Starity

Amerikai country zene topik

14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 28. 09:47 #61
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2468
Csatolások: 6670
Azonosító: 67315
Offline offline
Nagyon jó szám, már várom, hogy lássam a filmet. smileeee.gif
Ha ennyire kedveled Johnny Casht, akkor miért nincs a kedvenceid között? Ne haragudj, de ezt muszáj volt megkérdeznem. biggrin.gif
És, hogy a témánál maradjunk, ime az egyik kedvencem Vince Gilltől.

2011. május 28. 09:51 #62
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Szösziii @ 2011.05.27. 18:41)
Tá-dá-di-dá! blush.gif


Be kell vallanom, én nem szeretem Taylor Swift zenéjét. Sajnos az a véleményem, hogy, azok a daloknak nem sok köze van az igazi countryhoz. De köszi, hogy belinkelted, nem akartalak ám ezért leszidni, hogy Taylort szereted vagy ilyesmi, épp ellenkezőleg, én nekem ezzel semmi bajom sincs. beer.gif

Viszont ez a dal is, a fentebb írt állításomat erősítette bennem, de ennyien megnézték, hát wow. smileeee.gif Mondjuk Taylor egy gyönyörű nő, ez tagadhatatlan blush.gif És, bármennyire is nem az én műfajom az ő countryja, sose bánnék úgy vele, mint anno Kanyen West...

De tényleg, köszi a dalt beer.gif És, ha van máskor is Taylor Swifted, nyugodtan linkeld be, én meghallgatom, csak nem biztos, hogy tetszeni fog, de azt pedig meg tudom fogalmazni kulturáltan wink.gif
2011. május 28. 09:57 #63
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (goldman @ 2011.05.28. 09:47)
És, hogy a témánál maradjunk, ime az egyik kedvencem Vince Gilltől.


Nem is rossz ez beer.gif Bár Vince Gill munkásságát nem igazán ismerem blush.gif

Idézet (goldman @ 2011.05.28. 09:47)
Nagyon jó szám, már várom, hogy lássam a filmet.  smileeee.gif


wink.gif

Idézet (goldman @ 2011.05.28. 09:47)
Ha ennyire kedveled Johnny Casht, akkor miért nincs a kedvenceid között? Ne haragudj, de ezt muszáj volt megkérdeznem.  biggrin.gif


Csúnyán ki fogsz nevetni laugh.gif De sebaj, leírom, vállalom a véleményem. biggrin.gif Szóval azért, mert a kedvenceim között csak nők vannak. Úgy voltam vele, hogy pasikat itt nem adok hozzá, nem igazán tudom miért rolleyes.gif Biztos nőimádatom volt akkor (is) laugh.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: goldman
2011. május 28. 10:18 #64
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2468
Csatolások: 6670
Azonosító: 67315
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.28. 09:57)
Nem is rossz ez beer.gif Bár Vince Gill munkásságát nem igazán ismerem blush.gif 
wink.gif 
Csúnyán ki fogsz nevetni laugh.gif De sebaj, leírom, vállalom a véleményem. biggrin.gif Szóval azért, mert a kedvenceim között csak nők vannak. Úgy voltam vele, hogy pasikat itt nem adok hozzá, nem igazán tudom miért rolleyes.gif Biztos nőimádatom volt akkor (is) laugh.gif  meghajolo.gif

Nem voltam biztos benne, hogy Vince Gill tetszeni fog-e neked, ha érdekel, még hozhatok tőle néhány számot. smileeee.gif

A nőimádat, az jó, nem is feltételeztem, hogy a pasikat kedveled. biggrin.gif Nekem PW-mániám van, úgyhogy megértelek. blush.gif
2011. május 28. 10:48 #65
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (goldman @ 2011.05.28. 10:18)
Nem voltam biztos benne, hogy Vince Gill tetszeni fog-e neked, ha érdekel, még hozhatok tőle néhány számot.  smileeee.gif


Persze, jöhet bármi wink.gif Igazából, ha country, bármit meghallgatok szívesen smileeee.gif

Idézet (goldman @ 2011.05.28. 10:18)
A nőimádat, az jó, nem is feltételeztem, hogy a pasikat kedveled.  biggrin.gif  Nekem PW-mániám van, úgyhogy megértelek.  blush.gif


Hát, ez kicsit off lesz, úgyhogy előre is sorry laugh.gif
Na igen, ilyen mánia nálam is van, nem tudom ismered-e, én Anna Kendrickért vagyok oda, meg vissza laugh.gif Na jó, azt nem mondom, hogy más nők nem érdekelnek, mert ez nem igaz, tehát úgymond szerelmes nem vagyok belé, vagy ilyesmi, de Ő a kedvencem, mondjuk így, a sztárvilágból.

Jajj, ne is mond, itt a fórumon is vannak olyan szép lányok blush.gif Öööö, hát, igazából, pasinak lenni nagyon jó. biggrin.gif Mondjuk, még sose használtam ezt az oldalt csajozásra, de a gondolattól, hát öö, nem zárkózok el sose blush.gif beer.gif

Nem is tudom, hogy mondjam, szóval, azért még fiatal vagyok én is, szeretek ismerkedni, pláne lányokkal beer.gif Hát tudod, most ezt nem tudom, hogy fogalmazzam meg, de nekem (is?) van egy szép listám a top3-ról, az itteni fórumozó lányok közül blush.gif

PW-t ismerem, szerintem jó színész, általában kedvelem a munkáit. Most van is egy régebbi filmem tőle, amit majd meg akarok (ismét) nézni. Az a címe, hogy Prérifarkas Blues (Varsity Blues), nem tudom láttad-e, de nem rossz film, amerikai fociról szól wink.gif

És, akkor, hogy visszatérjek a témához. Az első ismétlést elkövetem, annyira jó ez a szám, nagy köszönetem érte Christonak meghajolo.gif , az első belinkelésért, és akkor íme másodjára, élőben, a Johnny Cash showban meghajolo.gif meghajolo.gif




Kár, hogy Johnny nem énekelt velük, arra nagyon kíváncsi lettem volna thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: goldman
2011. május 28. 11:09 #66
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2468
Csatolások: 6670
Azonosító: 67315
Offline offline
Hát a te kedvencedhez Anna Kendrickhez, még nem volt szerencsém, de a képekből itélve nagyon szép, és biztosan tehetséges is. smileeee.gif

A Prérifarkas Bluest láttam, ami azt illeti Paul összes filmjét láttam már, nem is egyszer. rolleyes.gif

És most ismét egy Vince Gill szám következik.



Ja, és kedves Péter, jó csajozást. wink.gif beer.gif
2011. május 28. 11:16 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.28. 09:51)
Be kell vallanom, én nem szeretem Taylor Swift zenéjét. Sajnos az a véleményem, hogy, azok a daloknak nem sok köze van az igazi countryhoz. De köszi, hogy belinkelted, nem akartalak ám ezért leszidni, hogy Taylort szereted vagy ilyesmi, épp ellenkezőleg, én nekem ezzel semmi bajom sincs.  beer.gif 
Viszont ez a dal is, a fentebb írt állításomat erősítette bennem, de ennyien megnézték, hát wow. smileeee.gif Mondjuk Taylor egy gyönyörű nő, ez tagadhatatlan blush.gif És, bármennyire is nem az én műfajom az ő countryja, sose bánnék úgy vele, mint anno Kanyen West...
De tényleg, köszi a dalt beer.gif És, ha van máskor is Taylor Swifted, nyugodtan linkeld be, én meghallgatom, csak nem biztos, hogy tetszeni fog, de azt pedig meg tudom fogalmazni kulturáltan wink.gif


Nem veszem úgymond "leszidásnak" ,mert már megszoktam hogy sokan nem szeretik.(Sőt van aki bántja is,az viszont kifejezetten rosszul esik.)
De a lényeg hogy köszönöm a "lehetőséget", hogy berakhatom ide a zenémet.
blush.gif
2011. május 28. 11:43 #68
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2468
Csatolások: 6670
Azonosító: 67315
Offline offline
Idézet (Szösziii @ 2011.05.28. 11:16)
Nem veszem úgymond "leszidásnak" ,mert már megszoktam hogy sokan nem szeretik.(Sőt van aki bántja is,az viszont kifejezetten rosszul esik.)
De a lényeg hogy köszönöm a "lehetőséget", hogy berakhatom ide a zenémet.
blush.gif

Szia.
Nem szokásunk leszólni mások kedvenceit. Ide mindig nyugodtan hozhatod a kedvencedet, senki nem fogja leorditani a fejedet érte. wink.gif
És üdv a country clubban. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. május 28. 11:53 #69
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (goldman @ 2011.05.28. 11:09)
Hát a te kedvencedhez Anna Kendrickhez, még nem volt szerencsém, de a képekből itélve nagyon szép, és biztosan tehetséges is.  smileeee.gif


Bizony-bizony meghajolo.gif Anna egyszerűen csodás wub.gif , és nagyon jó hangja van, kár, hogy nem country énekesnő is biggrin.gif

Idézet (goldman @ 2011.05.28. 11:09)
A Prérifarkas Bluest láttam, ami azt illeti Paul összes filmjét láttam már, nem is egyszer.  rolleyes.gif


meghajolo.gif meghajolo.gif

Idézet (goldman @ 2011.05.28. 11:09)
És most ismét egy Vince Gill szám következik.


Nagyon jó, tetszik ez a golf stílus az elején beer.gif

Idézet (goldman @ 2011.05.28. 11:09)
Ja, és kedves Péter, jó csajozást.  wink.gif  beer.gif


Oh, köszi blush.gif wink.gif

Idézet (goldman @ 2011.05.28. 11:43)
Szia.
Nem szokásunk leszólni mások kedvenceit. Ide mindig nyugodtan hozhatod a kedvencedet, senki nem fogja leorditani a fejedet érte.  wink.gif 
És üdv a country clubban.  beer.gif


Így igaz, mintha én írtam volna, ugyanez a véleményem! Úgyhogy üdv nálunk szöszi wink.gif

Idézet (Szösziii @ 2011.05.28. 11:16)
Nem veszem úgymond "leszidásnak" ,mert már megszoktam hogy sokan nem szeretik.(Sőt van aki bántja is,az viszont kifejezetten rosszul esik.)
De a lényeg hogy köszönöm a "lehetőséget", hogy berakhatom ide a zenémet.blush.gif


Ennek örülök, mármint, hogy nem értékelted annak. Maximálisan megértem, amit írsz, nekem se esne jól, ha pl. valaki lenézően írna Johnnyról. Azért remélem, az én véleményemet nem értékelted így, és tényleg, csatlakozhatsz nyugodtan, bármilyen számot hozhatsz, ami country, (sőt, még néha egy-egy kisebb off is belefér wink.gif) úgyhogy nagyon szívesen látunk itt köreinkben, komolyan wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Szösziii, goldman
2011. május 28. 18:56 #70
- törölt felhasználó -    
Idézet (goldman @ 2011.05.28. 11:43)
Szia.
Nem szokásunk leszólni mások kedvenceit. Ide mindig nyugodtan hozhatod a kedvencedet, senki nem fogja leorditani a fejedet érte.  wink.gif 
És üdv a country clubban.  beer.gif


Köszönöm szépen! meghajolo.gif

Hát akkor hoznék egy kis Taylor félét.Remélem azért valakinek tetszik. blush.gif

Szerk.:Köszi mindenkinek,kedvesek vagytok! wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Boscorelli, goldman, nicol bellox
2011. május 28. 19:01 #71
- törölt felhasználó -    
Nem vagyok nagy country jártas, de néhányat ismerek. Szerintem a Creedence clearwater revival egész jó együttes. pl. bad moon rising, who'll stop the rain stb.
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, goldman
2011. május 28. 20:49 #72
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.05.28. 19:01)
Szerintem a Creedence clearwater revival egész jó együttes. pl. bad moon rising, who'll stop the rain stb.


Így-így igaz. Nagyon helyes, egyetértek meghajolo.gif

Idézet (Szösziii @ 2011.05.28. 18:56)
Köszönöm szépen! meghajolo.gif

Idézet (Szösziii @ 2011.05.28. 18:56)
Szerk.:Köszi mindenkinek,kedvesek vagytok! wub.gif


Ez csak természetes, civilizált, kulturált emberek vagyunk. Azért nem utáljuk a másikat, mert mást szeret, úgyhogy tényleg, jövőben is nagy szeretettel fogjuk fogadni a dalaidat wink.gif
A keresztneved meg szabad kérdezni? Csak mert néha úgy szólítjuk meg egymást errefelé, baráti körben beer.gif

(Én Péter vagyok.)

Idézet (Szösziii @ 2011.05.28. 18:56)
Hát akkor hoznék egy kis Taylor félét.Remélem azért valakinek tetszik. blush.gif


Nem rossz ez beer.gif


És, hogy mégis, témánál maradjak én is, egy filmzenét hozok most ismét, szerintem láttátok ti is, sokszor megy még ma is a TV-ben (nagyon helyes). Szóval, a Konvoj:



meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Szösziii, goldman
2011. május 28. 20:54 #73
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.28. 20:49)
Így-így igaz. Nagyon helyes, egyetértek meghajolo.gif 
Ez csak természetes, civilizált, kulturált emberek vagyunk. Azért nem utáljuk a másikat, mert mást szeret, úgyhogy tényleg, jövőben is nagy szeretettel fogjuk fogadni a dalaidat wink.gif 
A keresztneved meg szabad kérdezni? Csak mert néha úgy szólítjuk meg egymást errefelé, baráti körben
beer.gif 
(Én Péter vagyok.)
Nem rossz ez beer.gif 
És, hogy mégis, témánál maradjak én is, egy filmzenét hozok most ismét, szerintem láttátok ti is, sokszor megy még ma is a TV-ben (nagyon helyes). Szóval, a Konvoj:

meghajolo.gif


Csak simán Szöszi vagy Szössz. wink.gif
És nem győzöm hangsúlyozni,hogy köszönöm. wub.gif

Ui.:Majd holnap rakok még zenét. wink.gif
2011. május 29. 09:20 #74
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Tennessee Whiskey (Jack Daniel's) az nem is rossz beer.gif
Akárcsak ez a szám meghajolo.gif

1 felhasználónak tetszik: goldman
2011. május 29. 11:36 #75
- törölt felhasználó -    
Itt a napi Szöszi adag. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: goldman, Regina
2011. május 30. 12:11 #76
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Egy kellemes dal, Linda Davistől beer.gif

1 felhasználónak tetszik: goldman
2011. május 30. 17:08 #77
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2468
Csatolások: 6670
Azonosító: 67315
Offline offline
Hűha. Most látom csak, hogy amig nem voltam, milyen aktivak voltatok. biggrin.gif Van mit bepótolnom. smileeee.gif

És most egy Billy Currington nóta következik. biggrin.gif

1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. június 01. 05:41 #78
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (goldman @ 2011.05.30. 17:08)
És most egy Billy Currington nóta következik.  biggrin.gif


meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
People are crazy? How true. beer.gif

De, ez egy valóban nagyon jó dal, köszönöm szépen thumbsup.gif
Egyébként ki ez a Billy Currington? blush.gif Még nem sokat hallottam róla unsure.gif De jöhet tőle bármi beer.gif Jó zenéket csinál ez a fickó, nagyon tetszik ez a szám meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: goldman
2011. június 01. 06:03 #79
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (goldman @ 2011.05.30. 17:08)
És most egy Billy Currington nóta következik.  biggrin.gif


Áh, sajnos csak egyszer tudtam megnyomni a tetszik gombot, totál kellemetlen laugh.gif

Tényleg, hatalmas tiszteletem, ezért a számért sokáig nagyon-nagyon hálás leszek beer.gif Már látom előre, hogy jó néhányszor lesz kattintás a "repeat" gombra rohog.gif

De, hogy én is témánál maradjak, és, hogy ne írjak két ugyanolyan hozzászólást, hozok egy dalt én is.
Mondjuk szerintem te is ismered, Brad Paisleytől ezt a számot. Most egy újabbakat akartam hozni, és ezt találtam, és megtetszett, a kis srácok pedig aranyosak benne biggrin.gif

1 felhasználónak tetszik: goldman
2011. június 01. 18:22 #80
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2468
Csatolások: 6670
Azonosító: 67315
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.01. 05:41)
meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif 
People are crazy? How true. beer.gif 
De, ez egy valóban nagyon jó dal, köszönöm szépen thumbsup.gif 
Egyébként ki ez a Billy Currington? blush.gif Még nem sokat hallottam róla unsure.gif De jöhet tőle bármi beer.gif Jó zenéket csinál ez a fickó, nagyon tetszik ez a szám meghajolo.gif

Örülök, hogy elnyerte a tetszésedet, bár én úgy gondoltam, hogy ismered a palit. biggrin.gif





Én is nagyon csipem, szerintem szuper hangja van. rolleyes.gif
14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok