Starity

Once Upon A Time / Egyszer volt, hol nem volt (2011-2018)

50 oldal 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 28. 17:00 #661
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
3x06 - Ariel stills & BTS HQ
11 felhasználónak tetszik: SmileyZ, zsofeeh, mikieger, CandUs, miss_areo, duracell, Lindsay019, Toxic, Galexa93, Riley13, Alison Lerman
2013. november 28. 17:03 #662
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
3x07 - Dark Hollow stills & BTS HQ
9 felhasználónak tetszik: SmileyZ, zsofeeh, CandUs, miss_areo, duracell, Lindsay019, Toxic, Galexa93, Alison Lerman
2013. november 28. 17:06 #663
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
3x08 - Think Lovely stills & BTS HQ
10 felhasználónak tetszik: SmileyZ, zsofeeh, CandUs, miss_areo, duracell, Lindsay019, Toxic, Galexa93, Alison Lerman, alexahemingway
2013. november 28. 17:09 #664
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
3x09 - Save Henry stills & BTS HQ
11 felhasználónak tetszik: SmileyZ, zsofeeh, mikieger, CandUs, wendy0913, miss_areo, duracell, Lindsay019, Toxic, Galexa93, Alison Lerman
2013. december 03. 13:56 #665
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
3x10 - The New Neverland stills & BTS HQ
10 felhasználónak tetszik: SmileyZ, mikieger, CandUs, wendy0913, miss_areo, duracell, Lindsay019, Toxic, Galexa93, Alison Lerman
2013. december 03. 20:43 #666
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Belle és Rumple milyen übercukik heart.gif heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Whiteberry, Misuzu86
2013. december 11. 19:49 #667
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
3x11 - Going Home stills HQ
8 felhasználónak tetszik: CandUs, SmileyZ, miss_areo, duracell, Lindsay019, Toxic, Galexa93, Alison Lerman
2013. december 20. 14:59 #668
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2013.12.11. 19:49)
3x11 - Going Home stills HQ
8 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Lindsay019, Toxic, Galexa93, duracell, Riley13, Alison Lerman, alexahemingway
2013. december 21. 18:28 #669
Whiteberry
Whiteberry
visszatérő vendég
 
StátuszThen life taught me a harder lesson, beloved: it is better to forgive an enemy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.20.
Hozzászólás: 178
Csatolások: 84
Azonosító: 202268
Offline offline
Nem tudom hogy hallotátok e már,- mert én már régóta olvastam - de aki még nem tudja, a téliszünet után a 13. Witch Hunt c. részben fog megjelenni a Pán Péter helyébe lépő új gonosz Rebecca Mader személyében,aki a Nyugati boszorkányt fogja alakítani.Állítolag nagyobb történetszálat fog kapni, illetve összetüzésbe kerül Reginával.
3 felhasználónak tetszik: mikieger, Toxic, Riley13
2014. január 05. 17:16 #670
Whiteberry
Whiteberry
visszatérő vendég
 
StátuszThen life taught me a harder lesson, beloved: it is better to forgive an enemy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.20.
Hozzászólás: 178
Csatolások: 84
Azonosító: 202268
Offline offline
Nicsak, ki érkezik Storybrookeba! biggrin.gif


4 felhasználónak tetszik: Misuzu86, benyaw93, Galexa93, Toxic
2014. január 27. 11:33 #671
- törölt felhasználó -    
A fiatal Cora visszatér!

Most kaptuk a hírt, hogy egy ismerős karakter tér vissza a sorozatba, bár mindösszesen egy epizód erejéig. Igen, igen, Coráról van szó, aki sajnos a 2X16-os részben elhalálozott Hófehérke jóvoltából. De most nem ő, hanem fiatalabb énje bukkan fel ismét.

Rose McGowan ugyanis aláírt egy szerződést, miszerint a harmadik évad második felében visszatér a fiatal, leendő Szívkirálynő szerepében.

