Starity

The Lying Game (2011-)

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 26. 14:25 #81
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
2.04 - A Kiss Before Lying
2 felhasználónak tetszik: nicol bellox, Cintii
2013. június 26. 14:31 #82
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
2.05 - Much Ado About Everything
2 felhasználónak tetszik: nicol bellox, Cintii
2013. június 26. 14:41 #83
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
2.06 - Catch Her In The Lie
2 felhasználónak tetszik: nicol bellox, Cintii
2013. június 26. 14:54 #84
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
2.07 - Regrets Only
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2013. június 26. 15:01 #85
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
2.08 - Bride And Go Seek
2 felhasználónak tetszik: nicol bellox, Cintii
2013. június 26. 15:23 #86
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
2.09 - The Grave Truth
2 felhasználónak tetszik: nicol bellox, Cintii
2013. június 26. 15:27 #87
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
2.10 - To Lie For
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2013. június 26. 16:14 #88
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Season 2 Promoshoot
3 felhasználónak tetszik: CandUs, Cintii, nicol bellox
2013. június 26. 16:16 #89
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
S02 Promoshoot
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2013. június 26. 16:18 #90
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Season 2 Promoshoot
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Cintii
2013. június 28. 03:19 #91
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Először is leszögezném, hogy nagyon szeretem a sorozatot, mind a szereplőkkel, mind a történettel együtt, de most rohadt dühös vagyok. Milyen finálé volt ez? Atyaég! Így lógva hagyni a történetet, oké, végül is kiderült elég sok minden, de közben további kérdések is felvetődtek, na meg a szereplők sorsa is kérdéses. Kezdjük az elején:

