Starity

Once Upon A Time / Egyszer volt, hol nem volt (2011-2018)

50 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 21. 04:17 #421
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
2x10 - The Cricket Game - BTS photos/Stills heart.gif beer.gif
9 felhasználónak tetszik: Harmony Clara, Adrianna, Alison Lerman, Minimanó94, joe_r, brylyn1979, zsofeeh, Cintii, Galexa93
2012. december 21. 14:10 #422
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (RachelWillows @ 2012.12.21. 04:17)
2x10 - The Cricket Game - BTS photos/Stills heart.gif beer.gif

Nagyobb HQ
12 felhasználónak tetszik: Adrianna, Alison Lerman, Nita09, Melcsi1997, RachelWillows, Minimanó94, katie993, joe_r, brylyn1979, zsofeeh, Cintii, Galexa93
2012. december 21. 21:56 #423
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Harmony Clara @ 2012.12.21. 20:06)
2X14-es epizódból képek. Érdekes rész lesz, úgy nézem. Sajnos az epizódhoz még nem tartozik ismert cím.


Ismételten bélyegképek. rolleyes.gif Nemcsak MQ,meg semmi hasznosat nem lehet kivenni belőlük,de a pazar logó/tag is ott virít rajtuk. Ilyenekkel minek tele szórni a topikot? Már többször kértük,hogy ha lehet próbáld mellőzni ezeket,vagy nyiss egy online galériát és oda töltsd fel őket, akit érdekel meg megnézi. pardon.gif Isten a tudója nem akarok kötekedni,de lassan megint ott tartunk,hogy tiéd minden második hozzászólás. Látom nagyon szereted a sorozatot,nyilván mindenki aki szokott ide írni - ezzel nincs is semmi baj, de nem kell felesleges minden megjegyzéshez ilyen semmitmondó képeket csatolni. Nem vagyok moderátor,így nem tudom/fogom törölni csak megkérlek,hogy a jövőben tessék ezektől megkímélni a topikot. coffee.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Cintii
2012. december 21. 22:03 #424
- törölt felhasználó -    
Nyugodtan törölheted a képeket, nem érdekes.
2012. december 22. 19:43 #425
- törölt felhasználó -    
Elhoztam a 11 és a 12-dik rész hivatalos ismertetőit:
11 rész,The Outsider(A kívülálló)
Mr.Gold talál egy vonakodó tesztalanyt,akin megnézheti hogy az általa kifejlesztett varázslat működik-e,és elhagyhatja-e Storybrooke határait-anélkül hogy elveszítené az emlékeit-hogy elinduljon megkeresni fiát,Baet-t.Belle rábukkan a Storybrooke-i kikötőben a bosszú szomjas Hook-ra,akinek a fő célja,hogy megölje Rumplestiltskint.Mary Margaret és David házkeresésbe kezd,hogy találjanak egy nagyobb helyet,ahol együtt élhetnek.Eközben a múltbeli mesevilágban Belle találkozik Mulannal és összefognak, hogy végezzenek a Yaiguai nevű rémisztő szörnnyel,aki már a földjüket pusztítja.

12.rész In the name of the Brother
Dr.Whale feladata, hogy elássa Hook sebeit és műtétet végezzen az idegenen,aki autóbalesetet szenvedett amikor belépett Storybrooke-ba.De néhány városlakó fél,hogy ez az idegen talán látott már mágiát-amely felfedheti a valódi személyazonosságát-és úgy gondolják,hogy az lenne a legjobb megoldás,ha hagynák meghalni.Mr.Gold megpróbál újraegyesülni a letört Belle-el,Cora pedig lányával,Reginával. Eközben a múltbeli mese világban,Victor Frankenstein kétségbeesetten szeretné bizonyítani a rosszalló apjának,hogy képes visszahozni a holtakat a halálból.

U:I:2x13 epizód a Tiny címet kapta,ismertető sajnos még nincs hozzá.


(Nem saját fordítás,kivéve a 11-dik rész címét )
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Cintii
2012. december 30. 12:30 #426
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Na, gyerekek, mér régóta terveztem véleményt írni a sorozatról, de soha sem volt időm rá. Én körülbelül pár hete ismerkedtem meg vele a húgom jóvoltából, aki mondta, hogy nézzem meg, mert jó. Aztán valahogyan is, de úgy voltam vele, biztos valami über sz*r mese feldolgozások lesznek, amikre nem érdemes időt pazarolni. Aztán párom által megismerkedtem a Mass Effect RPG játékkal, amiben a Tücsit alakító színész adta az egyik kedvenc karakterem hangját. Miután felfedeztem, hogy Raphael szerepel benne, elgondolkodtam rajta, aztán megpillantottam a cast listát is, ahol Jennifer, Robert és Lana neve meglehetősen elől helyezkedtek el. Végül is úgy döntöttem, hogy adok a sorozatnak egy esélyt, mert miért is ne?

Körülbelül egy hét alatt bedaráltam az első évadot. A Sanctuary - Génrejtek című sorozat óta nem találtam oly annyira kedvemrevalót, ami ennyire, de ennyire lekötött volna. Robert imádnivaló színész, ő vele már anno a Stargate Universe-ben megismerkedtem, és el kellett ismernem azt, hogy van valami a csávóban, ami k*rva jó színésszé teszi, mégis néha annyira irritatív, hogy a hátamon lévő összes szőr az égnek áll. Tetszettek a feldolgozások, hogy nem ugyanolyan, de mégis kicsit más. Ott van pl. Hófehérke és Daliás hercehg története. Apránként adagolták a történetet, és végül az utolsó részben állt össze az egész, ám romantikus a felvonultatás minden alkalommal, de mégsem az a folyik a nyál mindenütt féle sorozat. Emilie Belle szerepében hihetetlen szimpatikussá vált számomra, pedig egyszerűen rühelltem a csajt. Az meg plusz pont volt, hogy Regina szerelmét alakító színész, Noah Bean is kapott egy nyúlfarknyi szerepet. Emma karaktere pedig teljes mértékben magával ragadott. Szeretnék én is ilyen kemény, életerős nő lenni - bámulatos, hogy mit ki nem hoztak a karakterből.

Úgy összegezve az egészet: az egyik legjobb sorozat, amit valaha láttam. Noha az utolsó résznél úgy éreztem, hogy be van fejezve, hiszen az átkot megtörték, és bár a második évadhoz még egyelőre nem volt szerencsém, mégis félek, hogy az egészet el fogják cseszni. Kellemesen csalódtam a sorozatban, csak az a fő, hogy a készítők tartsák ezt a színvonalat és ne süllyedjenek lejjebb.
3 felhasználónak tetszik: Snowkiss, Misao, Cintii
2012. december 30. 13:14 #427
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2012.12.30. 12:30)

Úgy összegezve az egészet: az egyik legjobb sorozat, amit valaha láttam. Noha az utolsó résznél úgy éreztem, hogy be van fejezve, hiszen az átkot megtörték, és bár a második évadhoz még egyelőre nem volt szerencsém, mégis félek, hogy az egészet el fogják cseszni. Kellemesen csalódtam a sorozatban, csak az a fő, hogy a készítők tartsák ezt a színvonalat és ne süllyedjenek lejjebb.

garantálom hogy a 2. évad is tetszeni fog wink.gif , én sem hittem hogy képesek lesznek leforgatni hozzá még egy évadot, de sikerült nekik, és sztem a színvonal sem csökkent sőt...bár megjegyzem hook és jefferson egy picivel nagyobb szerepe, meg regina még inkább előtérbe kerülése nagyot dobott rajta, legalábbis számomra rolleyes.gif meg pl hófehérke se volt annyira szimpatikus ahogyan a herceg sem de a 2. évadban nagyon megszerettem őket is biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Misao, Adrianna, Minimanó94, Beyla, Cintii
2012. december 31. 14:38 #428
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.12.30. 13:14)
garantálom hogy  a 2. évad is tetszeni fog wink.gif , én sem hittem hogy képesek lesznek leforgatni hozzá még egy évadot, de sikerült nekik, és sztem a színvonal sem csökkent sőt...bár megjegyzem hook és jefferson egy picivel nagyobb szerepe, meg regina még inkább előtérbe kerülése nagyot dobott rajta, legalábbis számomra rolleyes.gif meg pl hófehérke se volt annyira szimpatikus ahogyan a herceg sem de a 2. évadban nagyon megszerettem őket is  biggrin.gif

Ma nem leszek itthon, de szerintem holnap délután neki fogok a második évad bedarálásnak, ami azt hiszem kilenc rész, tehát takarékoskodni kell, hisz egy nap képes voltam hat teljes epizódot bedarálni.XD Kíváncsi vagyok rá!smileeee.gif Megnézem, aztán pedig újra gyüvök és véleményt mondok.smileeee.gif Fú, én Snowt és Charmingot már az első résztől kezdve imádtam - egyedül az volt a nem szimpatikus Davidben, hogy egyszerre tartott két vasat a tűzben. Na, erre valahogyan nagyon harapok, de mindezek ellenére is az egész évad alatt azért szurkoltam, hogy hagyja el azt a szőke nőt és jöjjön össze Margarettel.
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Cintii
2012. december 31. 18:10 #429
- törölt felhasználó -    
Megjelent egy újabb videó promó a hatodik részről+(a revenge sorozatról is)
2013. január 01. 02:38 #430
- törölt felhasználó -    
Újabb promó. beer.gif
6 felhasználónak tetszik: Adrianna, Misao, benyaw93, Snowkiss, Nita09, joe_r
2013. január 06. 11:31 #431
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Hook promo
4 felhasználónak tetszik: Misao, mikieger, Minimanó94, joe_r
2013. január 06. 19:51 #432
- törölt felhasználó -    
Ma végre új rész! pompom.gif
Bár sajnos biztos várnom kell vele pár napot mert nem lesz rá időm, vagy nem lesz fenn sehol. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: mikieger, Adrianna, Minimanó94
2013. január 06. 20:00 #433
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (Peti_1992 @ 2013.01.06. 11:31)
Hook promo

Hiába na, a színész jó nagy eyecandy biggrin.gif wub.gif blush.gif remélem marad 3.évadra is smileeee.gif KÉP1, KÉP2
4 felhasználónak tetszik: Twilight4ewer, Adrianna, Minimanó94, Cintii
2013. január 06. 20:28 #434
Twilight4ewer
Twilight4ewer
visszatérő vendég
 
StátuszMona Lisa smile <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.26.
Hozzászólás: 206
Csatolások: 0
Azonosító: 150084
Offline offline
Már akkor felfigyeltem erre a sorozatra, mikor az m1-en kezdték reklámozni, de mostanában valahogy sosincs kedvem a tévé elé ülni.. Szóval végül 2 héttel ezelőtt rávettem magam, hogy belenézzek ebbe a sorozatba, mivel rengeteg jót hallottam róla. Nos, mit is mondjak.. Hűű! w00t.gif Ma már ott tartok, hogy várom a legeslegújabb részt! Nem tudná megmondani valaki, hogy hol tudom megnézni?
Tehát röviden: a rajongója lettem! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2013. január 07. 18:05 #435
- törölt felhasználó -    
Még délután megnéztem az új részt, nekem nagyon tetszett (még jobb lett volna, ha lett volna angol felirat, na mindegy). Egy dologban szerintem mindenki egyetérthet, hogy Lana Parrilla nagyot alakított. meghajolo.gif Amúgy csak engem zavar ennyire Belle külsejének megváltoztatása? Mármint az első évadban tényleg úgy nézett ki, mint a mesében, most meg ezzel a sötét hajjal, vékony szemöldökkel elég érdekes. De lehet, hogy csak én vagyok ilyen szőrszálhasogató. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: Adrianna, RachelWillows, Misao, Cintii
2013. január 07. 20:02 #436
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2013.01.07. 18:05)
Még délután megnéztem az új részt, nekem nagyon tetszett (még jobb lett volna, ha lett volna angol felirat, na mindegy). Egy dologban szerintem mindenki egyetérthet, hogy Lana Parrilla nagyot alakított. meghajolo.gif Amúgy csak engem zavar ennyire Belle külsejének megváltoztatása? Mármint az első évadban tényleg úgy nézett ki, mint a mesében, most meg ezzel a sötét hajjal, vékony szemöldökkel elég érdekes. De lehet, hogy csak én vagyok ilyen szőrszálhasogató. laugh.gif


Én szintén figyeltem a részletekre, Lana Parrilla nemcsak nagyot alakított, hanem nagyszerű sminkjei és frizurái is voltak ebben a részben. Lehet, hogy ez meg csak nekem tűnt fel. rohog.gif Komolyan a rúzsaiból adhatna néhányat, eszméletlen jó színük volt. laugh.gif Amúgy magával a karakterével úgy vagyok, hogy hol utálom, hol szeretem, hol köztes állapot, számomra ez is elárulja milyen jó színésznő. Meg végre egy gonosz, akinek van emberi oldala is. smileeee.gif
Igen, engem is zavart... Nem vagyok képben a kulissza "titkokkal", de most amúgy a Belle-t alakító csajnak parókája van? Gondolom, hogy az volt rajta, mert elég élettelennek nézett ki a haja, amit sajnálok mert amúgy nagyon szép lány és ezzel elrontani pont A Szépséget... blink.gif
Látom nem csak én vagyok oda Hookért, én is nagyon remélem, hogy még sokáig nézhetjük. wub.gif Meg a kellékek, részletek is nagyon jók, a ruhákat különösen jól kiválasztották most, hátha ez is így marad. smileeee.gif


Kövi rész promója
2 felhasználónak tetszik: Misao, Cintii
2013. január 08. 02:28 #437
- törölt felhasználó -    
Holy shit. Ez a promó nagyon ígéretes. cool.gif
Amúgy én bekönnyeztem Regina jelenetein az utolsó részben. Nagyot alakított. De még mindig nem békéltem meg azzal, hogy Hook éppen rosszfiú dry.gif
4 felhasználónak tetszik: mikieger, Adrianna, Misao, Cintii
2013. január 08. 19:03 #438
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
2x11 – The Outsider stills & BTS HQ
11 felhasználónak tetszik: Misao, Adrianna, mikieger, Nita09, RachelWillows, joe_r, brylyn1979, Minimanó94, zsofeeh, Cintii, Galexa93
2013. január 10. 16:05 #439
- törölt felhasználó -    
Idézet (Adrianna @ 2013.01.07. 20:02)
Igen, engem is zavart... Nem vagyok képben a kulissza "titkokkal", de most amúgy a Belle-t alakító csajnak parókája van? Gondolom, hogy az volt rajta, mert elég élettelennek nézett ki a haja, amit sajnálok mert amúgy nagyon szép lány és ezzel elrontani pont A Szépséget...  blink.gif

Én sem tudom, de az biztos, hogy a rövid haja miatt van, mert a Comic Conon ugye kis vállig érő hajjal jelent meg, ha jól emlékszem. De egy barna festéket igazán ráboríthattak volna, vagy valami.
Most meg ezeket a képeket nézve nem tudom, hogy mit mondjak. Remélem, nem csinálnak Belle-ből Snow White utánzatot, bár ahogy látom megtalálta Snow ruhásszekrényét, neki voltak ilyen öltözetei. rohog.gif Amúgy Mulannak örülök, nagyon megszerettem őt Aurorával a második évad elején. Jó, hogy belőle is látunk többet. És végre nincs tornyos haja, hanem szépen le van engedve. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Misao, Adrianna, Cintii
2013. január 10. 16:48 #440
- törölt felhasználó -    
Valaki tudna adni egy linket amin megtudnám nézni a Cricket Game részt?Sajnos az indavideón még mindig nem töltötték fel az új részt.Lehetőleg ne torrent legyen,ha lekel tölteni.
50 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!