Rose a múlt évben a "Molnár lánya" c. epizóban már alakította a fiatal Corát, amely a karakter eredeti története volt (egyébként az idősebb változtatot Barbara Hershey játszotta), és később ugye mutatták, hogy meghal. A karakter pedig azóta nem volt jelen a sorozatban. Cora karaktere a 3X18-as epizódban fog újra felbukkanni.



Forrás: http://insidetv.ew.com/2014/01/25/rose-mcgowan-once-upon-a-time/



Személyes megjegyzés: Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit találtak ki a készítők. Talán látni fogjuk Corát anyaszerepben, ahogy próbálja olyanná nevelni Reginát, amilyenné szeretné, ha a lánya válna?


Valamint, valaki meghal a harmadik évadban. Végleg!

Igen, jól olvastátok, nem kacsa a hír. Adam Horowitz és Edward Kitsis olyan híreket osztott meg a rajongókkal, amelyek sokkolóan hatnak mindenkire, aki szereti a sorozatot. Ugyanis a sorozat két ötletgazdája bejelentette, a főszereplők közül valaki örökre távozni fog a sorozatból. Tehát az évad második felében egy karakter ténylegesen életét fogja veszíteni. De hogy ki, arról még nem lehet semmit sem tudni.

"A karakter halála valódi lesz" - tette világossá a tényt Kitsis. - "És ez az a pont, amikor nemcsak félreértés történik, hanem az adott színész által megformált karakter végleg elhagyja a sorozatot."

Minden karakter halála esetleg bekövetkezhet, kivéve a Robert Carlyle által megformált Rumplestiltskint/Mr. Goldot, hiszen ő már gyakorlatilag "eltávozott" (feláldozta magát, hogy megölje Peter Pant). Bár a készítők ígértek egy RumBelle happy endet, szóval Rumplestiltskin visszatérése borítékolható.

Jelenleg egyébként két nagy esélyes van a halálra, az egyik Baelfire/Neal Cassidy, a másik Hook/Killian Jones. Ha választani kéne, én Hookot szedném ki a sorozatból, hiszen már abszolút nincs jelentőssége a karakterének (kivéve, hogy jelenleg neki kéne visszaadnia Emma hitét a mágiában). Másrészt, már lemondott Emmáról Neal javára, mikor rájött, hogy a két fiatal szereti egymást. Hacsak nem akarnak egy szerelmi háromszöget az alkotók (megint), akkor igazából Hook az, akinek logikailag már nincs létjogosultsága a sorozatban.


Forrás: http://tvline.com/2014/01/20/once-upon-a-time-death-season-3-spoiler-who-dies/#!8/neal-baelfiredeath/


A TVLine vegyes hírei közül, most kettő rövidke vonatkozik kedvenc sorozatunkra, a Once Upon a Time-ra! Az első kérdés Hook-ot, míg a második Belle-t érinti.


Kérlek, mondjatok egy kis apróságot Hookról? – kérdezi Harini

Nos, nem sok jót jósolhatunk a mi saját kis kalandorunknak: Ahogy korábban már említettük, egy epizód erejéig kiválasztottak egy Feketeszakállat, aki a legkegyetlenebb torok átmetsző, aki valaha is létezett. – Na, akkor szerintem ezzel a hírrel borítékolva van Hook halála! Szerintem Feketeszakáll fogja átvágni a torkát.


Van esetleg valami Belle és Lumiere kapcsolatát illetően? Vajon már azelőtt találkoztak, hogy Belle megismerte Rumplet? – kérdezi Natalie

Amikor eljuttattam a kérdést az alkotóknak, Adam Horowitz nagyon érdekes választ adott: „Akár hiszed, akár nem, ez egy nagy spoiler, előrejelzés. De majd fogjuk látni, hogyan találkozott Belle és Lumiere.” – akit Henri Lubatti kelt majd életre, a True Blood Nigel Beckfordja.

Forrás: http://tvline.com/2014/01/23/castle-badass-beckett-spoilers-no-two-parter/

Ezek szerint valszeg Hook hal majd meg. Elnézést a Hook-fanoktól, de én nem siratnám meg a karaktert, ha elhalálozna.
1 felhasználónak tetszik: Toxic
2014. január 29. 12:25 #672
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Idézet (Androsama @ 2014.01.27. 11:33)
A fiatal Cora visszatér!
Most kaptuk a hírt, hogy egy ismerős karakter tér vissza  a sorozatba, bár mindösszesen egy epizód erejéig. Igen, igen, Coráról van szó, aki sajnos a 2X16-os részben elhalálozott Hófehérke jóvoltából. De most nem ő, hanem fiatalabb énje bukkan fel ismét.
Rose McGowan ugyanis aláírt egy szerződést, miszerint a harmadik évad második felében visszatér a fiatal, leendő Szívkirálynő szerepében.
Rose a múlt évben a "Molnár lánya" c. epizóban már alakította a fiatal Corát, amely a karakter eredeti története volt (egyébként az idősebb változtatot Barbara Hershey játszotta), és később ugye mutatták, hogy meghal. A karakter pedig azóta nem volt jelen a sorozatban. Cora karaktere a 3X18-as epizódban fog újra felbukkanni.
 
Forrás: http://insidetv.ew.com/2014/01/25/rose-mcgowan-once-upon-a-time/
 
Személyes megjegyzés: Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit találtak ki a készítők. Talán látni fogjuk Corát anyaszerepben, ahogy próbálja olyanná nevelni Reginát, amilyenné szeretné, ha a lánya válna?
Valamint, valaki meghal a harmadik évadban. Végleg!
Igen, jól olvastátok, nem kacsa a hír. Adam Horowitz és Edward Kitsis olyan híreket osztott meg a rajongókkal, amelyek sokkolóan hatnak mindenkire, aki szereti a sorozatot. Ugyanis a sorozat két ötletgazdája bejelentette, a főszereplők közül valaki örökre távozni fog a sorozatból. Tehát az évad második felében egy karakter ténylegesen életét fogja veszíteni. De hogy ki, arról még nem lehet semmit sem tudni. 
"A karakter halála valódi lesz" - tette világossá a tényt Kitsis. - "És ez az a pont, amikor nemcsak félreértés történik, hanem az adott színész által megformált karakter végleg elhagyja a sorozatot." 
Minden karakter halála esetleg bekövetkezhet, kivéve a Robert Carlyle által megformált Rumplestiltskint/Mr. Goldot, hiszen ő már gyakorlatilag "eltávozott" (feláldozta magát, hogy megölje Peter Pant). Bár a készítők ígértek egy RumBelle happy endet, szóval Rumplestiltskin visszatérése borítékolható. 
Jelenleg egyébként két nagy esélyes van a halálra, az egyik Baelfire/Neal Cassidy, a másik Hook/Killian Jones. Ha választani kéne, én Hookot szedném ki a sorozatból, hiszen már abszolút nincs jelentőssége a karakterének (kivéve, hogy jelenleg neki kéne visszaadnia Emma hitét a mágiában). Másrészt, már lemondott Emmáról Neal javára, mikor rájött, hogy a két fiatal szereti egymást. Hacsak nem akarnak egy szerelmi háromszöget az alkotók (megint), akkor igazából Hook az, akinek logikailag már nincs létjogosultsága a sorozatban.
Forrás: http://tvline.com/2014/01/20/once-upon-a-time-death-season-3-spoiler-who-dies/#!8/neal-baelfiredeath/
 
A TVLine vegyes hírei közül, most kettő rövidke vonatkozik kedvenc sorozatunkra, a Once Upon a Time-ra! Az első kérdés Hook-ot, míg a második Belle-t érinti.
 
Kérlek, mondjatok egy kis apróságot Hookról? – kérdezi Harini
Nos, nem sok jót jósolhatunk a mi saját kis kalandorunknak: Ahogy korábban már említettük, egy epizód erejéig kiválasztottak egy Feketeszakállat, aki a legkegyetlenebb torok átmetsző, aki valaha is létezett. – Na, akkor szerintem ezzel a hírrel borítékolva van Hook halála! Szerintem Feketeszakáll fogja átvágni a torkát.
Van esetleg valami Belle és Lumiere kapcsolatát illetően? Vajon már azelőtt találkoztak, hogy Belle megismerte Rumplet? – kérdezi Natalie
Amikor eljuttattam a kérdést az alkotóknak, Adam Horowitz nagyon érdekes választ adott: „Akár hiszed, akár nem, ez egy nagy spoiler, előrejelzés. De majd fogjuk látni, hogyan találkozott Belle és Lumiere.” – akit Henri Lubatti kelt majd életre, a True Blood Nigel Beckfordja.
Forrás: http://tvline.com/2014/01/23/castle-badass-beckett-spoilers-no-two-parter/
Ezek szerint valszeg Hook hal majd meg. Elnézést a Hook-fanoktól, de én nem siratnám meg a karaktert, ha elhalálozna.


Én sajnálnám Hook-ot, nekem ő az egyik legnagyobb kedvencem...és lássuk be Emma szereti...sajnálom, de nekem Neal nem szimpatikus valahogy nem tudtam megkedvelni! sad.gif Úgyhogy én remélem, hogy Neal távozik biggrin.gif
De ezen nem fogunk összeveszni tongue.gif Így is úgy is baromi jó sorozat biggrin.gif
2014. január 29. 13:19 #673
- törölt felhasználó -    
He-he, Emma Nealt szereti, hiszen bevallotta neki, miután kimentette Sohaországban a ketrecből. Az "azt reméltem, hogy meghaltál, mert akkor tovább tudtam volna lépni" vallomáson én bőgtem. És Snowéknak is bevallotta, hogy sosem szűnt meg szeretni Nealt. Emmának Neal/Bae az igazi, és valszeg a csók ezért nem működött Hooknál. Mert az nem True Love Kiss volt, ahogy Sohaországban is az csak egy csók volt, semmi több, ezt Emma is megmondta. Hook lehet, hogy szereti Emmát, de Emma nem szereti a kalózt.


Pár vegyes hír!

Egyre csak növekszik a hír halom a Once Upon a Time-mal kapcsolatban, foglaljuk hát össze a különböző karakterekhez kapcsolódó infókat. Sok kis hírünk van, a Gonosz Királynőtől, egészen Csipkerózsikáig, habár az tagadhatatlan, hogy a legjobban várt vendég a Nyugati Boszi lesz. A sorozat alkotói twitteren el is indították, a hozzá kapcsolódó trendet, a #Gonosz Boszi érkezik, azaz a #WickedisComing

De ennek ellenére, rengeteg minden más is vár még ránk, köztük egy nagy, sorsszerű lelki társ egymásra találás, (Robin, Regina), egy esküvő, és egy új baba.

Az első legnagyobb spoiler, előrejelzés, maga a Gonosz Nyugati Boszorkány, Elphaba érkezése volt, aki valóban érkezik, és rázúdítja haragját Storybrooke-ra. (ami nem tűnt el végleg)

Rebecca Mader akit „Az ördög Pradát visel” és az „Alfák” című filmekből ismerhettek, a 3x16-ban bontakozhat ki, mint a Gonosz zöld Boszorkány. A rész „A nem könnyű zöldnek lenni” címet viseli, mely epizódot „a boszorkányüldözés” néven emlegetnek, ahogy 3 héttel korábban kiszivárgott.

„Mi most létrehozzuk a harcok harcát, gonosz kontra ördögi.” Adam Horowitz-ot idézve. – Ez arra enged következtetni, hogy talán ezekben a nehéz időkben, Daliás és Hófehérke együtt küzd majd a Gonosz Királynő mellett? Végül is ők egy család, és egyszer már sikerült nekik a közös munka Sohaországban.

Itt van a mi Gonosz Királynőnk is, aki feláldozta magát Henryért, de most kilátásba került számára is egy találkozó, a lelki társával, Robin Hooddal, ami a március 16-ai részben lesz esedékes. – Valamint érkezett egy lehetséges esküvőről szóló előrejelzés is, amit Regina szimpatizánsai, a kedvencük „boldog befejezéseként” könyveltek el. Bár szerintem, mégis inkább a RumBelle esküvő a valószínűbb. Ők jobban megérdemlik! Már 3. évada próbálnak egymás közelébe lenni, és mindenki láthatja, hogy ők szenvedtek a legtöbbet egymás hiányától.

Valamint Horowitz azt is elárulta, hogy Rumplestiltskin és Belle, „hosszabb ideig lesznek ugyan abban a világban”, így Rumple „halála” nem jelenti azt, hogy örökre elváltak. Lesznek még együtt, talán az Elvarázsolt Erdőben? De ahogy alább a forgatási képeken látszik, valószínűleg Storybrooke-ban is lesznek közös jeleneteik.

Csipkerózsika és párja Philip herceg, még mindig részesei a show-nak, sőt az előrejelzések szerint valami közük lesz Hófehérke második terhességéhez. (Ginnifer Goodwin korábban twitteren már megerősítette, hogy ő, és vőlegénye Josh Dallas, gyermeket várnak) Ez a terhesség bele lesz szőve a filmbe is.

A hírek elég szűkösek Emma és Hook kapcsolatát illetően, akiknek volt egy félbehagyott jelenete a téli fináléban. Most sokan spekulálnak, hogyan is fog alakulni kettejük kapcsolata, és Emma végül kit fog választani, Hook-ot, vagy Nealt? Úgy tűnik, még nincs itt a vég a trió számára. – Habár a TVLine hírei szerint, Hook van a legnagyobb veszélyben, és szerintem is az lesz, hogy az évad vége fele a mi kapitányunk újra találkozik igaz szerelmével, Milah-val.



Forrás: IBTimes cikk



Once Upon a Time: Emma rövid boldog időszaka, a fenyegető bosziveszély
„Nem tart majd sokáig”, hogy Emma rájöjjön, az egész élete, egy hazugság. – árulta el a sorozat egyik exkluzív producere, Eddy Kitsis.
A The Hollywood Reporternek is sikerült elcsípnie a két exkluzív producert, hogy feltehessenek néhány kérdést, a sorozat további alakulását illetően.

Sikerült mindent a feje tetejére állítanotok, amikor a téli finálé végén, töröltétek Emma emlékeit, hogy hamisakra cseréljétek azt. Mennyit vitáztatok azon, hogy bemutassátok-e a nézőknek az egy évvel későbbi, hazugságban élő Emma és Henry életét?

Kitsis: Mi pontosan tudtuk, hogy mit akarunk csinálni. Általában, minden évben elkezdünk különböző ötleteket gyártani az adott évadra, bármit, ami a fejünkben van. Most a 2. évad végén, úgy éreztük, hogy szeretnénk látni egy harmadikat. Ilyenkor, úgynevezett mini-tábort hozunk létre az évadok között, amikor három héten át jönnek az írók az ötleteikkel, és mi csak felvázoljuk az alapokat. Azt akartuk, hogy ez a 11. rész, nagy hatással legyen mindenkire, és az emberek azt kérdezgessék, hogyan is lesz tovább.

Horowitz: Ezek azok a kérdések, amiket hallani szeretnénk az emberektől, – hogyan is lesz, mi fog vajon történni? Aztán, mi mindig nagyon izgatottan várjuk, hogy a közönség mit szól az új paradigmákhoz, új mintákhoz, új körülményekhez. Ez remélhetőleg ismerős is lesz valahonnan, ugyanakkor, új izgalmakat is hordoz majd érdekes módon.

Hányféle különböző befejezést találtatok ki, mielőtt a végleges változat a képernyőkre került?

Kitsis: Ez volt az egyetlen.

Horowitz: Igazából, nagyon gyorsan jött az ötlet, hogyan is fejezzük be a 11. részt. Ez az egész elkerülhetetlen volt, valahogy mindig ide értünk vissza. Különösen izgatottak vagyunk, hogy a munkánk eredménye mennyire látszódik majd a 3. évad második felén. Remélhetőleg, az új történet, amit el akarunk mondani, természetesen kapcsolódik majd össze az alap, tematikus karakterekkel, és minden értelmet nyer majd.

Az évad első felében, a szereplők elég sokat időztek Sohaországban, miközben Storybrooke háttérbe szorult. Van egy kis megkönnyebbülés bennetek, hogy a show máshol folytatódik?

Kitsis: Ez nagyon vicces, mert idén el akartunk mondani egy történetet, és el is mondtuk. Az internet tűrőképessége általában 3 epizód, utána valami újat akarnak, és ha megcsinálod, azt mondják, hogy túl gyors vagy. Ezért úgy döntöttünk, hogy azt csináljuk, amit akarunk, megismertetjük az emberekkel Pán Péter storyját, és a fenébe is, végül már ott is volt a 11. rész vége. Mi hosszabbra csináltunk egy epizódot, mint ahogy az emberek akarták? Ez pusztán szemlélet kérdése. Én személy szerint, nagyon szerettem Sohaországot. Azt hiszem, ez egyike volt a legjobb dolgainknak. Csodásak voltak a karakterek, és a végeredmény, amit kihoztunk belőle. Számunkra az egész olyan vicces volt. Úgy fog hatni, mintha az évad első, és második fele, teljesen különböző évad lenne.

Horowitz: Igen, mi nagyon izgatottak voltunk, hogy bemutathatjuk Sohaország történetét. Mi imádtuk a storyt, ahogy elmondtuk, és szerettük azt is, hogy képesek voltunk visszajönni Sorybrooke-ba, hogy aztán mindent feldobjunk a levegőbe, és izgatottan várjuk, hol ér majd földet mindez. Érkezik majd Rebecca Mader, aki egy egészen újfajta gonosz karakter lesz, és izgalmas lesz felfedni őt a közönség előtt.

Az utolsó alkalom volt, hogy láthattuk Sohaországot, és Storybrooke-ot?

Kitsis: Sohaországot abszolút, viszont, Storybrooke-ba még biztos bepillantunk kicsit.

A téli finálé végén, láttuk Emma és Henry új életét Manhattanben. Be fogjátok majd mutatni az ottani életüket?

Kitsis: A legnagyobb élmény az, ha elmélyíthetjük a karakterek jellemét, miközben tovább meséljük a történetüket. Emma és Henry a való világban nagyon érdekesek, a premierben majd sok minden lesz ezzel kapcsolatban.

Milyen hamar jönnek majd rá, hogy nem azt az életet élik, amit élniük kéne?

Horowitz: Azt tudjuk mondani, hogy nem lesz könnyű.

Kitsis: De azért nem tart majd sokáig.

Lesznek még „Kapitány Swan”’ pillanatok?

Kitsis: Nagyon remélem. Emmának sok udvarlója van, és én szeretném tudni, ha egyikük betalál.

Horowitz: Nos, a dolgok úgy állnak, hogy Emma egy kemény dió, akit bárki feltörhet. Függetlenül a kapitánytól, vagy Nealtől. Bárki lesz is, nem lesz könnyű dolga.

Akkor, a szerelmi háromszög él, és virul?

Kitsis: Nos, ez elég nehéz, hiszen ők New Yorkban vannak, míg a többiek a másik oldalon.

Horowitz: Mi nem úgy gondolunk erre, mint egy szerelmi háromszögre, hanem, hogy ez Emma útja, utazása, mely magába foglalja Henryt, és még sok minden mást is. Ezek a férfiak mind azt vallják, szeretik, de vajon Emma hogyan tudja ezt beépíteni az életútjába, hogy tud ezzel foglalkozni egy magasabb szinten, ahol olyan kérdések foglalkoztatják, hogy ő, mint önálló személy/nő, ki is valójában, hová tartozik, és milyen úton kell haladnia. Emma pedig, nem az a személy, aki megelégszik egyetlen kapcsolattal.

Ginnifer Goodwin terhessége, hogyan érinti majd a showt?

Kitsis: Látni fogod az évad 2. felében. Szerintem elég nyilvánvaló, hogyan is lehet ezt megkerülni. Sohaországban, már megtudtuk a titkát, hogy szeretne még egy gyereket, úgyhogy majd meglátjuk, mire jutnak az Elvarázsolt Erdőben Daliással.

Hook figyelmeztette Emmát, hogy a családja „veszélyben van”. Mit tudsz erről mondani?

Kitsis: Az a veszély, zöld árnyalatban jön majd.

Lehet azt mondani, hogy az évad 2. fele könnyebb hangvételű lesz?

Horowitz: Inkább azt mondanám, hogy keveréke lesz a sötét, és világosnak, meg persze a kalandoknak is. De azt mondhatom, hogy egy bizonyos értelemben, móka is társul a Gonosz Boszorkányhoz. Ez egy egészen más hangvételt jelent az őszihez képest. Pán Péter lélektani gonosz, olyan személy, aki céljai elérése érdekében, képes bármilyen eszközt felhasználni. (Saját véleményem: mondhatni pszichopata) Ezzel szemben, a Gonosz Boszi más lesz, az ő gonoszsága, kicsit különlegesebb.

Kitsis: Gonosz kontra ördögi, ez fog következni, és majd meglátjuk, hogy mit is jelent mindez. Minden őrületes lesz.



A híreket fordította: Eny1 (http://www.hotdog.hu/rumbellefanfictionsmagyarul

Forrás: http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/once-a-time-preview-emmas-672231
3 felhasználónak tetszik: Toxic, Misuzu86, Alison Lerman
2014. január 31. 10:33 #674
- törölt felhasználó -    
Mint megtudtam, az M1 egyáltalán nem biztos, hogy megveszi, és leadja a harmadik évadot is.

Arra hivatkoztak ugyanis az illetékesek, hogy a második évad nézettsége folyamatosan csökkent, mióta elkezdték azt sugározni. Bár nem mintha az első évadot olyan nagyon sokan nézték volna. Szóval, akik eddig magyarul nézték a sorozatot, most aggódhatnak, vagy áttérhetnek a magyar feliratos verzióra, amennyiben nem tudnak eléggé angolul.

De azért ne veszítsük el a reményt, emberek! Ugyanis, a helyzet még változhat. Nekem egyébként személy szerint az a véleményem, hogy a sorozatnak a vasárnap esti idősávban volt a legjobb helye, ott hozta a legnagyobb nézettséget. Mióta ide-oda pakolgatták (előbb kedd estére, majd szombat délutánra) folyamatosan veszített a nézettségéből, ami tényleg igaz, elég megnézni az adatokat. Én azt javasolnám az M1-nek, tegye vissza a sorozatot vasárnap este 8 órára, akkor biztosan többen néznék.
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Alison Lerman
2014. január 31. 11:27 #675
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Androsama @ 2014.01.31. 10:33)
Mint megtudtam, az M1 egyáltalán nem biztos, hogy megveszi, és leadja a harmadik évadot is.
Arra hivatkoztak ugyanis az illetékesek, hogy a második évad nézettsége folyamatosan csökkent, mióta elkezdték azt sugározni. Bár nem mintha az első évadot olyan nagyon sokan nézték volna. Szóval, akik eddig magyarul nézték a sorozatot, most aggódhatnak, vagy áttérhetnek a magyar feliratos verzióra, amennyiben nem tudnak eléggé angolul. 
De azért ne veszítsük el a reményt, emberek! Ugyanis, a helyzet még változhat. Nekem egyébként személy szerint az a véleményem, hogy a sorozatnak a vasárnap esti idősávban volt a legjobb helye, ott hozta  a legnagyobb nézettséget. Mióta ide-oda pakolgatták (előbb kedd estére, majd szombat délutánra) folyamatosan veszített a nézettségéből, ami tényleg igaz, elég megnézni az adatokat. Én azt javasolnám az M1-nek, tegye vissza a sorozatot vasárnap este 8 órára, akkor biztosan többen néznék.


Jaj ne! sad.gif Megkérdezhetem, hogy hol hallottad/olvastad, hogy lehet, hogy nem fogják leadni? Az M1 nem is kereskedelmi csatorna, hanem közszolgálati. Nem értem, hogy miért vannak úgy oda a nézettségi adatokért. Szerintem, ha vannak emberek, akik áhítattal nézik minden egyes részt, akkor nagy szemétség elvenni tőlük egy ilyen típusú csatornán. Ha most még így is gondolják, szerintem augusztusra megváltozik a véleményük, legalábbis nagyon remélem, hogy meg fog!
2014. január 31. 11:29 #676
- törölt felhasználó -    
Idézet (Toxic @ 2014.01.31. 11:27)
Jaj ne! sad.gif Megkérdezhetem, hogy hol hallottad/olvastad, hogy lehet, hogy nem fogják leadni? Az M1 nem is kereskedelmi csatorna, hanem közszolgálati. Nem értem, hogy miért vannak úgy oda a nézettségi adatokért. Szerintem, ha vannak emberek, akik áhítattal nézik minden egyes részt, akkor nagy szemétség elvenni tőlük egy ilyen típusú csatornán. Ha most még így is gondolják, szerintem augusztusra megváltozik a véleményük, legalábbis nagyon remélem, hogy meg fog!


Port.hu-n egy kommentelő írta, hogy ő írt az M1-nek ezügyben és neki írták, hogy nem biztos, hogy megveszik. Mondjuk nekem tök8, mert angolul nézem, de annak, aki nem szereti a feliratosat, vagy nem tud angolul, gáz lesz.
1 felhasználónak tetszik: Misuzu86
2014. január 31. 14:29 #677
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Androsama @ 2014.01.31. 11:29)
Port.hu-n egy kommentelő írta, hogy ő írt az M1-nek ezügyben és neki írták, hogy nem biztos, hogy megveszik. Mondjuk nekem tök8, mert angolul nézem, de annak, aki nem szereti a feliratosat, vagy nem tud angolul, gáz lesz.


Írtam nekik levelet és ezt válaszolták!

"A sorozat 3. részét már megvettük, de még nincs adásba szerkesztve, még nem tudjuk, mikortól kerül adásba, kérem, figyelje a műsorrendet."

Tehát lesz harmadik évad magyarul is! thumbsup.gif
2014. január 31. 18:46 #678
- törölt felhasználó -    
Idézet (Toxic @ 2014.01.31. 14:29)
Írtam nekik levelet és ezt válaszolták!
"A sorozat 3. részét már megvettük, de még nincs adásba szerkesztve, még nem tudjuk, mikortól kerül adásba, kérem, figyelje a műsorrendet."
Tehát lesz harmadik évad magyarul is!  thumbsup.gif



Jó, a hírt én kb. három hete olvastam, de ez jó hír. Mondjuk a második évad végén Felix magyar hangja szerintem öreg, Bae-é meg túl fiatal. biggrin.gif

Egyébként valszeg nyáron kezdik adni, úgy augusztus végén, ahogy az első két évadot is adták.
2014. február 01. 08:27 #679
- törölt felhasználó -    
Megvan a 3X17-es epizód címe, ami a "Jolly Roger" címet fogja viselni. Ezek szerint ez egy Hook-központú epizód lesz!
1 felhasználónak tetszik: Misuzu86
2014. február 05. 18:24 #680
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Új S3 Promoshoot HQ
11 felhasználónak tetszik: Toxic, Njomii, mikieger, Riley13, SmileyZ, duracell, Galexa93, Lindsay019, Alison Lerman, Cintii, alexahemingway
50 oldal 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!