Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 16. 21:38 #341
- törölt felhasználó -    
Idézet (chelseagirl18 @ 2013.07.16. 20:32)
Még csak belelestem az új részbe, de pacsi a stylistnak... Piszok jól öltöztetik a srácokat mostanában. (Főleg Isaacet, Dereket és Stilest) w00t.gif

Stiles ruhái mostanában tényleg jók. biggrin.gif Nameg az ikreké. biggrin.gif Jaj, ma nem tudom megnézni a rész, mert túlléptem a putlocker limitet, és várnom kell. cry.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2013. július 16. 22:34 #342
- törölt felhasználó -    
Én végignéztem és le vagyok sokkolva.. ohmy.gif SPOILER VESZÉLY!
Az elején Ethan nagyon rendes volt Scottal amikor Danny bekerült a kórházba, és most már azt is értem Aiden miért kezdett ki Lydiával. Mostmár egyre jobban érdekel ez a Darach dolog is, és az is hogy a doki milyen természetfeletti lény, ugyanez pedig Lydiával is az elvárásom. Isaac persze megint hozta a formáját és jól alakitott, egyszerűen tökéletesen. wub3.gif Cora végre elkezdett kibontakozni és persze a Hale vonásokat most is megmutatta. biggrin.gif Derek az "I will rip your throut out with my teeth" szövege még mindig ütött, ám a végén az epizódnak teljesen elérzelmesedtem. Ugyan nem kedveltem annyira sohasem Boydot, azért mégis megért számomra egy-két könnycseppet a halála és nagyon sajánlom. Viszont Ericát jó volt egy pár másodpercig látni, ugyan csak a halálát mutatták neki is. Stiles és Scott beszélgetése az állatklinikán is érzelemdús volt, ott is majdnem elsirtam magam - pedig nem szoktam.. Remélem azért Stilinski seriff hamarosan megtudja az igazságot úgy mint Scott anyja, mert ő is legalább tisztábban fogja látni a dolgokat. Gerard ahogyan a következő rész promóját láttam megint benne lesz az évad ezen részén. Mellesleg Scott végre rájött hogy érte jött Deucalion, igy még eseménydúsabb epizódoknak nézünk elégbe, ugyan már csak 5 lesz. sad.gif A dolog amire pedig a legkiváncsibb vagyok az Derek és az hogy mi lesz vele ezután, nem hiszem hogy csatlakozni fog a falkához, de ki tudja.

3 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, TheDanush, Lilimooo
2013. július 16. 23:10 #343
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Az imént végeztem a résszel, és háát...
Szóval csak szerintem tűnt 10 percesnek az egész? Mármint nem idő szerint, hanem olyan értelemben, hogy 40 perc olyan hamar lement, persze tele izgalmakkal. Bár igazából olyan nagy volumenű dolog nem történt szerintem. Akkor sorban: én mondjuk örültem volna, ha a Derek és Jennifer ágyban felkelős reggelével kezdődött volna a rész, de végül is ez lényegtelen. blush.gif Az, hogy a dokit rabolta el az az izé, érdekes volt, meg mi ez a pillangó-dolog? Szintén furcsa, vagy csak valahol nem figyeltem, és már volt szó erről. Scott&Allison jelenettől kicsit többet vártam volna, és azt is sajnáltam, hogy Allison ilyen keveset szerepelt, bár nem tudom, hogy pontosan mit akarhatott az öregtől a végén... Isaac aranyos volt, ahogy a végén védelmezően átölelte a tanárnőt. wub.gif Ja! És ez a bitch Kali kezd idegesíteni. Boydot sajnáltam, bár gondoltam, hogy nem fog a végletekig szerepelni a sorozatban, szóval szerintem a halála várható volt. Dereknek volt most a legrosszabb, ha nem is saját akaratából, de ő végzett a sráccal, így megértem, hogy kiborult. Két barátját is megölték már az Alfák, úgy hogy jöhetne már valami bosszúhadjárat, ne csak várjanak, amíg egyszer csak betoppan az ellenség. Tény, hogy nincs sok segítsége Dereknek... unsure.gif Ó, és csak én gondolom úgy, hogy Cora és Stiles között lehet még valami a közeljövőben? Néha volt egy-egy pillanatuk, de lehet csak beképzeltem. Így lehetne igazán megcsavarni a Lydia&Stiles sztorit. rohog.gif
Tehát nekem tetszett ez a rész is, csak kevésnek tűnt. sleep.gif
5 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, TheDanush, Lilimooo, chelseagirl18, zsuzsye
2013. július 16. 23:10 #344
- törölt felhasználó -    
Na, végül letöltöttem és megnéztem. Megdöbbentő. Az eleje igazából zavaros volt, de a jól megszokott. Ethan egyszer jófiú, egyszer meg gonosz alfa. biggrin.gif Beteg volt a harcjelenet Derek és Kali között, sajnálom Boydot. Nem tudok mit írni, annyira megdöbbentett, hogy nem tudom egyszerűen mit írjak...
2 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Lilimooo
2013. július 17. 12:30 #345
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline

A következő részben végre megtudjuk azt, ami a tavalyi évadzáró óta nem hagy nyugodni: a szemszínek. Soha nem találtam benne semmi logikát, hogy a bétáknak miért kék és sárga a szemük. Tumblr-ön mindenki arra gondolt, hogy aki vérfarkasnak született, annak alapból kék a szeme. Peter és Derek is így születtek, Jackson pedig farkasként támadt fel az előző évadban. Viszont Cora is így született és mégis sárga a szeme. Aztán volt az alfa, béta, omega elmélet, ami szintén elbukott, mivel Peter szeme kék, Coráé pedig sárga és egyikük sem omega, mindketten Derek falkájának a tagjai. Ráadásul az évad kezdete előtt bedobták azt a pár másodperces szemes promót, én meg már akkor teljesen kész voltam, hogy egyszerűen nem tudtam megfejteni. rohog.gif

Az új rész pedig tényleg nagyon izgalmas volt, kétszer néztem meg és még mindig nem jutok szóhoz. A Stiles, Lydia & Cora részeket imádtam, jókat mosolyogtam Lydia reakcióin. Na meg abszolút kedvenc Cora fejszerkezete, amikor Lydia lesweetheartozta. biggrin.gif Legnagyobb örömömre Isaac sokkal többet szerepelt, mint az előző részben és itt kivételesen nem kínozták szerencsétlent. Amikor a vége felé átölelte Jennifert, aww. wub.gif Boydot én is sajnáltam, nem volt kedvencem a karaktere, de ebben a részben megkedveltem, amikor előállt azzal az ötlettel, hogy használják az áramot fegyverként. Sajnos várható volt, hogy kinyírják, az egyik falkatagtól mindenképpen meg kellett szabadulniuk, hogy elindítsák Derekben a "folyamatot", a nézőkben pedig az idegességet, hogy akkor most csatlakozik-e az alfákhoz, vagy sem - úgysem fog. A következő rész meg minimum azzal kezdődjön, hogy szivattyúzzák ki a vizet Derek odújából. rohog.gif

Holnap pedig Comic-Con és a Teen Wolf idén is kap egy külön panelt. Ott lesz Tyler Posey, Dylan O'Brien, Tyler Hoechlin, Crystal Reed, Holland Roden, Daniel Sharman és Jeff Davis, valamint az ikrekről is szó esett, de abban nem vagyok biztos. Mindenesetre remélhetőleg hamar érkeznek a videók és őket ismerve jókat is fogunk rajta mosolyogni. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Corby, TheDanush, Lilimooo, Judit107, SmileyZ, Alison Lerman
2013. július 17. 20:35 #346
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
SPOILER!!
Na, megnéztem az új részt. Hát ez is legalább olyan jó volt, mint az előzőek. Scottot egyre jobban csípem, pedig eddig tök semleges volt nekem. Az anyukája is aranyos volt az elején, mikor megmentette Dannyt. Meg amikor Scott és Isaac "vigyáztak rá". Nagyon édesek voltak. laugh.gif Stilesért a szívem szakadt meg, amikor arról beszélt, hogy nem veszítheti el az apját is. sad.gif Kövezzetek meg, de Lydia engem piszkosul idegesít néha. Holland amúgy tündéri csaj, de néha úgy túl tudja játszani, hogy azt rossz nézni. És azok a szájtartások... blink.gif VISZONT komolyan el tudnám képzelni Stilest Corával. Stiles ahogy győzködte Dannyt hogy csak álmodik... annyira nevettem. _nevet.gif
Isaac és Boyd ahogy belibbentek Derekhez, az csúcs volt. Imádom őket, és bár Boyd is semleges volt nekem, nagyon sajnáltam ami vele történt. Főleg, hogy Derek mennyire kiborult. És Stiles ahogy a vállára tette a kezét. sad.gif Na meg Isaac, ahogy "ölelgette" a tanárnőt.
Kali egy p.csa még mindig, és roppant idegesítő. Remélem csúnya vége lesz. Argent apu még mindig dögös, mint eddig. Várom a jövőheti részt. Ez szuper volt. w00t.gif w00t.gif
4 felhasználónak tetszik: TheDanush, Alizgirl98, Lilimooo, Lady Suzy
2013. július 18. 13:24 #347
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2013.07.16. 22:34)
igy még eseménydúsabb epizódoknak nézünk elégbe, ugyan már csak 5 lesz. sad.gif

Nem, ez az évad 24 részes lesz! biggrin.gif yahoo.gif
3 felhasználónak tetszik: Corby, cintia0023, Lydia
2013. július 18. 19:39 #348
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alizgirl98 @ 2013.07.18. 13:24)
Nem, ez az évad 24 részes lesz!  biggrin.gif yahoo.gif

Azt tudom, de nyáron már csak 5 rész lesz a többi pedig vagy ősz vagy tél.. sad.gif
2013. július 18. 20:22 #349
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2013.07.18. 19:39)
Azt tudom, de nyáron már csak 5 rész lesz a többi pedig vagy ősz vagy tél.. sad.gif


Így legalább lesz miért várni az őszt. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Alizgirl98
2013. július 18. 21:13 #350
- törölt felhasználó -    
Sikeresen megnéztem én is az új részt és megint nem csalódtam. Egyre izgalmasabb lesz a sorozat. Lehet, hogy lesz ok arra, hogy várjuk az őszt, de az is biztos, hogy bele fogunk őrülni a várakozásba, legalábbis én.

Az eleje a résznek nekem nagyon tetszett. Egyetlen dolog zavar engem nagyon, hogy Scott lassan átmegy Supermanbe. "Beacon Hills köpenyes igazságosztója és védelmezője" lesz. Ami ugyan már megszokott tőle, de ezzel az "igaz alfa dologgal kombinálva" azt az érzést kelti bennem, hogy kicsit sokat várunk tőle. Úgy értem, hogy ő, annak ellenére, hogy vérfarkas, még mindig egy tini, akit szerintem már így is sok dolog terhel. Tudom, tudom, ez egy sorozat, de azért ez egy kicsit zavar. Viszont megértem, hogy miért lehet igaz alfa, hiszen az eddigi évadokban is megmutatta, hogy igazán önfeláldozó és segítőkész tud lenni, amely becsülendő tulajdonság. Ahogy segített a kórházban a nőnek, majd ahogy megpróbálta megmenteni Deaton életét bizonyítja ezt. Szóval nagy benyomást tett rám a karaktert megformáló Tyler Posey, mert szerintem nagyon jó volt a mostani részben és felkeltette a figyelmemet. Mostantól jobban figyelek rá.
Ethan drágát, pedig a szívembe zártam. Annyira édes volt, ahogy aggódott Danny miatt.
Melissa egyre érdekesebb lesz, az ahogy segített Dannyn, tényleg klassz volt. Kíváncsi vagyok mit kezdenek még vele. A fiúk éjszakai őrködése pedig vicces és aranyos is egyben. Aranyos, mert aggódtak, hogy baja esik. Vicces, mert elaludtak mindketten. Isaac továbbra is kedvencem.
Csatlakozom. Annak ellenére, hogy Stydia párti vagyok, szerintem Cora és Stiles aranyos páros lennének. Cora egyre szimpatikusabb. Azért látszik rajta, hogy Hale. Igazán kiismerhetetlen, sosem tudom, hogy akkor melyik Corát fogjuk látni. Az erős vérfarkast, az aggódó hugit vagy aki szerint egy csapat tini nem sok mindent tud csinálni, de ennek ellenére segít nekik Corát.
Deucalion most nem sok vizet zavart, így róla nem sok mindent tudok mondani. Engem inkább Gerard nyugtalanít, mintsem ő. Nyilván gonosz meg minden, de Gerard egy elég sunyi alak, biztos kitalál valamit, ugyanakkor Deucalion is érdekes sok dolog kiderül még róla, mert nem egy sima gyilkológép, mint Kali, hanem konkrét célja van vele, valakit nagyon el akar kapni és lehet ezért kell neki Scott.
Mint fentebb említettem Team Stydia vagyok, így alig tudom kivárni, hogy együtt lássam őket egy-egy jelenetben. Annyira bírom, hogy Lydia képes Stiles agyára menni a hülyeségeivel, pedig alapból fordítva várnánk. _nevet.gif Imádom őket. heart.gif Cora viszont visszavehetne Lydiával kapcsolatban, mert nem tetszik, ahogy egymáshoz viszonyulnak.
Dylan sikeresen megmosolyogtatott és megríkatott megint. A kórházas jelenete hatalmas volt. "Csak álmodsz." rohog.gif Mindig sikerül valami őrültséget csinálnia Stiles mesternek. Viszont amikor az állatklinikán beszélt, az nagyon megható volt. Hasonló érzésem volt, mint az első évadban, amikor a megégett testet találták, ő pedig kereste az apukáját, hogy megtudja jól van-e. Nagyon tetszik a kettejük kapcsolata, remélem több közös jelenetük lesz még. Ha jól emlékszem, volt róla szó, hogy a seriff mindent megtud ebben az évadban, szóval várom, hogy fog reagálni. Igazán okos ember, végülis Deatont is megtalálta és megmentette az életét, szükség van rá még.
A harc érdekes volt. Kali Deucalion gyilkoló gépe, semmi több. És továbbra is az agyamra megy. Az viszont tetszett, hogy Isaac és Boyd segíteni akart Dereknek, még akkor is, ha nem jött be a terv és Boyd meghalt. Sajnáltam őt is és Dereket is, mivel ha nem is önszántából, de megölte őt.
Argent apuka egyre érdekesebb lesz. Sok mindent tud ő, csak valamiért nem mondja el, ami még izgalmasabbá teszi a dogokat.
Csak én vagyok az, aki frászt kap a darachtól? Mert nyílván ő volt a tűzben is az előző részben és a visszapillantóban is és ha ő volt már most nem tetszik a dolog. Ezek az elrablások egyre bizarabbak lesznek. Kettős ellenség és mindjárt itt a félévadzáró, kíváncsi vagyok, hogy oldják meg, hogy a végére megint csak egy ellenség legyen.


Sikerült megint regényt írnom. Remélem annyira nem gáz. Kíváncsian várom a következő részt. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2013. július 19. 02:21 #351
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Wááhh! Nem találok szavakat. Nagyon pörgős trailer! Tele várós jelenetekkel... atyaég! w00t.gif ohmy.gif

Teen Wolf Season 4 Exclusive Trailer
2013. július 19. 09:24 #352
- törölt felhasználó -    
Idézet (cintia0023 @ 2013.07.19. 02:21)
Wááhh! Nem találok szavakat. Nagyon pörgős trailer! Tele várós jelenetekkel... atyaég!  w00t.gif  ohmy.gif 
Teen Wolf Season 4 Exclusive Trailer

Nekem nem hozza be a linket, de en is talaltan egy elozetest a tovabbi reszekhez,remelem nem ugyanaz... Lesz Lydia es Stiles csok emberek!!! smileeee.gif

Mellesleg azt olvastam, hogy Coranak az eleteert fognak kudeni es ebben az elozetesben is latszik hogy korhazban van sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2013. július 19. 10:40 #353
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
2014. január 6-án folytatódik az évad második fele!
Vagyis ekkor lesz a 3.13-as rész premiere.
2013. július 19. 10:59 #354
- törölt felhasználó -    
Idézet (Peti_1992 @ 2013.07.19. 10:40)
2014. január 6-án folytatódik az évad!

Ő, most majdnem írtam egy szépet... MIKOR? ohmy.gif ooo.gif Nem csinálhatják!!! ..
2 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, SmileyZ
2013. július 19. 11:30 #355
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (Peti_1992 @ 2013.07.19. 10:40)
2014. január 6-án folytatódik az évad második fele!
Vagyis ekkor lesz a 3.13-as rész premiere.

http://media.tumblr.com/1c5b64b24c61e86211f03998b00ab9c4/tumblr_inline_mo5kt0CvsE1qz4rgp.gif
7 felhasználónak tetszik: Lydia, Corby, SmileyZ, Beba13, Fancsilio, zsuzsye, Alison Lerman
2013. július 19. 11:42 #356
- törölt felhasználó -    
Idézet (Peti_1992 @ 2013.07.19. 10:40)
2014. január 6-án folytatódik az évad második fele!
Vagyis ekkor lesz a 3.13-as rész premiere.

Valahogy sejtettem hogy egy fel evet varni fognak, a harmadik evad.mondjuk egy ev volt szoval az kevesebb sad.gif De akkor is dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2013. július 19. 11:51 #357
Lydia
Lydia
we are believers
 
Státuszfind someone who knows how to calm your storms.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 1224
Csatolások: 54
Azonosító: 178865
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2013.07.19. 09:24)
Nekem nem hozza be a linket, de en is talaltan egy elozetest a tovabbi reszekhez,remelem nem ugyanaz...  Lesz Lydia es Stiles csok emberek!!! smileeee.gif

Mellesleg azt olvastam, hogy Coranak az eleteert fognak kudeni es ebben az elozetesben is latszik hogy korhazban van sad.gif





Uramisten ez az előzetes ooo.gif ooo.gif Ejha..durva részek jönnek! biggrin.gif
2013. július 19. 14:33 #358
- törölt felhasználó -    
Már most tudom, hogy bele fogok őszülni a várakozásba.
Az az előzetes nagyon durva. Kész káosz lesz ez az évad, úgy látom lesz kiért aggódni.
Stydia heart.gif Az első évad óta várok erre. Még akkor is élvezet lesz nézni, hogyha hallucináció lesz, de merem remélni, hogy nem.
A sorozat egyre csak jobb lesz, remélem még sok évadot megél.
5 felhasználónak tetszik: Fancsilio, krisztencs99, Ajsika, Lydia, TheDanush
2013. július 19. 16:33 #359
- törölt felhasználó -    
Egyébként rajtam kivül más is észre vette, hogy a sorozat 2 éve megy, és még mindig 16 éves mindenki, ugyan Allison karaktere már 17 éves lett az első évadban, de a harmadikban az anyja azt mondta neki 3x5 részben hogy 16 éves. blink.gif
4 felhasználónak tetszik: Corby, Fancsilio, nicol bellox, Alison Lerman
2013. július 19. 18:05 #360
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Na szóval én is írok a új részről. laugh.gif
Az ikrek egyike ( még mindig nem tudom megjegyezni hogy ki melyik w00t.gif ) igazán cuki volt ( számomra az) hogy Danny-ért aggodott, és megdöbbentő volt hogy Danny rókázott fa gyöngyöket. És ekkor az jutott eszemben hogy ikrek egyike tud róla valamit, de végül semmit, de akkor is aranyos volt amikor Scott-nak elkezdett magyarázkodni hogy nem ő volt meg ilyenek, meg már rájöttem hogy a ikrek egyike tesója miért vadászik Lydina-ra, vagyis "szerelmeskeni" vele. Scott-ot még jobban szerttem. blush.gif A szekrényes rész (Alison és Scott) uhuuuh mit is mondjak rá, röhögtem rohog.gif Isaac uh hogy is mondjam imádtam, igen imádtam. Jól játssza a szerepet. Boyd halála nekem nem volt érzelmes mivel nem szerettem Boyd-ot, ez van. wacko.gif Lydina-t szerettem de most nem szerettem az a szájtartás, ez most kötelező? Holland-kétn szerettem de Lydina szerep? wub2.gif Derek arca amikor meghalt a Boyd egyébként cuki volt, meg ő is jól játssza a szerepet. Kali asszony furesz.gif
1 felhasználónak tetszik: Ajsika
50 oldal 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!