Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 25. 16:14 #381
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Na sikeresen én is megnéztem az új részt, nagyon jó ötlet volt a múlt mesélés, bár én sejtettem hogy Peter hazudni fog néhány részletet, fiatal Derek hm.. thumbup2.gif Paige nagyon szép lány, de nekem az a csaj olyan mintha Blake tanárnő fiatal verziója nem tudom de nekem ez mindig beugrik az agyamban, na Gerand nagypapi bokkod.gif nagyon félelmetes volt hogy fekete izé jött ki a szájából, és orrából. Én szerintem Scott-ot arra használja fel hogy fájdalmait mulasszon el, meg én szerintem Gerand nagypapi nem hazudott semmit, én így szerintem! smileeee.gif Jaksonnak is kék a szeme... Ezen törpegek hogy miért is? nem értem még mindig a kék szemet.. Jaksonnak akkor lett kék szeme a 2évad utolsó résznél amikor farkas lett.
1 felhasználónak tetszik: Katttah
2013. július 25. 17:24 #382
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fancsilio @ 2013.07.25. 16:14)
Na sikeresen én is megnéztem az új részt, nagyon jó ötlet volt a múlt mesélés, bár én sejtettem hogy Peter hazudni fog néhány részletet, fiatal Derek hm.. thumbup2.gif Paige nagyon szép lány, de nekem az a csaj olyan mintha Blake tanárnő fiatal verziója nem tudom de nekem ez mindig beugrik az agyamban, na Gerand nagypapi  bokkod.gif nagyon félelmetes volt hogy fekete izé jött ki a szájából, és orrából. Én szerintem Scott-ot arra használja fel hogy fájdalmait mulasszon el, meg én szerintem Gerand nagypapi nem hazudott semmit, én így szerintem! smileeee.gif Jaksonnak is kék a szeme... Ezen törpegek hogy miért is? nem értem még mindig a kék szemet.. Jaksonnak akkor lett kék szeme a 2évad utolsó résznél amikor farkas lett.

Azért volt kék a szeme, mert ő volt a Kanima és a Kanima ölt, és ahogy azt megtudtuk annak kék a szeme, aki.megölt valakit. Ugyanez Peterrel, aki Laurát ölte meg, és Kate-et.
Egyébként Talia Hale szerintem még fontos része lesz az évadnak, mert ő teljes farkas formába tudott alakulni, és Jeff Davis azt mondta valahol hogy ez is sok mindentől függ. Nekem mellesleg nagyon tetszett a farkas wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Fancsilio, Alison Lerman
2013. július 26. 18:49 #383
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Én őszintén örülnék ha Tyler Hoechlin kapná a Batman szerepet. Akkor talán sikeresebb lenne, és szerintem jól állna neki a szerep. blush.gif
2013. július 27. 13:58 #384
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fancsilio @ 2013.07.26. 18:49)
Én őszintén örülnék ha Tyler Hoechlin kapná a Batman szerepet. Akkor talán sikeresebb lenne, és szerintem jól állna neki a szerep. blush.gif

Én is örülnék, sőt. biggrin.gif Nagyon szeretem és szerintem is illene rá a szerep-
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2013. július 27. 22:19 #385
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Á én már nagyon türelmetlen vagyok...új részt akarok most rögtön... hullam.gif
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2013. július 27. 22:23 #386
- törölt felhasználó -    
Én most két részről le fogok maradni, mert edzőtábor lesz. Ajj, de a jó oldalát nézem, ha hazajövök, három rész tudok megnézni egymás után. (Kettő "régit", és az aznapit majd:D) Aztán szünet. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2013. július 28. 00:11 #387
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2013.07.27. 22:23)
Én most két részről le fogok maradni, mert edzőtábor lesz. Ajj, de a jó oldalát nézem, ha hazajövök, három rész tudok megnézni egymás után. (Kettő "régit", és az aznapit majd:D) Aztán szünet. sad.gif


Nekem is azért van elvonási tünetem, mert nemrég kezdtem el a 3. évadot és egymás után nézhettem a részeket rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2013. július 28. 19:36 #388
- törölt felhasználó -    
Imádom,nagyon jók a színészek!És még néha vicces is hála Stiles-nak! biggrin.gif kiss2.gif
2 felhasználónak tetszik: Fancsilio, Alison Lerman
2013. július 29. 11:16 #389
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
SPOILER!
Gáz, de a meló miatt még csak most jutottam el odáig, hogy megnézzem a legutóbbi részt. Érdekes volt ez a visszaemlékezős rész, pláne úgy, hogy ketten mesélték. Peter bácsit nagyon szerettem ebben a részben (meg amúgy is) és a fiatal Derek is nagyon szimpi volt. Szegényt nagyon sajnáltam. Örülök, hogy most már több dolgot tudunk a múltjukról. Stiles és Cora olyan cukik együtt, hogy szerintem Cora még jobban is illik hozzá, mint Lydia. w00t.gif Kíváncsi leszek a kövi részre. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2013. július 30. 15:23 #390
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
SPOILER!!
Jelenleg két kérdésem van. MIÉRT mindig Derekkel csesznek ki? MIÉRT? Sosem kap már egy normális barátnőt?
A gyerekkori szerelme meghalt, aztán jött Kate az őrült spiné, most meg... A forgatókönyvíró bek*phatja a bal bokámat!!
Később hosszabban kifejtem a véleményem a részről. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Katttah, TheDanush, Fancsilio
2013. július 30. 15:25 #391
- törölt felhasználó -    
Nyugi! Egy idő után ő is megtalálja majd a legjobb nőt a világon! wink.gif hacsak nincs elátkozva.

Idézet (chelseagirl18 @ 2013.07.30. 15:23)
SPOILER!!
Jelenleg két kérdésem van. MIÉRT mindig Derekkel csesznek ki? MIÉRT? Sosem kap már egy normális barátnőt? 
A gyerekkori szerelme meghalt, aztán jött Kate az őrült spiné, most meg... A forgatókönyvíró bek*phatja a bal bokámat!!
Később hosszabban kifejtem a véleményem a részről. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, TheDanush, Alison Lerman
2013. július 30. 20:22 #392
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2013.07.30. 15:23)
SPOILER!!
Jelenleg két kérdésem van. MIÉRT mindig Derekkel csesznek ki? MIÉRT? Sosem kap már egy normális barátnőt? 
A gyerekkori szerelme meghalt, aztán jött Kate az őrült spiné, most meg... A forgatókönyvíró bek*phatja a bal bokámat!!
Később hosszabban kifejtem a véleményem a részről. laugh.gif


Na szóval akkor megint SPOILER!!
Nagyon állat volt ez a rész. Komolyan egyre jobbak és jobbak. w00t.gif De először is: Stiles apu nee!! Csak őt ne bántsák légyszi. Szegény Stiles. sad.gif Az a jelenet ahol mondta hogy az anyja hitt volna neki... sad.gif Na meg Derek ahogy ült Cora ágya mellett. Remélem rendbe jön a csaj. Nagyon bírnám ha összejönne Stilesszal. Sok jó Cora, Stiles, Derek jelenetet lehetne összehozni. laugh.gif Arra is kíváncsi leszek, hogy Allison és Isaac között lesz e valami komolyabb. Szerintem aranyosak lennének, csak hát Allison mellé mindig Scottot tudom csak elképzelni. Ethan és Danny is édesek. wub.gif Stiles aput és Scott anyut is össze lehetne hozni. Na jó, túl sokat akarok. laugh.gif Argent apu megint hozta a formát. Annak nagyon örülök, hogy végre megtudtuk, hogy mi is van Lydiaval. Ebben a részben nagyon bírtam. Holland sem vitte túlzásba a dolgokat, szóval most nagyon jó volt. Jennifer meg... nagyon durva. Mondjuk gondoltam, hogy valami nem lesz okés a nővel, na de ez. Szegény Derek mindig ráfázik. sad.gif Kérek már neki egy normális nőt!! És kérem a kövi részt, most rögtön! w00t.gif
4 felhasználónak tetszik: Katttah, Corby, TheDanush, Fancsilio
2013. július 31. 10:29 #393
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.07.24. 19:47)
A Született feleségeknél kb 2-3 hónap volt a szünet, ez a fél év már az emberkínzás határait súrolja biggrin.gif

Inkább örüljetek, hogy fél éves szünet után újabb részeket kapunk, nem pedig jövő nyárig kell várnunk az új évadra wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Fancsilio, Alison Lerman
2013. július 31. 10:36 #394
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Szegény szegény Stiles. Nem hiszem el, hogy mindenki kikosarazza. Lydia egy óriási nagy hülye. dry.gif Azért remélem, hogy nem is Corával jön össze,( nem azért, mert magamnak akarom Dylant! tongue.gif rolleyes.gif blush.gif ) csak mert nem igazán szimpi a csaj és nem érdemli meg Stilest. A széria legvégén tuti, hogy neki lesz a legjobb barátnője minden szempontból, mert vele csesznek ki már 3 évad óta.
SAmúgy nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én örülök neki, hogy végül egy visszaemlékezés jelenetben mutatták Erica halálát, mert az évad elején egyszerűen nem bírtam feldolgozni, hogy meghalt. Nem kapott méltó befejezést, még így sem teljesen, de legalább ez is több, mint a semmi, ennyit biztosan megérdemelt. Mert a 3x1-ben a vadász csaj, aki megmentette Isaac-et, az ő halála is nagyobb figyelmet kapott, mint Erica. blink.gif
Attól a druida nőcitől vagy bácsitól meg nem tudok aludni, annyira de annyira ijesztő. Bár EZ a kép kicsit enyhített félelmemen.
3 felhasználónak tetszik: TheDanush, mikieger, Fancsilio
2013. július 31. 12:15 #395
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
SPOILER!
Na szóval én is megnéztem az új részt, uh bakker ez volt a reakcióm a végén nekem: ohmy.gif anyumnak blink.gif unokahúgomnak: fear.gif Kérlek Stiles apja éljen túl, kérlek naa. Stiles uh ebben a részben is jól alakított Scott hm. blush.gif Alison ne jöjjön össze esetleg Isaac-al kérleeek. Nem akarom, Cora és Stiles összejönnének simán olyan cukik lennének együtt, Lydia már kezd nekem unszimpatikus lenni nekem, de emberként szeretem Holland-ot. Ethan és Danny már kezdem kedvelni őket olyan cukik együtt, elején utáltam mert azt hittem hogy durvább lesz, pedig nem olyan cukik. Lydia remélem nem sokáig lesz Adelien-al ( vagy hogy kell írni a nevét) nekem Ethan szimpatikusabb mint a másik ikrek, végre megtudtunk hogy Lydia valójában micsoda, mert ezt vártam, uh meglepődtem hogy Jennifer tanárnő a gonosz gyilkos, jól állt neki, az a gonosz arca jesszusom, nekem nem félelmetes de féltem az éjszaka hogy mi van ha ágyam alatt kijön hozzám ÁÁÁ w00t.gif Stiles arca végén amikor észrevette hogy a gonosz tanárnő elvitte az apját. Uuuh milyen lehet a seriffnek hogy "megcsokolta" a gonoszt és kinyitotta a szemét ott a gonosz arca Ááá. Én biztosan sikítottam volna, Alison apuja hm most is menő volt. blush.gif Cora amikor kórházi ágyon volt mellette Derek volt, Derek milyen aranyos volt hogy aggódott a húgáért nekem is kell tesó. good.gif Na szóval sokat várhatok a új részre mert kezdek ideges lenni hogy mi van már?
3 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, mikieger, Corby
2013. július 31. 21:33 #396
- törölt felhasználó -    
Izgalmas részt kaptunk megint.
A gyilkosságok egyre bizarabbak, ez a hallucinálós dolog nagyon durva volt. Szegény nő látta magát holtan. Kirázott a hideg attól a jelenettől. Lydia pedig ismételten talált egy hullát, de most legalább már tudjuk, hogy miért. Ez a banshee dolog érdekes, kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle. Apropó banshee, csak nekem jutott eszembe Alyssa Milano?
Ethan továbbra is a szívem csücske, de Aiden valamiért nem szimpatikus számomra. Kicsit irányítás mániás. Ethan sokkal emberibb. Aiden annyira nem viselhette jól a folyamatos megaláztatást Omega korában. Corát is majdnem agyonverte, kórházba jutatta. Derek annyira édes volt, ahogy vigyázott Corára a kórházban. Szegénykém mindig megszívja a nőkkel. Remélem kap maga mellé egy igazán jó embert, mert már annyi veszteség érte. Jennifer engem nagyon meglepett ezzel a darach dologgal. Nem gondoltam volna, hogy ő az, viszont a végén érdekes volt őt gonosznak látni, pedig annyira kedvesnek tűnt az évad elején. Úgy látszik azoknak volt igaza, akik gyanították, hogy nem okés a csaj. Mellesleg az a zene, ami akkor megy amikor megtámad valakit, még mindig kiborít. Feláll a szőr a hátamon tőle.
Stiles és az apja között mindig olyan meghatóak a jelenetek. Az ahogy Stiles küzdött azért, hogy életben tartsa az apukáját annyira megható. Képes volt neki mindent elmondani, még akkor is, ha az nem hitt neki. Annyira szeretem az ő kapcsolatukat. McCall anyukával jó kis párost alkotnak.
Aki engem már nagyon idegesít az a drágalátos Allison Argent. Komolyan mit képzel ez a csaj magáról?! Hogy golyóálló?! Mert ha igen, nagyon téved. Az első évadban annyira édes egy csaj volt, hogy lehetetlenség volt nem szeretni, de Gerard nagyon keresztbe tett neki. Ez a "meg tudom védeni magam" maszlag meg kész vicc, már hogy a fenébe tudná megvédeni magát, max. egy Isaac féle vérfarkastól, mert ő még kezdő, de nehogy azt mondja már nekem, hogy egy Deucaliontól is meg tudja, mert akkor megeszem a kalapom. Kérem vissza a higgadt, aranyos, de ugyanakkor kellő erővel rendelkező Allisont, mert ez a képes vagyok legyőzni mindenkit Allison rettentően irritáló. Az meg ahogy az apjával beszélt a végén. Hát az kész, megértem, hogy nem örült, hogy titkolózik előtte, de akkor sem kellene így beszélnie vele, ráadásul ő is eltitkolt egy s mást korábban.

Kíváncsi vagyok mi fog kisülni a dolgokból. Sok érdekes dolgok ki lehetne hozni belőlük. Alig várom a következő részt.
5 felhasználónak tetszik: mikieger, Katttah, marti27, MissAjsa., hayley4
2013. július 31. 22:52 #397
- törölt felhasználó -    
SPOILER!
Sikerült megnézem az új részt és megint csak azt tudom mondani, Jeff Davis kitett magáért. biggrin.gif Ez a Jennifer nekem valahogy mindig gyanús volt, egyszer csak megjelenik és semmi ok nélkül belemászott Derek életébe, úgy hogy semmit nem tudtunk róla. Nagyon jól megcsinálták a darach maszkot, szerintem éjszaka ezzel fogok álmodni. Ethan és Danny nagyon édesek együtt, nem szeretem a melegeket, de rajtuk elmosolyodtam amikor Ethan mondtha hogy "engem keress először" Aiden és Lydia jó páros, de Aiden most az a személy a sorozatban akivel nem tudok azonosulni. Egyszerűen rideg, és szívtelen, még amikor Lydia is mondta neki hogy álljon le akkor sem állt le. blink.gif Cora, Cora, Cora. Nem hiszem el hogy ezt csinálta, mondjuk abban volt valami, hogy ő tesz Boyd-ért, de akkor is. Reménykedem benne hogy nem hal meg, de mivel Ade kiszállt a sorozatból nem hiszem hogy életben marad. Allisont már az első évad vége óta ki nem állhatom, nem tudom néhányan hogy szerethetik a karatert. Az meg hogy minden egyes epizódban elmondja ugyanúgy hogy "I can take care of myself" nagyon idegesít, nem tudom meddig bírom még elhallgatni. Isaac tökéletes volt ebben a részben is, bár Allisonnal nem tetszenek együtt, remélem nem is lesz semmi köztük. wink.gif Scott és Lydia annyira aranyosak voltak amikor megfogták egymás kezét, az első évadban is tetszett a csókjelenetük, örülnék ha lenne több köztük, bár nem hiszem hogy lesz. Stiles és az apja jelenete nagyon érzeledús volt, tetszett és egyszerrre nem tetszett. Remélem papa Stilinski túléli a darach dolgot, mert imádom a karakterét. blush.gif Egyébként volt egy interjú a sorozat készítőjével, és azt mondta Jeff Davis, hogy Derek végre fel fog lélegezni is lesznek pozitívumok a 3B-be (3 évad második fele biggrin.gif )A következő részben lesz Peter Hale jelenet, whoo! pompom.gif Elnézést.
Nagyon várom az új részt, az előzetes alapján izgalmas lesz! smileeee.gif

3 felhasználónak tetszik: mikieger, Alison Lerman, hayley4
2013. augusztus 01. 19:55 #398
- törölt felhasználó -    
malna90 jóvoltából új cikk jelent meg! ^-^ Ti mit szóltok a hírhez? smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, mikieger, Alison Lerman
2013. augusztus 03. 14:32 #399
pancso
pancso
új tag
 
StátuszTeenwolfos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.01.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 207932
Offline offline
Nekem nagyon tetszett ez a rész jennifer nekem is gyanús volt . az elejétől fogva . úgy hiszem hogy fereknek csak elmebeteg vagy gonosz csajai lehetnek laugh.gif
2013. augusztus 06. 22:50 #400
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Késő van, szóval mára csak annyit, hogy érzelmi roncs lettem az új résztől. ohmy.gif
50 oldal 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!