Starity

Once Upon A Time / Egyszer volt, hol nem volt (2011-2018)

50 oldal 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 20. 09:47 #521
- törölt felhasználó -    
Zack Estrin és Jane Espenson írja a Once Upon A Time-spinoffot, mely középpontjában nem a Kalapos lesz (ezt elvetették), hanem Alice, az Átok Utáni világban fog játszódni és lesznek benne flashback-ek is. A forgatás 04.07-én kezd Vancouver-ben.
1 felhasználónak tetszik: mse90
2013. március 21. 16:53 #522
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
2x18 - Selfless, Brave and True stills & BTS HQ meghajolo.gif
6 felhasználónak tetszik: Adrianna, Charlotte Benning, Misao, Nita09, zsofeeh, Galexa93
2013. március 22. 07:25 #523
- törölt felhasználó -    
Pár kicsi Sneak Peek:





1 felhasználónak tetszik: mikieger
2013. március 24. 10:33 #524
- törölt felhasználó -    
Friss Sneak Peek! Bár ahogy látom, a kutyát sem érdekli.

1 felhasználónak tetszik: mikieger
2013. március 25. 08:18 #525
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Ómájgáss! Watacrazybiatch! ohmy.gif Őszintén unom már August-ot és a történetét,de ezegyszer most izgalmas volt nagyon is. meghajolo.gif Neal menyasszonya... már ott bűzlött az egész,hogy Tamara a neve - ne kérdezzétek miért, személyes okokból. rolleyes.gif Alig hunyt el szegény Cora, erre kaptunk még egy gonosz,elvetemült nőszemélyt. Snow/Mary Margaret nyivákolása már kezd nagyon idegesítő lenni. Értem én büntudata van,amiért megmentette az egész mesevilágot a gonosztól,megtörtént,ennyi,lépjen tovább. Btw, tudtam hogy az az ember - névszerint Owen, okkal van ott. Mekorra WTF-moment volt már amikor kiderült Tamarával szövetkezik. Fogadok a sárkány meg Mulannak volt valakije,csakhogy még több összefüggés legyen. biggrin.gif
Nagyon jó epizód volt,továbbra is várós a kövi! thumbup2.gif
u.i: Rumplestilskin-Belle dolgot örülök,hogy szüneteltetik, mivel az évad elsőfelében csak őket néztük,így ideje volt már.
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Charlotte Benning
2013. március 25. 08:50 #526
- törölt felhasználó -    
Én most szedem, és őszintén szólva, örülök, hogy August visszatért. Alig várom, hogy meg tudjam nézni a részt. Mellesleg nem lepődöm meg, hogy Tamarának és Owennek közük van egymáshoz. Túl nyilvánvaló volt eddig is, az előzetes után meg pláne. De várok míg lejön a rész.
2013. március 25. 10:28 #527
- törölt felhasználó -    
Na, megnéztem, és mellbevágott, bár számítottam hasonlókra. Tamara és Greg már meg sem leptek. Remélem a csajszit mihamarabb kiiktatják, vagy csúnya dolgok lesznek ottan Storybrooke-ban. mad.gif furesz.gif grrr.gif box2.gif tucherch.gif

Augustot meg sajnáltam, mert már hiányzott, és erre nem... Hát de. sad.gif cray.gif

Szerintem nagyon jó rész volt, érdemes volt megnézni. Három hét múlva itt a "Price of magic" c. összefoglaló-kulisszatitkos special, majd rá egy hétre a "Lacey" c. epizód. Hoztam is előzetest. A leendő új karakternek meg nagyon, nagyon örülök. biggrin.gif taps.gif pompom.gif rofl.gif

1 felhasználónak tetszik: mikieger
2013. március 26. 13:29 #528
- törölt felhasználó -    
Na, aki még nem értesült volna róla, annak mondanám. A sorozat egy hónapos szünetre vonul - megint, de már kezdjük megszokni -, viszont a finálé előtt ez az utolsó szünet. Viszont! Három hét múlva, tehát április 14-én jön egy Special epizód tele kulisszatitkokkal, meg miegymással. Remélem, valaki felrakja majd netre.

A 2X19-es epizód pedig április 21-én lesz látható (nálunk április 22-én hajnali 2-kor, ha valaki fenn tud maradni XD).
2013. március 29. 17:06 #529
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
2x19 - Lacey stills & BTS HQ
10 felhasználónak tetszik: Adrianna, Misao, Jeanne, Jessy, Nita09, Charlotte Benning, zsofeeh, Minimanó94, Galexa93, Riley13
2013. április 04. 11:37 #530
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Úgy döntöttem, hogy lemondok Lana Parrilla és Jamie Dornan lapjáról. Ha valakit érdekelne, szívesen várom a jelentkezését levélben, mondjuk a hét végéig.
Lehetőleg olyan jelentkezzen, aki úgy szereti őket, mint én. Vagy még jobban. biggrin.gif beer.gif
2013. április 05. 15:45 #531
- törölt felhasználó -    
A hírekkel ellentétben a Once Upon a Time spinoff címe nem Once: Wonderland lesz, hanem Once Upon a Time in Wonderland.

Ezen kívül kiderült, hogy Emma Rigby fogja alakítani a Vörös Királynőt. A könyvben a Vörös Királynő karaktere lobbanékony volt, és kegyetlenül elbánt azokkal, akik semmibe vették, vagy elárulták őt. Kíváncsiak vagyunk, vajon a sorozatban mennyire fog változni a jelleme, vagy mennyire tartják meg az alkotók az eredeti karaktert.

Alice-t az Angliában született ausztrál színésznő, Sophie Lowe fogja alakítani. A karakterről annyit kell tudni, hogy nagyon kedves, jószívű és egy nehéz élet sebeit hurcolja magával.

Ezen kívül már megvan Peter Cadiot, aki Cyrust, Alice szerelmi érdeklődésének tárgyát fogja játszani, valamint Michael Socha, aki a Kör Bubit fogja alakítani. A Kör Bubi egy kalandor, a tettek embere, magányos és igazi szívtipró.

Az első öt jelenetet Vancouverben fogják forgatni miután idén áprilisban befejezték az OUAT második évadának forgatását A produkciót az American Horror Storyhoz hasonlítják, és egyenlőre 13 részt rendeltek be belőle. Edward Kitsis és Adam Horowitz - a Once Upon a Time alkotói - segítenek majd a sorozatban.

Az is kiderült, hogy a történet nem az átok után, hanem előtte fog játszódni, de valószínűleg a Kalapos nem fog megjelenni benne. Ugyanis a készítők nem akarnak új Kalapost Sebastian Stan helyére, aki éppen a Bosszúállók c. film második részét forgatja.

A készítők a Once Upon a Time in Wonderland sorozatra Barbara Hershey-t (Cora) is meg akarják megnyerni, aki a Once Upon a Time-ban is szerepelt, de vele csak akkor tárgyalnak, ha az ABC berendeli a sorozatot (és akkor csatlakozhat a sorozathoz a Kalapos és a Macska is). A Nyúl hangja egyébként Paul Ruebens lesz, a rendező pedig Ralph Hemecker. Bár eddig úgy hírlett, hogy nem az ABC nem keres új színészt a Jeffersont játszó Sebastian Stan helyére, azonban úgy tűnik, ez a hír megdőlni látszik. Kíváncsiak vagyunk, mi lesz belőle.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Jeanne
2013. április 05. 15:46 #532
- törölt felhasználó -    
Az MTVA hírei szerint a második évad első 14 epizódjának szinkronja már készen van, jelenleg ugyanis eddig vették meg a részeket. Hogy pontosan mikor kerülnek adásba, az még kérdés, de úgy hírlik, hamarosan, talán már a hónap végén, vagy május elején. Ez pedig jó jel, mert az USA-ban május 12-én ér véget a második évad, így az M1-nek lehetősége van folyamatosan készíteni majd a megmaradt 8 epizód szinkronját. Az USA-ban amúgy a 2X18-as epizódig adták már le az évadot.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. április 07. 16:49 #533
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Na jó én most két részt gyűrtem le egyszerre, mert megcsúsztam egy kicsit, de mikor megláttam, hogy az egyik rész a múltban játszódik a seriffel hát majdnem dobtam egy hátast, mondjuk Graham halálást sose bocsátom meg, de most mégis örültem egy ilyen kis nosztalgikus résznek, meg annak, hogy kiderült végre, hogy ki a balesetet szenvedett pasi, hát mondjuk már az elején sejtettem, de mikor nem Owenként emlegették elbizonytalanodtam, de a végén... laugh.gif Hát rájöttem. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 07. 16:57 #534
- törölt felhasználó -    
Hivatalosan ma jelenik/jelent meg a Reawakened c. regény, ami az első évad eseményeiről szól Emma, illetve Hófehérke tolmácsolásában. Magyarán lehet rendelni, és imádkozzunk, hogy egyszer hozzánk is eljut a könyv.
2013. április 09. 15:47 #535
- törölt felhasználó -    
Szeretnék lemondani Meghan Ory lapjáról. Ha érdekel valakit, írjon smileeee.gif
2013. április 12. 12:17 #536
- törölt felhasználó -    
Speciális animált promo a sorozathoz. Én őszintén szólva, hullára röhögtem magam rajta. XD

1 felhasználónak tetszik: Jeanne
2013. április 13. 08:23 #537
- törölt felhasználó -    
2013. április 20. 16:53 #538
- törölt felhasználó -    
Emberek, nem tudom, ki hallotta, de az M1-en a második évad tervezett premieridőpontja május 10. Bár az nem jelenti azt, hogy akkor el is kezdik adni, de már legalább van egy tervezett pontos időpontunk.
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2013. április 20. 16:57 #539
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Online online
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.04.20. 16:53)
Emberek, nem tudom, ki hallotta, de az M1-en a második évad tervezett premieridőpontja május 10. Bár az nem jelenti azt, hogy akkor el is kezdik adni, de már legalább van egy tervezett pontos időpontunk.


Ez tök jó, majdnem végeznek majd, mikor elkezdődik a 3. évad, ha lesz, de nagyon remélem,h ogy igen! smileeee.gif Ráadásul a héten már lesz is rész..végre. Hosszú volt ez az egy hónap..biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 20. 17:10 #540
- törölt felhasználó -    
Idézet (kurrek @ 2013.04.20. 16:57)
Ez tök jó, majdnem végeznek majd, mikor elkezdődik a 3. évad, ha lesz, de nagyon remélem,h ogy igen! smileeee.gif Ráadásul a héten már lesz is rész..végre. Hosszú volt ez az egy hónap..biggrin.gif


Szinte biztos, hogy lesz harmadik évad, mert Eddyék már elfecsegték, hogy sok mindenre csak a következő évadban derül fény. És mivel csak az OUAT és a Revenge azok a sorozatok, amik még nem buktak be az ABC-n, kétlem, hogy dobnák bármelyiket is. Tekintve, hogy az összes 2012-es és 2013-mas eddigi újoncuk befuccsolt és kaszálva lett.

És az új rész tiszteletére hoztam pár Sneak Peeket is!









2 felhasználónak tetszik: Jeanne, mikieger
50 oldal 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!