Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 15. 23:58 #741
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Idézet (mikieger @ 2014.07.15. 23:51)
Akit esetleg érdekel, hogy miről beszélgetett Lydia-Mason abba a 3,5 percben mikor nem hallottunk tőlük hangokat, itt megnézheti: https://www.facebook.com/photo.php?v=745021078895451 - köszi az MTV-nek a megosztást biggrin.gif

Én először azt hittem, hogy a videóval vagy a gépemmel van baj, de szerencsére felirattal néztem. rohog.gif
Amúgy megint remek rész volt, mintha megint az első évadban lennénk, teljesen olyan érzés volt. Peter meg... blush.gif
És végre vissza tért kedvenc vadászunk is! Lejtettem egy örömtáncot, mikor felbukkant a fák között.
Mondjuk Scott idegesített. Egy béta képes volt legyűrni őt? Ez komoly? Mármint, jézus... blink.gif
Ó, és a kedvenc jeleneteim egyike ebből a részből:
5 felhasználónak tetszik: mikieger, kurrek, Genevieve, hayley4, marti27
2014. július 16. 11:12 #742
P.J.Sz.
P.J.Sz.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.02.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 218194
Offline offline
Idézet (zsuzsye @ 2014.07.15. 19:16)
egyetlen egy olyan ami egész, de ez remix ez volt 3. évadban a Halloween-es részben


Köszi szépen! Ez futáshoz pont jó lesz! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: zsuzsye
2014. július 16. 13:54 #743
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (rammievengeance @ 2014.07.15. 23:58)
Én először azt hittem, hogy a videóval vagy a gépemmel van baj, de szerencsére felirattal néztem. rohog.gif
Amúgy megint remek rész volt, mintha megint az első évadban lennénk, teljesen olyan érzés volt. Peter meg... blush.gif
És végre vissza tért kedvenc vadászunk is! Lejtettem egy örömtáncot, mikor felbukkant a fák között.
Mondjuk Scott idegesített. Egy béta képes volt legyűrni őt? Ez komoly? Mármint, jézus... blink.gif
Ó, és a kedvenc jeleneteim egyike ebből a részből:


Én ezt tizenötször visszatekertem és röhögtem rajta...xD
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2014. július 18. 11:13 #744
- törölt felhasználó -    
4x04 - "The Benefactor" stills
7 felhasználónak tetszik: Galexa93, mikieger, kurrek, Toxic, Blackheart.com, rammievengeance, marti27
2014. július 18. 17:52 #745
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2014.06.24. 18:09)
4x01 - "The Dark Moon" stills

+++ HQ
w00t.gif
7 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Galexa93, rammievengeance, Blackheart.com, funny18, Toxic, alexahemingway
2014. július 19. 11:22 #746
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12095
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2014.06.26. 10:18)
Promóképek ismét, végre HQ-ban beer.gif

Nagyobb méretben!
10 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, ekho97, kurrek, Galexa93, dave095, marti27, mikieger, Toxic, An_d_a, alexahemingway
2014. július 21. 14:20 #747
- törölt felhasználó -    
Nagyon imádom a sorozatot és nemsokára jön a S4E5
megöl a kiváncsiság,stalia<3

2 felhasználónak tetszik: mikieger, Blackheart.com
2014. július 22. 21:20 #748
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Ó, ez az epizód is nagyon tetszett, bár most kicsit visszavettek az előző négy részhez képest, de ennek ellenére élveztem. Jordan és Lydia <3 Oké, nekem ez a "páros" (legyen páros!!) is tetszik. Lassan kezdek megbékélni azzal, hogy nem lesz Stydia, és most elkezdem shippelni a szexi rendőrt meg Lydiát. rohog.gif
És végre Scott megmutatta, hogy van benne egy kis erő, nem csak úgy ott van az a piros a szemében. Tetszett. biggrin.gif
Derekről meg annyit, hogy melegen ajánlom, hogy farkas maradjon, mert perelni fogok, ha ember lesz belőle. rohog.gif
Argent papa meg ne szórakozzon velem! Igenis ott kellett volna hagyni a nőcit meg a pasast, akiknek most a nevüket meg nem mondom... Felháborító! biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: hayley4, mikieger, chelseagirl18, Genevieve
2014. július 23. 12:46 #749
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
S04E05 - I.E.D.
5 felhasználónak tetszik: Galexa93, rammievengeance, mikieger, Blackheart.com, Toxic
2014. július 23. 18:17 #750
- törölt felhasználó -    
Nekem ez most nagyon tetszett smileeee.gif Szerintem minden jól működött a részben. A Scott-Kira-Stiles "csapattól" kezdve Lydiáig. Utóbbit részről-részre jobban kedvelem, ha ez lehetséges. Remélem tényleg egyre jobban fognak rá koncentrálni és megmutatni valamit a képességeiből, valamint nagyon bírtam Jordannal wub.gif Kihozhatnának belőlük valamit...Meg kíváncsi is vagyok, hogy mi is Parrish valójában. Kira imádni való volt, de Maliát még sajnos mindig nem kedvelem. Pedig nagy potenciált láttam benne, de valahogy még mindig nem jön be, pedig még "nagy" Stydia shipper sem vagyok. De még van jó pár rész az évadban, ki tudja... cool.gif Scott végre megmutatta, hogy miért is True Alpha, olyan boldog fejet vágtam, amikor elkapta a csajt. Argent papa, komolyan, vártam, hogy kimondja: We protect those who can't protect themselves. Már láttam magam előtt...
Egyébként engem egyre jobban érdekel a lista és a Benefactor.
Érdekes dolgokat olvastam a Sorozatjunkie-n is. Az első jelszó után azt hittem, hogy Argent, vagy Peter, mert ő és Malia nem voltak a listán. Most Aiden és Kate miatt már nem vagyok biztos az Argentekben...Peter viszont még mindig áll.
Olvastam olyat is, hogy Lydia lehet az és maga ellen nyomoz, mint Stiles az előző évadban. Viszon ezt nem hiszem. Legalábbis remélem. Valami kapcsolata lehet Lydiával és a harmadik jelszó akár Jackson is lehet, de nem hiszem, hogy meglépik...
Jó, szerintem leállok a teóriákkal, mert már totál belezavarodok rolleyes.gif Már várom a következő részt, beindul az évad, Dereket pedig már békén hagyják. Az a mosoly az öltözőben olyan szép volt rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: hayley4, rammievengeance, mikieger, Genevieve
2014. július 23. 19:09 #751
- törölt felhasználó -    
Remek rész volt valóban, de nem értem miért vagytok annyira hasraesve Scott akciójától. Értem én, hogy használta a képességeit meg minden, de az a csaj csak egy ember volt. Ha vérfarkas lett volna, mint Liam vagy Derek, elég sanszos, hogy jobban meg kellett volna erőltetnie magát vagy akár a később érkező Stiles elterelésére lett volna szüksége, hogy megmeneküljön. Elismerem, én is látom a fejlődést nála, de ettől a fojtogatós jelenettől számomra csak még nevetségesebb lett Scott és az alfasága, de ez csak az én véleményem.
Lydia egy tünemény, annyira jó, hogy végre nem csak sikítoznia kell folyamatosan, hanem kezdenek is vele valamit. Bár egy kicsit elszomorodtam, amikor megfejtette, hogy Aiden neve a jelszó, mert nagyon kedveltem az ikreket. Jó lett volna őket ebben az évadban is látni. Argent!!! Remélem, ajánlom, hogy ne legyél megint "gonosz" farkasvadász, mert habár jót tenne a karakternek, én nem örülnék neki túlságosan, ráadásul Derekkel jó kis csapatot alkotnak. Nem csak Kate miatt, hanem Derek erejének "elvesztése" miatt is szeretném ezt a duót, de nagyon.
Kíváncsian várom az új részt.
1 felhasználónak tetszik: hayley4
2014. július 23. 20:08 #752
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez a rész nem volt annyira jó, mint az előzők. Mármint izgalmas, és érdekes fordulatokkal tele volt, de egy kicsit slampos. Scott ereje engem sem csigázott fel, ennyit szerintem még a béta Liam és megtudott volna tenni, de ez csak az én véleményem. Kira aranyos volt az egész rész alatt, Liam-et egyre jobban kezdem megkedvelni, ugyan ez az agresszió dolog ott van azért laugh.gif Derek, nekem már hiányzott a képernyőről, és azért látszik, hogy hiába veszti el az erejét, azért még oda tud tenni, ha arról van szó. Egyébként nagyon sajnálom, hogy ezt tette vele Kate, viszont furdal a kíváncsiság, hogy vajon ez is a tervei között van-e. A Benefactor méginkább kíváncsivá tett, Peterre gondoltam én is, de nem hiszem, hogy egy baltás gyilkost magára küldött volna, akit aztán megöl. unsure.gif Az túl túlszervezett lenne egy olyan Peternek, aki a megszokás rabja wink.gif Lydia részei engem egy kicsit elszomorítottak, mert látszik rajta, hogy szeretné irányítani a képességeit, leginkább megőrülni látszik, ezt főleg a Malia előtti kiborulása miatt gondolom. A Meredith-et egyébként bírom, szerintem vicces, a 3 évados Isaac-es jeleneteit nagyon bírtam laugh.gif Argent papának pedig nagyon örültem, habár én is csalódtam, hogy nem Allison mondatát mondta sad.gif Egyébként pedig az edző még mindig nagy forma, nekem ő az egyik kedvencem heart.gif A legédesebb pillanat pedig szerintem ez volt blush.gif
https://33.media.tumblr.com/9c90ab535d6a76d839b24607ba8747f7/tumblr_n94lcl4mgH1tsjf3do1_500.gif
https://38.media.tumblr.com/e41d16e8d5d9d0288d17242a3e772eb9/tumblr_n94lcl4mgH1tsjf3do2_500.gif
4 felhasználónak tetszik: hayley4, rammievengeance, mikieger, Genevieve
2014. július 24. 12:46 #753
- törölt felhasználó -    
Idézet (malna90 @ 2014.07.23. 20:08)
A Benefactor méginkább kíváncsivá tett, Peterre gondoltam én is, de nem hiszem, hogy egy baltás gyilkost magára küldött volna, akit aztán megöl. unsure.gif Az túl túlszervezett lenne egy olyan Peternek, aki a megszokás rabja wink.gif

Nekem még Deaton vagy Morrell jutott eszembe. Ki tudja, utóbbi bekkattant a Nogitsune ámokfutása után, úgy gondolja, hogy túl sok a természetfeletti Beacon Hills-ben és tisztogatásba kezdett. Meg amúgy is, minden évadban nagyon gyanús nekem a csaj. Őszintén szólva, valamiért bízom benne, hogy nem Peter az, nagyon megkedveltem, bármilyen pszichopata is rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: lezer96, mikieger, hayley4, Genevieve
2014. július 24. 15:19 #754
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sparkling @ 2014.07.24. 12:46)
Nekem még Deaton vagy Morrell jutott eszembe. Ki tudja, utóbbi bekkattant a Nogitsune ámokfutása után, úgy gondolja, hogy túl sok a természetfeletti Beacon Hills-ben és tisztogatásba kezdett. Meg amúgy is, minden évadban nagyon gyanús nekem a csaj. Őszintén szólva, valamiért bízom benne, hogy nem Peter az, nagyon megkedveltem, bármilyen pszichopata is rohog.gif


A Peter-es résszel egyetértek, de szerintem túl egyértelmű vagy lapos lenne ha Deaton-ék lennének a háttérben blink.gif ...
2014. július 24. 16:05 #755
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sparkling @ 2014.07.24. 12:46)
Deaton vagy Morrell

Szerintem nem ők azok, Deatonhoz Scott nagyon közel áll, miért tette volna a listára? Mármint nem sok értelmet ad, hogy segíti ő és Morrell is, aztán meg megakarják öletni. Szerintem valami új ember lehet a háttérben, de nekem őszintén szólva Gerard fordult még meg a fejemben. Mármint ő nem természetfeletti ha azt vesszük, és a bosszúra is van oka, valamint jórég láthattuk, plusz hogy Kate életben van talán még össze is játszhatnak. laugh.gif
2014. július 24. 17:31 #756
- törölt felhasználó -    
Idézet (malna90 @ 2014.07.24. 16:05)
Szerintem nem ők azok, Deatonhoz Scott nagyon közel áll, miért tette volna a listára? Mármint nem sok értelmet ad, hogy segíti ő és Morrell is, aztán meg megakarják öletni. Szerintem valami új ember lehet a háttérben, de nekem őszintén szólva Gerard fordult még meg a fejemben. Mármint ő nem természetfeletti ha azt vesszük, és a bosszúra is van oka, valamint jórég láthattuk, plusz hogy Kate életben van talán még össze is játszhatnak. laugh.gif

Deaton nem egy komoly tipp, de Morrellt meghagyom lehetségesnek. Bianca Lawsonnak elég gyanús feje van rohog.gif Amúgy sokan mondták, hogy Gerardra tippelnek, de valahogy sosem vettem komolyan. A háttérből azért mozgathatja a szálakat. Ő amolyan all time villain és ahogy mondod, jó rég láttuk már laugh.gif Kate-ben én ez miatt kicsit bizonytalan vagyok, bár abban a nőben nem lehet bízni, bármit kinézek belőle.
2014. július 25. 01:13 #757
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
5.évad berendelve (20 rész, 2 partra bontva - mint a Season 3) meghajolo.gif
+ Dylan Sprayberry (Liam) állandó szereplő lesz az új évadtól.
10 felhasználónak tetszik: Katttah, Blackheart.com, lezer96, rammievengeance, Genevieve, Toxic, Dorci000, hayley4, Average Girl, benyaw93
2014. július 25. 14:23 #758
lezer96
lezer96
új tag
 
StátuszA lovaglás az élet a többi meg csak részlet .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.19.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 8
Azonosító: 141097
Offline offline
3 felhasználónak tetszik: Genevieve, rammievengeance, kurrek
2014. július 30. 01:21 #759
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Most határozottan mérges vagyok. Mit akarnak tenni Derekkel?? Komolyan, lerágtam mind a tíz körmöm az utolsó negyed óra alatt. Megint remek részt kaptunk, csak azt sajnálom, hogy megint alig értek valmit, annyira sok az esemény. Teljesen 3. évad feeling, ezer és egy új szereplő, rengeteg név, lények, minden főszereplő külön dolgozik, ott van Lydia vonala, Peter mesterkedései, Derek meg veszti el az erejét, és akkor még Scott a nyakába kapott egy bétát, magára haragított egy újabb vadász famíliát, és még sorolhatnám...
Ennyi mindent nem bír feldolgozni az agyam. rohog.gif
Óóóóó, de legalább volt Stydia *-* Ééés, csak nekem tűnt fel, hogy Malia meg Derek mennyire jó páros lennének? biggrin.gif Komolyan, mindenkit shippelek mindenkivel lassan. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: mikieger, kurrek, Genevieve, hayley4
2014. július 31. 13:59 #760
- törölt felhasználó -    
Jó rész volt, bár szerintem annyira nem volt izgalmas, mint az előzők. A Malia & Derek páros tetszett, Peter végre kimutatta a foga fehérjét, Chris és Scott is aranyosak voltak - végre visszatért a vadász - Lydia és Stiles még mindig jó páros, valamint Parrish-t nagyon kedvelem, amit leművelt a diliházas csávóval rohog.gif Amúgy ez a pénz dolog kezd nagyon érdekes lenni, Scott és Melissa, és Stiles & a Sheriff is bajban vannak, és kíváncsi lettem, hogy esetleg megtartják-e a pénzt. unsure.gif Egyébként Liamet egyre jobban kezdem megkedvelni, valamint tetszik a testvéri viszonya Scottal.
3 felhasználónak tetszik: rammievengeance, Misuzu86, hayley4
50 oldal 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!