Starity

Sade Budapesten koncertezik

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 28. 16:05 #21
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (dreamgirl @ 2011.06.28. 15:59)
huha ne aggódj nem szállok vitába veled mert ezt a beszédstílust én nem fogom megütni amit te. remélem nem ilyen hangnembe beszélsz az ismerőseiddel mert akkor nem sokan szerethetnek. És akkor mégegyszer összegzem a mondandómat: ízlések és pofonok. akinek nem tetszik ami ma megy, ez van. nekem is sokminden nem tetszik, pl a lady gaga stílusától egyenesen kiütést kapok. De van akinek ez jön be és nem fikázom érte őket, mert joguk van hozzá h szeressék. Ahogy neked is szived joga h szeresd Sade-t. És az is az én döntésem mit hallgatok és mi tetszik. Szóval ahhoz képest h megjegyezetem nem ismerem Sadét, szép leoltást kreáltál (meg még páran mások) belőle. Szóval sztem nem az én értelmi színvonalammal van a probléma amikor ti nem birjátok elviselni ha a ti kedvenceteket nem ismeri vagy nem szereti vki aztán rögtön kioktatjárok h ilyen meg olyan hülye és szégyellje érte magát... hüphüp biggrin.gif


Áruld már el, hogy milyen beszédstílust? Én leírtam valamit, nem neked, hanem általánosságban, erre te letámadtál, hogy én nevetséges vagyok. Erre mégis mit vársz? Szerintem nem írtam tele káromkodásokkal a mondandómat, hanem normálisan érveltem. Ezek után nem tudom, hogy milyen beszédstílusról beszélsz. Az, hogy az ismerőseimmel hogy beszélek, legyen az én dolgom, de hidd el, aki velem normálisan beszél, azzal én is úgy beszélek. smileeee.gif Ízlések és pofonok, én nem is mondtam, hogy ne szeresd Keshát, meg a többit, csak nem tudom minek kezdtél el ott okoskodni nekem, mikor meg sem értetted a mondandómat. Ja és elárulom neked: Sade sosem volt a kedvencem. A kedvenceim között sincsen, ha megnézed. Csak én tudok objektív lenni, és elismerem, hogy zseniális énekesnő, fantasztikus zenékkel. Nekünk konkrétan azzal volt a bajunk, hogy beírsz annyit, hogy nem ismered. Most ezt minek? Nem ismered, akkor vagy utánanézel, vagy ha nem érdekel, akkor nem írsz a cikkhez. Elárulom, egyik cikknél sem veszik jó néven, ha valaki beírja, hogy "én nem ismerem őt", mert nincs értelme. Na mostmár tényleg befejeztem és ha durvának találtad, amit írtam, akkor bocs. Annak ellenére is bocsánatot kérek, hogy te kezdtél el személyeskedni, látod?
5 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah, raspberry, Holly Keller, Glamster
2011. június 28. 16:10 #22
cseh.reni
cseh.reni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 1083
Csatolások: 84
Azonosító: 134658
Offline offline
Egy dalát ismerem,de azt nagyon szeretem...
2011. június 28. 16:25 #23
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (dreamgirl @ 2011.06.28. 15:19)
janet7 olvasd vissza miket írtál le. kicsit nevetséges ahogyan fogalmazol mivel
1) vajon miért nem ismerik annyian Sade-t?? hát mert nincs reklámja, nem játszák nagyon sehol, szóval a legtöbb ember számára ismeretlen.
2) az általad említett "sztárocskák" (csak hogy a te lealacsonyító szövegeddel éljek) képzeld el igenis letettek vmit az asztalra, mert azt elhiheted hogy ha valaki világhírű lesz és megtölt 20 ezres stadionokat minden egyes koncertjén, amögött mindig kemény munka áll. Nézd meg wikipédián h pl kesha minden számát maga írja. és igen innen jön az h izlések és pofonok, ha ennyien kajálják kesha és rihanna zenéjét akkor innentől kezdve nincs miről beszélnünk.
Én nem beszéltem lealacsonyítóan Sade-ről, csupán megjegyeztem h nem ismerem, és ennyi nem foglalkozom vele tovább.
Azt meg majd megnézem h mikor lesz Rihanna pár év múlva a süllyesztőben... egyelőre nagyon nem ugy néz ki. Az meg hogy pár éve vannak a szakmában - könyörgöm még csak 23 éves! és már 5 studióalbumot kiadott! inkább ezen gondolkozz el, h ez nem kis teljesítmény szóval ott van mögötte a munka, ráadásul a folytonos világkörüli turnék, állandó fellépések stb.

Na ide figyelj én sem akarlak kioktatni, de inkább TE olvasd vissza hogy miket írtál, mert nagy baromságokat már bocsánat. Nem azt mondom hogy szeresd Sade zenéjét, mert ízlések és pofonok, de azoknál, akiket te szeretsz kérlek szépen ő sokkal többet ér. Nálam az hogy letett valamit az asztalra azt jelenti, hogy nem most kezdte szakmát (és ezalatt nem 1-2-3 évet értek), és igényes munkát végzett. Tehát ez nem egyenlő azzal, hogy a kamera előtt szexis ruhában riszálja a seggét, és arról énekel hogy 'blablabla', vagy hogy 'party az usában'. Továbbá a 'zenei' (ezt nem lehet zenének nevezni, amiket ezek a szennyek csinálnak) stílusuk nem a tuc-tuc-ban merül ki. Igen, mert ezt csinálja a drága rihanna, kesha, májli és az összes többi felkapott tucatsztárocska. Ennyit érnek. Ja és hogy világhírűek, meg ennyien mennek el a koncertjükre? Könyörgöm, erre csak azt mondanám, hogy ma már mindenki lehet világhírű, feljavítják a hangját és kész, az általad említettek is borzalmasak élőben. Ez a szánalmas, hogy nem a hang, hanem a pofika van előtérben manapság. És ezért szeretik őket annyian, mert egy csomó ízléssel nem rendelkező, naiv, buta tinivel ezt meg lehet kajáltatni. És ez a legeslegszánalmasabb, hogy manapság erre van igény. Kemény munka áll mögöttük? _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Na ne nevettess... _nevet.gif Inkább a producerek kemény munkája. Ja és nem a mennyiség, hanem a minőség számít -legalábbis az ízléssel rendelkező embereknek- ---> ennyit Rihanna 5 albumáról. Csak azért ad ki ilyen sűrűn albumot, mert ő pont olyan számokat csinál, hogy egy náron jó volt aztán meg elfelejtik. Ezek és a botrányaik miatt tudnak ezek a celebek a köztudatban maradni. És miattuk, és a hasonló kaliberű előadók miatt ismerik kevesebben Sadet. Ennyit erről 110.gif
6 felhasználónak tetszik: janet7, Aalyah, raspberry, Holly Keller, _ToTo_, Grace Benning
2011. június 28. 17:19 #24
Esztii77.
Esztii77.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.04.
Hozzászólás: 565
Csatolások: 0
Azonosító: 146607
Offline offline
nem ismerem , đe majd megnézem h ki ő (: .
úristen elöször azthittem h Eric Saade jön xd. majdnem elkezdtem ugrálni -.- xd.
2011. június 28. 17:44 #25
- törölt felhasználó -    
nincsenek rossz számai!
2011. június 28. 17:52 #26
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Sajnos nem ismerem Sade-t, de rákerestem az interneten. smileeee.gif Több számát is meghallgattam. Ezek alapján nagyon tehetséges énekesnőnek tartom, annak ellenére, hogy a dalai nem igazán nyerték el a tetszésemet. Sok sikert neki Budapesten wink.gif
2011. június 28. 18:08 #27
Loca77
Loca77
♫♪♫♥Mariposa♥♫♪♫
 
Státusz♪♫♪♥I'm more afraid of growing up,than anything else.♪♫♪♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.22.
Hozzászólás: 976
Csatolások: 3
Azonosító: 151572
Offline offline
én hallottam már pár számát és 1-2-t szeretek is,de nem hiszem hogy elmegyek smileeee.gif
2011. június 28. 18:45 #28
- törölt felhasználó -    
A személyeskedést mellőzzük továbbra is!
Az ilyen "nem tudom ki ez" kommenteket pedig szintén lehet hanyagolni. Nem kötelező mindenhez hozzászólni!

Nem valami olcsók a koncertjegyek. sad.gif sad.gif Én nagyon szeretnék menni pedig, de nem hiszem, hogy fogok. :/ Ami itt szóba jött, egyet kell értenem, hogy évente új lemezt aki ki tud adni, az nem a világ legigényesebb előadója. Rihannának pedig pontosan az a lemeze a legkevésbé népszerű, ami a legigényesebb, legjobb. Ez pedig a Rated R.
Ugyanez Kelly Clarkson esetében. A My December volt a legkiválóbb, legértékesebb anyaga, kutya nem vette meg, koncerteket le kellett mondani. Ennyit az emberek ízléséről...
4 felhasználónak tetszik: Bogszics, janet7, Aalyah, Holly Keller
2011. június 28. 19:41 #29
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Regina @ 2011.06.28. 18:45)
A személyeskedést mellőzzük továbbra is!
Az ilyen "nem tudom ki ez" kommenteket pedig szintén lehet hanyagolni. Nem kötelező mindenhez hozzászólni!

Nem valami olcsók a koncertjegyek. sad.gif sad.gif Én nagyon szeretnék menni pedig, de nem hiszem, hogy fogok. :/ Ami itt szóba jött, egyet kell értenem, hogy évente új lemezt aki ki tud adni, az nem a világ legigényesebb előadója. Rihannának pedig pontosan az a lemeze a legkevésbé népszerű, ami a legigényesebb, legjobb. Ez pedig a Rated R.
Ugyanez Kelly Clarkson esetében. A My December volt a legkiválóbb, legértékesebb anyaga, kutya nem vette meg, koncerteket le kellett mondani. Ennyit az emberek ízléséről...


El sem hiszem, hogy végre úgy gondolja valaki rajtam kívül, hogy a Rated R a legjobb album. meghajolo.gif
Szerintem mondjuk Kelly-től a Thankful volt a legjobb album, de az meg megint nem örvendett valami nagy népszerűségnek, meg akkor még híres sem volt annyira, mint később.
4 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah, Holly Keller, raspberry
2011. június 28. 23:29 #30
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Uhh. Miért vagytok fölháborodva amiért nem ismerjük? -.-' meg hogy elbújnál szégyenedben? hát én nem bújok el. 10 emberből 8an nem ismerik, és amiért ti ismeritek ne ti legyetek fölháborodva -.-'
Nem is tudom miért kéne ismernem meg miért kéne annyira népszerűnek lennie. Én rákerestem youtube-on és nekem nem tetszik. Ennyi. Valószínűleg nem is nagyon fogok vele találkozni. Eddig nem ismertem. Meghallgattam, és nem tetszett. Akkor jéé elmondhatom, DEJÓ ISMEREM smileeee.gif és akkor most nem kell elbújnom szégyenemben. témához hozzászólva nem hiszem hogy sokan lesznek a koncertjén egyrészt mert drága másrészt nem nagyon ismerik. itt starityn is a 4499. és nem is nagyon tetszik se a zenéje se a hangja. inkább hallgatok Ke$hát és Rihannát.
nekem ez a véleményem.
2011. június 29. 11:27 #31
- törölt felhasználó -    
Komolyan gyerekek, annyira nevetséges, hogy egymást oltogatjátok a zenei ízlése miatt...

@janet7 Nem értem milyen jogon becsülsz alá akárkit is akinek különbözik az ízlése a tiédtől! Szerintem téged sem oltott le senki azért, mert sz*rt sem tudsz Ke$háról vagy akárki másról, csak divatból szólod le, mert most rohadtul menő utálni a mai "sztárocskákat" úgy, hogy azt sem tudod ki ő, csak hallottad egy számát, és leszűröd, hogy sz*r!

Nem az a legnagyobb problémája a társadalmunknak, hogy egy ketten nem ismerik Sade-t, hanem az, hogy néhányan még ilyen apróságok alapján is képesek ítélkezni! Ezt inkább mondanám szomorúnak!
2011. június 29. 12:30 #32
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
@missha Figyelj, azt elismerem hogy hevesen írtuk amit írtunk, de attól még így gondoljuk. A probléma ott kezdődik, hogy ha nem ismered, akkor minek ide kommentelni? Ennyi erővel a tagok 90%-a leírhatná ugyanezt, az meg értelmetlen. Azt nem is mondtuk, hogy szeresd Sadet, hiszen ízlések és pofonok, de attól még egy tehetséges énekesnő, aki nem kicsit tett már le az asztalra. Nekem sincs a kedvenceim között, de ezt elismerem. És tudod, nekünk nem azzal van a legfőbb bajunk, hogy nem ismered/ismeritek Sadét, de ugye ez a cikk róla szól és néhány hozzászólás is erre van kihegyezve. Hanem az a legsajnálatosabb, hogy Sadet és a hasonló legendákat, akik ezerszer értékesebbek, mint a felkapott tömeg-előadók, sokkal kevesebben ismerik. Hol vannak a HANGOK, az ÉRZELMEK, az EGYÉNISÉG a zenéből? Mert ez az, ami nagyon hiányzik mostanság. Pedig vannak újabbak is, akik nagyon tehetségesek, de a celebek miatt háttérbe vannak szorítva. És hogy miért kéne népszerűnek lenniük? Ha az igaz tehetség számítana, akkor azok lennének. Szomorú, de nem így van. A starity-sorrend meg addig nem számít, amíg a tagok fele 12 éves. Mert kérlek azt ne mondd nekem, hogy egy szelena többet ér egy Johnny Deppnél. Ezt most teljesen nyugodtan írtam, és remélem megérted az álláspontunkat. Köszi puszi.

@Aftermath96 janet7 le is írta, hogy ismeri Rihanna számait. Amúgy nem divatból szóltuk le őket. Csak tudod mi olyanokat szeretünk, akik nem felkapottak, de ezerszer tehetségesebbek, mint pl kesa vagy rihanna. És birizgálta a csőrünket, mások miért nem képesek az igazi tehetséget észrevenni. Kommentárt nem kérek, hogy én miért szólok bele. A barátja vagyok. Pont.
4 felhasználónak tetszik: janet7, Aalyah, Holly Keller, raspberry
2011. június 29. 13:00 #33
Raindrops
Raindrops
 
StátuszOh she want's me... overdose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 804
Csatolások: 33
Azonosító: 137983
Offline offline
jó ::::::::::smileeee.gif)))))))))))
2011. június 29. 13:22 #34
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Aftermath96 @ 2011.06.29. 11:27)
Komolyan gyerekek, annyira nevetséges, hogy egymást oltogatjátok a zenei ízlése miatt...

@janet7 Nem értem milyen jogon becsülsz alá akárkit is akinek különbözik az ízlése a tiédtől! Szerintem téged sem oltott le senki azért, mert sz*rt sem tudsz Ke$háról vagy akárki másról, csak divatból szólod le, mert most rohadtul menő utálni a mai "sztárocskákat" úgy, hogy azt sem tudod ki ő, csak hallottad egy számát, és leszűröd, hogy sz*r!

Nem az a legnagyobb problémája a társadalmunknak, hogy egy ketten nem ismerik Sade-t, hanem az, hogy néhányan még ilyen apróságok alapján is képesek ítélkezni! Ezt inkább mondanám szomorúnak!


Már megint kezditek? Te normális vagy? Honnan tudod, hogy nem ismerem Kesha számait és DIVATBÓL SZÓLOM LE áhh _nevet.gif _nevet.gif Hidd el, jobban ismerem Kesha számait, mint te a Sade számokat. Én milyen jogon becsülök le bárkit? Akkor mégegyszer elmagyarázom. Én írtam egy véleményt ÁLTALÁNOSSÁGBAN, erre be lettem oltva, hogy nevetséges vagyok. Mégis mit gondolsz, erre nekem mit kéne csinálnom, megdícsérnem, hogy hülyeséget írt és nem értette, amit mondok? De ha már itt tartunk TE milyen jogon mondod nekem azt, hogy nem ismerem Kesha számait? Te azt honnan tudod, áruld már el, kérlek. Divatból szólom le, mert most nagyon menő utálni a mai sztárokat? Hát te tényleg nem vagy normális. smileeee.gif 10-ból 8 ember (legalábbis fiatal és én is az vagyok) szereti a mai sztárokat, köztük Keshát is. Nem leszólni menő, hanem szeretni. Nem magadból kell kiindulni, én ugyanis SOHA nem szóltam le valakit azért, mert divat leszólni. Az ismerettségi körömnek nagyjából a 95%-a ilyen zenéket hallgat. Ergo én kilógok. Akkor miről is beszélünk? Nézd csak meg a kedvenceimet, mennyire divatosak most. Komolyan mondom, úgy imádom az ilyeneket, akik sz.rt se tudnak rólam, ráadásul téves elképzeléseik vannak a dolgokról és úgy állnak neki itt okoskodni. Gondolkodjál már! Itt papolsz nekem, hogy apróságok alapján ítélkezek, közbe TE mondod meg nekem, hogy ÉN milyen vagyok, úgy hogy nem ismersz. TE mondod, hogy ÉN nem ismerem Kesha számait és divatból szólom le. Magadat cáfolod meg, nem vetted észre? Én tudtommal általánosságban írtam valamit az ellen, hogy tömegével jöjjenek itt a "nem ismerem" kommentek. Mert sehol nem szeretik az ilyen kommenteket. Szerinted nem teljesen fölösleges beírni? Ha nem ismered és nem érdekel, akkor nem írsz. Mégis mi értelme beírni, hogy nem ismered? Én ez ellen írtam, be lettem oltva, aztán persze, hogy visszaszóltam, te nem tennéd? Úgy imádom, amikor így félreértenek és kiforgatják a szavaimat. 110.gif Azt meg, hogy divatból csinálok valamit én a TE helyedben nem mondanám, hanem először magamra néznék. smileeee.gif Hidd el, nem egy mai sztárocska zenéjét ismerem jobban, mint a magukat legnagyobb rajongónak mondó kislányok, akik ismerik a Viván játszott számait és ennyi.

missha
Nem azért vagyunk felháborodva, mert nem ismeritek/nem szeretitek, hanem hogy még dicsekszetek is vele. Ez mire jó? Nem írom le újra, az előbb írtam, hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban. Miért kéne annyira népszerűnek lennie? Olvasd csak el a második kommentemet a témához. Nem akarom megint ismételni magam. Jaa, hát ha neked az a mérvadó, hogy Starity-n ki hanyadik helyen áll, akkor ott már rég gondok vannak. Egy olyan csaj áll az első helyen, aki sem énekelni, sem színészkedni, sem dalt írni nem tud, semmit nem tett a sikerért, és főleg 10-15 évesek szeretik. Szóval...? Oké, ne tetsszen a zenéje, engem nem érdekel. Nem is azzal volt a bajom, ha megfigyelted. Ha egy kicsit visszaolvasnátok, és értelmeznétek azt, amit írtunk, akkor ezek a kommentek meg sem születtek volna, mert mindegyikre választ adtunk már előbb. Azt is írtam -a kedvetekért leírom- hogy SOHA nem volt kedvencem Sade, egyszerűen csak tudom, hogy egy legenda és borzasztóan tehetséges. Annyira, hogy a Keshátok a nyomába sem ér. Csupán ennyi...Ja és: 10-ből 8-an nem ismerik Sade-t? Ezt te mikor álmodtad, drágám? Oh várj...kik közül? A 13 éves divatzene hallgató kislányok közül, akiknek a Viva szabja meg, hogy mit hallgassanak, vagy úgy általában? Mert ha az előbbi, akkor igazad van, de én valahogy őket nem tudom komolyan venni, és nem is akarom és ezzel nem vagyok egyedül. _nevet.gif
Mostmár tényleg nem írok többet, és szerintem nektek is fölösleges, ha ennyire nem tudtok szöveget értelmezni és józanul gondolkodni. Többet már tényleg nem akarok offolni.
Bogszics, megint meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
És én sem kérek kommentárt. laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, Bogszics, Aalyah, Holly Keller, raspberry, Glamster
2011. június 29. 13:25 #35
- törölt felhasználó -    
egyszer még arról leszünk híresek h mennyien jönnek hozzánk biggrin.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2011. június 29. 13:49 #36
- törölt felhasználó -    
@Bogszics "És birizgálta a csőrünket, mások miért nem képesek az igazi tehetséget észrevenni."
Ez elég erős kijelentés nem gondolod? Kinek ez, kinek az, ha nekünk az általatok "tehetségtelennek" beállított énekesek számai tetszenek, akkor hadd tetszenek már...-.-"

@janet7 Mondtam egy szóval is, hogy jobban ismerem Sade számait nálad? Egyáltalán nem szeretem őt, hallottam egy-két számát és nem tud megfogni! De nem kezdtem el mondani, hogy mekkora sz*rok vagytok, hogy ilyet hallgattok...
Tudod nem az a fajta vagyok, aki menőzésből szeret dolgokat, viszont komolyan nem tudom miért várjátok el mindenkitől, hogy ugyanazt hallgassa amit ti!
És igen drága, engem is rohadtul irritál, amikor olvasok egy cikket, és egy csomó komment az, hogy " nem érdekel, mert nem tudom ki ez" , de ha kicsit visszaolvasol, észreveszed, hogy nem minden lehurrogott komment ilyen jellegű volt!wink.gif
2011. június 29. 14:31 #37
- törölt felhasználó -    
Húúú, gyerekek, micsoda viták!smileeee.gif Én szeretem olvasni az ilyeneket és tudjátok, hogy miért? Mert végre van 1-2 olyan ember, aki igen is kiáll a véleménye mellett és megpróbálja észérvekkel meggyőzni a másikat. Sokan itt még normális vitára sem képesek, mert nem tudnak vitatkozni. Meg kell tanulni érvelni. Akinek esetleg ezekkel problémái vannak, annak tudom ajánlani a magyar nyelvtan könyveket, mert van egy olyan anyag, ahol megtanítanak vitatkozni, csak megjegyzem. blink.gif Most azért, mert valaki reagál a másik véleményére, az még nem röhejes. Én is szeretek kiállni a sajátom mellett és, ha valaki azt megcáfolja, akkor igen is visszaírok és megmagyarázom neki, hogy miért gondolom ezt így. Nekem ez a normális. Nektek? blink.gif Tudjátok ez egy fórum, és itt az eszmecsere és a véleménykifejtés a lényeg, nem pedig az, hogy írok pár szavas hozzászólásokat, teszek 1-2 szmájlit és szevasz tavasz. Az mióta fórumozás, hogy ilyeneket írogatunk? Mert annak az ég világon semmi értelme. Ha meg nem ismeri, akkor minek ír egy olyan témába? Most komolyan? Lerí az egészről, hogy csak a pont kell neki. Ha nem ismeri hallgassa meg. Én sem ismertem idáig Sade-t. Előszedtem a Youtube-ot meghallgattam 3-4 számát és újra csak csodálkozok, hogy miért nem az ilyen énekesnőkkel foglalkozunk a diznisek és a tucat-trágyuszok helyett. Semmi értelme itt okoskodni és beleszólni a dolgokba Aftermath96. Majd ők lerendezik maguk között, ha kell. Amíg pedig értelmesen és civilizáltan vitatkoznak, addig felesleges izélni. Nincs benne a fórum szabályzatában az, hogy nem lehet normálisan vitatkozni. Ha valakinek van véleménye, igen is legyen olyan gerinces és próbálja már meggyőzni a másikat! Én is amondó vagyok, hogyha nem ismerik, ne írjanak és engem is fel tud húzni, amikor valaki büszkén kijelenti, hogy ő nem ismer egy jó énekesnőt, de példaképe szelena gomez, álmai pasija bíbőrke. Ott pedig marha nagy gondok vannak már, ha arra sem méltatja az énekesnőt, hogy belehallgasson a munkásságába és akkor még neki áll feljebb, hogyha írnak neki, hogy izé, wazze talán hallgasson bele és úgy alkosson véleményt. Amúgy meg, ha 20-30 évesek lennének itt túlnyomó többségben, akkor MJ, Madonna, Britney, Kylie, X-tina meg ezek lennének elől. Nem pedig ezek a csinált sztárocskák. Szégyellem, hogy kik vannak az első három helyen. Ashley-t mondjuk szeretem, de nem tartom többre Madonnánál. Ha valaki nem ismeri, akkor ne szóljon hozzá. Nincs szüksége senkinek sem az "Én nem ismerem." jellegű kommentekre.
6 felhasználónak tetszik: janet7, raspberry, Bogszics, _ToTo_, Glamster, Aalyah
2011. június 29. 14:32 #38
- törölt felhasználó -    
Aftermath96 : Igaz nem mondtad,hogy jobban ismered Sade számait janet7-nél.Viszont ha jól láttam,egyből elkezdted beoltogatni,hogy egy szám alapján ítélkezik, és hogy a Te szavaiddal mondjam sz*rt se tud róla.Nem is kérte senki,hogy mindenki azt hallgassa amit mi.Egyszerűen csak idegesítő egy picit,hogy míg (most egy konkrét példa) keshát a tinik milliói istenítik csak mert megy a viván és benne van a popcorn magazinban,addig olyan tehetséges előadókat nyomnak el,mint megint egy konkrét példa Sade.Szerinted ez nem igazságtalanság?Valaki szerez egy jó producert,baromságokról énekel és felvesz egy miniszoknyát hoppá máris tele van vele a média.Valaki meg írja magának a dalokat,ÉRTELMES dolgokról énekel,keményen dolgozik,és semmibe veszik csak mert nem "vivakompatibilis"?Hát ez furcsa egy kicsit.
És mi ebben az erős kijelentés hogy: "És birizgálta a csőrünket, mások miért nem képesek az igazi tehetséget észrevenni."? Inkább az volt,az amikor kijelentetted,hogy janet7 sz*rt se tud kesháról.Honnan tudod?Itt különben is nem az volt a kiinduló ok,hogy ki milyen zenét hallgat,hanem az hogy minek beírni OLYAN kommenteket.És hogyha ez téged is irritál,akkor nem tudom miről beszélünk.
És mostmár nyugodtan be lehet fejezni a veszekedést.
3 felhasználónak tetszik: janet7, raspberry, Bogszics
2011. június 29. 14:54 #39
- törölt felhasználó -    
@Holly Keller Te magad mondod, hogy ez egy fórum ami arra való, hogy kifejtsük a véleményünket, majd közlöd, hogy ne okoskodjak bele:D Akkor most mi van?biggrin.gif

@Aalyah Oké akkor elnézést ha megbántottam valakit! Nyilván a fiatalságnak szüksége van az olyan előadókra mint Ke$ha, idegesít amikor mindenki azzal jön, hogy a dalszövegei semmiről sem szólnak! Nekem igenis sokat
jelent, ahogy még nagyon sok mindenkinek szerintem! Ke$ha és társai meg előadók, akik szórakoztatnak, ez vagy tetszik valakinek vagy nem! Viszont nem gondolom, hogy ettől akárki is kevesebb!
2011. június 29. 15:10 #40
- törölt felhasználó -    
Oké, most engem is lehet leoltani, mert még sosem hallottam erről az énekesnőről. Viszont rengeteg olyan kedvencem van, akiket meg mások nem ismernek vagy szeretnek, pedig ők is hatalmas tehetségek! De az ő számaikat sem játssza az a kritikán aluli, zenecsatornának mondott VIVA. Viszont szeretem Ke$hát is, a 6. sorban tomboltam a szombati koncertjén, és hatalmas volt! De nem azért volt jó, mert most divat az ő zenéjét hallgatni, hanem mert egy tehetséges énekesnő, aki hatalmas show-t csinált.
Mindenkit letámadtok, hogy mekkora sz*rok, hogy nem ismerik Sade-t, miközben nem is ismeritek őket. Nekem nem mutatta senki, nem olvastam sehol róla, nem botlottam a zenéjébe, akkor mit csináljak? Ráadásul ha ismerném sem kellene szeretnem a zenéjét, mert jogom van hozzá.
Aftermath96-ot sem kellene így betámadni, mert szánalmas, hogy vagy 4-en vagytok ellene.
Ő nem szeretni, én nem ismerem, ez van, nem fogtok belehalni. Fejezzétek már be ezt a szánalmas vitát vele.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Sade Adu Sade Adu 7316.