Starity

Alekosz új műsorát vizsgálja a Médiatanács

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 20. 10:55 #21
- törölt felhasználó -    
ÁÁÁ... Talán benne van az összes kiesett menyasszony... rohog.gif
2011. május 20. 11:14 #22
McPixie
McPixie
 
StátuszNagykanca 2. Pinguuuuuuuuuuuuuu :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.25.
Hozzászólás: 735
Csatolások: 45
Azonosító: 150024
Offline offline
én birom ezt az alek műsoráááát
tök király
2011. május 20. 11:29 #23
- törölt felhasználó -    
hiányzik a valóvilág sad.gif ezerszer jobb volt mint ez mert ott nemcsak alekoszt leehttett nézni ahogy bunkó módón udvarol :/
2011. május 20. 12:33 #24
Tatika
Tatika
új tag
 
StátuszAzért ne szavazzatok, hogy visszaszavazzak...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 112399
Offline offline
ez kell Magyarországnak, hogy azt nézzük főműsoridőben, minden nap, h egy pancser feleséget keres, akik szintén pancserek és pénzéhesek...az ostobaságukról nem is beszélve...
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. május 20. 13:24 #25
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Megcsapolja kasszájukat? Nem hinném rohog.gif És az ne pofázzon, aki nézi, hiszen már az is egy IQ szint rohog.gif És az a megdöbbentő, hogy ezt a tényt nem titkolva nézik és háborognak rajta neeeeee xD
2011. május 20. 13:24 #26
dina1998
dina1998
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 149
Csatolások: 0
Azonosító: 136646
Offline offline
egyet értek tatika .!
2011. május 20. 13:25 #27
Barbygirl95
Barbygirl95
'M'aime pour qui je suis..." :)
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.08.
Hozzászólás: 2041
Csatolások: 2421
Azonosító: 130850
Offline offline
Hát nem is baj! Ez a műsor egy hatalmas nagy baromság! dry.gif Alekosz kap érte, mit tudom én, 10 milliót, minthogy azt az összeget valami értelmesebb dologra költenék, mondjuk a beteg gyerekekre és majd amit a büntetésért fizetnek, arról ne is beszéljünk! dry.gif Remélem meg is szüntetik ezt a hülyeséget! mad.gif
2011. május 20. 14:01 #28
- törölt felhasználó -    
Én egyszer néztem bele akkor is majdnem elhánytam magam.Elképesztő mekkora gyökerek vannak abban a műsorban.Ha ez a baromság egyáltalán műsornak nevezhető.Szóval nagyon jó lenne ha főműsoridőben nem ez menne.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Rap4ever8
2011. május 20. 14:04 #29
sziszuska29
sziszuska29
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.07.
Hozzászólás: 519
Csatolások: 0
Azonosító: 130811
Offline offline
az lenne a legjobb,,ha betiltánk!
2011. május 20. 14:09 #30
MileyCyrus13
MileyCyrus13
 
StátuszMileyCyrus13 még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.25.
Hozzászólás: 839
Csatolások: 135
Azonosító: 94141
Offline offline
nem néztem még nagyon bele,de el tudom képzelni h mi megy benne...
2011. május 20. 14:11 #31
iloveu2
iloveu2
ATL shawty ♥.
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 2615
Csatolások: 0
Azonosító: 139671
Offline offline
ez műsor egy nagy kamu !!!
komolyan én már az időjárásban sem hiszek biggrin.gif
2011. május 20. 14:33 #32
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Nem kívánom megvédeni a kereskedelmi adókat, de azt azért hozzátenném, hogy maga a médiatörvény is erősen közel van ahhoz, hogy a sok ellentmondástól, logikátlanságtól magától darabjaira essen szét. Úgy nem lehet megvédeni a fiatalokat az erőszaktól, illetve a szexuális tartalomtól, hogy nagyító alá teszünk egy-egy műsort, azt darabjaira szedjük, és mindenbe belekötünk. Ha valamit a tv-n keresztül nem lehet megnézni, akkor egy rövid keresgélés az interneten, és annyi erőszakos, és erotikus tartalom ömlik az emberre, hogy még él, nem fogja tudni megemészteni.

Kezdve a korhatár besorolástól, a reklámokig. Ugyanis lassan már az öt éves gyerekek is gyorsabban megtalálnak bármit az interneten, mint a szüleik egy félnapi kereséssel. A logikátlanság ott kezdődik, hogy ugyebár a legkisebb karika a 12-es. Példának okáért, ha én ma még csak 11 éves vagyok, de két nap múlva betöltöm a 12-t, akkor ma még nem nézhetek meg semmit, csak ha a szüleim fogják a kezemet, de két nap múlva már Hawaii-on érezhetem magam, mert én már 12 éves vagyok. omg.gif

Második logikátlanság: Január 1-től lehet terméket megjeleníteni a műsorokban. Ennek azért nem volt eddig sem értelme, mert amikor lelkesen kitakarták, hogy ki milyen ruhát visel, vagy egy riport közben milyen áruház mellett haladtak el, csak az nem találta ki, aki minimum vak volt, vagy aludt. Sokkal inkább vonzotta a szemet az a homályos folt, mintha nem lett volna kitakarva. Plusz ehhez jön az is, hogy ha egy olyan műsorban, mint a VV4, az egyik "játékos" éppen Red Bull-t iszik, akkor nem hiszem, hogy tömegével fogják az emberek megrohamozni a boltokat, hogy felvásárolják a készletet.

Harmadik logikátlanság: ha valaki végignéz egy Híradót, függetlenül attól, hogy az közszolgálati, vagy kereskedelmi adón megy, több szörnyűséget lát, mint ha egy hónapon keresztül csak akciófilmeket nézne. Meghalt, elrabolták, felrobbantották, lelőtték, kivégezték, stb. Ennyi erővel ezekre is ki lehetne tenni a "hülye"-karikákat.

Felnőtt emberek soha nem fogják tudni jogi aktusokkal szabályozni a médiát, csak arra jó az egész, hogy vitatkozzanak egy kicsit, majd büntessenek, mindezt egy elbaltázott, és sok mindenre nem jó törvényt lobogtatva.
3 felhasználónak tetszik: Gajcsi, kateblock, Twilight6
2011. május 20. 14:48 #33
- törölt felhasználó -    
Hát az biztos, hogy válogatott retek-nők szerepelnek benne.. nem is tudom néha sírjak-e vagy nevessek rohog.gif
2011. május 20. 14:51 #34
Andika66
Andika66
F1 ♥
 
StátuszBár teljesen összetörtem, a szívem még mindig vadul dobog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 2120
Csatolások: 233
Azonosító: 139605
Offline offline
joe_r: igazad van!! smileeee.gif
2011. május 20. 14:56 #35
- törölt felhasználó -    
Uhh már nem tudnak leszállni a témáról???
2011. május 20. 15:08 #36
- törölt felhasználó -    
Ez van, az NMHH-nak is kell a pénz. Belekell nekik mindenbe kötni *.*
2011. május 20. 15:13 #37
barli
barli
 
StátuszSUMMER!:) (L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.09.
Hozzászólás: 616
Csatolások: 63
Azonosító: 142944
Offline offline
Hát ez van! hm...
2011. május 20. 15:17 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2011.05.20. 14:33)
Nem kívánom megvédeni a kereskedelmi adókat, de azt azért hozzátenném, hogy maga a médiatörvény is erősen közel van ahhoz, hogy a sok ellentmondástól, logikátlanságtól magától darabjaira essen szét. Úgy nem lehet megvédeni a fiatalokat az erőszaktól, illetve a szexuális tartalomtól, hogy nagyító alá teszünk egy-egy műsort, azt darabjaira szedjük, és mindenbe belekötünk. Ha valamit a tv-n keresztül nem lehet megnézni, akkor egy rövid keresgélés az interneten, és annyi erőszakos, és erotikus tartalom ömlik az emberre, hogy még él, nem fogja tudni megemészteni.
Kezdve a korhatár besorolástól, a reklámokig. Ugyanis lassan már az öt éves gyerekek is gyorsabban megtalálnak bármit az interneten, mint a szüleik egy félnapi kereséssel. A logikátlanság ott kezdődik, hogy ugyebár a legkisebb karika a 12-es. Példának okáért, ha én ma még csak 11 éves vagyok, de két nap múlva betöltöm a 12-t, akkor ma még nem nézhetek meg semmit, csak ha a szüleim fogják a kezemet, de két nap múlva már Hawaii-on érezhetem magam, mert én már 12 éves vagyok. omg.gif
Második logikátlanság: Január 1-től lehet terméket megjeleníteni a műsorokban. Ennek azért nem volt eddig sem értelme, mert amikor lelkesen kitakarták, hogy ki milyen ruhát visel, vagy egy riport közben milyen áruház mellett haladtak el, csak az nem találta ki, aki minimum vak volt, vagy aludt. Sokkal inkább vonzotta a szemet az a homályos folt, mintha nem lett volna kitakarva. Plusz ehhez jön az is, hogy ha egy olyan műsorban, mint a VV4, az egyik "játékos" éppen Red Bull-t iszik, akkor nem hiszem, hogy tömegével fogják az emberek megrohamozni a boltokat, hogy felvásárolják a készletet.
Harmadik logikátlanság: ha valaki végignéz egy Híradót, függetlenül attól, hogy az közszolgálati, vagy kereskedelmi adón megy, több szörnyűséget lát, mint ha egy hónapon keresztül csak akciófilmeket nézne. Meghalt, elrabolták, felrobbantották, lelőtték, kivégezték, stb. Ennyi erővel ezekre is ki lehetne tenni a "hülye"-karikákat.
Felnőtt emberek soha nem fogják tudni jogi aktusokkal szabályozni a médiát, csak arra jó az egész, hogy vitatkozzanak egy kicsit, majd büntessenek, mindezt egy elbaltázott, és sok mindenre nem jó törvényt lobogtatva.


És kapják ugye a pénzt a saját műsorokra, amikből hülyeségre költenek. Régen olyan jó volt, bekapcsoltad a tévét és volt a Frei dosszié. Az is biztosan sokba került, de többet ért, mint a mostani saját gyártású sorozatok/filmek/realityk összessége.

Az is igaz, hogy a gyerek a neten is találhat olyat, amit nem lenne szabad megnéznie, még is megnézi. Még sem kellene ennyi gagyi műsort adni. Az egyik nagyobb tvs hírekkel kapcsolatos weboldal tegnap publikált egy szavazást és annak eredményét. Retweeteltem is pár embernek mert annyira szomorú, hogy a megkérdezett diákok 70%-a bemenne a villába, mert látják hogy munka/ész nélkül is lehet híresnek meg gazdagnak lenni, anélkül, hogy bármit is fizetned kelljen. Most már nem csak arról van szó, hogy a gyerekek látják őket cigizni vagy szeretkezni hanem hogy az agyukra megy. Mintha már nem lennének képesek különbséget tenni valóság és fikció között. A Tahó Világ előre megírt script alapján működött, az élet nem így megy...
2011. május 20. 15:18 #39
- törölt felhasználó -    
u de fejbe verném azt aaki kitalálta ezt az egész vv4 müsort egyébként ez a balekosz nem lenne mindig a cimlapon
sorry a rajongoknak dde én utálom ezt az egészet dry.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2011. május 20. 15:33 #40
Zoknii
Zoknii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 151349
Offline offline
joe_r egyet értünk smileeee.gif biggrin.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok