Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 24. 19:11 #301
- törölt felhasználó -    
Megjelent egy Sneak Peek, amelyben Stiles a szüzességéről beszél. Érdemes megnézni, oltári! laugh.gif
» MEGNÉZEM «
3 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, xxxddd, Average Girl
2013. június 25. 11:44 #302
BlackRose69
BlackRose69
|100% CUTE|
 
StátuszWrite your life & Read the chapters
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1123
Csatolások: 145
Azonosító: 196491
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2013.06.24. 19:11)
Megjelent egy Sneak Peek, amelyben Stiles a szüzességéről beszél. Érdemes megnézni, oltári! laugh.gif
»  MEGNÉZEM «

Hát ez igen nagy _nevet.gif
Én eddig mindegyik részét láttam.Nagy rajongója vagyok a sorozatnak.Nekem Stiles a legszimpatikusabb biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Average Girl
2013. június 25. 11:56 #303
- törölt felhasználó -    
3x04 - Unleashed Still képek
3x05 - Frayed Promó
9 felhasználónak tetszik: mikieger, House Of Wax, Galexa93, Katttah, Minimanó94, Lady Suzy, BunnyGirl, Average Girl, Toxic
2013. június 26. 08:53 #304
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Spoiler veszély!
No hát megnéztem az új részt. Ez is nagyon jó volt, mint az eddigiek. Tetszik ez az Isaac/Scott páros, jól összedolgoztak a suliban. laugh.gif Allisont is egyre jobban kedvelem, remélem megmarad ezen a szinten.Lydia és Stiles is jók voltak együtt (remélem azért később más is alakul majd köztük) Dereket változatlanul imádom, és a végén majdnem megszakadt a szívem, mikor elküldte Isaacet. Szegény srác mikor megjelent Scottnál. sad.gif heart.gif Most már kíváncsi vagyok, hogy ki gyilkolászik blink.gif Nagyon várom a kövi részt, eddig nagyon izgis az évad. thumbsup.gif
Ó majdnem kihagytam Dannyt. Csúcs az a srác, nagyon szeretem laugh.gif wub.gif Az ikrek meg mint a hisztis p*csák. _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: trina, mikieger
2013. június 30. 11:10 #305
- törölt felhasználó -    
Hali! smileeee.gif
Már rég jártam itt, és még nem is irtam hogy tetszett az új évad. blush.gif
Szóval nagyon tetszik, szerintem sokkal izgalmasabb mint az előző évadok, azt leszámitva hogy hiányzik nekem Jackson karaktere. sad.gif Mellesleg az új szereplők közül tetszenek az ikrek és Deucalion, tudom hogy ő a gonosz de nekem tetszik. rolleyes.gif
Annak örülök, hogy Isaac többet van a sorozatban mint eddig, mert most ő a legérdekesebb számomra, nomeg az Alfa falka. Kiváncsi vagyok, mi lesz azokkal a feláldozott szűzekkel. smileeee.gif Valamint az alfák közül Kali és az a másik kopasz férfi nem szimpatikusak. Scott karakterének várom a változását, hogy mikor lesz alfa és a cuki farkas megjelenését, akit az MTV promotált rengeteg vidóban wink.gif
Ó és örülök hogy az edző, Finstock is egyre többet van a sorozatban mert imádom, egyszerűen akkora forma. rohog.gif Azt viszont sajnálom, hogy az idióta Peter Hale nincs benne annyit, mert nekem az egyik nagy kedvencem. És hát Cora! heart.gif Annyira szimpatikus meg minden, remélem még sokat lesz benne a következő részekbe és nem fog eltűnni. smileeee.gif Körülbelül ennyi. victory.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2013. június 30. 17:45 #306
- törölt felhasználó -    
Kedvenc alfáim wub.gif wub.gif wub.gif
A 3. évad 4. részéből vannak :$ beer.gif
5 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, mikieger, Lady Suzy, Galexa93, BunnyGirl
2013. július 01. 19:19 #307
- törölt felhasználó -    
Az első still kép a mai részből (Frayed)
3 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Galexa93, marti27
2013. július 02. 12:00 #308
- törölt felhasználó -    
(csipetnyi spoiler?) Egyenlőre még nem akarok semmit írni, mert megvárom inkább a magyar feliratot, és úgy is megnézem, hiszen lehet, hogy egy-két dolgot félreértettem, viszont ez a Deucalion egy beteg állat. Ennis drága nem igazán volt kitartó... rohog.gif Meg Derek és Jennifer! Te Jó Ég! biggrin.gif Hát meg akartam halni, mikor miszter fapofa odakente magát a tancinőci kocsijának ablakára. ♥
3 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Lady Suzy, mikieger
2013. július 02. 17:31 #309
- törölt felhasználó -    
3x06 - Motel California Promó
Szerintem brutálisan jó ez a kis videó, ez alapján beigazolódtak a sejtéseim.
Egyébként csak az nézze meg, aki látta az 5. részt és van még haj a fején, mert máskülönben nem ajánlatos.
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Lady Suzy
2013. július 02. 22:37 #310
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleWalker @ 2013.07.02. 12:00)
(csipetnyi spoiler?) Egyenlőre még nem akarok semmit írni, mert megvárom inkább a magyar feliratot, és úgy is megnézem, hiszen lehet, hogy egy-két dolgot félreértettem, viszont ez a Deucalion egy beteg állat. Ennis drága nem igazán volt kitartó... rohog.gif Meg Derek és Jennifer! Te Jó Ég! biggrin.gif Hát meg akartam halni, mikor miszter fapofa odakente magát a tancinőci kocsijának ablakára. ♥

Nekem azért valamiért még mindig szimpatikus Deucalion, bár nagyon nem tudom miért. rohog.gif Kérlek, ne nézzetek idiótának. blush.gif Mellesleg megcsináltam a lapját, a szinész Gideon Emery ha valaki szeretné beteheti a kedvenceinek.
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2013. július 02. 23:06 #311
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Az évad eleje óta tervezem, hogy írok ide, csak valahogy elmaradt. Szerintem kijelenthetjük, hogy az eddigi legizgalmasabb évadnak nézünk elébe. Elsősorban annak örülök, hogy Isaac többet szerepel benne, meg nekem az alfák is tetszenek, még Deucalion is. Egyedül ez a Jennifer tanárnő nem szimpatikus, túlságosan is rejtélyes a karaktere. Belibeg a városba és rögtön Dereket szúrja ki magának, nekem valahogy sántít. Nem lepődnék meg, ha a végén kiderülne, hogy nem is olyan ártatlan ő.

Az új rész meg.. Just wow. Az előző évadokban hihetetlenül untam a Scott & Allison jeleneteket, annak ellenére, hogy utóbbi a kedvenc karakterem, viszont a közös jelenetük nagyon édes volt. Persze ettől még nem kell összejönniük, én Allison & Isaac párti vagyok. biggrin.gif Azon a jeleneten, amikor Stiles beült a buszon a gyerek mellé, aki rosszul volt, hát azon szakadtam. rohog.gif Az a fejszerkezet, áá. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: mikieger, Katttah
2013. július 03. 10:02 #312
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lady Suzy @ 2013.07.02. 23:06)
Az évad eleje óta tervezem, hogy írok ide, csak valahogy elmaradt. Szerintem kijelenthetjük, hogy az eddigi legizgalmasabb évadnak nézünk elébe. Elsősorban annak örülök, hogy Isaac többet szerepel benne, meg nekem az alfák is tetszenek, még Deucalion is. Egyedül ez a Jennifer tanárnő nem szimpatikus, túlságosan is rejtélyes a karaktere. Belibeg a városba és rögtön Dereket szúrja ki magának, nekem valahogy sántít. Nem lepődnék meg, ha a végén kiderülne, hogy nem is olyan ártatlan ő. 
Az új rész meg.. Just wow. Az előző évadokban hihetetlenül untam a Scott & Allison jeleneteket, annak ellenére, hogy utóbbi a kedvenc karakterem, viszont a közös jelenetük nagyon édes volt. Persze ettől még nem kell összejönniük, én Allison & Isaac párti vagyok. biggrin.gif Azon a jeleneten, amikor Stiles beült a buszon a gyerek mellé, aki rosszul volt, hát azon szakadtam. rohog.gif Az a fejszerkezet, áá. biggrin.gif

Nekem sem tetszik a tanarno es van abban valami amit mondasz. smileeee.gif En is orulok Isaacnak, most nekem o lett a kedvenc karakterem mert legalabb tobbet szerepel. blush.gif De szerintem Allison maradjon inkabb Scottal.. unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: mikieger, Lady Suzy, Minimanó94, Katttah
2013. július 04. 08:55 #313
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Spoiler!!

Aztabüdösmindenit de jó rész volt ez. blink.gif Még mindig csak nézek ki a fejemből. Jövőhétig tuti meg is hibbanok. Akarom a következő részt, most rögtön!
Mikor Derek haláláról beszéltek ez az elején teljesen frászt kaptam. Rendesen elkezdtem gondolkodni, hogy kihagytam egy részt vagy mi a fene? ohmy.gif laugh.gif Jó volt ez a visszaemlékezős megoldás. És akkor egy kicsit a szereplőkről.
Komolyan Scottnak és Allisonnak össze kell jönniük megint. Csak most tűnt fel milyen édesek együtt. laugh.gif Lydia és Stiles jó csapat együtt, nem értem a csajszi miért nem jön rá. Hagyjuk már ezt az iker dolgot. laugh.gif A másik iker meg Dannyvel... Imádom Dannyt. Amikor kaptam az üzeneteket Stilestól olyan jót nevettem. _nevet.gif _nevet.gif Egyébként csak én imádom az edzőt is? Hatalmas figura. Mikor Stiles próbált "érvelni" ő meg kisípolta szegényt. Hogy be volt már rágva. _nevet.gif Én az állatorvost is nagyon szeretem, szerintem tök rendes pasas. Meg hát Peter bácsi. heart.gif Hiányzott már. Cora is egész szimpi. Isaac továbbra is nagy kedvencem, Boyd viszont teljesen tökmindegy. Az alfa csajtól idegbajt fogok kapni szerintem. Rettenetesen idegesít, valaki jól pofánvághatná már.Argent apu továbbra is dögös, a fő alfa egy s.gg, Derek pedig csak Derek heart.gif Kíváncsi leszek én erre a tanárnő dologra. Nem hiszem, hogy olyan jelentéktelen a nőci mint amilyennek tűnik. Tuti lesz valami értelme annak hogy hirtelen megjelent. (azon kívül, hogy Derek bele fog zúgni)
Na azt hiszem ennyi lenne, kicsit hosszú lett. Várom a jövőhetet, addig is visszanézegetem majd az eddigieket. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, mikieger
2013. július 04. 14:34 #314
- törölt felhasználó -    
Először is: Lady Suzy üdv közöttünk! smileeee.gif
Másodszor: Ez a rész valami hihetetlen volt. Az elején valahogy éreztem, hogy nem merik bevállalni Derek halálát, de ennek ellenére is izgultam érte kicsit. Stiles egy állat, de komolyan. Végig nevettem Danny zaklatását is, komolyan nem is ő lett volna, ha nem csinál valami őrültséget. A jeleneteik az edzővel mindig viccesek, de ez a mostani volt szerintem az eddigi legjobb. Na és az amikor beült szerencsétlen gyerek mellé, az a fej, amit vágott, tipikus 'Stilesnakötletetámadt' fej volt. _nevet.gif Isaac már az előző évadban is a szívem csücske volt, de kezdem azt érezni, hogy tényleg csak azért lett főszereplő, hogy legyen kit szadizni. Nagyon nem örülnék, ha Allison és ő összejönnének, szerintem egyáltalán nem illenek össze. Allison Scott mellett volt igazán szerethető, a mostani 'énegyvérfarkastissimánlenyomok' Allison egyáltalán nem szimpatikus. Az első évadban annyira szerethető volt, a mostaniban pedig néha már idegesít. Scott továbbra is semleges számomra, ami nem mindig rossz, de a mostaniban például még csak nem is izgultam érte. Viszont az ő háza táján is voltak rejtélyek az egyszer biztos. Ez az összecsapás Ennis és közte érdekes volt, főleg amikor vörös lett a szeme, Deucalion is nézett ott rendesen, szóval akkor ez valami előrejelzés volt, vagy már most is fontos?! Az újak közöl nálam a nagy kedvencek Cora és az ikrek. Cora szimpatikus, de azért néha neki is voltak megnyilvánulásai, amikkel nem teljesen értek egyett. Ez a kölyközés csak szerintem unalmas? Lépjünk már túl rajta. Derek jobban kedvelte őket, mint hogy felnőtt embereket változtasson át. Nem mellesleg ezek a kölykök már bizonyítottak, szóval azért az alfáknak sem kellene ennyire lebecsülni őket. Az ikrek továbbra is imádnivalóak és kezdem megszokni ezt az egybeolvadós átváltozásukat is, ami külön tetszett, hogy ugorva is megtudták csinálni. Kali továbbra is idegesít, de legalább most láttam, hogy neki is vannak érzelmei, Ennis elvesztése nem lehetett kellemes egyiküknek sem, elvégre egy jó ideje már ismerték. Nekem egyenlőre nem sok bajom van a tanárnővel, de lehet abban valami, amit megemlítettetek. Akiben viszont kicsit csalódtam az Ms. Morell, eddig szimpatikus volt, de most már követhetetlen, hogy igazából kinek az oldalán áll. A doki azért kicsivel kiismerhetőbb. Lydia, mint mindig hozta a formáját. Stiles és ő tényleg jó kis csapat. Egyre jobban érdekel ez a darach dolog. Megint sikerült behozniuk ezt a két veszély is fenyeget minket dolgot, ez már csak egy Teen Wolf hagyomány. Aki engem érdekel az Mr. Harris. Őt most akkor megtalálták vagy majd a következő részben fogjak vagy egyáltalán tényleg meghalt-e, mert nekem nagyon úgy tűnt?! Argent anyuka stílusa még mindig roppant idegesítő, de azért jó volt látni, még ha nem is 'teljes valójában'.
Sikeresen megint egy regényt írtam. Alig várom már a következő részt. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Katttah, trina, chelseagirl18, Lady Suzy, zsuzsye
2013. július 04. 14:54 #315
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! smileeee.gif
Hoztam egy kis spoilert, miszerint Danny es Ethan (Charlie Carver wink.gif ) egy kis "ágyas" jelenetet fog rendezni wink.gif Meg Isaacet is megint valaki kinozni fogja, es ladaba zarja, gondolom az egyik alfa a falkabol (eros a gyanum hogy az egyik iker) es Scott anyjanak Deucalion elvagja a torkat vagy ilyesmi.. blink.gif
Szoval nagyon varom!! Egyebkent mar befejezhetnek Isaac kinzasat, mert szegeny eleg sokat kap ebben az

1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2013. július 04. 21:07 #316
- törölt felhasználó -    
Idézet (malna90 @ 2013.07.04. 14:54)
Egyebkent mar befejezhetnek Isaac kinzasat, mert szegeny eleg sokat kap ebben az]

Jaj, úgy sajnálom szegényt, főleg most így a promó alapján, bár ugye a nénike az elején mondja, hogy ez a hely elég nagy ismertségnek örvend, mert a vendégek közül sokan ugye öngyilkosak lesznek és rémálmok gyötrik őket, szóval remélem, hogy nem igaz Melissa torkának elvágása, hanem csak Scott rémálma. Bár nem tudom, mert még pár hete voltak ezek a hullazsákos promók, ahol ugye azt hirdették, hogy az egyik főszereplő meg fog halni, és nő volt, vörös ruhában, rövid barna hajjal, az arcát nem mutatták. Én Allisont kilőttem, mert ő azért nem az, akit csak úgy kinyírnának, a tanárnő meg eleve hosszabb hajú, tehát maradt Mel. mellow.gif Na jó, ezek most elég érdekes gondolatok, nem is tudom, hogy mit higgyek, mert két oldalú az egész. Ha tényleg meghalna, nem mutatnák a videóban szerintem, viszont más rövid barna hajú nő nem igen van. blink.gif Na, majd kiderül...
4 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Katttah, Corby, Fancsilio
2013. július 04. 21:36 #317
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2013.07.04. 21:07)
Jaj, úgy sajnálom szegényt, főleg most így a promó alapján, bár ugye a nénike az elején mondja, hogy ez a hely elég nagy ismertségnek örvend, mert a vendégek közül sokan ugye öngyilkosak lesznek és rémálmok gyötrik őket, szóval remélem, hogy nem igaz Melissa torkának elvágása, hanem csak Scott rémálma. Bár nem tudom, mert még pár hete voltak ezek a hullazsákos promók, ahol ugye azt hirdették, hogy az egyik főszereplő meg fog halni, és nő volt, vörös ruhában, rövid barna hajjal, az arcát nem mutatták. Én Allisont kilőttem, mert ő azért nem az, akit csak úgy kinyírnának, a tanárnő meg eleve hosszabb hajú, tehát maradt Mel.  mellow.gif Na jó, ezek most elég érdekes gondolatok, nem is tudom, hogy mit higgyek, mert két oldalú az egész. Ha tényleg meghalna, nem mutatnák a videóban szerintem, viszont más rövid barna hajú nő nem igen van. blink.gif Na, majd kiderül...

SPOILERES!!
Pont azt írták YouTube-on is a videó alatt, hogy a hely szórakozik majd velük. Scott legnagyobb félelme, hogy az anyukáját bántják, Isaac pedig a szűk helyektől fél. Ez megmagyarázná, hogy az első promóban miért magától csukódik rá az a doboz vagymi. A hullazsákos előzetesben az a nő nekem nagyon Allisonnak tűnik. Még a hajszín is nagyjából stimmel. Az viszont igaz, hogy nem írnák ki a főszereplőt, inkább arra tudok tippelni, hogy valami csoda folytán újraéled, ahogy Jackson tette a 2. évad végén. Kinézem belőlük, hogy ezzel a valaki meghal cuccossal csak a frászt akarják ránk hozni. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Ajsika, Alison Lerman
2013. július 04. 21:53 #318
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (Lady Suzy @ 2013.07.04. 21:36)
SPOILERES!!
Pont azt írták YouTube-on is a videó alatt, hogy a hely szórakozik majd velük. Scott legnagyobb félelme, hogy az anyukáját bántják, Isaac pedig a szűk helyektől fél. Ez megmagyarázná, hogy az első promóban miért magától csukódik rá az a doboz vagymi. A hullazsákos előzetesben az a nő nekem nagyon Allisonnak tűnik. Még a hajszín is nagyjából stimmel. Az viszont igaz, hogy nem írnák ki a főszereplőt, inkább arra tudok tippelni, hogy valami csoda folytán újraéled, ahogy Jackson tette a 2. évad végén. Kinézem belőlük, hogy ezzel a valaki meghal cuccossal csak a frászt akarják ránk hozni. :D


Én olyan híreket hallottam, hogy a jövő heti részben egy főszereplő fog meghalni, nem tudom mi igaz ebből.
Mellesleg sziasztok, elnézést, hogy csak így berontottam, de én is imádom a sorozatot. :)
3 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Minimanó94, Corby
2013. július 04. 22:06 #319
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lady Suzy @ 2013.07.04. 21:36)
SPOILERES!!
Pont azt írták YouTube-on is a videó alatt, hogy a hely szórakozik majd velük. Scott legnagyobb félelme, hogy az anyukáját bántják, Isaac pedig a szűk helyektől fél. Ez megmagyarázná, hogy az első promóban miért magától csukódik rá az a doboz vagymi. A hullazsákos előzetesben az a nő nekem nagyon Allisonnak tűnik. Még a hajszín is nagyjából stimmel. Az viszont igaz, hogy nem írnák ki a főszereplőt, inkább arra tudok tippelni, hogy valami csoda folytán újraéled, ahogy Jackson tette a 2. évad végén. Kinézem belőlük, hogy ezzel a valaki meghal cuccossal csak a frászt akarják ránk hozni. biggrin.gif

Én azt hallottam hogy valaki vérfarkassá fog az évad alatt alakulni, lehet hogy Alison lesz az bár kétlem. unsure.gif
A motellel kapcsolatban pedig azt olvastam hogy ezek csak hallucinációk, és hát nagyon remélem hogy ez tényleg igy van.. rolleyes.gif Plussz ha megölik Scott anyját akkor neki sem lesz senkije, és csak Isaac marad neki.
Egyébként még irtam egyszer egy cikket hogy lesznek visszaemlékezős részek Derek múltjáról és a Hale családról, én arra részre nagyon kiváncsi vagyok. blush.gif Csak az még odébb lesz szerintem.
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. július 04. 23:41 #320
- törölt felhasználó -    
Idézet (malna90 @ 2013.07.04. 22:06)
Én azt hallottam hogy valaki vérfarkassá fog az évad alatt alakulni, lehet hogy Alison lesz az bár kétlem.  :unsure: 
A motellel kapcsolatban pedig azt olvastam hogy ezek csak hallucinációk, és hát nagyon remélem hogy ez tényleg igy van..  :rolleyes: Plussz ha megölik Scott anyját akkor neki sem lesz senkije, és csak Isaac marad neki. 
Egyébként még irtam egyszer egy cikket hogy lesznek visszaemlékezős részek Derek múltjáról és a Hale családról, én arra részre nagyon kiváncsi vagyok. :blush: Csak az még odébb lesz szerintem.

Ez az évad rengeteg meglepetést tartogat még a számunkra, hiszen 12 helyett 24 részt kapunk, ami szerintem hihetetlenül jó, és tényleg lesz min rágódnunk. :D
ON: Már jöhetne az új rész, ez az egyetlen sorozat, amit képes vagyok felirat nélkül nézni, mert nem bírom kivárni. Hihetetlenül tetszik ez az évad, és most talán mindenkit kedvelek a szereplők közül, egyedül Kali az, aki szerintem kicsit parás, de amúgy imádom, hogy nincs egy cipője sem. (Pl az az oszlopon való lecsúszás...! xD)
++ Észrevettem, hogy a jelenetben, ahol Ennis és Derek lezuhannak, az esés közben Derek pólója még ép, semmi karmolás, de amikor leérnek, egyből ott virít a három csík és a seb. #wtf? Zuhanás közben nem tudtak harcolni, mert egymás mellett estek.
A másik meg az, hogy a Stiles-Danny és sms résznél Danny válaszol Stilesnek, de a telefon nem mutatja a szöveget, vagy hogy egyáltalán Stiles megkapta volna, de mégis válaszol Dannynek. :D
A harmadik pedig, hogy a végén Jennifer bekötötte az övét, de ahogy Derek odaért, egyből kipattant a kocsiból. Bár lehet, hogy elkerülte a figyelmemet az öv kicsatolása, de na... :D
Ez most mi? xD Na, mindegy, nem lényeges, csak egy-két észrevétel... :D Szeretek az ilyeneken fennakadni.
4 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Minimanó94, Katttah, Fancsilio
50 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!