Starity

Beyoncé háborút teremtett maga körül

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 20. 14:33 #101
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Nem rossz biggrin.gif
2011. május 20. 15:16 #102
chiaraa
chiaraa
visszatérő vendég
 
StátuszVANESSA PARADIS
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 997
Azonosító: 59751
Offline offline
Nagyon nem jó ez a szám! Nem tudtak végig nézni... :-S
2011. május 20. 15:16 #103
chiaraa
chiaraa
visszatérő vendég
 
StátuszVANESSA PARADIS
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 997
Azonosító: 59751
Offline offline
Nagyon nem jó ez a szám! Nem tudtam végig nézni... :-S
2011. május 20. 15:50 #104
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (beyaaldama @ 2011.05.20. 11:57)
ÉN nem tudom sok emberrel mi van, nem haljátok hogy  Beyonce csak újulni akar és nem állt be semmilyen sorba, hát persze csak az a jó amit a Gaga csinál, ő nem állt be semmilyen sorba mert szerintetek ő teremt mindent, szerintem meg nem, most már elég hogy Bee-t kritizáljátok ő régen is jó volt és most is az és jó is lesz MINDÍG, ezzel a számmal nem 13 éves rajongókat szerzett, hanem a régiek maradtak neki, 13 éves rajongói Gagá-nak vannak , mert Bee nem egy két éves előadó. Úgy jó ahogy van ez a szám és ez a klip. Egy szóval TÖKÉLETES.


Áruld már el, kérlek, hogy mikor említettük Gagát! Egyetlen egy szóval sem említette SENKI Gagát. Lehet, hogy ezzel újdonságot mondok, de nem csak Beyonce és Gaga létezik. Szerintem senki nem mondta, hogy "bezzeg Gaga", úgyhogy nem értelek. És akár elfogadod, akár nem, akkoris az a helyzet, hogy igenis beállt a sorba ezekkel a mostani húzásaival. Azt meg, hogy Beyonce nem két éves előadó, hidd el, hogy jobban tudom, mint egyesek, akik most hú de nagy Bee rajongónak gondolják magukat. Pont ezt írtam, hogy RÉGEN jobb volt. És én a "régen" alatt nem 2008-at értem ám. A 13 éves rajongókról meg annyit, hogy általában (tisztelet a kivételnek) igenis nekik tetszenek ezek a fajta zenék, és ők azok, akiknek általában fogalmuk sincs arról, hogy Beyonce régen milyen zenéket csinált. Nem hinném, hogy ha azoktól, akik most hanyatt vannak vágódva ettől a számtól, megkérdezném, hogy ismerik-e a Signs-t vagy pl. a Hip-Hop Star-t, akkor nem állnának bambán. Megint tisztelet a kivételnek.
1 felhasználónak tetszik: Bogszics
2011. május 20. 16:32 #105
- törölt felhasználó -    
Janet7! Csak hogy tud azért említettem meg Gagát mert a többség aki véleményezi Beyoncé-t az mind Gagát isteníti és csak össze vissza irogatnak mert nem tudják hogy Beyoncé mit tett le az asztalra, és szerintem még mindig nem állt be semmilyen sorba mert csak ő is ujul mint bárki más és hogy most kicsit hanyagolja az RnB-ís müfajt azzal szerintem semmi gond nincs, én a kezdetek óta szeretem Beyoncé-t és még sosem csalódtam benne, ahogy most sem, erről ennyit!
2011. május 20. 20:53 #106
Bereske
Bereske
visszatérő vendég
 
StátuszApollo23 (L) Kumich Tamás (L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.27.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 134002
Offline offline
Nekem tetszik a szám. Vannak benne egészen jó és ötletes ruhát viszont van benne néhány "meglepő" is....
2011. május 20. 21:16 #107
- törölt felhasználó -    
Nekem igazából tetszik.Nincs vele semmi problémám.
2011. május 21. 00:48 #108
Celeron
Celeron
 
StátuszHa valakinek valami nem tetszik,az koccolhat!Köszi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.23.
Hozzászólás: 1026
Csatolások: 147
Azonosító: 108403
Offline offline
Ha minden száma egyforma lenne akkor lenne szar meg uncsi,de ez jó lett!
2011. május 21. 10:47 #109
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
nekem a szám nem annyira jön be de a klipp! smileeee.gif
Imádom!! biggrin.gif
2011. május 21. 22:31 #110
- törölt felhasználó -    
mindig képes meg újúlni és egyre jobb és jobb lesz
2011. május 22. 01:51 #111
ancsa13
ancsa13
Glambert
 
StátuszNyugodjon békében Debreczeni Szevér :'( A mindig dilis és vidám Szevér.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.30.
Hozzászólás: 2090
Csatolások: 1504
Azonosító: 118918
Offline offline
Nekem nagyon nem tetszik a szám és a klip sem, azt hittem a visszatérése kicsit jobb lesz unsure.gif
2011. május 22. 13:04 #112
Aleex
Aleex
új tag
 
Státusz"I wanted pomegranates— I wanted darkness, I wanted him."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.10.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 0
Azonosító: 145152
Offline offline
Nekem a szám tetszik, a klip már nem annyira, én kicsit jobbat vártam de ettől Jó lett szerintem smileeee.gif
2011. május 22. 13:48 #113
- törölt felhasználó -    
A tánc nekem nagyon nem tetszik,viszont a szám egész jó.
2011. május 27. 10:54 #114
Muffyn.Girl
Muffyn.Girl
visszatérő vendég
 
Státuszdon’t regret the past,just learn from it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.08.
Hozzászólás: 473
Csatolások: 297
Azonosító: 150774
Offline offline
Nekem tetszik,azt kész biggrin.gif
Mindenkinek más az ízlése wink.gif
2011. május 27. 11:20 #115
- törölt felhasználó -    
Nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, hogy B is "beállt a sorba". Ez a szám annyira Beyoncés! Senki mást nem tudok elképzelni, hogy énekelné. Megvan a saját stílusa, ő aztán tényleg nem majmol senkit. Ő mindig is a csilli villi cuccokról volt híres, minden klipjében azokban van.

Közben pedig nyilván újulni kell. Az RnB műfaj is újul, nyilván nem fog abban a stílusban maradni, ami 10 éve még menő volt. A popzene is más, mint régen, már nem jellemző a rágógumizene, a pop is tele van rockos vagy elektronikus elemekkel. Az RnB sem kivétel. Nehéz volt a műfajban mindig is a megújulás. Beyoncé pedig jól csinálja. Mert nekem Beyoncéról még mindig nem jut eszembe a popzene. Illetve pont csak a Halo, Scared Of Lonely stb. típusú számairól az előző CD-n.

Ja és én tudom, mi az a Signs és a Hip Hop Star. De még azt is tudom, mi az a Jumpin' Jumpin'. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Mia, Ronetta001
2011. május 27. 11:36 #116
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Idézet (Regina @ 2011.05.27. 11:20)
Nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, hogy B is "beállt a sorba". Ez a szám annyira Beyoncés! Senki mást nem tudok elképzelni, hogy énekelné. Megvan a saját stílusa, ő aztán tényleg nem majmol senkit. Ő mindig is a csilli villi cuccokról volt híres, minden klipjében azokban van.

Közben pedig nyilván újulni kell. Az RnB műfaj is újul, nyilván nem fog abban a stílusban maradni, ami 10 éve még menő volt. A popzene is más, mint régen, már nem jellemző a rágógumizene, a pop is tele van rockos vagy elektronikus elemekkel. Az RnB sem kivétel. Nehéz volt a műfajban mindig is a megújulás. Beyoncé pedig jól csinálja. Mert nekem Beyoncéról még mindig nem jut eszembe a popzene. Illetve pont csak a Halo, Scared Of Lonely stb. típusú számairól az előző CD-n.

Ja és én tudom, mi az a Signs és a Hip Hop Star. De még azt is tudom, mi az a Jumpin' Jumpin'. biggrin.gif


Teljesen igazad van. Nem is nagyon értem itt ezeket az acsargó kommenteket, mert ugyanmár... biggrin.gif Még hogy beállt a sorba, meg nem egyedi, meg ez nem ő? Könyörgöm, ha bárki, akkor Beyoncé aztán tényleg olyan előadó, hogy mindig igyekszik a legjobbat nyújtani MAGÁBÓL, elvből ki sem adna olyan zenét, ami ne tükrözné az egyéniségét, a zeneiségét meg a gondolatait. Az meg, hogy megújult... úristen, és? Nem maradhat meg sajnos a 90-es évek RnB-jénél, bármennyire is szerettük azt az időszakot. Meg nem értem, hogy ha már nem a lerágott csont típusú zenét követi, akkor már nem önmaga? Egy embernek számtalan oldala van, rengeteg jó és rossz tulajdonsággal együtt, senki sem csak fekete vagy fehér. Ő megint előhozta egy új oldalát, és szerintem kib@szott jól áll neki. Gyönyörű, szexi és fiatalabbnak néz ki mint valaha. Én megemelem a kalapom. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: Regina
2011. május 27. 11:49 #117
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mia @ 2011.05.27. 11:36)
Teljesen igazad van. Nem is nagyon értem itt ezeket az acsargó kommenteket, mert ugyanmár...  biggrin.gif Még hogy beállt a sorba, meg nem egyedi, meg ez nem ő? Könyörgöm, ha bárki, akkor Beyoncé aztán tényleg olyan előadó, hogy mindig igyekszik a legjobbat nyújtani MAGÁBÓL, elvből ki sem adna olyan zenét, ami ne tükrözné az egyéniségét, a zeneiségét meg a gondolatait. Az meg, hogy megújult... úristen, és? Nem maradhat meg sajnos a 90-es évek RnB-jénél, bármennyire is szerettük azt az időszakot. Meg nem értem, hogy ha már nem a lerágott csont típusú zenét követi, akkor már nem önmaga? Egy embernek számtalan oldala van, rengeteg jó és rossz tulajdonsággal együtt, senki sem csak fekete vagy fehér. Ő megint előhozta egy új oldalát, és szerintem kib@szott jól áll neki. Gyönyörű, szexi és fiatalabbnak néz ki mint valaha. Én megemelem a kalapom.  cool.gif


Ámen! cool.gif
2011. május 27. 16:05 #118
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet
Ja és én tudom, mi az a Signs és a Hip Hop Star.


Akinek nem inge... smileeee.gif

Arról meg, hogy nem maradhat abban a stílusban, ami 10 évvel ezelőtt menő volt, azt mondanám, hogy az RnB nem olyan mint a pop, hogy megnézel egy 90-es évekbeli számot és már inkább csak röhögsz rajta, hogy basszus de röhejes. Ami 10 évvel ezelőtt jó RnB zene volt volt, az ma is megállja a helyét, és igazi RnB marad. Ez a zene akárhogyis nézzük nem RnB. Lehet szeretni, oké, de ennek a számnak véleményem szerint az ég világon semmi köze nincs az RnB-hez. Attól mert Beyonce száma még nem feltétlenül lesz RnB. Felőlem újjuljon meg, ahogy akar, de akkor is az a helyzet, hogy ezzel a számmal igenis beállt a sorba. Semmi egyedi nincs a számban, ha nem a jellegzetes hangját nézzük, akkor meg nem mondanám, hogy Beyonce, vagy valamelyik mostani tucatelőadó dala. A lerágott csont típusú zene szerintem nem a régi RnB (az soha nem lesz az, szerintem legalábbis) hanem pont ez a fajta tucatzene. Lehet újulni, de azt lehet úgy csinálni, hogy közben megmarad az RnB-nél, vagy ha annál nem is, de az igényességnél, mert ez számomra nem az. Nem arról van szó, hogy le vagyok leragadva a tizenakárhány évvel ezelőtti zenéknél, mert nem csak azokat hallgatom. Alicia Keys, Solange Knowles, India.Arie, Melanie Fiona, Kelis (jó, ő mostanában nem, de a Kelis Was Here albuma és az az előttiek mind azok), Amerie, Keyshia Cole, stb. ők mind RnB-t csinálnak, pedig egyikőjük sem 90-es évek. smileeee.gif Lehet szeretni a számot persze, ezzel nincs gond, de szerintem ez még csak nem is hasonlít az RnB-re.
Ezt nem rosszindulatból írtam, szóval ne harapjátok le a fejem, kérlek. Nem akarok még egy vitát, nem azért írtam smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bogszics
2011. május 27. 16:42 #119
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2011.05.27. 16:05)
Akinek nem inge... smileeee.gif
Arról meg, hogy nem maradhat abban a stílusban, ami 10 évvel ezelőtt menő volt, azt mondanám, hogy az RnB nem olyan mint a pop, hogy megnézel egy 90-es évekbeli számot és már inkább csak röhögsz rajta, hogy basszus de röhejes. Ami 10 évvel ezelőtt jó RnB zene volt volt, az ma is megállja a helyét, és igazi RnB marad. Ez a zene akárhogyis nézzük nem RnB. Lehet szeretni, oké, de ennek a számnak véleményem szerint az ég világon semmi köze nincs az RnB-hez. Attól mert Beyonce száma még nem feltétlenül lesz RnB. Felőlem újjuljon meg, ahogy akar, de akkor is az a helyzet, hogy ezzel a számmal igenis beállt a sorba. Semmi egyedi nincs a számban, ha nem a jellegzetes hangját nézzük, akkor meg nem mondanám, hogy Beyonce, vagy valamelyik mostani tucatelőadó dala. A lerágott csont típusú zene szerintem nem a régi RnB (az soha nem lesz az, szerintem legalábbis) hanem pont ez a fajta tucatzene. Lehet újulni, de azt lehet úgy csinálni, hogy közben megmarad az RnB-nél, vagy ha annál nem is, de az igényességnél, mert ez számomra nem az. Nem arról van szó, hogy le vagyok leragadva a tizenakárhány évvel ezelőtti zenéknél, mert nem csak azokat hallgatom. Alicia Keys, Solange Knowles, India.Arie, Melanie Fiona, Kelis (jó, ő mostanában nem, de a Kelis Was Here albuma és az az előttiek mind azok), Amerie, Keyshia Cole, stb. ők mind RnB-t csinálnak, pedig egyikőjük sem 90-es évek.  smileeee.gif Lehet szeretni a számot persze, ezzel nincs gond, de szerintem ez még csak nem is hasonlít az RnB-re.
Ezt nem rosszindulatból írtam, szóval ne harapjátok le a fejem, kérlek. Nem akarok még egy vitát, nem azért írtam smileeee.gif


Jó nyilván, de én nem is ragaszkodom ahhoz, hogy ha Beyoncé akkor az csak RnB lehet, ha egy rocklemezhez lenne kedve, akkor az is ő lenne. Beújított, és ez nem tetszhet mindenkinek. Szerinted beállt a sorba, ez a te véleményed, én tökéletesen elfogadom. Én mindemellett azt gondolom, hogy továbbra is ugyanolyan egyedi, amilyen mindig is volt. Ez látszik azon is, hogy kiadta ezt a dalt a lemez első kislemezeként, mivel szerintem nagyon megosztó szám lett. Aki meghallgatja vagy szereti, vagy rögtön fujjolni kezdi, nem sok embert hagy hidegen. Bevállalta, hogy nem tetszhet majd mindenkinek, nem olyan kis könnyed, könnyen befogadható zene, mégis belevágott. Én tisztelem benne ezt, és nekem el is nyerte a tetszésemet. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Ronetta001
2011. május 27. 16:50 #120
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Mia @ 2011.05.27. 16:42)
Jó nyilván, de én nem is ragaszkodom ahhoz, hogy ha Beyoncé akkor az csak RnB lehet, ha egy rocklemezhez lenne kedve, akkor az is ő lenne. Beújított, és ez nem tetszhet mindenkinek. Szerinted beállt a sorba, ez a te véleményed, én tökéletesen elfogadom. Én mindemellett azt gondolom, hogy továbbra is ugyanolyan egyedi, amilyen mindig is volt. Ez látszik azon is, hogy kiadta ezt a dalt a lemez első kislemezeként, mivel szerintem nagyon megosztó szám lett. Aki meghallgatja vagy szereti, vagy rögtön fujjolni kezdi, nem sok embert hagy hidegen. Bevállalta, hogy nem tetszhet majd mindenkinek, nem olyan kis könnyed, könnyen befogadható zene, mégis belevágott. Én tisztelem benne ezt, és nekem el is nyerte a tetszésemet. smileeee.gif


Na, vannak még olyanok, akik képesek normálisan kifejezni, ha nem értenek egyet valakivel. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Mia
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok