Starity

Once Upon A Time / Egyszer volt, hol nem volt (2011-2018)

50 oldal 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. november 15. 13:50 #881
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
5x09 - The Bear King (HQ)
6 felhasználónak tetszik: Cintii, CandUs, SmileyZ, Toxic, Lindsay019, Minimanó94
2015. november 18. 06:58 #882
- törölt felhasználó -    
SPOILER
Nyugodtan üssetek agyon, de nekem tetszett a legutóbbi (5x09) rész is. Végre nem voltak főszereplők, nem kellett hallani ugyanazokat a sirámokat újra és újra. Tudjuk a szerelmesek féltik egymást, anyuka, apuka legjobbat akarják gyermeküknek még ha az a leggonoszabb személlyé készül is válni, ok nem Ő hanem a benne lakozó démon blabla... Azért egy rész erejéig jó volt mindezektől szabadulni. biggrin.gif Az más kérdés, hogy Jennifer Morrisonnak így kevesebb lehetősége nyílik majd a gonosz megformálására, ha egyáltalán eljut addig a pontig, hogy ez bekövetkezzen. Egyszer már sikerült úrrá lenni rajta Artúr Birodalmában, Story Brookban sem hiszem, hogy a dolgok másképp lennének, azt leszámítva, hogy a szerettei nem emlékeznek semmire, pont ezért gondolom, hogy most rajtuk fog állni v. bukni Emma sorsa. Túl egyértelmű lenne, ha megint saját maga kerekedne fölül minden gonoszon. Szerintem valahogy kiszabadítják Merlint vagy előhozzák Niumét, és rendet tesznek Emma fejében. A Merlines szálat az előző részben szépen kibontották, mint ahogy most Meridáét is, azt sajnálom egyedül, hogy már csak 3 rész van hátra az évad feléig és új sztorit kezdenek, így félő, hogy ezt sem tudják méltóképpen lezárni. sad.gif

Azon már meg se lepődök, hogy a készítők ismét a női szereplőkre hegyezték ki a történéseket. Merlin egy nő miatt mondott le a grálról, aki aztán minden gonoszság forrásává vált. Merida bátorsága felülmúlta apjáét ráadásul újra behozták Mulant és Rubyt, akiknek én személy szerint örültem, de azt hozzátenném, hogy Amy Manson mellett Jamie Chung már-már túl aranyosnak bizonyult. Az a vehemencia, hév, lendület ami Amyből jön, teljesen spontán hat, hengerel vele. Mulanra inkább a többet ésszel, mint erővel mondás az igaz, ami azért is ironikus mert ezt a rész közepénél el is sütötte Meridának. Érdekes amíg Mulan Csipkerózsikát/Aurorát pátyolgatta ő volt a kemény, rendíthetetlen, most inkább Ő tűnt a sebezhetőbbnek érzelmileg, noha egy férfiről lemondani aki sosem volt az övé nem összeegyeztethető azzal a súllyal ami Merida vállaira nehezedett. Először elvesztette az apját, saját magát okolta a haláláért, későbbiekben a testvéreit kellett megmentenie, a klánokat egyesítenie és amikor megkoronázták volna megtudta, hogy az apja egyezséget kötött egy boszorkánnyal majd szembe kellett néznie azzal, hogy az apja a klánok bizalmát nem saját magának köszönhette... illetve mégis!
Ruby behozására gondolom azért volt szükség, hogy megmagyarázzák mért nem láthattuk x ideig az előző évadokban (más projektje volt Meghan Orynak) arra kíváncsi leszek, hogy csak epizódszerep volt-e a részéről, vagy tartósan is szerepelni fog, bár ez utóbbit mégsem hiszem mivel Story Brookban eddig nem volt felfedezhető.
Arthur gonosznak elég csapnivaló, a Wicked Witch szövetsége nélkül semmire se lenne képes, az Excalibur hiányzó felét is a felesége "szerezte meg" helyette (valójában azt a port amivel mindenkit elvarázsolt Camelotban).

