Starity

Selena Gomez felhagyott az internetezéssel

16 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 07. 13:47 #181
Victoria Rainbow
Victoria Rainbow
visszatérő vendég
 
StátuszI'm Kpopper♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.01.
Hozzászólás: 499
Csatolások: 0
Azonosító: 152071
Offline offline
ugyse bírja ki xxd
egy normális embert érdekli h mi történik körülötte......
2011. július 07. 15:00 #182
- törölt felhasználó -    
Szerintem jobban teszi hogy nem nézi meg az ilyes fajta üzeneteket! Bár nem tudom mi bajuk van a Justin rajongóknak hiszen az a fontos hogy bálványuk boldogabb mint máskor , Selena oldalán! Ami most mellékes! A rajongóknak szerintem az legyen a fontos h imádatuk "tárgya" boldogabb mint volt! Ezzel a z üzenetekkel Justin is szomorú lesz mivel barátnöjét érik a rossz indulatú pletykák!sad.gif
2011. július 07. 17:42 #183
- törölt felhasználó -    
Szánalmas és egyszerűen röhejes, hogy a szelenás témákhoz akár 24 óra leforgása alatt, több mint 10 oldalt tudtok írni. Az igen! blink.gif A normális híreket, meg elolvasni sem méltóztatjátok, nemhogy még kommentáljatok is hozzá. Ráadásul tegnap este elolvastam a topikot, és néhol a hajamat tudtam tépni, hogy mekkora balgaságokat tudtok leírni. Az ember legszívesebben a világból kiszaladna. blink.gif

