Starity

Once Upon A Time / Egyszer volt, hol nem volt (2011-2018)

50 oldal 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 20. 20:25 #581
xxNikixx
xxNikixx
*Nikita
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.30.
Hozzászólás: 3275
Csatolások: 7279
Azonosító: 33464
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.05.18. 07:17)
Meghan Ory (Ruby/Piroska) nem tér vissza a sorozatba. Ugyanis új sorozatban játszik. Ráadásul úgy hírlik, a színésznő nagyon haragszik a sorozat producereire, amiért a megígértekkel ellentétben olyan keveset szerepelt a második évadban. Meghan a CBS új sorozatában, az Intelligence-ben fog főszerepet játszani.


Na igen, Piroskát én is nagyon hiányoltam a sorozat második évadjából sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, CandUs
2013. május 21. 06:29 #582
- törölt felhasználó -    
Idézet (xxNikixx @ 2013.05.20. 20:25)
Na igen, Piroskát én is nagyon hiányoltam a sorozat második évadjából sad.gif


Én is. Pont mikor ő és Whale végre összejöttek volna. Pedig kíváncsi lettem volna, mi lesz köztük.
4 felhasználónak tetszik: xxNikixx, Misao, mikieger, CandUs
2013. május 23. 17:57 #583
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.05.21. 06:29)
Én is. Pont mikor ő és Whale végre összejöttek volna. Pedig kíváncsi lettem volna, mi lesz köztük.


Hát már semmi sajnos, de akkor legalább nem csak én voltam kíváncsi. blush.gif Amúgy már nagyon várom a következő évadot, eddig volt egy-két rész, ami untatott, de a végére felpörögtek az események és Hook is visszajött szóval minden megvolt. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: mikieger, xxNikixx, Charlotte Benning, CandUs
2013. május 25. 10:49 #584
- törölt felhasználó -    
Nos, úgy tűnik, hogy Meghan Ory visszatérhet a harmadik évadra, mivel új sorozata, az Intelligence (CBS) midseason sorozat lesz. És a készítők is szeretnék vissza Rubyt. Szóval, még van remény. Csak ezúttal akkor adjanak neki több szerepet!
4 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Jeanne, Whiteberry, CandUs
2013. május 26. 20:38 #585
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.05.25. 10:49)
Csak ezúttal akkor adjanak neki több szerepet!



EGYETÉRTEK!
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, CandUs
2013. május 27. 07:39 #586
- törölt felhasználó -    
Mióta kiderült, hogy Meghan Ory távozott a sorozatból, a RumBelle-fanok elkezdtek aggódni kedvenc párosuk miatt, főleg most, hogy a második évad végén Belle Storybrokoe-ban maradt.

A TV Guide-nak adott interjújában Emilie de Ravin (Belle) elárulta, hogy karaktere továbbra is a sorozatban marad központi szerepben, amikor elkezdődik a harmadik évad. Emilie, akinek karaktere, Belle Storybrooke-ban maradt, megerősítette, a karaktere a jövőben is állandó szereplő lesz a sorozatban.

A LOST hajdani sztárja ezen kívül azt is elárulta, hogy bár Belle emlékei visszatértek, nem felejtette el, amit Lacey-ként ő és Mr. Gold tettek. "Végülis, az is ő volt, szóval, nem hibáztathatjuk Mr. Goldot, ha az általa szeretett nő azt mondja neki 'Rúgd szét a pasas seggét!' " mondja Emilie, és céloz rá, hogy Belle-nek ismét meg kell majd küzdenie Mr. Gold hiányával a harmadik évadban. "De Belle vissza fogja szerezni az erejét, amire szüksége is lesz, ha egy egész várost kell védelmeznie."