- Az, hogy kinyírták Theresa karakterét, ledöbbentett, igaz, várható volt, hogy élve nem fog előkerülni a csaj, de én megmondom őszintén, kedveltem. Dan megérdemelte volna, hogy összeházasodjanak, és gyártsanak sok indián és spanyol vagy latin babákat. Na mindegy. Ez volt számomra az első sokk. sad.gif
- Hihetetlen, hogy az ikreket játszó színésznő mennyire tehetséges. Hiszen két különböző karaktert formázott meg, és annyira jól csinálta, hogy amíg Suttont utáltam a kezdetektől fogva, és egy idegesítő bitchnek gondoltam, addig Emma volt az egyik kedvenc karakterem. wub.gif Szóval nem csak Nina Dobrev tud jól játszani két különböző karaktert. rohog.gif
- Végig sejtettem, hogy akikre terelni akarják az írók a gyanút, az tuti nem a gyilkos. Először is Ted? dry.gif Most komolyan? Én kedvelem a karakterét, de amit sokszor csinál, számomra az jön le, hogy egy gyáva nyuszi, aki a légynek sem tudna ártani, számára csak a család egyben tartása a fontos. Aztán Rebecca? Alec látványosan rá akarta kenni a bűntettet, de sejthető volt (legalábbis nekem), hogy tudja, ki az igazi gyilkos, és cseppet sem hiszi azt, hogy a neje tette. Hiszen a kezdetektől láttam, hogy úgymond kihasználja a nőt, azért, hogy majd később ráterelhesse a gyanút. Viszont, amikor felhívta, hogy pakoljon össze, na akkor végképp tudtam, hogy nem akarja, hogy börtönbe kerüljön, csak el akarja hitetni mindenkivel, hogy Rebecca egy menekülő gyilkos. De nem, nem az. Hiszen a végére kiderült, hogy sem menekülő, sem gyilkos. Illetve gyilkosnak gyilkos... mad.gif
- Kristin nekem sosem volt szimpatikus. A készítők a nézők szájába akarták rágni, hogy ő egy rendkívül pedáns, örökké lojális, tisztességes feleség és édesanya. Pedig rohadtul nem. Tele van hibákkal, de csak a másét tudja észrevenni. Ha már valami nagyon balhé történik a családban összeomlik, és elbőgi magát minden második pillanatban. Teddel az elején remek párost alakítottak, és szurkoltam a végletekig, hogy együtt maradjanak. Na, az utolsó részből ez is kimaradt. Are you serious? Oh, come oon! dry.gif Épp el akarja mondani Ted az ikres dolgot, amikor Alec lezuhan az asztalukra?! Jaj már! Bár tény, hogy nem bírta volna több idegszálam, hogy Kristin nyavalyog, meg sírdogál egy sort.
- Alec-et muszáj volt kinyírni az utolsó részben? Erre igazán szükség volt? Szerintem nem. Imádtam, egyik legjobb karaktere volt a sorozatnak. rolleyes.gif Főleg nem Rebecca keze által. Azt a nőt nem is szeretném minősíteni. Pszichiátriai eset, ennyi.
- Ethan egy segg. Eleinte kedveltem, egyik kedvencem volt, de a végére mekkora egy p*cs lett. Emma először azért szakított vele, mert a srác egy része még oda volt Suttonért, és akkor később azt várja, hogy miután SUTTON szakított vele, és nem, nem Ethan a csajjal, hiába úgy adta elő, Emma a nyakába boruljon? Aztán végül is Emma kidobta Thayert, ezt a tényt csillogó szemekkel közli Ethannel, akkor a családra hivatkozva ott hagyja, mondván elkésett. Na, meg az, hogy amikor úgymond szakított Suttonnel, akkor azért, mert Emmáért van még mindig oda. Ugyan, ez a nincs ló, jó a szamár esete kb. dry.gif Na jó, nyilván szerette azért Emmát is... Viszont érdekes, az utolsó percekben Suttonnel meg rohadtul nem úgy viselkedett, mint akit annyira érdekel a család, és annak sorsa. Sőt, Dan konkrétan áldását adta a párosra... na, nem szó szerint, de akkor is. mad.gif
- Jordant sajnáltam, de azért gondoltam, hogy nem egy kisebb balhé miatt parázik annyira a rendőröktől. Madds feje won! _nevet.gif
- Na, és akkor végül elérkeztünk a lényeghez. Kicsit dühített, hogy az utolsó két percre (a szónak legszűkebb értelmében!) tolják azt a tényt, amit már nem tudom mióta húznak. Konkrétan két évadon keresztül csak ezzel foglalkozott a jó nép, hogy ki lehet annak a Dereck srácnak a gyilkosa, erre az utolsó 1 percben derül ki ténylegesen. Bár tény, hogy kiszámítható volt ez is, mint sok más a sorozatban. Thayer volt az egyik nagy kedvencem. wub.gif Szegényt mindenki cserben hagyta. Gondolok itt az ikrekre, ugyanis Emma és Sutton is egy srác miatt hagyta ott Thayert. Suttonra még találok magyarázatot, mert egy bitch, szépen kifejezve magamat, ráadásul sosem ígért semmi komolyabbat a srácnak, de Emma konkrétan oda adta magát (szó szerint értendő). Bár kicsit tátva maradt a szám, amikor volt a szex jelenet. Thayert látva, kb ennyi: what a body... w00t.gif
Szóval még csak az indokot sem lehet tudni biztosan. Persze, sejtései mindig vannak az embernek, de örülnék, ha valaki vagy valami (utóbbinál mondjuk a 2. évad befejezése szükségeltetik) megmagyarázná a dolgokat, amiket most lista formájában felsorakoztattam. mellow.gif
Tény, hogy Thayer folyton azt hangoztatta, hogy ne mondják el, hogy Emma is létezik, de szerintem ennél komolyabb oka kellett, hogy legyen a gyilkosságra. Viszont így tiszta, hogy miért akarta a mostohaapjára terelni a gyanút, de azért érdekelne, hogy Alec honnan tudta meg... Na meg az is elképesztő, és egyben kissé aggasztó, hogy Thayer mennyire elszánt volt a gyilkos megtalálásának érdekében, illetve csak addig volt eltökélt, amíg Alecet gyanúsították, után alább hagyott a lelkesedés. De azért pazar színjáték volt... beer.gif Engem meggyőzött, főleg a vége, amikor szétverte a szobát (a gyilkos fegyverrel), és utána Emma összetört tükörképében láthattuk a dühödt ábrázatát. Bár az még mindig nem tiszta, hogy ki hívta fel Suttont, Theresának kiadva magát (vagyis csak lihegett az illető a telefonban). Hiszen Thayer akkor Emmával volt... bár lehet, hogy még Emma előtt intézte el ezt a telefonos dolgot. unsure.gif


Szóval maradjunk annyiban, hogy ez az utolsó rész, sőt, igazából a sorozat kérdőjelekkel zárult, főleg, ha nincs folytatás. Ami szerintem rohadtul nem fair... unsure.gif

Egyébként kicsit utána olvasgattam, hogy mit írnak az esetleges folytatásról, és a Laurelt játszó színésznő, Allie Gonino elmondta, hogy a folytatásról biztosat csak július közepén fog többet megtudni... valamelyest ez biztató, hiszen még igazából nincs eldöntve a kasza, de mondjuk úgy, hogy a sorozat készítői tudták, hogy nem lesz folytatása, hiszen túl sok mindent akarták az utolsó részben a nézők nyakába zúdítani. Utálom azt, amikor egy sorozat bizonyos szintig lassan bontakozik ki, aztán az befejező részben akarnak mindent, de rendben, ha lesz folytatás (remélem, nagyon remélem), akkor mindenre választ fogok kapni.

Bocsánat, hogy ennyi mindent leírtam, de még így is van, amit inkább nem fejtenék ki bővebben, mert kb. senki sem fogja elolvasni a szövegemet. blush.gif rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Gloria Q, AmyVie, Cintii, Sarah Martin
2013. július 15. 18:45 #92
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Az ABC Family sajnos a mai napon elkaszálta a sorozatot! sad.gif
2013. július 15. 18:45 #93
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Elkaszálták a sorozatot.
2013. július 17. 10:16 #94
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Kár, hogy elkaszálták. Szerettem, jó kis sorozat volt sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. szeptember 12. 14:57 #95
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Na én még csak most kezdtem el nézni, a 4. résznél vagyok, eddig nagyon tetszik, amolyan tipikusan nekem való sorozat : ) : D
Bár ahogy látom abbahagyták..kár : SS Azért mindenképp végig fogom nézni , mert tényleg nagyon tetszik : ) Ja és Blair... wub.gif
2016. január 23. 18:24 #96
Sarah Martin
Sarah Martin
♥ BATB ♥
 
StátuszSoha ne adj fel semmit, mert az álmaid eléréséhez kitartás kell!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 36995
Csatolások: 16184
Azonosító: 204352
Offline offline
Régen egy éve elkezdtem nézni a sorozatot, de valamiért az első résznél nem néztem tovább nem tudom miért, viszont most egy két hete tényleg elkezdtem nézni és végig is néztem és nem bántam meg, mert nagyon megkedveltem a sorozatot és a szereplőket is. Alexandra remekül hozta az ikrek szerepét imádtam minden egyes részt belőle imádtam Emmat és még Suttont is.. Minden egyes szereplőt nagyon megkedveltem kivétel nélkül bár Rebecca már sokszor nagyon idegesített. Nagyon sajnálom hogy vége lett a sorozatnak vagyis, hogy elkaszálták, mert én még szívesen néztem volna belőle egy jó pár részt. Annak is örültem volna ha a végét akkor legalább normálisan lezárták volna és nem hagytak volna ennyi kérdést de már sajna így alakult, valamikor biztos megnézem majd még mert nagyon szeretem ez ikerpáros sorozatokat. smileeee.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!