Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 03. 20:35 #101
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
Idézet (Ledina @ 2011.08.03. 19:44)
köszi...biggrin.gif hopsz.. blush.gif valahogy éreztem hogy kevesebbet olvastam.. pár oldalt ki is hagytam.. biggrin.gif de tényleg köszi. smileeee.gif

Nagyon szívesen biggrin.gif wink.gif

A következő rész előzetese smileeee.gif (asszem.. nem szoktam az ilyeneket megnézni, mert az "újdonság varázsa" mindig jobb biggrin.gif ) de akit érdekel, annak itt van meghajolo.gif

5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Adrianna, pillajunior, ownway, melasz12
2011. augusztus 04. 10:25 #102
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Sziasztok!
Én most kezdtem el nézni a sorozatot,még csak az első 4 részt láttam,de rögtön megszerettem. smileeee.gif
Nekem Derek a kedvencem,bár természetesen Scottot,Stilest-főleg a humorát,és Allisont is kedvelem.
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, katie993
2011. augusztus 08. 10:34 #103
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
Bocsánat az off-ért, de gondoltam itt többen látjátok.
Létrehoztam Ian Bohen adatlapját (ő játsza Peter Hale-t) és még valakit, de nem írom le biggrin.gif
Szóval lehet jelölni smileeee.gif

Hogy ne csak off legyen, a mai/holnapi rész epizódismertetője:
Az iskola következő eseménye a winter formal. Scott küzd önmagával, hogy megvédje a barátait, ellenségeit, miközben titkát titokban akarja tartani Allison elől. http://teenwolfnet.com/ meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2011. augusztus 09. 12:56 #104
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
OMG ez a rész durva lesz ohmy.gif

1x11 Formality MQ stills
10 felhasználónak tetszik: House Of Wax, funny18, duracell, Adrianna, Lindsay019, benyaw93, zsofeeh, Lady Suzy, Cintii, melasz12
2011. augusztus 10. 12:52 #105
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
[center] Íme az utolsó rész előzetese w00t.gif

5 felhasználónak tetszik: Adrianna, benyaw93, Lindsay019, mikieger, melasz12
2011. augusztus 10. 13:50 #106
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
1X11 smileeee.gif

Nagyon jó rész volt w00t.gif Scott & Allison csók/csókok heart.gif Imádom őket együtt wub.gif Stiles & Lydia tánc nagyon szép volt smileeee.gif Csak aztán megint Lydia behisztizett , hogy neki Jackson kell dry.gif Nem értem miért ragaszkodik ennyire hozzá unsure.gif Jackson meg beköpte Scott-ot blink.gif Mekkora egy rohadék mad.gif Sosem kedveltem , de most végleg elásta magát dry.gif És az epizód vége ohmy.gif Nagyon kíváncsi leszek Allison reakciójára , és amit Derek-kel tesznek Kate-ék sad.gif Szegény Derek , hogy lehetett szerelmes Kate-be unsure.gif Vannak itt még elvarratlan szálak smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: katie993, Adrianna
2011. augusztus 11. 01:39 #107
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Egy sneak peek a 12.részből! biggrin.gif

1 felhasználónak tetszik: melasz12
2011. augusztus 11. 11:44 #108
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Hú ez a 11. rész nagyon jó volt.
Alfát nagyon nem bírom. Mekkora egy szemét. Scott trükkjeit nagyon bírtam. A kocsis nagyon jó volt, hogy elcsalja Allisont. Szegény anyját sajnálom, valamit érez az Alfa iránt. Stiles megint hozta a formáját. Úgy örültem amikor Lydia igent mondott neki. Scott ahogy leesett a tetőn miközben nézte Allisont ahogy alszik az hatalmas volt. Jót röhögtem rajta. Istenem ez a bál kész káosz volt pedig az elején jónak indult. Milyen fifikás volt Scott, hogy ne rúgják ki rohog.gif Végre elmondta, hogy mit érez, de Jackson elrontotta. Ott kicsit mérges voltam, hogy elárulta pont a vadászoknak, hogy ki Scott, de nem bírom őt nem kedvelni. Szerintem a kövi évadra meg fog változni. smileeee.gif Rá fog döbbenni, hogy amiket tett az nem jó. A vége borzalmas volt. Allison arckifejezése ohmy.gif ez van ha az ember rosszba szeret bele, de szerintem attól még együtt fognak maradni.
Derek... Valahogy éreztem, hogy Kate és közte több volt mint vadász-préda kapcsolat. Ahogyan Kate színre lépett és találkoztak ott már valamit sejtettem, hogy a kelleténél jobban ismerik egymást. De szerintem azért még éreznek valamit egymás iránt. rolleyes.gif

Kíváncsi vagyok milyen cliffhangerrel zárnak bár szerintem ennek a vége simán elment volna annak.
Köszi a videókat, bár én ennél a sorozatnál sem nézek előzeteseket és sneak peekeket mert jobban szeretem a meglepetés varázsát.
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Adrianna, Lindsay019
2011. augusztus 11. 20:04 #109
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Na, jó régen írtam már ide, pedig nézegetem közben az epizódokat. biggrin.gif
Maradjunk annyiban, hogy a nem írt részekről az a véleményem, hogy volt közte töltelék is, de legalább felvezettek a mostanit. biggrin.gif
1x11 Formality - SPOILER!
Na, elég jó kis rész volt, végre egy olyan, amivel teljesen meg voltam elégedve. thumbsup.gif Scott első táncpartnerén konkrétan besírtam a röhögéstől, nagyon kész volt az edző. Jacksonra tényleg nem lehet haragudni, de akkor is mit keveri már a szart? omg.gif Stiles és Lydia nagyon édesek voltak, főleg mikor Stiles bevallotta Lydiának, hogy bele van zúgva. blush.gif Végre egy rész, amin nem éreztem már kínosan magam a sok Scott-Allison puszi-puszitól, erre ez a vége. blink.gif Amúgy nem azért, de azt a kis ugrást marha nehéz lett volna megcsinálnia a farkaspofa nélkül? A tetőn bezzeg tud egyensúlyozgatni, meg lacrosse-ban ugrálni, de úgy látszik, hogy ha Allison is ott van, akkor 60cm már elég erősnek bizonyul... rolleyes.gif Na mindegy.
-SPOILER VÉGE- -"SPOILER" AZ UTOLSÓ RÉSSZEL KAPCSOLATBAN-
Szóval megnéztem az utolsó rész előzetesét, és kiakadtam. Az a szerencsétlen vergődő egyed ott Lydia? ohmy.gif Nagyon brutál lesz, csak azt nem értettem, hogy miért Jackson viszi őt? Vagy most rosszul láttam? think.gif Kíváncsi vagyok, bár így hogy lesz második évad is, biztos rohadt befejezetlen lesz. De amúgy most azért kell várni jövő júniusig? reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: katie993
2011. augusztus 11. 20:26 #110
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Nekem is nagyon tetszett a 11.rész.

SPOILER:

szerintem jól láttál hogy Jackson viszi Lydiát és igen szerintem is Lydia vergődik ott véresen a kórházba. sad.gif
Gondolom azért Jackson, mert Stiles-nak az Alfával kell mennie - sztem ez 100%. sad.gif a sneak peek miatt gondolom ezt!

SPOILER vége

Idézet (Lindsay019 @ 2011.08.11. 20:04)
Na, jó régen írtam már ide, pedig nézegetem közben az epizódokat. biggrin.gif
Maradjunk annyiban, hogy a nem írt részekről az a véleményem, hogy volt közte töltelék is, de legalább felvezettek a mostanit.  biggrin.gif 
1x11 Formality - SPOILER!
Na, elég jó kis rész volt, végre egy olyan, amivel teljesen meg voltam elégedve.  thumbsup.gif Scott első táncpartnerén konkrétan besírtam a röhögéstől, nagyon kész volt az edző. Jacksonra tényleg nem lehet haragudni, de akkor is mit keveri már a szart? omg.gif Stiles és Lydia nagyon édesek voltak, főleg mikor Stiles bevallotta Lydiának, hogy bele van zúgva.  blush.gif Végre egy rész, amin nem éreztem már kínosan magam a sok Scott-Allison puszi-puszitól, erre ez a vége.  blink.gif Amúgy nem azért, de azt a kis ugrást marha nehéz lett volna megcsinálnia a farkaspofa nélkül? A tetőn bezzeg tud egyensúlyozgatni, meg lacrosse-ban ugrálni, de úgy látszik, hogy ha Allison is ott van, akkor 60cm már elég erősnek bizonyul...  rolleyes.gif Na mindegy. 
-SPOILER VÉGE- -"SPOILER" AZ UTOLSÓ RÉSSZEL KAPCSOLATBAN-
Szóval megnéztem az utolsó rész előzetesét, és kiakadtam. Az a szerencsétlen vergődő egyed ott Lydia?  ohmy.gif Nagyon brutál lesz, csak azt nem értettem, hogy miért Jackson viszi őt? Vagy most rosszul láttam? think.gif Kíváncsi vagyok, bár így hogy lesz második évad is, biztos rohadt befejezetlen lesz. De amúgy most azért kell várni jövő júniusig?  reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2011. augusztus 16. 15:14 #111
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
OMG ez az évadzáró, szóhoz sem jutottam és még most sem ohmy.gif voltak what the fuck?? pillanatok, nem is kevés ohmy.gif
IMÁDOM!! Várom a második évadot!! pompom.gif


és akkor a 1x12 MQ still képek 'Code Breaker'
8 felhasználónak tetszik: funny18, zsofeeh, Lindsay019, Adrianna, House Of Wax, Lady Suzy, Cintii, melasz12
2011. augusztus 17. 01:08 #112
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Hát ez tényleg nem semmi volt!
-SPOILER-
Basszus, végre egy igazi évadzáró, amilyet már rég tapasztaltam más sorozatnál.. kicsit happy endes, ugyanakkor itt az a rengeteg kérdés.. Most mi van Derekkel? Mi lesz Lydiából? Jackson vérfarkas lesz-e? Na és ki a fene az állatorvos? - mert én még mindig ott tartok. laugh.gif Szerintem lehet, hogy vámpír lesz, de most már kitalálhatnánk valami újat, hátha. biggrin.gif Scott-Allison minden mennyiségben cuki volt. Ja, és a felhasználónév-jelszó kombón besírtam. _nevet.gif Kate pedig olyan jófejnek tűnt még mikor jött, dehát elég csúnya dolgokat művelt. sad.gif Derek meg egy szemét, amiért nem hagyta Scottnak, hogy megölje Petert.. de akkor már nincs is más "gyógymód", vagy? Mindenesetre nagyszerű évadzáró volt. beer.gif
-SPOILER VÉGE-
Valaki tud valamit a második évadról? Nem akarom elhinni, hogy tényleg megváratnak minket jövő nyárig. reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: katie993, Adrianna
2011. augusztus 17. 08:33 #113
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2011.08.17. 01:08)
Hát ez tényleg nem semmi volt!
-SPOILER-
Basszus, végre egy igazi évadzáró, amilyet már rég tapasztaltam más sorozatnál.. kicsit happy endes, ugyanakkor itt az a rengeteg kérdés.. Most mi van Derekkel? Mi lesz Lydiából? Jackson vérfarkas lesz-e? Na és ki a fene az állatorvos? - mert én még mindig ott tartok. laugh.gif Szerintem lehet, hogy vámpír lesz, de most már kitalálhatnánk valami újat, hátha. biggrin.gif Scott-Allison minden mennyiségben cuki volt. Ja, és a felhasználónév-jelszó kombón besírtam.  _nevet.gif Kate pedig olyan jófejnek tűnt még mikor jött, dehát elég csúnya dolgokat művelt.  sad.gif Derek meg egy szemét, amiért nem hagyta Scottnak, hogy megölje Petert.. de akkor már nincs is más "gyógymód", vagy? Mindenesetre nagyszerű évadzáró volt.  beer.gif 
-SPOILER VÉGE-
Valaki tud valamit a második évadról? Nem akarom elhinni, hogy tényleg megváratnak minket jövő nyárig.  reklamalo.gif



