Starity

How I Met Your Mother / Így jártam anyátokkal (2005 - 2014)

12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 08. 09:48 #201
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Nem hittem volna, hogy ennyire húzni fogják az időt. Már kezdenek unalmasak lenni ezek a töltelék részek. Ejtsék már meg az esküvőt és térjenek vissza a régi kerékvágásba rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: katie993
2014. január 16. 14:20 #202
- törölt felhasználó -    
Annyira szeretem*.* Iszonyatosan jó sorozat,annyira jól lett kitalálva. Azt már tudjuk,h az író nagyon szeret minket szívatni Ted feleségével kapcsolatban. De a képeket,ahol már hamarabb leadták,azt még ő sem tudja eltüntetni;):*
2014. március 01. 20:40 #203
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Season 9 Promoshoot HQ/UHQ
5 felhasználónak tetszik: marti27, Genevieve, csicsi20, House Of Wax, miss_areo
2014. április 03. 16:12 #204
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Végül sikerült időt szorítanom rá, s megnéznem. Ennél rosszabb sorozatbefejezést még nem láttam, s szerint soha nem is fogok.
7 felhasználónak tetszik: House Of Wax, otyg, Alexis_0504, katie993, Macaroth, miss_areo, Corby
2014. április 03. 23:59 #205
- törölt felhasználó -    
Nekem sem tetszett ez a befejezés sad.gif
Értem én, hogy a záró jeleneteket már évekkel ezelőtt fevették, és úgy kellett alakítani a történéseket hogy az oda vezessen, de akkor is! Szerintem nem így kellett volna végződnie. Értem, hogy Ted mindig is szerette Robint, de szerintem ez már lezárt dolog volt az anya megjelenése után. Én nagyon megkedveltem az anyát, és nem értem miért kellett meghalnia... Oké, elő került a kék kürt ismét, milyen szép befejezés... Nekem mégsem tetszett. Meg Barney és Robin házasságának is igen gyorsan véget vetettek, pedig több mint egy évadon át az esküvőt vezették fel :/ Így a sorozat címe is értelmét veszti egy kicsit nekem.

Ettől eltekintve nagyon szerettem a sorozatot (még ha néhol egy kicsit unalmasabb volt). Hiányozni fog

"legen... wait for it... dary!"
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Macaroth, Darkness, miss_areo, tothbianka, Alexis_0504
2014. április 04. 08:24 #206
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darkness @ 2014.04.03. 16:12)
Végül sikerült időt szorítanom rá, s megnéznem. Ennél rosszabb sorozatbefejezést még nem láttam, s szerint soha nem is fogok.


Ezek szerint nem bántam meg, hogy több mint egy éve feladtam ezt a sorozatot
4 felhasználónak tetszik: Bessie, Macaroth, otyg, Alexis_0504
2014. április 04. 11:37 #207
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
én kocanézője voltam a sorozatnak, de ez a vég nekem is betett. reklamalo.gif
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Macaroth, Darkness, miss_areo, tothbianka, Alexis_0504
2014. április 04. 14:36 #208
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
én rendesen kiakadtam az utolsó részen...bemutatják az anyát, mindenki megszereti egy pillanat alatt...és...és reklamalo.gif
az egész sorozat a végzetről szól és azt akarják bemesélni hogy miután a végzet összehozta őket akkor utána így ki is baszik velük...na nee
ennek az egy résznek sikerült elérnie azt amit a sorozatnak 9 évad alatt se: megutáltam Robint... reklamalo.gif
5 felhasználónak tetszik: Darkness, otyg, miss_areo, tothbianka, Alexis_0504
2014. április 04. 15:29 #209
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
az egész utolsó évad fura volt. Szinte végig Robin és Barney esküvőjéről szólt az utolsó évad, hogy aztán pár perc alatt elváljanak a záróepizódban? blink.gif Marshall és Lily sztorija meg semmi újdonságot nem tartalmazott. Legalább megleptek volna valamivel. Ted és Anya meg hát ... á. sad.gif

de igazából az verte ki a biztosítékot nálam, ahogy a gyerekek szinte rábeszélték Tedet Robinra. blink.gif Egyszerűen ettől életképtelenebb, vérszegényebb beszélgetést ritkán hallottam. Vacak volt! Akárcsak a zárójelenetek.
9 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Darkness, Macaroth, Genevieve, otyg, miss_areo, tothbianka, kia08, Alexis_0504
2014. április 04. 17:20 #210
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
hát ez az...az egész 9. évad az esküvő meg hogy az anya (kit még nem nevezünk nevén biggrin.gif ) hogy segít a baráti kör tagjain meg egy kis előre-visszaemlékezés...