Forrás: http://www.onceuponafans.com/apps/blog/show/26678835-emilie-de-ravin-to-remain-series-regular
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, CandUs
2013. június 11. 12:39 #587
- törölt felhasználó -    
A Once Upon a Time ne tévesszen meg senkit; a történetmesélése ellenére ez egy romantikus történet. Akár a családtagok iránti szeretetről, akár az Igaz Szerelemről van szó, az ABC-n futó sorozat minden karaktere - mesekarakter vagy sem - vágyik a szerelemre.
Nemrégiben volt szó a Once Upon a Time kapcsán a melegrománcról is, amely nagyon megosztotta a rajongókat. Így a Wetpoint úgy döntött, hogy a 2013-mas ATX Televíziós Fesztiválon megkérdezi erről a sorozat két ötletgazdáját, Adam Horowitzot és Eddy Kitsist is. Vajon a Once Upon a Time hamarosan bemutatja első meleg párját? Nos, itt van a készítők nyilatkozata:
"Mi teljesen nyitottak vagyunk rá." mondta Eddy. "Már beszéltünk róla, és mindössze a megfelelő időpontot és történetet várjuk erre a kapcsolatra. Ez olyasvalami, amire nyitottak lennénk."
Adam ennyit tett hozzá: "Mint minden szerelmi történet esetében, itt is jól kell adagolnunk a dolgokat."
Örülünk, hogy Eddy és Adam nyitottak a sorozatban való melegrománc bemutatására, de az is igaz, hogy nem szabad elkapkodni. A sorozat arról híres, hogy a klasszikus tündérmeséket a fejük tetejére állítja - ez csak egyik azon okok miatt, amik miatt imádjuk! - szóval miért ne lehetne a harmadik évadban egy meleg karakter is? Vagy miért ne lehetne szerelmi kapcsolat két olyan azonos nemű karakter között, akiket már ismerünk? Nem számít, hogy Eddy és Adam milyen messzire visz minket a harmadik évadban, ha tudjuk, hogy nem zárkóznak el egy melegrománc lehetőségétől sem.

Forrás: http://www.wetpaint.com/once-upon-a-time/articles/2013-06-09-spoilers-will-there-be-gay-romance-lgbt?f...ce=facebook.com

Személyes megjegyzés: Remélem, ez csak valami durva tréfa. Semmi gondom a melegekkel, de nem értem, miért divat mostanában minden sorozatba kötelezően beletenni egy meleg párt. Szerintem ide nem illik az ilyen. Ez egy családi mesesorozat, könyörgöm! Fanfictionben még elmegy, de nem a tévében! Ráadásul milyen példát mutatnak ezzel a gyerekeknek?!
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, CandUs
2013. június 11. 12:50 #588
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.06.11. 12:39)

Személyes megjegyzés: Remélem, ez csak valami durva tréfa. Semmi gondom a melegekkel, de nem értem, miért divat mostanában minden sorozatba kötelezően beletenni egy meleg párt. Szerintem ide nem illik az ilyen. Ez egy családi mesesorozat, könyörgöm! Fanfictionben még elmegy, de nem a tévében! Ráadásul milyen példát mutatnak ezzel a gyerekeknek?!


Őszintén?Szerintem némelyik sorozat rá van kényszerítve,hogy tegyen bele minimum egy meleg párt a sorozatba blush.gif Ahogy ezt is olvastam nekem kicsit erőltetetnek tűnik,nem biztos,hogy tényleg annyira nyitottak rá,de az meg,hogy nézett volna ki,hogy azt válaszolják,hogy bocsi,de nem.Akkor meg ebbe kötnének bele blush.gif Nekem sincs bajom a melegekkel,de ebbe a sorozatba tényleg annyira felesleges lenne blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Adrianna, Misao, CandUs
2013. június 11. 12:55 #589
- törölt felhasználó -    
Idézet (SmileyZ @ 2013.06.11. 12:50)
Őszintén?Szerintem némelyik sorozat rá van kényszerítve,hogy tegyen bele minimum egy meleg párt a sorozatba  blush.gif Ahogy ezt is olvastam nekem kicsit erőltetetnek tűnik,nem biztos,hogy tényleg annyira nyitottak rá,de az meg,hogy nézett volna ki,hogy azt válaszolják,hogy bocsi,de nem.Akkor meg ebbe kötnének bele  blush.gif Nekem sincs bajom a melegekkel,de ebbe a sorozatba tényleg annyira felesleges lenne  blush.gif


Tudod a "tolerancia" miatt csinálják. Én marha toleráns vagyok, tényleg. De ne tolják az arcomba, főleg ne egy olyan sorozatban, amit rengeteg kisgyerek is néz. Nem hiszem, hogy nekik azt kéne látni, amint két férfi, vagy két nő szerelmet vall egymásnak és smárol.
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, CandUs
2013. június 16. 10:09 #590
- törölt felhasználó -    
A harmadik évadban a hősök és ellenségeik össze fognak fogni.
A második évad végén Emma, Hófehérke, a Daliás herceg, Regina, Rumplestiltskin és Hook hajóra szálltak, hogy Greg és Tamara után menjenek Sohaországba, akik elrabolták Henryt. Így az ellenségekből most barátok lettek, hogy megmentsék azt, aki mindannyiuknak fontos - ami érdekes lesz, tekintve, hogy évtizedeket áldoztak arra, hogy elpusztítsák egymást.
"Az a legizgalmasabb az egészben, hogy fogsz egy csomó karaktert, akik a kezdetek óta állandóan egymás torkának estek, adsz nekik egy közös célt és egy kalózhajóra pakolod őket" mesélte a TVGuide-nak Adam Horowitz.

A küldetés, hogy megmentsék Henryt, minden karaktert arra fog kényszeríteni, hogy, ahogy Edward Kitsis is mondta, kihozza belőlük a "rejtett karaktert". "Hófehérkének ismét a bandita Hófehérkévé kell válnia, aki a sorozat elején kardot ragadott" meséli Eddy. "Emmának ismét a Megmentőnek kell lennie, Rumplestiltskinnek a Sötét Úrnak, a Daliás hercegnek pedig tényleg Daliás herceggé kell ismét válnia."

Hogy ez Regina számára mit jelent - aki annak idején a Gonosz Királynő volt, de megváltozott és arra is kész lett volna, hogy feláldozza magát Storybrooke-ért - és mit jelent a küldetése számára, az majd kiderül. Csak mert Kitsis őt nem említette, szó sincs róla, hogy Henry megmentése érdekében ne hozná elő a sötétebbik énjét. "A kedvenc pillanatom, amikor Regina azt mondja 'Mindenki azt hiszi, én vagyok a Gonosz Királynő. Hadd haljak meg Reginaként'" mondja Kitsis a fináléról. "Ez azelőtt volt, hogy elvitték a fiát, így most a hajó fedélzetén állva bármit megtenne, hogy visszaszerezze. Ha Reginának kell lennie, akkor Regina lesz, de ha a Gonosz Királynőként kell viselkednie, mindenki vigyázzon!"
"Nem hiszem, hogy Regina úgy gondol a gonoszra és a jóra, ahogy a többi karakter látja őt" teszi hozzá Horowitz. "Regina arra gondol, hogy ő mit akar, miből erednek a fájdalmai, mire van szüksége és hogyan szerzi azt meg."

Mialatt Regina azon aggódik, hogy a mágia mit művelt vele - az alkotók szeretnek arra asszociálni, hogy ez olyasmi lehet, mint amit az alkohol művel az emberekkel -, addig Emma fel fogja fedezni az új adottságait. Mint a fináléban kiderült, Emmának több hatalma van, mint amennyit el tudott volna képzelni, amikor segített megállítani Reginának a gyémántot és megmenteni Storybrooke-ot. De a hatalma olyasmi, amit még nem volt ideje kitapasztalni, hiszen csak a második évadban használta először. "A harmadik évadban Emma meg fogja kérdőjelezni, hogy miért van mágiája, mit is jelent Megmentőnek lenni és mi is van az ő happy endingjével. Vagy talán az ő munkája mindössze annyi, hogy mindenki más megkapja a boldog befejezést?" mondja Kitsis.
Habár a készítők már bemutattak "Sohaországhoz kapcsolódó történeteket", a sorozat ezúttal ténylegesen Sohaországban is fog játszódni, hiszen a Jolly Roger, Hook kapitány hajója odakerült, mikor áthaladt az átjárón. "Ez egy olyan világ, amire már célozgattunk, és amit most fel fogunk fedezni" mondta Horowitz.