Én is ugyanezen rágódom már hetek óta. rohog.gif De most olyan jót nevettem, hogy nem csak én vagyok ezzel így biggrin.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Lindsay019
2011. augusztus 17. 09:18 #114
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
Amúgy valaki meg tudná nekem magyarázni, hogy mi volt az a jelenet, amikor Allison besétált a kórházba, mert olyan érdekesen ment unsure.gif meg mindenki megbámulta. És amikor benézett az ablakot, miért azt látta, amit látott? biggrin.gif blink.gif
2011. augusztus 17. 22:55 #115
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (katie993 @ 2011.08.17. 09:18)
Amúgy valaki meg tudná nekem magyarázni, hogy mi volt az a jelenet, amikor Allison besétált a kórházba, mert olyan érdekesen ment  unsure.gif meg mindenki megbámulta. És amikor benézett az ablakot, miért azt látta, amit látott? biggrin.gif  blink.gif


Na, erre én is kíváncsi lennék. Most mitől állt neki ott képzelődni? Ilyen egy vadász-agy? think.gif Vagy mi? Szerintem az egy hülyeség volt. Meg előtte is csomót vezetett már Kate. Különben is Washingtonba indultak, nem? rohog.gif Persze azt vágom, hogy valószínűleg Kate rohadtul nem akart oda menni, de akkor is. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: katie993
2011. augusztus 17. 23:08 #116
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2011.08.17. 22:55)
Na, erre én is kíváncsi lennék. Most mitől állt neki ott képzelődni? Ilyen egy vadász-agy? think.gif Vagy mi? Szerintem az egy hülyeség volt. Meg előtte is csomót vezetett már Kate. Különben is Washingtonba indultak, nem?  rohog.gif Persze azt vágom, hogy valószínűleg Kate rohadtul nem akart oda menni, de akkor is. biggrin.gif

Basszus, tényleg ohmy.gif szerintem már vagy egy órája vezetett és hirtelen újra a kórházban termettek. Ezt meg hogy? rohog.gif
vadász-agy _nevet.gif lehet kihozák belőle, hogy All-nek is van valamilyen különleges képessége? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2011. augusztus 17. 23:19 #117
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (katie993 @ 2011.08.17. 23:08)
Basszus, tényleg  ohmy.gif szerintem már vagy egy órája vezetett és hirtelen újra a kórházban termettek. Ezt meg hogy?  rohog.gif 
vadász-agy  _nevet.gif lehet kihozák belőle, hogy All-nek is van valamilyen különleges képessége? unsure.gif

Vagy csak köröztek kettőt és a kórháznál kötöttek ki rohog.gif
Lehet, hogy Allison látta azt amivé majd Lydia válni fog. Én sem értettem ezt az egész dolgot, de legalább van mit tartogatni a második évadra.

Nem akarok nagyon spoilerezni szinte elmondtatok már mindent előttem. Nagyon jó rész volt a vége különösen tetszett. Mindenki hozta a formáját, az Alfa megérdemelte a dolgot, Jackson végre észhez tért (amit mondtam, hogy így lesz de remélem nem lesz belőle természetfeletti lény biggrin.gif ). Derek szála érdekesen alakul majd. Allison és Scott édesek voltak, annyira éreztem, hogy nem fog közéjük állni az igazság wub.gif
Remek évadzáró volt beer.gif Sajnos fogalmam sincs, hogy mikor lesz a 2. évad, de szerintem jövő nyárnál előbb nem számíthatunk rá. smileeee.gif
Aki majd valamit tud erről úgyis megossza velünk smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Lindsay019, katie993
2011. augusztus 18. 00:13 #118
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.08.17. 23:19)
Vagy csak köröztek kettőt és a kórháznál kötöttek ki rohog.gif 
Lehet, hogy Allison látta azt amivé majd Lydia válni fog. Én sem értettem ezt az egész dolgot, de legalább van mit tartogatni a második évadra. 
Nem akarok nagyon spoilerezni szinte elmondtatok már mindent előttem. Nagyon jó rész volt a vége különösen tetszett. Mindenki hozta a formáját, az Alfa megérdemelte a dolgot, Jackson végre észhez tért (amit mondtam, hogy így lesz de remélem nem lesz belőle természetfeletti lény biggrin.gif ). Derek szála érdekesen alakul majd. Allison és Scott édesek voltak, annyira éreztem, hogy nem fog közéjük állni az igazság wub.gif
Remek évadzáró volt beer.gif Sajnos fogalmam sincs, hogy mikor lesz a 2. évad, de szerintem jövő nyárnál előbb nem számíthatunk rá. smileeee.gif 
Aki majd valamit tud erről úgyis megossza velünk smileeee.gif


Igen, sajnos 2012 júniusra van kiírva a premier... olyan rettentő sok sad.gif hogy fogjuk mi ezt kibírni, gyerekek? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2011. augusztus 18. 15:31 #119
miss_areo
miss_areo
catnip™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1351
Csatolások: 9795
Azonosító: 123720
Offline offline
Végre én is eljutottam az évadzáró megnézéséig, és hát nem kellett csalódnom. Mint minden rész idáig, ez is fantasztikus volt!! De kezdjük az elején...

+ Hála a papnak már komolyan, hogy Kate kinyiffant. Remélem nem bántok meg ezzel senkit, de már mikor megjelent utáltam, és minden részben azt vártam, hogy mikor öli már végre meg valaki!!! Szóval köszönöm a forgatókönyvíróknak, hogy meghallgatták imáimat _nevet.gif
+ Stiles nagyon édes volt most is, és szerintem tényleg alulértékeli őt Scott, most is ő mentette meg a helyzetet már nem azért!
+ De ettől függetlenül imádtam a Scott&Allison jeleneteket, azon meg egy jót nevettem, hogy a lány neve a jelszava meg a felhasználóneve is _nevet.gif
+ És tudom, hogy gonosz volt meg minden, de én akkor is bírtam Petert (és tényleg nem csak azért mert ő ölte meg Kate-et biggrin.gif) bár tényleg megérdemelte amit kapott.
+ A Lydia szál ami nagyon izgat még! Szerintem nem vámpír lesz, mert azoknak a sebei is begyógyulnak, meg tényleg sok már egy kicsit azokból, remélem előállnak valami újjal wink.gif
+ Derekhez és Jacksonhoz nem tudok mit hozzáfűzni csak hogy wub.gif wub.gif biggrin.gif és remélem nem Derek lesz a következő főgonosz, mert én még jó sokáig látni szeretném a sorozatban, és ha ő lesz a gonosz tuti kinyírják a következő évad végén, azt pedig nagyon nem szeretném sad.gif

Fú, hát nagyjából ennyi biggrin.gif De nem mondjátok komolyan, hogy jövő nyárig várnunk kell? ohmy.gif ezt nem tehetik velünk! én tuti nem fogom kibírni addig!!
4 felhasználónak tetszik: Brandy, katie993, Lindsay019, mikieger
2011. augusztus 18. 15:33 #120
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5328
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
ma nésztem meg a utolsó részt kiváncsi vagyok Darek milyen Alfa lesz! blush.gif
50 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!