Starity

Sade Budapesten koncertezik

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 28. 13:43 #1
- törölt felhasználó -    
Sade turnéját a nagy érdeklődésre való tekintettel meghosszabbították, így az énekesnő Budapesten is fellép.
A teljes cikkhez kattints ide!
2011. június 28. 13:45 #2
- törölt felhasználó -    
Mostanság elég sűrűn toborozzák Mo.-t a hírességek.. Érdekes.
2011. június 28. 13:54 #3
dreamgirl
dreamgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 260
Csatolások: 54
Azonosító: 18804
Offline offline
lehet ciki de én őt egyáltalán nem ismerem! hallottam már a nevét de a zenéjét nem ismerem.
2011. június 28. 13:55 #4
Selena Gomez 20
Selena Gomez 20
visszatérő vendég
 
StátuszAnd I'll think of you,just like I have every day. ๑ஐ๑ Tamani
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.25.
Hozzászólás: 256
Csatolások: 11
Azonosító: 153878
Offline offline
Egyszer Kesha most meg ő...ilyen híres Magyarország? good.gif
2011. június 28. 14:04 #5
- törölt felhasználó -    
Én nem dicsekednék azzal, hogy még nem is hallottam róla... Na ő tehetség, egy élő legenda, nem egy tucatpopénekesnő. Szóval az ignoranciámat én eltitkolnám a helyetekben...
3 felhasználónak tetszik: janet7, Bogszics, WinterGirl
2011. június 28. 14:07 #6
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (dreamgirl @ 2011.06.28. 13:54)
lehet ciki de én őt egyáltalán nem ismerem! hallottam már a nevét de a zenéjét nem ismerem.

Talán azért, mert Sade egy igényes énekesnő, akit nem nyomatnak mert nem tucat? 110.gif Szerintem ennyire ne legyél erre büszke. Sade-t nem szeretem annyira, hogy el is menjek a koncertjére, viszont fantasztikus, hogy az ilyen keshák mellett ilyenek is mint ő ellátogatnak hazánkba.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2011. június 28. 14:07 #7
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
De istenem,ha nem ismered minek írsz hozzá?! Nagyon örülök,hogy jön,szeretem őt. Csodás hangja van. Aki meg nem ismeri,az ne írjon hsz-t!
2011. június 28. 14:12 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selena Gomez 20 @ 2011.06.28. 13:55)
Egyszer Kesha most meg ő...ilyen híres Magyarország? good.gif

nem csak olcsó. pardon.gif
Idézet (dreamgirl @ 2011.06.28. 13:54)
lehet ciki de én őt egyáltalán nem ismerem! hallottam már a nevét de a zenéjét nem ismerem.

nekem úgy rémlik egy sztárokkal foglalkozó oldalon vagy, vagy tévedek? klikkelj rá szépen az adatlapjára és - bár tudom hogy megerőltető - de olvasd el amit róla írnak és, talán a youtube is feltudsz menni, és beírni a nevét, ugyancsak ráklikkelni arra a dalra amit kiválasztottál és lőn világosság el is indul. tudod, gugli a barátod. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, Dancsyy97, WinterGirl
2011. június 28. 14:13 #9
- törölt felhasználó -    
Ilyen híresek lettünk?? De azért örülök és jó lett a cikk smileeee.gif
2011. június 28. 14:18 #10
- törölt felhasználó -    
Most hallgattam meg egy számát, és nagyon tetszik. Bár sajna nem tudok kimenni a koncertjére Budapestre, de biztos nagyon jó lesz, bár sokan nem ismerik itt, de a koncertjén biztos nem egy két ember lesz smileeee.gif
2011. június 28. 14:25 #11
dreamgirl
dreamgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 260
Csatolások: 54
Azonosító: 18804
Offline offline
érdekes mennyire kioktattok itt meg h ne legyek büszke rá h nem ismerem... nem is büszkélkedtem, de egyáltalán nem érzem kevesebbnek magam a hiányában... és igen képzeljétek rákerestem youtubon és marhára nem ismerem a zenéjét még igy se, sőt nem is jön be. na csak ennyit akartam mondani biggrin.gif
2011. június 28. 14:28 #12
dreamgirl
dreamgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 260
Csatolások: 54
Azonosító: 18804
Offline offline
azt meg hogy mihez szólok hozzá hadd én döntsem már el!
2011. június 28. 14:42 #13
klaudia15
klaudia15
Black Veil Brides Army<3<3
 
StátuszBlack Veil Brides<3<3<3<3my heros
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.21.
Hozzászólás: 1512
Csatolások: 28
Azonosító: 141249
Offline offline
kíváncsi vagyok rá,hogy ki jönn még hozzán el!!!!
2011. június 28. 14:58 #14
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
De úristen, ha én nem hallottam volna róla, akkor inkább szégyellném magam és elbújnék, nem még hogy itt dicsekedjek vele. _nevet.gif Lehet, hogy azért nem ismeritek, mert ő nem egy Kesha kaliberű senki, hanem egy fantasztikus énekesnő, hatalmas tehetséggel és egyedi, igényes zenékkel (ja és az plusz pont, hogy Aaliyah is szerette blush.gif ). A semmi ízléssel nem rendelkező tinik (nem, én sem vagyok 30+ éves wink.gif ) körében az, hogy valaki igényes és nem a Viva által futtatott f.s előadó, az már kizáró ok arra, hogy szeressék. Úristen még mindig annyira fáj belegondolni, hogy így van, pedig régóta tudom. Vicces, hogy amikor ilyen Kesha meg Rihanna kaliberű sztárocska (direkt nem sztár) jön M.o.-ra, akkor jönnek tömegével a (nagyon színvonalas, hosszú és értelmes rohog.gif ) kommentek, hogy "jajj de jó, már alig várom", amikor pedig valaki, aki tényleg igazi művész, aki megérdemli a hírnevet és tényleg egy legenda, akkor itt dicsekednek vele, hogy ők bizony nem ismerik őt. Ez kicsit komikus nekem. Inkább tragikomikus. Sade zseniális énekesnő, aki 2-3 év alatt is többet tett le az asztalra, mint az általatok oly nagyra tartott, ám valójában semmit sem érő tinisztárocskák az EGÉSZ "karrierjük" alatt. Annyira kétségbeejtő, hogy olyan embereket istenítenek egyesek, akik semmit nem dolgoztak meg azért, hogy felnézzenek rájuk és nem is érdemlik meg, amikor pedig egy olyan legendáról van szó, mint Sade, aki tényleg megdolgozott érte és nem 1-2-3 évet, azt pedig semmibe veszik. Mindegy, azzal nyugtatom magam, hogy 3 (10-20-30-40...) év múlva Sade és a többi hozzá hasonló tehetség még mindig ismert és legendás lesz (jó, nem a Fluor rajongók körében), akiket pedig most istenítenek, azok addigra már régesrég el lesznek tűnve a süllyesztőben. A másik meg, hogy ha M.o.-n kívül megkérdeznének más országokban lakó embereket, elég valószínű, hogy többen tudnák ki az a Sade, mint hogy ki az a Fluor (és társai). _nevet.gif

Idézet
Egyszer Kesha most meg ő...ilyen híres Magyarország?

Mondjuk Keshát én inkább letagadnám. rohog.gif És még egy ilyen mondaton belül sem említeném együtt Sade és az ő nevét.
7 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah, raspberry, Holly Keller, LULUPeas, _ToTo_, Glamster
2011. június 28. 15:19 #15
dreamgirl
dreamgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 260
Csatolások: 54
Azonosító: 18804
Offline offline
janet7 olvasd vissza miket írtál le. kicsit nevetséges ahogyan fogalmazol mivel
1) vajon miért nem ismerik annyian Sade-t?? hát mert nincs reklámja, nem játszák nagyon sehol, szóval a legtöbb ember számára ismeretlen.
2) az általad említett "sztárocskák" (csak hogy a te lealacsonyító szövegeddel éljek) képzeld el igenis letettek vmit az asztalra, mert azt elhiheted hogy ha valaki világhírű lesz és megtölt 20 ezres stadionokat minden egyes koncertjén, amögött mindig kemény munka áll. Nézd meg wikipédián h pl kesha minden számát maga írja. és igen innen jön az h izlések és pofonok, ha ennyien kajálják kesha és rihanna zenéjét akkor innentől kezdve nincs miről beszélnünk.
Én nem beszéltem lealacsonyítóan Sade-ről, csupán megjegyeztem h nem ismerem, és ennyi nem foglalkozom vele tovább.
Azt meg majd megnézem h mikor lesz Rihanna pár év múlva a süllyesztőben... egyelőre nagyon nem ugy néz ki. Az meg hogy pár éve vannak a szakmában - könyörgöm még csak 23 éves! és már 5 studióalbumot kiadott! inkább ezen gondolkozz el, h ez nem kis teljesítmény szóval ott van mögötte a munka, ráadásul a folytonos világkörüli turnék, állandó fellépések stb.
2011. június 28. 15:23 #16
Bieber-fan
Bieber-fan
 
Státuszsziasztok :D nem vagyok JB fan...csak nem tudom megváltoztatni a nevem.XDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 693
Csatolások: 21
Azonosító: 131058
Offline offline
én sem ismerem de örülök h eljön biggrin.gif
2011. június 28. 15:40 #17
Pillebaba98
Pillebaba98
New York *-*
 
StátuszLégy önmagad :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 1511
Csatolások: 10
Azonosító: 152801
Offline offline
én nem ismerem smileeee.gif de majd megnézem a videóit smileeee.gif
2011. június 28. 15:45 #18
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (dreamgirl @ 2011.06.28. 15:19)
janet7 olvasd vissza miket írtál le. kicsit nevetséges ahogyan fogalmazol mivel
1) vajon miért nem ismerik annyian Sade-t?? hát mert nincs reklámja, nem játszák nagyon sehol, szóval a legtöbb ember számára ismeretlen.
2) az általad említett "sztárocskák" (csak hogy a te lealacsonyító szövegeddel éljek) képzeld el igenis letettek vmit az asztalra, mert azt elhiheted hogy ha valaki világhírű lesz és megtölt 20 ezres stadionokat minden egyes koncertjén, amögött mindig kemény munka áll. Nézd meg wikipédián h pl kesha minden számát maga írja. és igen innen jön az h izlések és pofonok, ha ennyien kajálják kesha és rihanna zenéjét akkor innentől kezdve nincs miről beszélnünk.
Én nem beszéltem lealacsonyítóan Sade-ről, csupán megjegyeztem h nem ismerem, és ennyi nem foglalkozom vele tovább.
Azt meg majd megnézem h mikor lesz Rihanna pár év múlva a süllyesztőben... egyelőre nagyon nem ugy néz ki. Az meg hogy pár éve vannak a szakmában - könyörgöm még csak 23 éves! és már 5 studióalbumot kiadott! inkább ezen gondolkozz el, h ez nem kis teljesítmény szóval ott van mögötte a munka, ráadásul a folytonos világkörüli turnék, állandó fellépések stb.


Előszöris, drágám. Akinek az első számú kedvence Miley Cyrus, ezenkívül szereti Fluor-t és egy olyan kedvence nincs (vagy max 1-2), aki nem ilyen mai tinik által imádott sztár, annak nem tudom komolyan venni az okoskodását, bármennyire is próbálkozik.
Az a nagy helyzet, hogy szövegértést már általános iskolában tanítanak, de úgy tűnik neked ez nem volt meg.
Igen, nincsen reklámja Sade-nek a Viván, az MTV-n, nincs reklámja a Bravo magazinban, az Im-ben, sőt még a Storyban sem. Pontosan ez ellen írtam, de ha lenne egy csöppnyi eszed te is megértetted volna. Az a nagy helyzet, hogy Sade majdnem 30 éve az "iparban" van, méghozzá úgy, hogy amikor ő még elkezdte, akkor nem az számított, hogy ki a botrányosabb, kinek van cukipofija meg befolyásos ismerősei. Nem volt internet, ami azért a mai előadóknak valljuk be jelentősen megkönnyíti a dolgát. Ő a tehetségével küzdötte fel magát oda, ahol van. Lehet, hogy te nem ismered, de attól még egy legenda. Pontosan azért nem ismered, amit írtál. Nincs reklámozva. Akkor vajon én, és még kismillió másik ember honnan ismerjük. Hmm...lehet, hogy onnan, hogy mi nem a Vivából meg a Bravo magazinból tájékozódunk (ez csak példa volt, szóval ne kezdd el itt nekem írogatni, hogy te ezeket nem nézed/olvasod), hanem mondjuk utána nézünk dolgoknak és nem aszerint választunk kedvenceket, hogy mennyire vannak futtatva jelenleg és mennyi Vivaimádó szereti őket, hanem mondjuk tehetség, zene alapján. Kicsit nevetséges, hogy engem nevetségesezel le, mikor akkora hülyeséget írtál, hogy mindjárt sírok. Előszöris nem értetted meg amit írtam, másodszor te magad sem tudod, hogy miről beszélsz. Pontosan ez a gond, hogy megtölt 20 ezres stadionokat, a tehetségesebbnél tehetségesebb művészek meg el vannak nyomva, mert nem tucatok és mert nem ilyen-olyan show-elemekkel, értelmetlen dalszövegekkel és minnél megbotránkoztatóbb klipekkel próbálják kompenzálni a tehetségtelenségüket. A drága Rihannád (akinek jó pár számát szeretem, hozzásteszem és jobban ismerem a zenéjét, mint néhány extra "nagy" rajongója) és Kesha ezt csinálja. Aki igazán tehetséges, annak nincs szüksége show-elemekre és semmiféle megbotránkoztató dologra, mert anélkül is figyelnek rá. Hallottad te már élőben énekelni Rihannát? Nem tud szegény. És ezt nem csak én mondom, hanem rengetegen, köztük nem egy rajongója. Vagy playback-el, vagy pedig nyekereg valami harmatgyengét. Szeretem jó pár zenéjét, nem arról van szó, de közel sincs annyi tehetsége, mint amennyire sztárolva van. Azt, hogy nem tud énekelni élőben azzal kompenzálja, hogy hatalmas show-kat tervezNEK NEKI és így a show elvonja a figyelmet a playback-ről vagy a harmatgyenge hangról. Kesháról inkább ne is beszéljünk, akinek a számaiban is hallatszik, hogy semmi hangja, ami van azt is géppel javították fel és a koncertjein rendszeresen playbackel. Na nem mintha azokat a bonyolult zenei kompozíciókat olyan nagyon nehéz lenne elénekelni. Pont ez a gond, hogy erre vevők manapság az emberek. A zenei világ rohadtul csúszik lefelé, és ezt nem csak én gondolom, hidd el. Kesha maga írja a számait? Szerintem nem olyan nehéz arról szövegelni, hogy ő milyen vad, meg milyen lázadó, meg hogy bulizik. Ugyanis a szövegeiben a mondanivaló a nullával egyenlő. Az meg, hogy 23 éves és nyilván nem lehet 20 éve a szakmában ezzel tisztában vagyok. És épp ezért írtam, hogy aki mégis 20 éve ott van és nem tisztelik, hanem azt tisztelik, aki 5 éve van ott, az kicsit gáz. Rihanna 5 studióalbumot kiadott. Hogy mennyi munka volt benne? Nézd csak meg, hogy arra az 5 albumra ő pontosan hány számot is írt, és aztán dumálj. Az meg a másik, hogy a normális embereknek nem a mennyiség a fontos, hanem a minőség. És megnézheted a legnagyobb előadókat (de nem Miley-ra gondolok itt), hogy ők mikor ontották magukról évente a lemezeket? Nem ez a fontos, csak úgy megsúgom. Hidd el, nagyon sok előadó van, akik ugyanúgy megtöltenek hatalmas stadionokat, ugyanúgy maguk írják a számaikat, amik még neadjisten' érnek is valamit, ugyanúgy imádják őket sokan. Csak te és a hozzád hasonlók nem foglalkoznak velük (oké, ne foglalkozz, engem nem érdekel), mert nem (hogy is mondta ToTo?)..."Vivakompatibilis" a zenéjük. Hidd el drágám, hogy vannak ilyen előadók tömegével, akik ráadásul stílusokat teremtettek és nem másokét nyúlták le, mint Kesha és a többi. Azt meg tudom, hogy kajálják őket és pont ez a gáz, hogy erre van igény.
Én itt befejeztem, nem akarok offolni, és neked is ezt tanácsolom. Na meg azt, hogy legközelebb olvasd el inkább 3-szor, amit írtam és értelmezd, mielőtt hülyeségeket írogatsz. Meg arra, hogy ha én nem kifejezetten neked címeztem, amit írtam, akkor ne kezdjél el ok nélkül személyeskedni, mert rohadtul szánalmas. Köszi.
7 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah, raspberry, DreamerGirl, Holly Keller, Szabina2000, LULUPeas
2011. június 28. 15:49 #19
PuMiToO
PuMiToO
A Notórius Fórumozó
 
StátuszSzerelem a köbön ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.23.
Hozzászólás: 1807
Csatolások: 113
Azonosító: 27708
Offline offline
Nem gondoltam volna, hogy lesz még ilyen alkalom ebben az életben... Régi vágyam eljutni egy Sade koncertre, ám néhány éve ez még hiú ábrándnak tűnt. És láss csodát smileeee.gif Nagyon jó lenne elmenni, számos örömteli percet okozott már nekem a színvonalas zenéje az elmúlt 10 évben. Aki esetleg nem ismeri, az hallgassa meg néhány számát, mert tényleg maradandó élményt nyújt. Valahol itt kezdődik a zene, véleményem szerint… smileeee.gif Az újoncoknak inkább a régebbi számait ajánlanám, az utolsó albuma már nem volt olyan, mint a többi, de ez is csak az én véleményem.
4 felhasználónak tetszik: janet7, Aalyah, Bogszics, Grace Benning
2011. június 28. 15:59 #20
dreamgirl
dreamgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.10.
Hozzászólás: 260
Csatolások: 54
Azonosító: 18804
Offline offline
huha ne aggódj nem szállok vitába veled mert ezt a beszédstílust én nem fogom megütni amit te. remélem nem ilyen hangnembe beszélsz az ismerőseiddel mert akkor nem sokan szerethetnek. És akkor mégegyszer összegzem a mondandómat: ízlések és pofonok. akinek nem tetszik ami ma megy, ez van. nekem is sokminden nem tetszik, pl a lady gaga stílusától egyenesen kiütést kapok. De van akinek ez jön be és nem fikázom érte őket, mert joguk van hozzá h szeressék. Ahogy neked is szived joga h szeresd Sade-t. És az is az én döntésem mit hallgatok és mi tetszik. Szóval ahhoz képest h megjegyezetem nem ismerem Sadét, szép leoltást kreáltál (meg még páran mások) belőle. Szóval sztem nem az én értelmi színvonalammal van a probléma amikor ti nem birjátok elviselni ha a ti kedvenceteket nem ismeri vagy nem szereti vki aztán rögtön kioktatjárok h ilyen meg olyan hülye és szégyellje érte magát... hüphüp biggrin.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Sade Adu Sade Adu 7344.