Én már csak arra lennék kíváncsi, hogy a készítők az utóbbi időben szánt szándékkal "bánnak el" minden férfi karakterrel, vagy teljesen véletlen, hogy a női karakterek jellemben sokkal erősebbek?

1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. november 18. 13:36 #883
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (OceanSoul @ 2015.11.18. 06:58)
SPOILER
Nyugodtan üssetek agyon, de nekem tetszett a legutóbbi (5x09) rész is. Végre nem voltak főszereplők, nem kellett hallani ugyanazokat a sirámokat újra és újra. Tudjuk a szerelmesek féltik egymást, anyuka, apuka legjobbat akarják gyermeküknek még ha az a leggonoszabb személlyé készül is válni, ok nem Ő hanem a benne lakozó démon blabla... Azért egy rész erejéig jó volt mindezektől szabadulni. biggrin.gif Az más kérdés, hogy Jennifer Morrisonnak így kevesebb lehetősége nyílik majd a gonosz megformálására, ha egyáltalán eljut addig a pontig, hogy ez bekövetkezzen. Egyszer már sikerült úrrá lenni rajta Artúr Birodalmában, Story Brookban sem hiszem, hogy a dolgok másképp lennének, azt leszámítva, hogy a szerettei nem emlékeznek semmire, pont ezért gondolom, hogy most rajtuk fog állni v. bukni Emma sorsa. Túl egyértelmű lenne, ha megint saját maga kerekedne fölül minden gonoszon. Szerintem valahogy kiszabadítják Merlint vagy előhozzák Niumét, és rendet tesznek Emma fejében. A Merlines szálat az előző részben szépen kibontották, mint ahogy most Meridáét is, azt sajnálom egyedül, hogy már csak 3 rész van hátra az évad feléig és új sztorit kezdenek, így félő, hogy ezt sem tudják méltóképpen lezárni. sad.gif
Azon már meg se lepődök, hogy a készítők ismét a női szereplőkre hegyezték ki a történéseket. Merlin egy nő miatt mondott le a grálról, aki aztán minden gonoszság forrásává vált. Merida bátorsága felülmúlta apjáét ráadásul újra behozták Mulant és Rubyt, akiknek én személy szerint örültem, de azt hozzátenném, hogy Amy Manson mellett Jamie Chung már-már túl aranyosnak bizonyult. Az a vehemencia, hév, lendület ami Amyből jön, teljesen spontán hat, hengerel vele. Mulanra inkább a többet ésszel, mint erővel mondás az igaz, ami azért is ironikus mert ezt a rész közepénél el is sütötte Meridának. Érdekes amíg Mulan Csipkerózsikát/Aurorát pátyolgatta ő volt a kemény, rendíthetetlen, most inkább Ő tűnt a sebezhetőbbnek érzelmileg, noha egy férfiről lemondani aki sosem volt az övé nem összeegyeztethető azzal a súllyal ami Merida vállaira nehezedett. Először elvesztette az apját, saját magát okolta a haláláért, későbbiekben a testvéreit kellett megmentenie, a klánokat egyesítenie és amikor megkoronázták volna megtudta, hogy az apja egyezséget kötött egy boszorkánnyal majd szembe kellett néznie azzal, hogy az apja a klánok bizalmát nem saját magának köszönhette... illetve mégis! 
Ruby behozására gondolom azért volt szükség, hogy megmagyarázzák mért nem láthattuk x ideig az előző évadokban (más projektje volt Meghan Orynak) arra kíváncsi leszek, hogy csak epizódszerep volt-e a részéről, vagy tartósan is szerepelni fog, bár ez utóbbit mégsem hiszem mivel Story Brookban eddig nem volt felfedezhető. 
Arthur gonosznak elég csapnivaló, a Wicked Witch szövetsége nélkül semmire se lenne képes, az Excalibur hiányzó felét is a felesége "szerezte meg" helyette (valójában azt a port amivel mindenkit elvarázsolt Camelotban). 
Én már csak arra lennék kíváncsi, hogy a készítők az utóbbi időben szánt szándékkal "bánnak el" minden férfi karakterrel, vagy teljesen véletlen, hogy a női karakterek jellemben sokkal erősebbek?


Teljesen egyetértek mindennel amit mondasz. blush.gif Még nem láttam az új részt,szóval arról nem tudok nyilatkozni,de a többit én is így gondolom,annyi kivétellel,hogy nekem tetszik Emma mint gonosz.Nyilván Rumple-hoz képest kevés,de valamiért én mégis megvagyok vele elégedve. blush.gif
Mondjuk az én kedvencem Regina,őt nem lehet überelni,ahogy máskor írtad - ő egyedül elviszi az egész műsort a hátán.Őt tényleg tudjuk sajnálni,őt megértjük,míg Emmát valóban nem. blush.gif Számomra Regina a legjobb és legerősebb karakter ebben a sorozatban és amúgy mint gonosz bírom Zelenát is.
Ami a pasikat illeti - eddig fel sem tűnt,hogy elnyomják mindet,erre most hívtad fel a figyelmem.Rumple miatt nem tűnt fel,mivel ő azért elég erős férfi karakter,de a többiek....azok valóban teljesen elvannak nyomva.Azért ezzel lehetne mit kezdeni. blush.gif Talán nincs semmi összefüggés de érdekesnek tartom,hogy két pasi írja a sorozatot és mégis a nők benne az erősebbek,holott (és lehet ezzel csak én vagyok így) azt gondolhatnánk,hogy mint pasik úgyis úgy írják majd meg a sorozatot,mintha a férfi karakterek váltanák meg a világot,erre ez pont fordítva van. blush.gif
Kíváncsi vagyok mi lesz az évad második felében,de nekem máris hiányzik ez a történet szál (pedig még van pár rész belőle),mert ez lett az egyik kedvencem. blush.gif
Amúgy Meridával kapcsolatban is igazad van.A színésznő aki játssza nagyon ügyes.Bennem is az maradt meg leginkább ahogy beszél.Már az sokkal több mint amit sokszor Emmától látunk. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. november 27. 14:12 #884
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24964
Csatolások: 2316183
Azonosító: 180890
Offline offline
Idézet (duracell @ 2015.11.15. 13:45)
5x08 - Birth (HQ)

5 felhasználónak tetszik: duracell, Toxic, SmileyZ, Lindsay019, Minimanó94
2015. november 27. 14:34 #885
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24964
Csatolások: 2316183
Azonosító: 180890
Offline offline
Idézet (duracell @ 2015.11.15. 13:50)
5x09 - The Bear King (HQ)

4 felhasználónak tetszik: Toxic, duracell, SmileyZ, Lindsay019
2015. december 02. 09:53 #886
- törölt felhasználó -    
Idézet (SmileyZ @ 2015.11.18. 13:36)
Teljesen egyetértek mindennel amit mondasz.  blush.gif Még nem láttam az új részt,szóval arról nem tudok nyilatkozni,de a többit én is így gondolom,annyi kivétellel,hogy nekem tetszik Emma mint gonosz.Nyilván Rumple-hoz képest kevés,de valamiért én mégis megvagyok vele elégedve.  blush.gif 
Mondjuk az én kedvencem Regina,őt nem lehet überelni,ahogy máskor írtad - ő egyedül elviszi az egész műsort a hátán.Őt tényleg tudjuk sajnálni,őt megértjük,míg Emmát valóban nem.  blush.gif Számomra Regina a legjobb és legerősebb karakter ebben a sorozatban és amúgy mint gonosz bírom Zelenát is.
Ami a pasikat illeti - eddig fel sem tűnt,hogy elnyomják mindet,erre most hívtad fel a figyelmem.Rumple miatt nem tűnt fel,mivel ő azért elég erős férfi karakter,de a többiek....azok valóban teljesen elvannak nyomva.Azért ezzel lehetne mit kezdeni.  blush.gif Talán nincs semmi összefüggés de érdekesnek tartom,hogy két pasi írja a sorozatot és mégis a nők benne az erősebbek,holott (és lehet ezzel csak én vagyok így) azt gondolhatnánk,hogy mint pasik úgyis úgy írják majd meg a sorozatot,mintha a férfi karakterek váltanák meg a világot,erre ez pont fordítva van.  blush.gif 
Kíváncsi vagyok mi lesz az évad második felében,de nekem máris hiányzik ez a történet szál (pedig még van pár rész belőle),mert ez lett az egyik kedvencem.  blush.gif 
Amúgy Meridával kapcsolatban is igazad van.A színésznő aki játssza nagyon ügyes.Bennem is az maradt meg leginkább ahogy beszél.Már az sokkal több mint amit sokszor Emmától látunk.  blush.gif


Cheers! thumbsup.gif

Az utóbbi részt már nagyon vártam, kissé ideges voltam, hogy nem találtam sehol - csak később tájékozódtam, hogy a megelőző héten nem volt. biggrin.gif Na szóval a 10-es rész olyan tetszik is meg nem is féle epizód volt. Olyan zagyvának tűnt az eleje, hogy először azt hittem, hogy kihagytam egy részt,- ebben az elképzelésemben még az egy hét szünet is közrejátszott-, aztán jöttek az időugrások, egy kicsit jeleneztek, egy kicsit múltaztak, hogy a végére összeálljon a kép és megmagyarázzák mért úgy alakultak a dolgok ahogy. Nekem összességében nem jött be a fordulat, bár megmagyarázza, hogy Emma mért nem volt sohasem igazán gonosz, mivel csak Hookot és a szeretteit próbálta védeni. Ha Jen Morrison kezdettől fogva ismerte a teljes forgatókönyvet/tudott a fordulatról, akkor azt kell mondjam, nagyon jól hozta a szerepét, mert végig őrlődéses fázisban volt, kimért - nem volt hajlandó a múltról beszélni, ugyanakkor mégis a szerettei társaságát kereste.

Ami nem világos a számomra, hogy a Zordonként jelentkező krokodilbőrű Rumple mért nem vette már fel korábban Hookkal a kapcsolatot Storybrookeban? Attól, hogy Emma elvette az emlékeiket/álomfogóba zárta még ugyanúgy Zordon maradt, az emlékeit vette el tőle nem a személyiségét, Dark One pedig benne élt. Azt sem értem ha Artúr birodalmában egy álomcsapdát/álomfogót használt mindenkin akkor Storybrookban mért lett mindenkinek sajátja?

Eddig mindig azért nyavalyogtam, hogy Hook (és majdnem minden más pasi) egy töketlen öleb, de szerintem Zordonként sem az igazi (arról nem beszélve, hogy nem belőle jön a gonoszság, hanem dark one-ból aki megszállta), meg aztán az az érzésem, hogy úgyis a jó fog győzedelmeskedni és csak időhúzás és szenvedés Emma kálváriáját nézni, már csak azért is vélem így mert a Rumple - Belle jelenet totál bullshit volt a kútnál, ami arra enged következtetni, hogy Emma és Hook búcsút int Zordonnak és újfent Rumple lesz a legfőbb gonosz (ami talán nem is lenne annyira rossz).

