Nem kell megijedni a cím miatt, Rihanna csak legújabb videoklipjében, a Man Downban öl meg egy embert.
A teljes cikkhez kattints ide!
Rihanna lelőtt egy férfit
2011. június 02. 11:13
#2
|
|
badperfectStan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.24. Hozzászólás: 2551 Csatolások: 988 Azonosító: 143952 offline
|
kicsit olyan bob Marley-s beütése van szerintem, de nekem nagyon tetszik a szám..grat Rihanna
2011. június 02. 11:14
#4
a dal nekem se lesz a kedvencem, de a klip 5* lett
Ráadásul Rihanna gyönyörű
2011. június 02. 11:16
#5
|
|
KomplexxKidúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.21. Hozzászólás: 71 Csatolások: 0 Azonosító: 149699 offline
|
hat a vido nem jo de a zene fantasztikus es igaza van lagirl Rihanna nagyon szep
2011. június 02. 11:18
#6
a klip fantasztikus, a dal csodálatos és Rihanna isteni benne, nekem már a lemez megjelenése óta nagy kedvencem ez a dal...
2011. június 02. 11:31
#9
|
janet7 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.11. Hozzászólás: 4230 Csatolások: 67 Azonosító: 133061 offline
|
Na ez tényleg nagyon jó lett. Meg merem kockáztatni, hogy a klip jobban tetszik, mint a California King Bed. Sőt lassan már a szám is, mert a CKB-t már kicsit meguntam mióta sok helyen/sokat nyomatják. Ez a szám mikor először hallgattam a Loud-ot kifejezetten idegesített, de utána ez lett a CKB mellett a másik kedvencem az albumról. Nagyon jól áll neki ez a reggae-s stílus, csinálhatna több ilyet is és akkor legalább egyedi és igényes lenne a zenéje. A klip meg teljesen illik a számhoz, és a mostani kinézeteihez viszonyítva egész jól néz ki benne. Mondjuk nekem még mindig a Rated R a kedvenc "korszak" mind stílusilag, mind zeneileg, de ez más kérdés. Még annyi a gond ezzel, hogy csak felvételen hangzik ilyen jól, mert sajnos Rihanna énektudása élőben igencsak halovány, de ez nem ront magán a számon. Na mindegy, szóval nagyon jó lett a klip is és a zene is. Nem annyira, hogy Rihanna a kedvenceim között legyen, mert sosem volt nagy kedvencem és sokkal jobbak vannak nála, de pl. egy S&M szerű szeméthez képest már klasszisokkal jobb ez a fajta stílus.
Na én is pontosan emiatt utáltam az elején ezt a számot, de aztán (nagy nehezen, az igaz, de) megszoktam.
Idézet
Ez még nekem is tetszene, ha nem lenne benne ez a sok Rum bum bum bum. Az én fülembe ez tönkretette az egész számot.
Na én is pontosan emiatt utáltam az elején ezt a számot, de aztán (nagy nehezen, az igaz, de) megszoktam.
2011. június 02. 11:39
#11
|
|
Clarissa_Fray |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.29. Hozzászólás: 559 Csatolások: 0 Azonosító: 135431 offline
|
Szerintem nagyon jó lett.
A zene is és a klip is.
A zene is és a klip is.
2011. június 02. 12:01
#12
|
|
prettyqueen44új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.28. Hozzászólás: 64 Csatolások: 0 Azonosító: 151843 offline
|
best ♥
2011. június 02. 12:11
#15
|
prézliPókasszony |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 09.09.12. Hozzászólás: 8034 Csatolások: 25737 Azonosító: 107627 offline
|
Idézet (CandUs @ 2011.06.02. 12:07)
Nem egy hónapja jelent mag a CKB? Hagyni kellett volna még egy kis időt erre szernitem.
De a Man Down csak Amerikában jelenik meg, míg a California King Bed mindenhol.
2011. június 02. 12:15
#16
|
|
Pandus |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.05. Hozzászólás: 629 Csatolások: 396 Azonosító: 134321 offline
|
Végre Rihanna kezd fejlődni
Azt hittem, hogy kezd lecsúszni a leejtőn, egyre rosszabb zenéket csinált, majd a California King Bed elég ütősre sikeredett, és a klip is gyönyörű, egyik legjobb klip & zene tőle. És most a Man Down. Végre kezdem megint megszeretni őt, sokkal jobbak a lassú számai, mint ezek a tömeggyártású tuctuctucok.
2011. június 02. 12:53
#17
|
|
kiswikcii.visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.05. Hozzászólás: 469 Csatolások: 680 Azonosító: 142640 offline
|
szám~tökéletes, klip~tökéletes
)
Ririi.♥
Ririi.♥
2011. június 02. 13:00
#19
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
azon gondolkodok, hogy hol hallottam már ezt a dalt. nekem nem nagyon tetszik, de a stílusváltásank nagyon örülök. 
Bob Marley-ról meg:
http://www.youtube.com/watch?v=SXmhyc_QynE
Bob
Bob Marley-ról meg:
http://www.youtube.com/watch?v=SXmhyc_QynE
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline
0 felhasználónak tetszik:

online