de amit nem értek...bemutatják mennyire tökéletes párt alkot Ted és az anya...erre a rész végén meg...vat dö fakk iz disz sit? reklamalo.gif

na a gyerekek meg...jó oké nem lehet elvárni hogy Ted az anya halála után maradjon egyedül...de...a gyerekekben ott él tovább az anya, plusz az emlékek...azzal azért ki lehet bírni...de azért a legnagyobb görbe tükör az volt hogy a gyerekek egyből levágták hogy végig Robin a lényeg...

az a Robin aki előbb dobja Ted-et Lily-ék esküvőjén majd nem is akarja látni Ted-et és hanyagolja a bandát...majd összejön Ted legjobb haverjával ráadásul hozzá is megy...aki megmondta Tednek hogy soha nem működne a dolog mert egy hogy nem szereti és kettő mert tök különböző emberek...aki elkezd picsogni Lilynek amikor a halloween partyn meglátja Tedet és az anyát boldogan (nem mellesleg ezért a bandát is ott hagyja)...és akit úgy kell rábeszélni hogy egyáltalán elmenjen Ted esküvőjére...abban igazat adok a netes rajongóknak hogy Robin nélkül sokszor nem keresztezte volna egymás útját Ted és az anya de amikor megmondta neki hogy nem szereti és hozzáment Barney-hoz...ott le lehetett volna zárni a dolgot...de nem mer kellett ez a nyomorult klisés fordulat a végére... reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif

nem csodálom hogy az internet forrong emiatt és petíciót indítottak hogy csináljanak új utolsó epizódot

U.I.: bocsánat a spoilerekért de rohadtul felhúzom magam ezen mindig blush.gif
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, otyg, miss_areo, tothbianka, Dorci000, kia08
2014. április 04. 19:45 #211
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4471
Azonosító: 4076
Offline offline
úgy látszik itt egyöntetűbb a (rossz) vélemény, mint máshol és akkor én is csatlakozok. Pocsék volt az egész évad (kivéve persze anyát, akit nagyon jól eltaláltak), de ettől függetlenül vártam, hogy a sorozatzáróra meglepjenek. És a készítőknek sikerült is. Csak az a baj, hogy nem pozitív értelemben. Az egyetlen mosoly az Ahab/Moby Dick kettősnek köszönhető, amivel még nem lenne problémám, mert az egész évad ilyen volt, de az egész összecsapottnak tűnt, pedig már az év eleje óta erre készültek. Barney és Robin óriási csalódás volt, nem szó szerinti értelemben, de sikerült megölni mindkét karaktert (és ezt a Robint nem hiszem, hogy az álmodozó Ted Mosby szeretni tudná).
Oké, elhiszem, hogy a sorozat eleje óta ez volt a terv, csak a probléma az, hogy kicsit hosszabb lett a történet, mint amit eredetileg terveztek, és közben történtek olyan dolgok (főleg Robin és Ted között), amik miatt a vége számomra értékelhetetlen lett. Annál is inkább fájó ez, mert a lehetőség adott volt, hogy szépen zárjanak le egy kilenc éves történetet, ne az utolsó pillanatokban gyenge nézettség mellett kelljen kitalálniuk valamilyen befejezést, de a tavalyi Dexterhez hasonlóan ez sem jött össze. És ezek után biztos vagyok benne, hogy a készítők következő sorozatára már EGYÁLTALÁN nem leszek kíváncsi.
5 felhasználónak tetszik: Darkness, Macaroth, tothbianka, Dorci000, Alexis_0504
2014. április 04. 23:13 #212
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (otyg @ 2014.04.04. 19:45)
úgy látszik itt egyöntetűbb a (rossz) vélemény, mint máshol és akkor én is csatlakozok. Pocsék volt az egész évad (kivéve persze anyát, akit nagyon jól eltaláltak), de ettől függetlenül vártam, hogy a sorozatzáróra meglepjenek. És a készítőknek sikerült is. Csak az a baj, hogy nem pozitív értelemben. Az egyetlen mosoly az Ahab/Moby Dick kettősnek köszönhető, amivel még nem lenne problémám, mert az egész évad ilyen volt, de az egész összecsapottnak tűnt, pedig már az év eleje óta erre készültek. Barney és Robin óriási csalódás volt, nem szó szerinti értelemben, de sikerült megölni mindkét karaktert (és ezt a Robint nem hiszem, hogy az álmodozó Ted Mosby szeretni tudná).
Oké, elhiszem, hogy a sorozat eleje óta ez volt a terv, csak a probléma az, hogy kicsit hosszabb lett a történet, mint amit eredetileg terveztek, és közben történtek olyan dolgok (főleg Robin és Ted között), amik miatt a vége számomra értékelhetetlen lett. Annál is inkább fájó ez, mert a lehetőség adott volt, hogy szépen zárjanak le egy kilenc éves történetet, ne az utolsó pillanatokban gyenge nézettség mellett kelljen kitalálniuk valamilyen befejezést, de a tavalyi Dexterhez hasonlóan ez sem jött össze. És ezek után biztos vagyok benne, hogy a készítők következő sorozatára már EGYÁLTALÁN nem leszek kíváncsi.


