Starity

Kites / Szökevény szerelem (2010)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 29. 17:56 #1
- törölt felhasználó -    
Jai (Hrithik Roshan) Las Vegasban ad táncórákat. Pénzért bevándorlókkal köt házasságot, hogy azok megkaphassák a zöldkártyát, majd soha többé nem látják egymást. Mikor Gina (Kangana Ranaut), a gazdag kaszinótulajdonos, Bob Grover (Kabir Bedi) lánya közeledni kezd hozzá, lehetőséget lát benne a meggazdagodáshoz.
Egy családi összejövetelen Jai sorsa megváltozik, Gina bátyjának, Tonynak (Nick Brown) mexikói jegyesében ugyanis felfedezi 11. feleségét, Lindát (Bárbara Mori). A család a lányt Natasha néven ismeri, s ahogy Jai Ginával, ő is csak érdekből van a Grover fiúval. A Natasha és Tony esküvőjét megelőző estét, Jai és Linda együtt tölti, s jelképesen elválnak. Ám mindkettőjükből előtörnek az érzések, amiket "házasságkötésükkor" éreztek. Mikor a részeg Tony rátör Natashára és megtámadja, amiért az nem volt otthon, mikor kereste, Jai fegyvert fog a férfira és menekülni kényszerülnek.
A szerelmeseknek nincs könnyű dolga, a Grover család ugyanis maffia ügyletekben is utazik, így minden követ megmozgatnak, hogy végezhessenek az árulókkal.

Szereposztás:
Hrithik Roshan - Jai
Bárbara Mori - Linda / Natasha
Kangana Ranaut - Gina Grover
Kabir Bedi - Bob Grover
Nicholas Brown - Tony Grover
Anand Tiwari - Robin
Jurij Suri - Jamal

Eltűnt képek törölve - duracell
1 felhasználónak tetszik: Babett22
2011. június 29. 18:13 #2
- törölt felhasználó -    
thumbsup.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Babett22, bajem
2011. június 29. 18:27 #3
- törölt felhasználó -    
Ajánlom figyelmetekbe a filmet!
Mikor elkezdtem nézni, még egy tipikus bollywoodi filmre számítottam, rengeteg tánccal egybekötött zenés jelenettel és szerelemmel. Aztán teljesen mást kaptam. Persze semmi gondom nem volt vele, mivel nekem így is tetszett, viszont a Bollywood-rajongók nagyon bírálták miatta...
Ilyen képi világhoz még nem volt szerencsém egy filmben sem, egyszerűen lenyűgöző volt. A zene pedig mindig tökéletesen leírta az adott jelenetben szereplők érzelmeit valamint az eseményeket.
Nekem nagyon tetszett a film, bár a vége felé volt egy kis homályos rész. Hrithik csodás színész, ahogy Bárbara is, ez a filmben tökéletesen megmutatkozott smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Babett22
2011. június 29. 22:05 #4
Babett22
Babett22
visszatérő vendég
 
StátuszNyisd ki a szemed és álmodj ébren :)..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 138
Csatolások: 5
Azonosító: 152795
Offline offline
Én megnéztem és imádtam. Barbara Mori egyébként is No.1 nálam thumbsup.gif még egy videót is tettem fel a Kitesről smileeee.gif A férfi főszereplő nézése nagyon komoly rolleyes.gif
2011. június 29. 22:25 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Babett22 @ 2011.06.29. 22:05)
Én megnéztem és imádtam. Barbara Mori egyébként is No.1 nálam  thumbsup.gif  még egy videót is tettem fel a Kitesről  smileeee.gif A férfi főszereplő nézése nagyon komoly  rolleyes.gif

Igen, pl. a táncjelenetnél olyan komolyan néz, viszont szerintem nagyon helyes, de ami még fontosabb, hogy tehetséges! rolleyes.gif
2011. június 29. 22:28 #6
Babett22
Babett22
visszatérő vendég
 
StátuszNyisd ki a szemed és álmodj ébren :)..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 138
Csatolások: 5
Azonosító: 152795
Offline offline
Idézet (Esszy @ 2011.06.29. 22:25)
Igen, pl. a táncjelenetnél olyan komolyan néz, viszont szerintem nagyon helyes, de ami még fontosabb, hogy tehetséges!  rolleyes.gif

Hát csak helyeselni tudok biggrin.gif
Örülök ennek a témának és a képek is nagyon jók. thumbsup.gif
Viszont a film vége lehetett volna jobb is, jobban örültem volna, ha élve maradnak és sikerül megmenekülniük.
2011. június 30. 00:51 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Babett22 @ 2011.06.29. 22:28)
Hát csak helyeselni tudok  biggrin.gif 
Örülök ennek a témának és a képek is nagyon jók. thumbsup.gif 
Viszont a film vége lehetett volna jobb is, jobban örültem volna, ha élve maradnak és sikerül megmenekülniük.

Valószínűleg azért nem lett így, mert a filmet direkt úgy készítették, hogy Nyugaton is eladható legyen. Ha pedig megmaradnak a szokásos indiai stílusnál, azt nem valószínű, hogy érdekesnek tartják az amerikai tucatfilmeken felnőtt emberek. Viszont ha úgy vesszük, a vége így is pozitív, hisz csak életükben szakadtak el egymástól, mint az elején említett papírsárkányok, haláluk után a szerelmük beteljesedett. Kicsit érzelgősen fogalmaztam blush.gif
2011. június 30. 08:47 #8
Babett22
Babett22
visszatérő vendég
 
StátuszNyisd ki a szemed és álmodj ébren :)..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 138
Csatolások: 5
Azonosító: 152795
Offline offline
Á dehogy rolleyes.gif egyébként tényleg megvolt a szépsége, de azért szomorú volt sad.gif Összeségében szerintem nagyon jó film és nem is tudtam, hogy indiai csak miután megnéztem.Nekem emiatt még jobban tetszik thumbsup.gif
2011. június 30. 08:59 #9
Babett22
Babett22
visszatérő vendég
 
StátuszNyisd ki a szemed és álmodj ébren :)..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 138
Csatolások: 5
Azonosító: 152795
Offline offline
Találtam olyat ami nincs fenn biggrin.gif
De nem rakja ki reklamalo.gif
2012. február 23. 17:28 #10
x maite x
x maite x
strickt.
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 2001
Csatolások: 2561
Azonosító: 141371
Offline offline
Imádom ezt a filmet! :')
2015. július 14. 21:10 #11
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Végreeeee!
Pénteken (2015. 07. 17.) az RTL Klun 21:20-tól vetíti!
2015. július 14. 22:03 #12
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Amerikai-indiai film
Rendező: Anurag Basu

Szereplők:
Hrithik Roshan (Jay Ray), Bárbara Mori (Natasha / Linda), Kangana Ranaut (Gina B. Grover), Steven Michael Quezada (Cop), Kabir Bedi (Bob Grover), Luce Rains (Bounty Hunter), Anand Tiwari (Robin), Nicholas Brown (Tony B. Grover),

Történet: Jai (Hrithik Roshan) Las Vegasban ad táncórákat, s pénzért bevándorlókkal köt házasságot, hogy azok megkaphassák a zöldkártyát, majd soha többé nem látják egymást. Mikor Gina (Kangana Ranaut), a gazdag kaszinótulajdonos, Bob Grover (Kabir Bedi) lánya közeledni kezd hozzá, lehetőséget lát benne a meggazdagodáshoz.
Egy családi összejövetelen Jai sorsa megváltozik, Gina bátyjának, Tonynak (Nick Brown) mexikói jegyesében ugyanis felfedezi 11. feleségét, Lindát (Bárbara Mori). A család a lányt Natasha néven ismeri, s ahogy Jai Ginával, ő is csak érdekből van Tonyval. A Natasha és Tony esküvőjét megelőző estét, Jai és Natasha együtt tölti, s jelképesen elválnak. Ám mindkettőjükből előtörnek az érzések, amiket "házasságkötésükkor" éreztek. Mikor a részeg Tony rátör Natashára és megtámadja, amiért az nem volt otthon, mikor kereste, Jai fegyvert fog a férfira és menekülni kényszerülnek. A szerelmeseknek nincs könnyű dolga, a Grover család mindent elkövet, hogy végezzen az árulókkal.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok