bukkant fel a koporsó mert kezd felszínre törni a mese világ és ez is egy jel, ezért ment le Henry.
1 felhasználónak tetszik: saii
2011. december 02. 13:01 #84
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Jelenet az 1x06-ból, jaj nekem, de édesek wub.gif David mosolya a végén blush.gif

6 felhasználónak tetszik: SmileyZ, chelseagirl18, Melcsi1997, katie993, joe_r, duracell
2011. december 02. 16:10 #85
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Halihó smileeee.gif Talált már valaki feliratot az ötödik részhez? blush.gif
2011. december 02. 17:45 #86
- törölt felhasználó -    
Idézet (chelseagirl18 @ 2011.12.02. 16:10)
Halihó smileeee.gif  Talált már valaki feliratot az ötödik részhez? blush.gif

Remélem, ez jó, amivel tegnap néztem, már nem tudom, hogy honnan volt blush.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2011. december 02. 17:46 #87
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2011.12.02. 17:45)
Remélem, ez jó, amivel tegnap néztem, már nem tudom, hogy honnan volt  blush.gif



Nagyon köszönöm smileeee.gif thumbsup.gif
2011. december 02. 17:49 #88
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Most olvastam a Twitteren, hogy vasárnap Daliás herceg élőben fog tweetelni!
Idézet
@joshdallas: Remember I'm live tweeting this Sunday for #OnceUponATime! Get those question ready #Charmers! Love JD
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2011. december 02. 23:13 #89
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline

Még egy 1x06 sneak peek smileeee.gif Jaj, a Daliás Hercegnek ez a haj ohmy.gif

2 felhasználónak tetszik: joe_r, duracell
2011. december 03. 21:41 #90
Crow
Crow
utolsó csillagharcos
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.20.
Hozzászólás: 1230
Csatolások: 456
Azonosító: 445
Offline offline
Jópofa kis sorozat, nem gondoltam, hogy ilyen jót kihoznak egy - tulajdonképpen - meséből! wink.gif
Utálni fogtok: de nekem Regina a kedvenc karakterem. Egyrészt olyan gyönyörű Lana Parrilla, aki őt játssza, simán lekőrözi Jennifer Morrisont, aki szerintem ebben a sorozatban annyira idősnek látszik, és számomra olyan idegesítő a karaktere... másrészt pedig nagyon jól áll neki a "gonosz" (nem is gonosz, inkább csak kemény, és radikális smileeee.gif ) szerep, és mindezt nagyon jól, hitelesen eljátssza.
Az biztos, hogy úgy tűnik; egy darabig még a képernyő elé szegez ez a sorozat!
6 felhasználónak tetszik: saii, Domcicc, Peti_1992, thunderbird, Bessie, RachelWillows
2011. december 05. 19:34 #91
- törölt felhasználó -    
Megnéztem a hatodik részt.
Néha úgy igazán tarkón csapnám Prince Charmingot egy éles baltával. Olyan szép volt, hogy egymásra találtak - szó szerint - a hídnál, még Regina akadálya ellenére is, erre ez a balf'sz elszúr mindent reklamalo.gif A végén pedig, amikor a király azt mondta Charmingnak, hogy "Az utad az igaz szerelemhez vezet", és akkor indultak el az első útjukra, amikor találkozott Snow White-tal, iszonyat, majdnem elsírtam magam w00t.gif De ez a balfék már Charmingként is (főleg a harmadik részben) olyan döntésképtelen lúzer volt, mint a való életében, szóval.. hozza rendbe magát, vagy nem ő lesz a kedvenc karakterem rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, saii
2011. december 05. 20:46 #92
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
1x06 - "The Shepherd" hivatalos képek (HQ) thumbsup.gif
7 felhasználónak tetszik: mikieger, zsofeeh, joe_r, An_d_a, Cintii, Galexa93, duracell
2011. december 07. 07:30 #93
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3871
Csatolások: 9246
Azonosító: 1360
Offline offline
Megvolt a 6. rész is nem vagyok hasra esve Prince Charming-tól, teszetosza egy pasi, könnyen befolyásolható, mindenki úgy rángatja mint egy marionett bábút, nincs egy önálló gondolata, és mindig rossz döntéseket hoz. Ráadásul még csak nem is igazi herceg, csak egy kecskepásztor. Össze kell szednie magát, hogy felkerülhessen a kedvenc karakterek közé. rohog.gif
Ja és egy pici hibát is észrevettem a történetében. Ugyebár kronológiailag ezután a rész után jönne a 3. epizód, ahol is Charming találkozik Snow White-tal, és kisebb kalandba keverednek, hogy visszaszerezzék a "herceg" ékszereit. Abban az epizódban a világ legjobb kardforgatójához méltóan kaszabolja az ellenfeleket, erre most kiderül, hogy a sárkányos sztoriig még csak kardot sem látott közelről. rohog.gif Mégis mikor tett szert ekkora harcművészeti tudásra?? think.gif Oké tudom, hogy álmokban és mesékben minden megtörténhet, de ez akkor is bántja a szemem. Mary Margaret-et pedig nem szeretem sírni látni, olyankor az én könnyeim is kicsordulnak.
Viszont az Emma-Sheriff jelent jó volt, hogy gyomorszájon vágta a gumibottal. rohog.gif Graham Sheriff meg az éjszakai műszakja, hamar lebukott a drága. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. december 07. 11:30 #94
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Szerintem nem hoz mindig rossz döntéseket, hisz a mostani döntései vezetik majd el Hófehérkéhez, és hát mind tudjuk, hogy egymás oldalán kötnek ki végül. happy.gif
Amúgy szerintem a p.arasztház (nem tetszik a fórumnak ez a csúnya szó rohog.gif ) és a kastély között útközben tudott gyakorolni a karddal. biggrin.gif
Mary Margaretet én is nagyon sajnáltam, kissé mérges is voltam Davidre. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: saii
2011. december 07. 12:18 #95
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3871
Csatolások: 9246
Azonosító: 1360
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.12.07. 11:30)

p.arasztház (nem tetszik a fórumnak ez a csúnya szó rohog.gif


Ebbe a szóba én is belefutottam reggel, nálam azért lett belőle kecskepásztor rohog.gif
És igazad van rosszul fogalmaztam, úgy kellett volna írnom, hogy nekem nem tetsző döntéseket hoz.
A kardvívást meg nem lehet megtanulni egy kastély-farm útvonalon. rohog.gif Ha csak a mi kis kecskepásztorunk nem valami Superman. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. december 07. 22:55 #96
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
7.rész előzetes "The Heart is a Lonely Hunter" felirattal (feliratos videó: ouatfans.com-ról)
ohmy.gif

5 felhasználónak tetszik: saii, touchthesky, csicsi20, vampiregirl18, joe_r
2011. december 07. 23:10 #97
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3871
Csatolások: 9246
Azonosító: 1360
Offline offline
Idézet (mikieger @ 2011.12.07. 22:55)
7.rész előzetes "The Heart is a Lonely Hunter" felirattal (feliratos videó: ouatfans.com-ról)


Graham Sheriff..I knew it! biggrin.gif
Ahogy elnézem az előzetest Emma-nak csak le kéne smárolnia mindenkit, és megtörne az átok. Mindig a csók a ludas. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Domcicc, csicsi20, Crow, Bessie, katie993, duracell
2011. december 07. 23:30 #98
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (saii @ 2011.12.07. 23:10)
Graham Sheriff..I knew it!  biggrin.gif 
Ahogy elnézem az előzetest Emma-nak csak le kéne smárolnia mindenkit, és megtörne az átok. Mindig a csók a ludas. rohog.gif


Igen biggrin.gif
Csak az a gond, hogy szerintem az életével fog fizetni azért, mert megpróbálja megtörni. Szerintem azért sírt Emma, hogy a seriff meg fog halni. ohmy.gif reklamalo.gif
2011. december 12. 21:10 #99
- törölt felhasználó -    
Óó, te jó ég! Na ez aztán egy szereplőkért izguló epizód volt! Tele vagyok érzelmekkel, le vagyok sokkolva, egyszerre nevetek és sírok is! A Snow Falls után ez a második kedvenc részem eddig. És igen, igazatok volt! Tényleg Graham a vadász, és a szívem megszakad, amiért meghalt. Eddig baromira nem volt a kedvencem, de ebben a negyven percben valahogy annyira a szívemhez nőtt, hogy fel sem tudom fogni, mi lesz velünk nélküle. Elképesztő, hogy végre valaki ráeszmélt a valódi énjére, már akkor is megborzongtam, amikor felkereste Henryt, és kiderült, hogy a királynő kitépte a szívét. Reméltem, a való életben azért valahogy megakadályozzák a dolgot. Hú, de micsoda öklöst behúzott Emma Reginának rohog.gif Ahh, úgy sajnálom Grahamet, szegény Emmán pedig átok ül pasik terén. Érdekes egyébként, hogy pont az nyeri vissza az emlékezetét, akit szempillantás alatt össze lehet törni, ebből is látszik, hogy messze van még a heppiend.
Legyen már következő rész! w00t.gif w00t.gif
2011. december 12. 21:10 #100
- törölt felhasználó -    
Idézet (saii @ 2011.12.07. 23:10)

Ahogy elnézem az előzetest Mindig a csók a ludas. rohog.gif

Ahogy a tündérmesékben lennie kell thumbsup.gif
50 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!