pontosan! meghajolo.gif én azért tudtam nevetni az utolsó részen főleg Barney-n miután szingli lett és a legtöbbet persze a Ted-Anya kettősön...főleg amikor újra megkérte a kezét vagy amikor az esernyő alatt beszélgettek (angolul annyira ütött a rövidítéses szójáték thumbsup.gif ) amikor Ted nyomta a monológot az esküvő alatt akkor már potyogtak a könnyeim és mikor a képeket mutatták...főleg az utolsónál amikor az anya volt csak a képen...akkor sejtettem mi lesz...
amúgy igen az álmodozó Ted nem szeretné azt a Robint akivé lett az utolsó részben...elég látni Ted reakcióját mikor meglátja az anyát a menyasszonyi ruhában...ha attól nem lesz világos hogy ő élete szerelme akkor semmitől...
3 felhasználónak tetszik: otyg, tothbianka, Dorci000
2014. április 11. 22:02 #213
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Végre végig néztem és hát NAGYON NAGYON nem tetszett a vége.Végre össze jön az anyával erre az történik, hát szuper és megint vele ??? Jó lett volna egy tündérmesés befejezés ,ahol minden happy(számomra az lett volna h forever mother).

Valami összetört bennem jó lett volna abban a tudatban élni(megnyugtató) ahol Ted és az anya örökké együtt vannak...
2014. április 11. 22:29 #214
- törölt felhasználó -    
Szerintem egyébként nem is kellett volna az a 23-24. rész, a 22. annyira szép befejezés lett volna, miközben mennek ki a templomból, és mindenki boldog, vagy még berakni, ahogy Ted és Tracy találkoznak, az az esernyős rész. smileeee.gif Amikor hiányzik a sorozat, és megnézném az utolsó részt, akkor ahelyett mindig ezt rakom be, számomra ez a vég az, amit vártam, és nem az, amit a készítők összedobtak. smileeee.gif
Ui: Eléggé hiányozni fog a sorozat, ez volt az első, amit teljesen végig néztem... De jó volt, nagyon megszerettem mindenkit, még Tedet is biggrin.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. április 12. 15:52 #215
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
az utolsó évad DVD kiadásában kiadnak majd egy alternatív befejezést (kettő lehetséges befejezés volt)
miért van az az érzésem hogy ez a "befejezés" azért volt hogy utána kiadhassák a rendes befejezést kiadhassák a DVD-vel hogy még több zsét kaszálhassanak dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. április 12. 19:25 #216
eszti2627
eszti2627
 