Sohaországban pedig vár rájuk Peter Pan, aki évszázadok óta keresi Henryt - jóval régebb óta, minthogy Emma fia megszületett, így felmerül a kérdés, hogy Peternek és az Elveszett Fiúknak hogy van olyan tökéletes rajzuk a fiúról. Senki ne aggódjon, Peter szándékai napvilágot fognak látni. "Ennek a dolognak a harmadik évadban hatalmas jelentőssége lesz" mondja Horowitz. "Ez olyasmi, amit nem akarunk az évad végéig titkolni. Hamar napvilágra akarjuk hozni, és a sorozat nagy jelentősséggel bíró momentumává akarjuk emelni" Horowitz már megjegyezte, hogy Greg és Tamara nem önszántukból dolgoznak Peter Pannak, szóval kíváncsian várjuk a mágiagyűlölők reakcióját, ha megtudják, ki az igazi főnökük.

Most, hogy ha sorozat egy része Sohaországban fog játszódni, ráadásul egy igencsak élő Neal van az Elvarázsolt Erdőben, egy csapatnyi városi pedig Storybrooke-ban maradt, a harmadik évad hamar kusza lehet. De a készítők azt ígérik, az új műsorrend - az első 11 epizód ősszel megy le, majd tavasszal folytatódik még 11 résszel - segít majd mindent helyretenni. "Az első 11 epizód tulajdonképpen egy saját évadot alkot, így jobban tudunk bizonyos dolgokra fókuszálni, nagyobb mélységekbe tudunk alámerülni és sokkal áttekinthetőbb lesz minden" mondja Kitsis. Még hozzáteszi, hogy a sorozat továbbra is ugrálni fog a világok között. "Ahogy az elején is volt már róla szó, az átok minden világot érintett. Így a dolog nem fogja befolyásolni sem a karaktereket, sem a nézőket, akik nem fognak belebonyolódni a történet folyásába. Nem fogjuk a sorozatot olyan komplikálttá tenni, hogy mondjuk egyszerre öt különböző történetet mutatunk be."

"Még ha különböző világokban is lesznek a karakterek, reméljük, a történeteik izgalomban tartják majd a nézőket" teszi hozzá Horowitz. "A történet a karakterekről szól, nem a világokról. Szóval, ha a karakterekkel vagytok, az másodlagos, hogy ők hol vannak ahhoz képest, miken mennek keresztül."

Link: http://www.tvguide.com/News/Once-Upon-Time-Season3-Spoilers-Kitsis-Horowitz-1066624.aspx
3 felhasználónak tetszik: Jeanne, mikieger, CandUs
2013. június 18. 10:46 #591
- törölt felhasználó -    
A Once Upon a Time több karakterének története misztikus, de csak részleteket látunk belőlük, ahogy egyre többet és többet tudunk meg róluk. Ha Emma Swanról van szó, róla csak annyit tudunk, hogy a szülei - Hófehérke és a herceg - elhagyták, majd ő a lett a Megmentő, hogy elhozza a mágiát Storybrooke-ba. Ó, és persze bűnöző életmódot élt, több hónapot börtönben töltött és van egy fia Nealtől.

Ennyit tudhattunk meg róla az első két évadban, de már régen volt, hogy Emma múltjából bármit is láthattunk. Az első epizódban azt láthattuk, hogy mit is csinált Storybrooke előtt; óvadékügynöknőként dolgozott, de bűnöző múltjára a második évad hatodik epizódjáig (Tallahassee) nem derült fény.

Jó hír az Emma-fanoknak, hogy a harmadik évadban többet tudhatunk meg Emma múltjáról. Adam Horowitz az Examinernek elárulta, hogy "mélyebbre fognak ásni, hogy Emma most kicsoda, illetve azelőtt ki volt."

Eddy Kitsis megerősítette a kijelentést, valamint hozzátette, hogy szerette "a Tallahassee c. epizódot - Eddy saját bevallása szerint ez a kedvenc epizódja -, mert láthattuk, hogy Emma milyen volt, mielőtt találkozott Neallel és börtönbe vonult. Tehát ebben az évben több Emma háttértörténet lesz, szóval jobban megértjük, miért vált olyanná, amilyen" mondta Kitsis.

És mi van a jelenlegi Emmával? Láthatjuk, amint lassan rájön, mit is jelent Megmentőnek lenni, és próbálja megtalálni a saját boldog befejezését. Plusz, mivel ott ragadt a Jolly Rogeren Hookkal együtt (plusz néhány ellenséggel és a családjával együtt), ez egy igen vad utazás lesz.

Forrás: http://www.wetpaint.com/once-upon-a-time/articles/2013-06-14-season-3-spoilers-flashbacks-emma-past?fb_pid=1371494348294458&utm_campaign=vrl&utm_medium=fnpg-ouat&utm_source=facebook.com
2 felhasználónak tetszik: mikieger, CandUs
2013. június 21. 11:23 #592
- törölt felhasználó -    
Az utóbbi napokban több találgatás volt azügyben, hogy Sinque Walls karaktere, Sir Lancelot vajon visszatér-e a harmadik évadban. A színész először azt nyilatkozta a Hollywood Life-nak, hogy visszatér, de az ABC azt közölte, még nem tervezik, hogy visszahozzák a karaktert. Szóval, akkor most mi is van? Végül magához a színészhez fordultunk, hogy magyarázatot kérjünk - és úgy tűnik, Sinque biztos benne, hogy Lancelot visszatér.

Abból ítélve, hogy Fülöp herceg is visszatért a halálból, miután kiszívták a lelkét arra következtetünk, hogy a Once Upon a Time-ban bármi lehetséges. Az Elvarázsolt Erdő mágiája végtelen, így nagyon is lehetséges, hogy Fülöp herceg, Aurora, Mulan és a nagyon is élő Neal a következő évadban összefutnak Lancelottal. Sinque maga mondta, hogy mindössze Cora állította, hogy Lancelot halott, így nem lehet tudni, hogy igazat mondott-e, vagy sem.

"Megvan az esély rá" mondta Sinque, amikor arról faggatták, vajon Lancelot visszatér-e a halálból. "Miért hisz el mindenki mindent, amit Cora mond? Mikor mondott ő valaha igazat? Szóval elképzelhető, hogy Sir Lancelot még visszatér egy kis időre. És abból ítélve, amit én tudok, Sir Lancelot vissza fog térni."

Annak ellenére, hogy Sinque Lancelotot játsza, a Teen Wolfban is szerepel, de marad ideja a Once Upon a Time-ra is. "Ez az egyik kedvenc karakterem, akit eddig játszottam, mert nem hasonlít egyetlen más karakterhez sem... Sir Lancelot teljesen más, mint a többi karakter, akiket azelőtt játszottam" mondja Sinque. "Valaha lovag volt, vakmerő és szerette a kihívásokat. Nagyon jó mulatság volt őt alakítani."

Forrás: http://www.wetpaint.com/once-upon-a-time/articles/2013-06-20-sinqua-walls-sir-lancelot-return?fb_pid=1...ce=facebook.com
2013. június 24. 07:57 #593
- törölt felhasználó -    
Megint hoztam valamit. ^^

1 felhasználónak tetszik: CandUs
2013. június 26. 20:44 #594
- törölt felhasználó -    
Habár a Once Upon a Time egy még csak két évadot megélt sorozat, máris számos rajongót tudhat magáénak, valamint egy spinoff is készül Once Upon a Time in Wonderland címmel. Ennek ellenére még mindig meglepő, ha egy A-listás sztár arról áradozik, mennyire szereti az ABC sikersorozatát.

Idén egy híres popsztár árulta el, hogy őrülten szereti a Once Upon a Time-ot, de mi csak akkor szereztünk róla tudomást, amikor valaki újra-tweetelte az üzenetet Twitteren. Sok ember egy életen át vár egy tweetre... Kelly Clarksontól!

Igen, így van! Az eredeti American Idol győztes és Amerika kedvence bevallotta, hogy odavan a sorozatért, februárban pedig Josh Dallasnak, Jennifer Morrisonnak, Ginnifer Goodwinnek és Lana Parillának is tweetelt a sorozattal kapcsolatos érzéseiről.

A színészek pedig válaszoltak is Kellynek. Lana ezt írta: "Ez nagyon édes! Szerintem te fantasztikus vagy! Gratulálok a Grammy-hez és még nagyobb gratuláció az eljegyzésedhez! Mwah!" Később ez volt Josh válasza: "Imádjuk a RAJONGÁSOD, Kelly!" Ginnifer izgatottan tweetelte a következő választ: "A mi rajongásunk irántad és a rajongásod a sorozat iránt, amely saját pénzből fut. Szeretünk téged és gratulálunk!" Jennifer nem válaszolt a tweetre, de biztosak vagyunk benne, ő is ugyanígy érez.

Forrás: http://www.wetpaint.com/once-upon-a-time/articles/2013-06-25-kelly-clarkson-scary-obsession?fb_pid=1372267951084900&utm_campaign=vrl&utm_medium=fnpg-ouat&utm_source=facebook.com
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2013. június 28. 07:30 #595
- törölt felhasználó -    
Már megvan a harmadik évad indulásának ideje. A harmadik évad idén szeptember 29-én startol az USA-ban! ^^
2013. június 28. 07:55 #596
- törölt felhasználó -    
Adam Horowitz megerősítette, hogy a harmadik évad is 22 epizódból fog állni. 2013/14-ben az évad két, egyenként 11 epizódos évadra fog oszlani. Az első 11 epizód lemegy Karácsonyig, amikor is egy hosszabb szünet következik, majd a második 11 epizódot Februárban/Márciusban kezdik el adni. Ez a sugárzás megoldaná a második évad sugárzása alatt felmerült problémákat.

Eddy Kitsis bejelentette, hogy van rá esély, hogy Ariel is felbukkanjon a harmadik évadban. "Igazából Sohaországban vannak sellők és tündérek is." mondja Kitsis. "A Szépség és a Szörnyeteg kapcsán láttuk, hogy a Szörnyeteg valójában Rumplestiltskin. Láttuk, hogy Bae a Darlingokkal él, Piroska pedig a farkas. Ezek után is szeretnénk nektek megmutatni a mi variációinkat, Ariel pedig a lista tetején csücsül."

Adam Horowitz még hozzátette: "Ő az egyik kedvenc karakterünk, és ha megcsináljuk, akkor biztosak akarunk lenni benne, hogy jól csináljuk."

Megjegyzés: Amit Belle-ről írnak, már lefordítottam egy korábbi cikk kapcsán.

Megjegyzés2: Igen, a cikket én fordítottam.

Forrás: http://www.onceuponafans.com/season-3
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2013. június 29. 09:04 #597
- törölt felhasználó -    
Úgy tűnik, ősszel Alice-nek még egy csomagot kell pakolnia, mielőtt lemegy a Fehér Nyúl üregébe.

Az ABC Once Upon a Time in Wonderland c. sorozata több, mint 13 epizódos lesz. Ez pedig azt is jelenti, hogy már nem igazán limitált sorozatként fogják leadni.

Igen, ez a nagy harci helyzet. Attól függően, ki mit hallott eddig, lesz, akinek ez a hír már régi lesz, és lesz, akinek meg új. Az a módszer, ahogy a spinoff készül, egészen egyedi, és volt néhány bökkenő azzal kapcsolatban, hogy ez az egész hogy is fog működni. Amikor májusban bejelentették a Wonderland sorozatot, még csak egy limitált számú 13 epizódos sorozatról volt szó - ez volt a standard, amikor berendelték a sorozatot. De úgy tűnik, az ABC még berendelt hozzá pár epizódot (azt még nem tudjuk, hogy hány epizódos lesz a sorozat, de biztosan nem 13, viszont nem is 22).
2 felhasználónak tetszik: dijansalihu, mikieger
2013. július 02. 17:30 #598
- törölt felhasználó -    
- A 3. évad ott folytatódik, ahol a 2. évad befejeződött.
- Új karakter tűnik fel Rufio néven: a harmadik évad első részében szerepel majd először. Visszatérő szereplő lesz, és jelenleg annyit tudni róla, hogy egy tizenéves fiú.
- Peter Plan szintén új karakter: Szuper titkosan intézik a castingot a karaktert illetően, de annyit lehet róla tudni, hogy nem ő az Elveszett Fiúk vezetője.
- Kiderül, hogy Greg és Tamara miért van annyira a mágia ellen és ez hogy kapcsolódik össze.
- Storybrooke-tól nem kell elköszönünk, mert Belle állandó szereplő lesz és ő védelmezi a várost.
- Nagyon sok Henry-s, valamint Emma-David jelenet lesz a harmadik évadban.
- Több háttértörténet Hófehérke és Regina múltjából.
- Még több James-Hófehérke visszaemlékezés várható.
- A szerelem ismét rátalálhat Reginára.
- Habár David és Hófehérke nem szeretné ha Regina Emmát varázsolni tanítaná, de a körülmények közbeszólhatnak.
- Corát még látni fogjuk pár visszaemlékezés erejéig. Ezek szerint Barbara Hershey-t is leszerződtették a harmadik évadra. Hurrá! ^^
- Megismerjük David Nolan háttértörténetét.
- Sohaországban viszontlátjuk Hófehérke vagányabb oldalát
- Megtudjuk hogyan nyerte vissza Fülöp a lelkét.
- Igazából az összes világban (Storybrooke, Sohaország, Elvarázsolt Erdő, Csodaország) terveznek jeleneteket.
6 felhasználónak tetszik: Minimanó94, CandUs, dijansalihu, benyaw93, mikieger, Zuri
2013. július 26. 00:21 #599
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.07.02. 17:30)
- A 3. évad ott folytatódik, ahol a 2. évad befejeződött.
- Új karakter tűnik fel Rufio néven: a harmadik évad első részében szerepel majd először. Visszatérő szereplő lesz, és jelenleg annyit tudni róla, hogy egy tizenéves fiú.
- Peter Plan szintén új karakter: Szuper titkosan intézik a castingot a karaktert illetően, de annyit lehet róla tudni, hogy nem ő az Elveszett Fiúk vezetője.
- Kiderül, hogy Greg és Tamara miért van annyira a mágia ellen és ez hogy kapcsolódik össze.
- Storybrooke-tól nem kell elköszönünk, mert Belle állandó szereplő lesz és ő védelmezi a várost.
- Nagyon sok Henry-s, valamint Emma-David jelenet lesz a harmadik évadban.
- Több háttértörténet Hófehérke és Regina múltjából.
- Még több James-Hófehérke visszaemlékezés várható.
- A szerelem ismét rátalálhat Reginára.
- Habár David és Hófehérke nem szeretné ha Regina Emmát varázsolni tanítaná, de a körülmények közbeszólhatnak.
- Corát  még látni fogjuk pár visszaemlékezés erejéig. Ezek szerint Barbara Hershey-t is leszerződtették a harmadik évadra. Hurrá! ^^
- Megismerjük David Nolan háttértörténetét.
- Sohaországban viszontlátjuk Hófehérke vagányabb oldalát
- Megtudjuk hogyan nyerte vissza Fülöp a lelkét.
- Igazából az összes világban (Storybrooke, Sohaország, Elvarázsolt Erdő, Csodaország) terveznek jeleneteket.


Örülnék, ha Greget és Tamarát hamar elintézné a csapat és kikerülnének a sztoriból. Nagyon idegesítő karakterek, náluk jobban már csak Lacey-t nem kedveltem. Uh és remélem, hogy Belle és Rumple hamar egymásra találnak megint. Rumbelle imádó szívem nem viselné el, ha sokáig távol maradnának egymástól. blush.gif
2013. július 26. 21:01 #600
- törölt felhasználó -    
Mivel Belle ugye Storybrooke-ban maradt, nem hiszem, hogy egyhamar ismét összejönnek Rummal. Igen, én is RumBelle, valamint EmmaNeal/Bae shipper vagyok. Csak ne csináljanak SwanCaptain shipet, mert bele fogok őrülni.

Egyébként, itt van pár újabb hír, ha bárkit érdekelne:

Az epizódok non-stop fognak menni: Végre tényleg eldőlt, hogy a harmadik évad epizódjai 2X11 epizódban fognak lemenni a tévében. "Ezentúl nem hét havonta fogunk egy epizódot adni."

Egy jó gyilkosság? "A harmadik évadban jön a kedvenc gyilkosságom" árulta el Lana Parrilla. Hm... vajon Regina bosszút áll Henryért?

Csingiling biztosan meg fog jelenni: Ha eddig kételkedtél benne, akkor igen, találkozunk Csingilinggel. És még jobb, hogy a tündérkének valakivel kapcsolata van az OUAT tagjai közül. És mivel a legtöbben ott voltak a Comic Conon, ez leszűkíti a kört.

Ráfókuszálnak a Jolly Roger legénységére is: A múltban a készítők azt ígérték, hogy sok lesz a storybrooke-i jelenet, de a Comic Conon végre kiderültek más dolgok is. A fókusz a harmadik évadban a Jolly Rogerre helyeződik. Adam azt reméli, hogy a Sohaország és Storybrooke közötti kapcsolat mindenkit meg fog majd lepni. Ezen kívül megvan az oka, hogy Neal miért landolt az Elvarázsolt Erdőben és erről is többet meg fogunk tudni.

A Charmingok szakítanak?! "Hófehérke és James szakítása minden reményt megölne" nyilatkozta Edward Kitsis. "Az OUAT végül is a reményről szól, szóval reménykedhetünk, hogy ez a páros a végsőkig kitart." Ezen bárki meglepődik?

Lesz Swan Queen jelenet? Sajnáljuk SwanQueen shipperek, de Edward Kitsis hivatalosan is bejelentette, hogy nem lesz semmiféle "olyan" kapcsolat Regina és Emma között (hála az égnek!). Emma és Regina mindössze mindketten nagyon erős női karakterek, akik szeretik Henryt.
Ariel megjelenik! Ez már 100%-ig biztos. ^^

Forrás: http://www.wetpaint.com/once-upon-a-time/articles/2013-07-20-season-3-spoilers-whats-revealed?utm_camp...ce=facebook.com



Nos, úgy tűnik, végre megvan a Csingiling karakterét játszó színésznő is a harmadik évadban. A kis tündért nem más, mint Rose Mciver fogja alakítani, aki a következő évadban több epizódban is fel fog tűnni.

Roset eddig olyan sorozatokban láthattuk, mint pl. a The Lonely Bones, de szerepet kapott a hamarosan bemutatásra kerülő Masters of Sex sorozatban is. Valamint a Power Rangers RPM sorozatban ő alakította a sárga Rangert. Kíváncsi vagyok, vajon milyen lesz Csingiling szerepében.

Forrás: http://www.onceuponafans.com/apps/blog/show/31014837-ouat-cast-tinkerbell



Megvan az új íjjal és nyíllal harcoló hős, de ezúttal nem az Arrow Oliver Queen-jéről beszélünk. Habár a két sorozatból kiváló crossover lenne, de ezt bízzuk a fanfiction-írókra.
A Once Upon a Time a második évadban az okos és ravasz Robin Hood képében bemutatott egy igazi, klasszikus tündérmese-karaktert. Habár izgatottak vagyunk, hogy a sherwoodi erdő tolvaja visszatér a Once Upon a Time-ba, de a szerepet más fogja alakítani.

A harmadik évadban Sean Maguire, brit színész fog a karakter bőrébe bújni, és a hírt az E! News-nak adott interjúban is megerősítették a Once Upon a Time készítői. Maguire fogja a Belle-központú részekben alakítani Robin Hoodot, mivel Tom Elis elfoglaltságai miatt nem tud visszatérni a sorozatba.
"Habár imádjuk Tomot, de jelenleg a visszatérése lehetetlen" mondta a TVLine-nak Adam Horowitz, aki elsőként közölte a hírt. "Nagy rajongói vagyunk a színésznek, de mivel kidolgozott koncepciónk van a karaktereket illetően, muszáj volt előre haladnunk."

Robin Hood csak egyetlen epizódban bukkant fel a második évadban, mégis sikerült elég sok zűrt kavarnia az Elvarázsolt Erdőben, és Rumplestiltskin listjának igencsak előkelő helyén szerepelt. Annyit már tudunk, hogy Maguire a harmadik évadban legalább négy epizódban fog szerepelni Robin Hoodként, és Belle bajtársa lesz.

Forrás: http://uk.eonline.com/news/441934/once-upon-a-time-casting-shake-up-robin-hood-has-been-recast
50 oldal 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!