Starity

Revenge / Bosszú (2011-2015)

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 10. 20:34 #161
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
4x08, Contact
5 felhasználónak tetszik: idone, kurrek, Toxic, Beyla, nightfever
2014. november 20. 15:48 #162
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
4x09, Intel
5 felhasználónak tetszik: idone, Toxic, kurrek, Beyla, nightfever
2014. november 24. 22:39 #163
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
4x10, Atonement
5 felhasználónak tetszik: idone, kurrek, Beyla, Toxic, nightfever
2014. december 08. 18:32 #164
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Sokkot kaptam. Lelövöm a legnagyobb poént, szóval csak saját felelősségére olvassa mindenki.
Ezen a sorozaton még nem éreztem ilyen nyomorultul magam, talán Amanda halálakor, de még úgylehet az se fájt ennyire. Kezdjük azzal, hogy amikor megtudtam hogy ismételten meghal valaki, az én tippem teljes mértékben Jack volt, esetleg Margaux. Viszont amikor elkezdődött a rész, már látni lehetett a jelekből ki lesz az.. és láttam is, csak figyelmen kívül hagytam. Az a baj ezzel a Danny fiúval hogy sosem tudtam hányadán állok vele. Kedvenc szereplőm volt a 3. évadig, aztán egy undorító ember lett, aki valahányszor megjelent a részben, hányni támadt kedvem. Erre mit csinál? Meglátja a földön fekvő Emilyt, gondolkodás nélkül odarohan, majd lényegében hagyja hogy az a nő lelövi. És ezzel jóvá tett mindent amit elkövetett, bebizonyította hogy nem olyan mint a szülei. Nekem meg folyt a könnyem mint a Niagara, aztán meg bámultam a képernyőt mint egy zombi...
Kellett már ez a sorozatnak, annyi szent (mármint nem a halál, csak az hogy az ember köpni-nyelni nem tud), de tényleg, ilyen mélyen régen érintett meg karakter halála.
RIP Daniel, bocs hogy utáltalak, bár adtál rá okot cray.gif
3 felhasználónak tetszik: Nina 10, Beyla, Lady Suzy
2014. december 12. 18:38 #165
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Ria1997 @ 2014.12.08. 18:32)
Sokkot kaptam. Lelövöm a legnagyobb poént, szóval csak saját felelősségére olvassa mindenki.
Ezen a sorozaton még nem éreztem ilyen nyomorultul magam, talán Amanda halálakor, de még úgylehet az se fájt ennyire. Kezdjük azzal, hogy amikor megtudtam hogy ismételten meghal valaki, az én tippem teljes mértékben Jack volt, esetleg Margaux. Viszont amikor elkezdődött a rész, már látni lehetett a jelekből ki lesz az.. és láttam is, csak figyelmen kívül hagytam. Az a baj ezzel a Danny fiúval hogy sosem tudtam hányadán állok vele. Kedvenc szereplőm volt a 3. évadig, aztán egy undorító ember lett, aki valahányszor megjelent a részben, hányni támadt kedvem. Erre mit csinál? Meglátja a földön fekvő Emilyt, gondolkodás nélkül odarohan, majd lényegében hagyja hogy az a nő lelövi. És ezzel jóvá tett mindent amit elkövetett, bebizonyította hogy nem olyan mint a szülei. Nekem meg folyt a könnyem mint a Niagara, aztán meg bámultam a képernyőt mint egy zombi...
Kellett már ez a sorozatnak, annyi szent (mármint nem a halál, csak az hogy az ember köpni-nyelni nem tud), de tényleg, ilyen mélyen régen érintett meg karakter halála.
RIP Daniel, bocs hogy utáltalak, bár adtál rá okot cray.gif

Én még ugyan nem kerítettem sort a 10.-dik részre (és lehet, hogy nem is fogok), így elolvastam a hozzászólásodat. Facebookon egy ideje megint hirdették azt, hogy valaki meg fog halni és a kilenc részből kifolyólag nekem is Daniel volt a tippem. Az írók kifejezetten éreztették a srác jeleneteivel azt, hogy lassan meg fog halni - pl. amikor Emilyvel beragadtak a liftbe, de, ha jól emlékszem előtte-utána is volt egy-két dialógus, ami erre utalt. Meg aztán tönkrement az újságíróval a kapcsolata, megbélyegezték a családja miatt etc. Várható volt, hogy kiírják, hiszen a karakterének már egy ideje értelme nem volt, csak úgy létezett. Ezt pedig szerintem a készítők észrevették, és úgy döntöttek, hogy kampec.

Úgy ültem neki a sorozat folytatásának, ahogyan javasoltad és bár volt pár rész, amit végig izgultam, de az egész totál sablonos. Nem jön be az a sztori, amit David köré építettek. Elcsépelt, uncsi, ráadásul az a Ben zsaru is b*szottul idegesítő egy karakter. Jack rendőré válása is hagy némi kívánnivalót, Charlotte-tól pedig a hajam is égnek áll. Még talán Victoria miatt érdemes nézni (imádom azt, ahogyan a színésznő játszik) és eddig Emily játékát is imádtam, viszont kezdem unni ezt az Amanda-Emily szerepjátékát, meg az örökös vívódását az apja miatt. Szerintem ennek a sorozatnak is az tett volna jót, ha a harmadik évadnál befejezik és nem igyekeznek még egy bőrt lehúzni róla. Ja, és nekem hiányzik Conrad. Egy igazi son of a bitch volt, és pontosan ezért volt jó.
1 felhasználónak tetszik: Ria1997
2014. december 12. 20:05 #166
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ria1997 @ 2014.12.08. 18:32)
Sokkot kaptam. Lelövöm a legnagyobb poént, szóval csak saját felelősségére olvassa mindenki.
Ezen a sorozaton még nem éreztem ilyen nyomorultul magam, talán Amanda halálakor, de még úgylehet az se fájt ennyire. Kezdjük azzal, hogy amikor megtudtam hogy ismételten meghal valaki, az én tippem teljes mértékben Jack volt, esetleg Margaux. Viszont amikor elkezdődött a rész, már látni lehetett a jelekből ki lesz az.. és láttam is, csak figyelmen kívül hagytam. Az a baj ezzel a Danny fiúval hogy sosem tudtam hányadán állok vele. Kedvenc szereplőm volt a 3. évadig, aztán egy undorító ember lett, aki valahányszor megjelent a részben, hányni támadt kedvem. Erre mit csinál? Meglátja a földön fekvő Emilyt, gondolkodás nélkül odarohan, majd lényegében hagyja hogy az a nő lelövi. És ezzel jóvá tett mindent amit elkövetett, bebizonyította hogy nem olyan mint a szülei. Nekem meg folyt a könnyem mint a Niagara, aztán meg bámultam a képernyőt mint egy zombi...
Kellett már ez a sorozatnak, annyi szent (mármint nem a halál, csak az hogy az ember köpni-nyelni nem tud), de tényleg, ilyen mélyen régen érintett meg karakter halála.
RIP Daniel, bocs hogy utáltalak, bár adtál rá okot cray.gif


Azt hiszem mindent leírtál, amit én is szerettem volna. Már napok teltek el a rész óta, de még mindig nem sikerült megemésztenem. Körülbelül köpni-nyelni nem tudtam azokban a pillanatokban, amikor megláttam, pedig Daniel karakterével kapcsolatban nekem is hasonlóak voltak az érzéseim: volt amikor imádtam, aztán sikerült elérnie egy időre, hogy gyűlöljem, nem is akármennyire, az idei évadban viszont megint kezdte magát belopni a szívembe, erre ez történik... cray.gif [Megmondom őszintén, titkon reménykedtem benne, hogy idővel ismét egymásra találnak Emilyvel.] Rég volt már, hogy egy sorozat jelenetén úgy bőgtem, mint akinek elmentek otthonról. És talán azért is viselhetett meg ennyire, mert én úgy álltam neki a résznek, hogy fogalmam sem volt róla, hogy ismét elintéznek valakit, és naiv kislányként nyugodtan néztem az egészet.

PS: az utolsó szavaik egymáshoz még most is elérik, hogy könnyes legyen a szemem cray.gif "I want you to know it wasn't all a lie. Not with you." heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Ria1997, Lady Suzy
2014. december 13. 13:23 #167
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Beyla: Nekem is ez a véleményem Emilyről, nagyon idegesítővé vált az utóbbi időkben. Persze ez nem a színésznő számlájára írható, őt abszolút tehetséges nőnek tartom. Csak már olyan mintha senkivel nem tudnának mit kezdeni az írók. Például Jack is csak úgy van mint a befőtt, fel sem tűnne ha nem szerepelne egy részben. Charlotte most elment, hozzáteszem hála az égnek. Margaux meg nem is értem minek van még benne egyáltalán. Nolan és Victoria azok akik ugyanolyan jók mint régen, meg sem kell szólalniuk, a puszta jelenlétük visz egy kis értelmet a sorozatba. Az a Ben meg most Emilynek csapja a szelet, khm, milyen meglepő. pardon.gif

Szandiii_1992: Hülyének éreztem magam amiért Daniel&Emily pártján állok a történtek után, de akkor megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül. Bár azt hogy összejöjjenek már elég nehéz volt elképzelni, érthető okokból, de a közös jeleneteiket semmi sem múlhatja felül. Egyébként egyszer-kétszer átfutott az agyamon hogy milyen lenne ha Daniel meghalna, és nem gondoltam volna hogy ennyire megvisel ha bekövetkezik... könnyebb volna őt elengedni, ha megmarad szemétládának.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. december 13. 23:03 #168
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Az elmúlt hetekben nem nagyon volt időm (meg kedvem sem, hogy őszinte legyek) sorozatozni, viszont egyik nap belefutottam egy olyan cikkbe, amiben a sokkoló félévadzáróról volt szó, gondolom mondanom sem kellett, hogy ez mennyire felkeltette az érdeklődésemet. Eldöntöttem, hogy most hétvégén behozom a lemaradásomat, és meg kell, hogy mondjam, engem még mindig borzasztóan leköt, de ezt majd lejjebb kifejtem. Direkt nem néztem meg a 10. rész előzetesét, de még így is érezhető volt, hogy mi fog történni, és szerintem az is nyilvánvaló volt, hogy ki fog meghalni. Daniel karaktere már egy ideje csak úszott az árral, semmi jelentősége nem volt a történet szempontjából. Ennek ellenére én kedveltem. Az első három évadban az egyik kedvencem volt, aztán az esküvő után tényleg borzasztó utálatos és idegesítő lett, akkor legszívesebben én is lelőttem volna a francba, viszont a negyedik évadban megint szerethető lett. Végre mutatott emberi érzelmeket és nem csak a felszínes gazdag kölyök volt, akinek nincs egy önálló gondolata. Ez a terhesség dolog borzasztó klisés, először csak fogtam a fejem, mikor kiderült, de aztán rájöttem, hogy ez nagy mértékben hozzájárult a karakter fejlődéséhez és lényegében örülök is neki, mert ez teljesen megváltoztatta Daniel hozzáállását - amire valljuk be, már nagyon szüksége volt. Nekem borzasztóan fog hiányozni, mert a maga módján érdekes karakter volt.

Említettem előbb, hogy kifejtem, miért tud még most is lekötni ez a sorozat. A válasz igazából az, hogy fogalmam sincs. Általában nem kötnek le az ehhez hasonló sorozatok, mindig is inkább a fantasy és az akció műfaja vonzott, nem is tudom, hogy anno miért kezdem el egyáltalán nézni. Viszont azóta egy részét képviseli az életemnek (még ha ez hülyén is hangzik), nem is tudom elképzelni, hogy mi lesz velem, ha vége. Igén, nagyon közhelyes tele idegesítő karakterekkel és néha borzasztó színészekkel is, állandóan behoznak valami felesleges szálat, ami egyszerűen csak unalmas és legtöbbször olyan, mintha valami brazil szappanoperát néznék, de én mégis imádom. A mostani évad szerintem eddig nagyon jó, én végigizgultam minden részt, még azzal a ténnyel is megbarátkoztam, hogy David él - pedig először nagyon feleslegesnek éreztem. És az összes hibája ellenére még mindig ez az a sorozat, ami elé beülök és egyszerűen nem tudok csalódni. Lehet velem van a baj, ahogy így olvasom a hozzászólásaitokat. Mindenesetre nekem mai napig az egyik kedvenc sorozatom, még akkor is, ha már nem olyan, mint régen volt.
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2014. december 19. 07:36 #169
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
4.11 - Epitaph HQ Stills
4 felhasználónak tetszik: kurrek, Lady Suzy, idone, nightfever
2014. december 19. 20:43 #170
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2014.12.19. 07:36)
4.11 - Epitaph HQ Stills


Még a végén Victoria és Emily egyetértenek valamiben....xD
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2014. december 29. 22:56 #171
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2014.12.19. 07:36)
4.11 - Epitaph HQ Stills


NEW
5 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, kurrek, idone, montyburns56, nightfever
2015. január 01. 15:39 #172
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
hiányzó első évados képeket töröltem, lehet újra feltölteni. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2015. január 07. 12:11 #173
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
4.12 - Madness HQ Stills
4 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, idone, kurrek, nightfever
2015. január 07. 13:59 #174
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Season 1 HQ Promotional Photoshoot
4 felhasználónak tetszik: Nina 10, Lady Suzy, kurrek, nightfever
2015. január 09. 12:18 #175
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
4.13 - Abduction HQ Stills
4 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, idone, kurrek, nightfever
2015. január 17. 11:19 #176
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
4x14, Kindred
4 felhasználónak tetszik: Toxic, idone, kurrek, nightfever
2015. február 21. 12:37 #177
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
4x15 - Bait stills wub.gif
4 felhasználónak tetszik: idone, Lady Suzy, Toxic, nightfever
2015. február 27. 15:53 #178
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (kurrek @ 2015.02.21. 12:37)
4x15 - Bait stills  wub.gif 
3 felhasználónak tetszik: idone, kurrek, nightfever
2015. február 27. 15:54 #179
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
4x16, Retaliation
3 felhasználónak tetszik: idone, kurrek, nightfever
2015. február 27. 15:58 #180
- törölt felhasználó -    
Én most nézem a 2. évadot. biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: nightfever
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!