Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 07. 17:05 #541
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Mit keres egy vámpírnaplók promó a TW topicban? biggrin.gif Természetesen embernek! Így is kicsit túlzásba vitték a természetfeletti mitológiákat a sorozatba. Vérfarkasokkal indultunk aztán valahogy most le vannak szarva :/ Pedig mennyi megválaszolatlan kérdés van még velük kapcsolatba!
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2014. február 07. 17:11 #542
- törölt felhasználó -    
Szuper a sorozat! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Gyakorlatilag másfél hét alatt kivégeztem az eddigi összes részt, nagyon tetszik. rohog.gif Jeff Davis és René Echevarria producerek ennek a sorozatnak a fő karmesterei, egészen rendkívüli sorozatot hoztak össze. cool.gif cool.gif beer.gif biggrin.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Genevieve
2014. február 07. 17:12 #543
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.02.07. 17:05)
Mit keres egy vámpírnaplók promó a TW topicban? biggrin.gif Természetesen embernek! Így is kicsit túlzásba vitték a természetfeletti mitológiákat a sorozatba. Vérfarkasokkal indultunk aztán valahogy most le vannak szarva :/ Pedig mennyi megválaszolatlan kérdés van még velük kapcsolatba!


Véletlenül rossz videót linkeltem be,de már jeleztem a moderátoroknak hogy töröljék.
Mellesleg szerintem is jó így Stiles, így is szinte csak természetfeletti lények veszik körül. smileeee.gif
2014. február 07. 17:27 #544
- törölt felhasználó -    
malna90!
Jeff megint alkotott, látom XDD Ezt a kérdést... én így imádom őt, ahogy van. Az édes, csetlő-botló, mindig mindent kitaláló, aranyos srácnak, aki most. Szerintem maradjon így. :$ Ő a kivétel, hiszen, ahogy Genevieve is írta, természetfeletti lények veszik körül.

Idézet (malna90 @ 2014.02.07. 16:54)
A készítők megkérdezték, hogy minek látnánk szívesen Stilest, természetfelettinek vagy embernek? Ti mit gondoltok? wink.gif


petimbo!
Üdv a Wolferek között biggrin.gif beer.gif

Idézet (petimbo @ 2014.02.07. 17:11)
Szuper a sorozat! biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 
Gyakorlatilag másfél hét alatt kivégeztem az eddigi összes részt, nagyon tetszik. rohog.gif  Jeff Davis és René Echevarria producerek ennek a sorozatnak a fő karmesterei, egészen rendkívüli sorozatot hoztak össze. cool.gif  cool.gif  beer.gif  biggrin.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Genevieve, mikieger
2014. február 08. 16:38 #545
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Visszapörgettem néhány oldalt a topic-ba azért néha sikerült elég nagy blődségeket írni _nevet.gif

edit: A wolferek kifejezés nem véletlenül egy magyar Teen Wolf csoportból jött? laugh.gif
2014. február 10. 17:26 #546
- törölt felhasználó -    
Sziasztok Wolferek! tongue.gif
Hoztam animációkat - egyelőre csak ötöt. A gépemnek megint valami kínja van, és ennyit engedett feltölteni :S :S Amint tudom, hozom a többit is wink.gif

http://kepfeltoltes.hu/140210/TeenWolf46_www.kepfeltoltes.hu_.gif

http://kepfeltoltes.hu/140210/TeenWolf47_www.kepfeltoltes.hu_.gif

http://kepfeltoltes.hu/140210/TeenWolf48_www.kepfeltoltes.hu_.gif

http://kepfeltoltes.hu/140210/TeenWolf49_www.kepfeltoltes.hu_.gif

http://kepfeltoltes.hu/140210/TeenWolf50_www.kepfeltoltes.hu_.gif
1 felhasználónak tetszik: Galexa93
2014. február 11. 13:31 #547
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Facebookos teen wolf kibeszélőt beírtam de nincs kedvem újra fogalmazni így ide csak másolnám az ottani bejegyzésemet laugh.gif

(Figyelem a SPOILER-ek mellett, a VÉLEMÉNY „kissé” negatív irányba húz, így ha elvetemült „fangörl” vagy és nem viseled, jól ha épp nem jól vélekednek, a sorozatról NE OLVASS tovább)
Sajnos megint beleszaladtunk egy lassabb részbe, ami ugyan tartogatott érdekes dolgokat, de számomra halál unalmas volt. „Megtörtént” a Derek – Scott beszélgetés, ami remélem azért hosszadalmasabb lesz, majd ha nem kell aggódniuk az ügyeletes gonosz miatt. Én elhiszem nekik, hogy nagyon thriller nagyon lassú tempó, na de a nagyon nincs vérfarkast már nem. Nem kell nekik minden jelenetbe átváltozva rohangálni, na de kérem. Miért Teen Wolf a címe akkor? Nincs egy normális falkánk se. Az új cím lehetne Teenagers with supernatural problems! Azért kezdtem el, anno mert érdekes volt, hogy farkasemberekről szól a sorozat most pedig ez a legmellékesebb dolog, és hőseink nagy része csak azért az, ami hogy fel tudja venni a harcot a természetfelettivel…Peter szokás szerint otthon gubbasztott lehet a buli nyomait takarította, Aiden valahol eltévedt az éterben, Chris is megpihent, Allison kevés szereplése pedig szimplán unalmas volt. A legfőbb probléma megint természetesen az, hogy külön kis csoportokban nyomozgatnak hőseink pár szálon, 0 kommunikáció mellett. Derek és Kira jelenete egész jó volt, ahogy a fentebb említett Scott-Derek beszélgetés is! Kira anyu pedig nagyon szigorúnak akart tűnni a rész végén, de nem jött össze neki A Shield-ből May ugrott be róla. Az újabb promót elnézve ez megint csak a „felvezetése” az újabb kicsit „akciódúsabb” résznek, a baj csak az, hogy lassan az évad végéhez érünk… Biztos vagyok benne hogy Stiles fog távozni ezek után, Derek megemlített 1-2 dolgot de nem sok pozitívumot tartalmazott ez a rész :/
2014. február 11. 16:30 #548
- törölt felhasználó -    
Ez a rész… wáó biggrin.gif

SPOILER!

Az eleje… akárcsak Scott, én is megijedtem, hol lehet Stiles, és mi lehet vele. Isaac tök gyorsan felkelt biggrin.gif biggrin.gif Aiden… csak én gondolom, hogy egy kicsit szexmániás? tongue.gif tongue.gif blush.gif
Kira anyja egy kicsit idegesnek tűnt, na meg a végén… tudtam én, hogy nem tiszta az a család… remélem, Kira a következő rész elején lerendezi azt az elszabadult vezetéket.
Mikor megláttam Scott "apját", tudtam, h ismét igazam volt. :@ Nem bírom azt az embert :S DE igaza volt, és neki köszönhetően találták meg Stilest. Lydia ismét jól eltalálta a dolgokat. Baromi jó a képessége. De amikor Stiles nem volt ott, kicsit csalódott voltam sad.gif Stiles aput is sajnálom, és félek, hogy a felesége után az egy szem fiát is elveszíti :'( Mikor kiderült Stiles baja, szomorú lettem, de valahol éreztem, hogy beteg  Stiles… mikor megláttam szerencsétlent a medvecsapdával a lábán, majdnem lefordultam a székről. De annak örültem, hogy CSAK álmodta. Az a csávó a fején a kötéssel a szívbajt hozta rám. Derek hozta a formáját. biggrin.gif biggrin.gif Hiányzott már nagyon. Amúgy észrevettétek, hogy szinte mindig új autója van? biggrin.gif És kiderült, mit beszélt az anyukájával. Idővel minden kiderül, érdemes volt várni wink.gif

Hát kb ennyi maradt meg ebből részből, baromi jó volt, mint mindig biggrin.gif És már csak hat hétig élvezhetjük az izgalmakat, és a várakozást hétről-hétre, utána gondolom megint szünet lesz :/
2014. február 11. 18:12 #549
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2014.02.11. 16:30)
És kiderült, mit beszélt az anyukájával. Idővel minden kiderül, érdemes volt várni wink.gif
Hát kb ennyi maradt meg ebből részből, baromi jó volt, mint mindig biggrin.gif És már csak hat hétig élvezhetjük az izgalmakat, és a várakozást hétről-hétre, utána gondolom megint szünet lesz :/


Ezzel nem értek egyet, ha ezért érdemes volt várni hogy kiderüljön hogy ők nem csak úgy laktak ott anno hanem védték is a várost akkor köszönöm de ennek a szálnak semmi értelme nem volt. _nevet.gif Ugyebár mondta hogy megtudott dolgokat na de pont a leglényegtelenebbet mondta el! Természetesen szünet lesz, valamikor le is kell forgatni a részeket! laugh.gif
2014. február 12. 12:43 #550
- törölt felhasználó -    
Trailer a jövő heti részhez! smileeee.gif



ÉS egy kis érdekesség, szintén a jövő heti részből! beer.gif


És stillek a hétfői részből! wink.gif
3 felhasználónak tetszik: adriienn96, Genevieve, Galexa93
2014. február 13. 14:34 #551
- törölt felhasználó -    
SPOILER (4. évad):
Valahol azt olvastam, hogy eddig Tyleren (Hoechlin) kívül egyedül Crystal nem lett megerősítve, hogy maradna a negyedik évadra, szóval valószínüleg kettejük közül kerül ki valaki, de megjegyezném hogy ez csak egy felvetés. Ha jobban megnézzük van alapja, hiszen Chrisnek a japán férfi azt mondta, hogy meg kell ölnie a gonosz lelket, akkor is ha az a saját lánya. A második indok hogy Allison folyton a saját vagy a hozzá legközelebbi emberek haláláról álmod, amit más nem igazán produkál. Tyler, hát ugyan a szívem szakadna meg de benne van a pakliba hogy elmegy, ide vagy oda hogy ő az "utolsó" Hale (Peterről ugye semmit nemtudni, de nem is főszereplő). Neki a másik oka hogy ebben az évadban hőssé fog válni, és ugye a hősök nem mindig élik túl a csatát. sad.gif De ez csak egy teória, a megerősítést pedig még keresem.

Az új rész pedig:
Nem akarok sokat írni, mert még most is meg vagyok döbbenve. Stiles, édes drága Stiles. Egyszerűen nem hiszem el mi lett abból a mosolygós mindig boldog karakterből aki most jelen pillanatban. Ez az izé ami átvette felette a hatalmat nagyon durva, és az egész rész alatt küzködtem a könnyeimmel. Mindig őt bántják, nem elég hogy elvesztette az anyját, az előző évadban az apját is, de most még fennáll az esély hogy őt magát is elveszítjük. A többiek nem voltak annyira fontosak ebben a részben, a Derek-Scott páros sok kérdést tett fel, választ pedig semmit nem adott. Lydia képességeit végre kezdjük átérezni, de azért várjuk még ki hogy mi lesz vele wink.gif Plusz mostmár nagyon kíváncsi vagyok mi Stiles igazi neve blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Genevieve
2014. február 13. 17:57 #552
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2014.02.13. 14:34)
SPOILER (4. évad):
Valahol azt olvastam, hogy eddig Tyleren (Hoechlin) kívül egyedül Crystal nem lett megerősítve, hogy maradna a negyedik évadra, szóval valószínüleg kettejük közül kerül ki valaki, de megjegyezném hogy ez csak egy felvetés. Ha jobban megnézzük van alapja, hiszen Chrisnek a japán férfi azt mondta, hogy meg kell ölnie a gonosz lelket, akkor is ha az a saját lánya. A második indok hogy Allison folyton a saját vagy a hozzá legközelebbi emberek haláláról álmod, amit más nem igazán produkál. Tyler, hát ugyan a szívem szakadna meg de benne van a pakliba hogy elmegy, ide vagy oda hogy ő az "utolsó" Hale (Peterről ugye semmit nemtudni, de nem is főszereplő). Neki a másik oka hogy ebben az évadban hőssé fog válni, és ugye a hősök nem mindig élik túl a csatát. sad.gif De ez csak egy teória, a megerősítést pedig még keresem.
Az új rész pedig:
Nem akarok sokat írni, mert még most is meg vagyok döbbenve. Stiles, édes drága Stiles. Egyszerűen nem hiszem el mi lett abból a mosolygós mindig boldog karakterből aki most jelen pillanatban. Ez az izé ami átvette felette a hatalmat nagyon durva, és az egész rész alatt küzködtem a könnyeimmel. Mindig őt bántják, nem elég hogy elvesztette az anyját, az előző évadban az apját is, de most még fennáll az esély hogy őt magát is elveszítjük. A többiek nem voltak annyira fontosak ebben a részben, a Derek-Scott páros sok kérdést tett fel, választ pedig semmit nem adott. Lydia képességeit végre kezdjük átérezni, de azért várjuk még ki hogy mi lesz vele wink.gif Plusz mostmár nagyon kíváncsi vagyok mi Stiles igazi neve blush.gif


UGYANAZT a sorozatot nézzük amúgy? biggrin.gif 1x már leírtam de az öreg japán még mindig ezt mondta szó szerint: "If there is a nogitsune among you let the Oni destory it! Even if it is your own daughter! Akárhogy csűröd csavarod ez még most SEM azt jelenti hogy Chris-nek meg kell ölnie a saját lányát. Allison pedig miért álmodik "halottakkal"? Eggyel álmodik Kate-tel. Miért? Mert neki ez volt a félelme hogy olyanná válik mint ő. Neki semmi köze a nogitsune-hoz. Jelenleg Stiles-ban rejtőzik. Ezzel a ki van megerősítve pletykával és ki nem pedig nem sokra megyünk, sajnos kismillió spoilert lőtt el maga Jeff a 3b előtt és még csak a negyede sem teljesült! mad.gif
2014. február 13. 19:09 #553
- törölt felhasználó -    
Stiles igazi nevéről Dylan és Linden is beszéltek egy interjúban, de őszintén megmondom, nem néztem meg :$ Vmi kimondhatatlan, nem amerikai név. Mikor Stiles Apu bement az edzőhöz a fogadóórára, akkor a papír tetején lehetett látni. Lefotóztam, vmi Genim, de gondolom, lehet még egy neve, az edző ugyanis azt mondta, h ez gyermekbántalmazás, és nem tudja kiejteni XDDD
Én is kíváncsi vagyok, de én még mindig Allisonra vagy Lydiara tippelnék, de majd úgyis kiderül hamarosan, mi lesz.

Mellesleg, észrevettétek, hogy Holland Roden a sorozat kezdete óta a Teen Wolf színészeivel jár? biggrin.gif Először Colt, most meg Ian... sőt, már Maxszel is hírbe hozták, ami azért röhej, mert még együtt van Iannel.


Idézet (malna90 @ 2014.02.13. 14:34)
SPOILER (4. 
évad):

Valahol azt olvastam, hogy eddig Tyleren (Hoechlin) kívül egyedül Crystal nem lett megerősítve, hogy maradna a negyedik évadra, szóval valószínüleg kettejük közül kerül ki valaki, de megjegyezném hogy ez csak egy felvetés. Ha jobban megnézzük van alapja, hiszen Chrisnek a japán férfi azt mondta, hogy meg kell ölnie a gonosz lelket, akkor is ha az a saját lánya. A második indok hogy Allison folyton a saját vagy a hozzá legközelebbi emberek haláláról álmod, amit más nem igazán produkál. Tyler, hát ugyan a szívem szakadna meg de benne van a pakliba hogy elmegy, ide vagy oda hogy ő az "utolsó" Hale (Peterről ugye semmit nemtudni, de nem is főszereplő). Neki a másik oka hogy ebben az évadban hőssé fog válni, és ugye a hősök nem mindig élik túl a csatát. sad.gif De ez csak egy teória, a megerősítést pedig még keresem.
Az új rész pedig:
Nem akarok sokat írni, mert még most is meg vagyok döbbenve. Stiles, édes drága Stiles. Egyszerűen nem hiszem el mi lett abból a mosolygós mindig boldog karakterből aki most jelen pillanatban. Ez az izé ami átvette felette a hatalmat nagyon durva, és az egész rész alatt küzködtem a könnyeimmel. Mindig őt bántják, nem elég hogy elvesztette az anyját, az előző évadban az apját is, de most még fennáll az esély hogy őt magát is elveszítjük. A többiek nem voltak annyira fontosak ebben a részben, a Derek-Scott páros sok kérdést tett fel, választ pedig semmit nem adott. Lydia képességeit végre kezdjük átérezni, de azért várjuk még ki hogy mi lesz vele wink.gif Plusz mostmár nagyon kíváncsi vagyok mi Stiles igazi neve blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Corby, Genevieve
2014. február 13. 19:28 #554
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Lydia miért? Ellett mondva az is hogy a 4. évadban "teljesedik" ki _nevet.gif
2014. február 13. 19:37 #555
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.02.13. 19:09)
Először Colt, most meg Ian... sőt, már Maxszel is hírbe hozták, ami azért röhej, mert még együtt van Iannel.

Nem járt se Coltonnal, se Maxxel, főleg nem Iannel. A három közül a legesélyesebbnek még Coltont tartnám, ha erről van szó, de vele is tisztázták hogy nem járnak, én legalábbis így tudom. De tényleg nem tudni. Iant Adelaide-del is szóba hozták egykor. unsure.gif
2014. február 13. 19:43 #556
- törölt felhasználó -    
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.02.13. 19:28)
Lydia miért? Ellett mondva az is hogy a 4. évadban "teljesedik" ki  _nevet.gif

Nem kötekedésből, tényleg, de megkérdezhetem, miért válaszolsz mindenkinek úgy, minta sokkal jobban tudnád a dolgokat? huh.gif
Már egy kicsit zavar, hogy bárki bármit ír, te folyton be akarod bizonyítani az ellenkezőjét. Ha Chelsy Lydiára tippel, akkor had tegye, majd úgyis kiderül. Nem tudom a többiek hogy látják, lehet hogy csak engem zavar ez a dolog, de komolyan, már lassan ott tartok, hogy le se merem írni, mit gondolok az új részről, vagy mik a tippjeim a jövőre nézve ezzel a bizonyos főszereplő-eltávozással kapcsolatban.
Ha én értem félre szólj, de a stílusból nekem ez jön le.
Azzal semmi problémám, ha leírod, mi a véleményed, hiszen ez a topik célja, csak kellemetlen érzés benéznem ide, ha tudom, hogy minden hozzászólásra érkezik egy "én jobban tudom" kaliberű válasz.
3 felhasználónak tetszik: adriienn96, bajer, cintia0023
2014. február 13. 20:01 #557
- törölt felhasználó -    
malna90!
Azt tudom, h Maxszel nem voltak együtt, és nincsenek is. Főleg, mert Maxnek van barátnője smileeee.gif Legalábbis úgy tudom, még együtt vannak. Coltonnal viszont járt egy évig - legalábbis valahol ezt írták. Ianről és Hollandről meg azt olvastam, hogy már egy éve együtt vannak. Ami azért is döbbentett meg, mert nagyon sok köztük a korkülönbség. Igaz, könnyen lehet, hogy hamisak az infók. Talán majd kiderül, ki kivel van tongue.gif De véleményem szerint Holland és Colt nagyon aranyosak lennének wub.gif

Idézet (malna90 @ 2014.02.13. 19:37)
Nem járt se Coltonnal, se Maxxel, főleg nem Iannel. A három közül a legesélyesebbnek még Coltont tartnám, ha erről van szó, de vele is tisztázták hogy nem járnak, én legalábbis így tudom.  unsure.gif


LittleWalker!
Köszönöm, hogy megvédtél, nagyon aranyos vagy! heart.gif De ne etesd a trollt! wink.gif

Idézet (LittleWalker @ 2014.02.13. 19:43)
Nem kötekedésből, tényleg, de megkérdezhetem, miért válaszolsz mindenkinek úgy, minta sokkal jobban tudnád a dolgokat? huh.gif
Már egy kicsit zavar, hogy bárki bármit ír, te folyton be akarod bizonyítani az ellenkezőjét. Ha Chelsy Lydiára tippel, akkor had tegye, majd úgyis kiderül. Nem tudom a többiek hogy látják, lehet hogy csak engem zavar ez a dolog, de komolyan, már lassan ott tartok, hogy le se merem írni, mit gondolok az új részről, vagy mik a tippjeim a jövőre nézve ezzel a bizonyos főszereplő-eltávozással kapcsolatban.
Ha én értem félre szólj, de a stílusból nekem ez jön le.
Azzal semmi problémám, ha leírod, mi a véleményed, hiszen ez a topik célja, csak kellemetlen érzés benéznem ide, ha tudom, hogy minden hozzászólásra érkezik egy "én jobban tudom" kaliberű válasz.
2014. február 14. 15:43 #558
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, Wolferek!
Hoztam egy saját készítésű montázst. Unatkoztam :$ :$ És már csak három nap *-*
3 felhasználónak tetszik: adriienn96, Blackheart.com, Dorci000
2014. február 15. 13:48 #559
Rosso
Rosso
 
StátuszRide or die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.11.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 34
Azonosító: 197668
Offline offline
Remélem Stiles nem hal meg...nagyon sajnánám ha ő menne ki a soriból sad.gif
5 felhasználónak tetszik: adriienn96, mikieger, Genevieve, lezer96, Galexa93
2014. február 16. 21:36 #560
- törölt felhasználó -    
Nem tudok mit hozzáfűzni _nevet.gif
7 felhasználónak tetszik: marti27, Corby, SmileyZ, Ria1997, Genevieve, xxxddd, kia08
50 oldal 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!