Összességében arra a következtetésre jutottam, hogy eddig az évadot az új szereplők tették leginkább érdekessé (főleg a Meridás szál tetszett), és amint csak és kizárólag Emma-Hook kerül középpontba már laposnak tűnik a történet, ugyanez lenne igaz Hófehérkére és Davidre is. Talán az írók már túlhasználták őket, passz... nekem jobban bejöttek, bejönnek az új szereplők, és lehet hogy gáz de nekem a főbb történetszálak sokkal inkább hatnak tölteléknek mint mondjuk egy Nimué-Merlin szál kibontása, amibe itt-ott ugyan voltak logikai hibák, de maga a sztori az kerek egész volt. Mondjuk ha több évadon (haha elég 5-10 rész is) keresztül kéne az ő évődésüket nézni feltehetően ugyanazt érezném mint most Emmáék esetében.

Reginának az utóbbi időben kevés és irreleváns szerep jutott, de a régi állandó szereplők közül még mindig Ő az aki magasan kitűnik. Zelena is briliáns, Rebeca Maddert egyre inkább kezdem megszeretni, a Lanával közös jeleneteknél tapintható a feszültség, mindketten vérprofik, jól döntöttek az írók, hogy "megtartották" Wickedet nélküle szirupos lenne a történet és Regina karaktere is idejekorán elfáradna.
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. december 05. 17:22 #887
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Egy rész és jó sokáig nem lesz új rész. El se hiszem, hogy ennyire elszaladt ez a pár hét, és már a félévadzárónál tartunk.
Tetszett nekem ez a félévad, remélem a második fele is jó lesz.
Hook és Regina a legjobbak, de a többieket is nagyon szeretem.
2015. december 07. 09:21 #888
- törölt felhasználó -    
Bekövetkezett az amit egy hete "megéreztem" - Rumple ismét Zordon lett, és immáron Ő az "egyetlen". Valami eszméletlen mennyire kiszámíthatóak az események. Mindazonáltal csatlakozom Cintihez jó volt ez a félévad, tetszettek a melléktörténetek, maga a dark one-osdi se volt annyira "gáz", mondjuk a sok arctalan fekete ruhás alak Nimué kivételével inkább tűnt nevetségesnek (héjjj Halloween már elmúlt biggrin.gif) mint ijesztőnek. Ha pár rusnya krokodilszerű torz arcot felfedtek/mutattak volna sokkal hatásosabb lett volna szerintem. Az elkövetkezendő underworld-ös félévadot már nagyon várom, nagyot röhögnék ha Zelinával valamilyen módon ismét találkoznának, bár ha jól vettem ki őt most Óz Birodalmába "száműzték", - de szerintem úgyis tenni fog érte, hogy "láthassa" a lányát. biggrin.gif Kíváncsi leszek milyen új szereplőkkel fogják tarkítani a történetet, az alvilághoz milyen Disney (vagy egyéb más) történetből tudnak adaptálni?
2015. december 07. 11:15 #889
- törölt felhasználó -    
Az még az előzőből lemaradt, hogy szerintem mind Jen mind Colin fergetegesek voltak (5x11), Jen sokat fejlődött, ebben a pár részben (főleg az utolsókban) több arcát ismertem meg, mint az összes évadot/epizódot együttvéve, jót tett neki Dark Swan/One szerepe.

Több szálat nem varrtak még el, pl mi történt Artúrral és a "megbabonázott" kedvesével? Utóbbi örök hazugságban/sötétségben fog élni? rohog.gif Merida is Story Brookeban ragad(t)?
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2016. február 18. 21:48 #890
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
5x10 - Broken Heart
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Toxic, Minimanó94
2016. február 18. 21:51 #891
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
5x11 - Swan Song
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Toxic, Minimanó94
2016. február 18. 21:55 #892
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
5x12 - Souls of the Departed
4 felhasználónak tetszik: Cintii, SmileyZ, Toxic, Minimanó94
2016. február 20. 12:52 #893
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2160
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Én még csak a 3. évadnál tartok. Tetszik a története, de kicsikét mindig elhúzzák a szálakat. És többet is megtudhatnánk meseországról, nem csak a vissza emlékezésekből. Ugyan az egyes főszereplők múltját már lehet ismerni, de attól még többet is láthatnánk belőle. A sorozatnak jó felépítése van, ezt nem vitatom. Lehetséges, ha folyamatosan nézném izgalmasabb lenne, de van, hogy megnézek egy részt, és beleunok az egészbe. Otthagyom és pár hétig nem is nézem.
Ami még tetszik a sorozatban, hogy minden évad egy történet körül forog. Olyasmi mint az American Horror Story.
2016. február 25. 11:13 #894
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dóra119 @ 2016.02.20. 12:52)
Én még csak a 3. évadnál tartok. Tetszik a története, de kicsikét mindig elhúzzák a szálakat. És többet is megtudhatnánk meseországról, nem csak a vissza emlékezésekből. Ugyan az egyes főszereplők múltját már lehet ismerni, de attól még többet is láthatnánk belőle. A sorozatnak jó felépítése van, ezt nem vitatom. Lehetséges, ha folyamatosan nézném izgalmasabb lenne, de van, hogy megnézek egy részt, és beleunok az egészbe. Otthagyom és pár hétig nem is nézem. 
Ami még tetszik a sorozatban, hogy minden évad egy történet körül forog. Olyasmi mint az American Horror Story.


Szia Dóri!

Valóban, ha a részek közt sok idő telik el két dolog történhet, vagy ráununk, vagy alig győzzük kivárni a folytatást. Éppen ezért a legjobb ha egy (fél)évadot egyben darálsz le, én legalábbis így szoktam, bár most "sajnos" kivételt tettem és meg is bántam. 110.gif

Feltételezem, h. szinkronnal nézed a 3. évadot, Meseország az Seholország (Neverland) akar lenni Pán Péterrel nemde? Robbie Kay fantasztikusan alakít benne, az egyik kedvenc fő gonoszom volt és számomra az egyik legélvezetesebb félévad is.
3 felhasználónak tetszik: Average Girl, bellaa10, SmileyZ
2016. március 07. 15:46 #895
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2016.02.18. 21:55)
5x12 - Souls of the Departed

1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2016. március 08. 16:51 #896
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
5x13 - Labor of Love
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2016. március 09. 13:41 #897
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
SPOILERES! !!!!!

De örülök,hogy végre volt új rész. thumbsup.gif Nekem személy szerint nagyon tetszett és ismét csak Regina volt a legjobb.Én többször elérzékenyültem a jelenetein és nagyon büszke vagyok rá amiért ennyire megváltozott és ilyen jó ember lett belőle.Fantasztikus az a változás amin keresztülment.Nagyon nagy utat tett meg és lehet,hogy néha még most is rosszul dönt,de én határozottan hősként tekintek már rá.Sőt...nekem ő sokkalta nagyobb hős mint mondjuk Hófehérke vagy David.. blush.gif Az meg,hogy Robbie benne volt ebbe a részben....Pán Peti.... w00t.gif laugh.gif Úgy imádtam őt. heart.gif A Pán Petis történetrész volt a kedvencem és jó végre újra látni,habár a ruháját hiányolom. rohog.gif Kíváncsi leszek mi lesz vele meg Rumple-lel blush.gif Meg erre az új főgonoszra is nagyon kíváncsi vagyok,hogy ki is ő pontosan. blush.gif A temetős jelenetet mikor Hook egy kicsit megjelent azt nagyon jól megcsinálták ahogy azt is mikor Regina apja a végén...elment.Azt megkönnyeztem. blush.gif Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra és nyugodt szívvel jelenthetem ki,hogy még mindig ez az egyik legnagyobb jelenleg futó kedvenc sorozatom. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. március 14. 16:33 #898
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2016.03.08. 16:51)
5x13 - Labor of Love

1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2016. március 15. 00:02 #899
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
5x14 - Devil's Due
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2016. március 22. 20:11 #900
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
5x15 - The Brothers Jones
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
50 oldal 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!