StátuszHibázni emberi dolog, de másra kenni még emberibb.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 70
Azonosító: 206078
Offline offline
Szerintem is elcsépelt volt a befejezés. Lily és Marshall sztorijában semmi újdonság nem volt, Robin és Barney voltak egymásnak a tökéletesek nem értem miért kellett elválniuk, vagy ha már az elején tudták, hogy Robin Teddel fog összejönni akkor miért kellett egyáltalán összeházasodniuk? Az egyetlen jó az volt a befejezésben, hogy Barney-nak lett egy kislánya.
2014. április 12. 19:36 #217
eszti2627
eszti2627
 
StátuszHibázni emberi dolog, de másra kenni még emberibb.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 70
Azonosító: 206078
Offline offline
Még képek smileeee.gif
2014. május 19. 21:43 #218
guns_n_roses
guns_n_roses
visszatérő vendég
 
StátuszLiving like a runaway
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.27.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 39
Azonosító: 220059
Offline offline
Miután megnéztem az utolsó részt (már a megjelenése napján, nem bírtam várni), csalódott voltam, de várható volt, hogy a befejezéssel lesz, aki nem lesz elégedett. De tényleg, olyan sokáig húzták ezt az évadot, néha én is elgondolkodtam, hogy "hogy szólhat egy EGÉSZ évad az esküvőről?" Ezek után persze mindenki egy nagy, robbanásszerű, és meglepetésekkel teli happy endet várt.. De mindegy is, a befejezéstől eltekintve, újra elkezdtem elölről, és nem, nem untam meg, még mindig, negyvenhetedszerre is ugyanolyan jól szórakozom az egész sorozaton, mint elsőre. Imádom meghajolo.gif http://kepfeltoltes.hu/140519/IMG_1983_www.kepfeltoltes.hu_.gifhttp://kepfeltoltes.hu/140519/IMG_1982_www.kepfeltoltes.hu_.gifhttp://kepfeltoltes.hu/140519/IMG_2239_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/view/140519/IMG_1944_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/140519/IMG_2171_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/140519/IMG_2179_www.kepfeltoltes.hu_.png
2014. május 20. 22:19 #219
guns_n_roses
guns_n_roses
visszatérő vendég
 
StátuszLiving like a runaway
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.27.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 39
Azonosító: 220059
Offline offline
Barney biggrin.gif egyébként nézi még valaki ezt a fórumot? Mert hülyének tűnök, ha magammal társalgok biggrin.gif
2014. július 28. 08:44 #220
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Sikerült a TV-ben elkapjam a befejező részt, és ledöbbentett. Így lehet szembeköpni az eddigi összes évadot/részt. Az egész úgy volt gáz ahogy volt.
1. Mi az, hogy Barney és Robin elváltak? És csak azért mert Robin sokat utazott a munkája miatt, komolyan? Barney-nak mennyi rossz tulajdonsága, meg mindene volt, erre pont emiatt válnak el?! mellow.gif
2. Barney-nak zabi gyerek születik? WTF? blink.gif
Mégis ezeken túl tudtam volna tenni magam, de ami Ted-et és Robin-t illeti, hát az már nevetséges volt. Mit láttunk 8 évadon keresztül meg még a 9. évadban is: hogy Ted megtalálja élete szerelmét, végig azt hallgattuk, hogy olyan tökéletes, meg ilyen tökéletes, Tracy a világ legcsodálatosabb nője. Majd mikor 5 éve halott, Ted-nek beugrik, hogy hoppá, hát nekem nem ő volt az igazi hanem Robin. Ezt most komolyan gondolták? Ted volt az aki hitt az igaz szerelemben, Tracy-ben, a tökéletes nőben, erre mikor már halott, és csinált neki két gyereket, már jó Robin is. Esküszöm olyan érzésem volt, hogy Ted-nek csak azért kellett Tracy, hogy gyereke lehessen mert Robin-nak nem kellettek gyerekek! dry.gif
Így elcseszni egy ennyire jó sorozatot, komolyan, ehhez már tudás kell. Én az egész 9. évadot nem akarom többé látni, tönkretették mindazt amit szerettem ebben a sorozatban dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Darkness, Macaroth, SmileyZ, Corby
12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!