Nos, a témára térve, a legtöbb sztár tudtommal nem követi a bulvárlapokat, nem olvasgat magáról az interneten és még lehetne sorolni. Oké, valószínűleg én is nagyon kíváncsi lennék, hogy mit írnak rólam, és elképzelhető, hogy párszor belenéznék a magazinokba, de szelike kijelentésből leszűrve, szerintem aktívan olvasgatta magáról a híreket. Nos, egy normális épeszű ember tudja, hogy a világ attól szép, hogy mindenkinek más a jó és más a rossz. Alapvetően én is tudom, hogy mindenkinek vannak rosszakarói és utálói. Gyerekek, az emberiség ilyen. Mindig is voltak olyan emberek, akiket rossz szándék vezérel, de szelike erre nem jött rá? blink.gif Ja, hát persze! Mindent a popója alá toltak és egy centért sem kellett tényleg megdolgoznia. Mikor dolgozott meg ez a kiscsaj a pénzéért? Megjegyzem, soha! Bele nyekereg a mikrofonba valamit a stúdióba, amit később számítógépes hangfeljavító szoftverekkel megcsinának. Ez aztán mondhatom, hogy nagy munka. Beleszakad. Más vele egykorú csajok és fiúk dolgoznak, mert kell a zsebpénz, de ő? Nem is ismeri a munka fogalmát, mert úgy ahogy van tömik a zsebét pénzzel. Az én csőrömet egyedül az piszkálja, hogy szelike kb. ugyanolyan tehetséges, mint én. Miért nem én vagyok a világsztár? Miért nem értem rajonganak az emberek? Nincs meg benne az a bizonyos plusz, amiért tényleg az emberek szeretni tudnák. Az ő nagy volumenű tehetségével Hölgyeim és Uraim, bárki, ismétlem bárki lehetne akkora sztár, mint ő. Kell hozzá egy csini pofika és egy tehetségtelen hang, amit feljavítanak számítógéppel. Mondhatom ehhez aztán tényleg nagy tehetség kell. blink.gif Most komolyan! Mekkora egója lehet annak az embernek, aki saját magáról olvasgat folyamatosan az interneten és az újságokban? Oké, biztos kíváncsi. Rendben, tegyük fel. Egy hónap után jó magam megunnám azt a sok szemetet és utána soha többet nem vennék bulvárlapot a kezembe. De ő évek óta saját magáról olvas az interneten?! Nem ismerem szelikét, de mindezek alapján azt tudom mondani róla, hogy átlagosan hízik a mája, ha önmagáról olvashat pozitív dolgokat. Mióta pedig folyton támadják, már rögtön hisztizve besokkalt és közli, hogy ő már pedig nem fog bulvárt olvasni. Szerintem egy hisztis elkényeztetett fruska. A pozitív dolgok növelik az önbizalmát, de, ha már kapja a negatív kritikákat és megjegyzéseket, akkor rögtön menekül. Hú, gyerekek, ez a nagy csaj? Egy normális felnőtt ember tudjátok mit csinálna? Nem menekülne, ahogyan ő teszi, hanem kiállna maga és a párja mellett. Mert ezzel a cselekedetével visszabújik a lyukba, mert nem akar a problémákkal és az élet nagy akadályaival szembe nézni. Hú, és ettől a csajtól vagytok elájulva? blink.gif Én elküldeném jó meleg éghajlatra, ha valaki azt mondaná nekem, hogy szakítsak a párommal. Bár szerintem ezzel mindenki így van. Szelike szerelmes egyáltalán bíbőrbe? Mert, aki valóban érzi azt a nagy lávot, akkor hidd el, a rajongók szemét legszívesebben kikaparná. Nem pedig megsértődve arrébb vonulna. blink.gif Itt a bizonyíték arra, hogy ő még nagyon is gyerek. Egy felnőtt ember képes megoldani a problémákat, de szelike még szembe nézni sem tud vele. Akkor mégis miről beszélünk? Lehet, hogy 18 éves (bár én 18 évesen az élet gondjaival valamilyen szinten szembe tudtam nézni és igen is meg tudtam őket oldani, csak akarni kellett), de a lelke még nagyon, de nagyon gyerek. Tudjátok miért? Mert csak egy üres baba, akit madzagon rángatnak. Nincsen személyisége, nincsenek saját gondolatai, nincsen saját véleménye. Üresnek kell lennie, mert ezt akarják. Élősködnek rajta a menedzserek és a pénznyelők is. Egy élő hús-vér emberről beszélünk, de belül üres, és pontosan ezért nem szeretem. Annyira nincs benne tartás, hogy a bengbenbenget maga írja meg, pedig az élete egy szakaszáról énekel. Miért szeretitek? Mi az, amit ő tud és egy másik zenész vagy énekes nem? Miért van ő az első helyen itt a Starityn? Mi van benne meg, ami másokban nincs? Tud ő szenvedélyesen, teljesen elragadó módon elénekelni egy dalt? Nem. Tud énekelni az érzéseiről? Nem. Semmit sem tud, amivel meggyőzne engem. Nincsen benne szenvedély és nem érzem benne a zene iránti kiolthatatlan szerelmet. Üres locsi-fecsi az egész zenéje úgy, ahogy van. Nulla ő maga és a zenéje is. Az pedig, hogy a bíbőr rajongók legszívesebben a halálra kívánnák az egyéni szociális probléma. Sok más sztár is megküzdött ezzel az akadállyal és érdekes módon senki sem halt bele, sőt még idegösszeroppanást sem kaptak. Szelike gyenge, gyerekek. A személyisége megtört. Nem bírja a sztárságot, a reflektorfényt és teljesen olyan, mintha cukorból lenne. Rögvest kiborul, ha valami negatív kritika vagy valami negatív dolog érinti. Pedig megjegyzem az ő élete valahol legfelül van. Mások 15 éves koruk óta dolgoznak, mert kell a pénz, esetleg esti iskola mellett próbálják elvégezni a tanulmányukat és nekik nem adatik meg a luxus. Ugye nem gondoljátok komolyan, hogy most sajnáljam meg szelikét? Másnak sokkal nagyobb gondjai és problémái vannak. Olykor életek, sorsok forognak kockán. Van aki feje felett elveszik a házat, ő meg dőzsöl és tejben fürdik, miközben azért vernyákol, mert szegény bíbőr rajongók nem szeretik. Gyerekek, ezt csak én találom szánalmasnak? unsure.gif Csak egyszer cseréljen helyet egy hétköznapi emberrel, aki napi 12 órát dolgozik, otthon van 2-3 gyerek, akikre főz, mos, takarít és még neveli is őket. Egy nap után beleroppanna az iPad és az egyéb luxus cuccai nélkül. Bárcsak nekem lenne annyi problémám, mint neki. Komolyan. blink.gif Apropó nem lehetetlen az, hogy terhesség miatt vitték kórházba, mert kb. annyi ideig tartották bent, amíg egy abortuszt el tudnak végezni. Aztán meg mondtak valamit a sajtónak, nehogy kiderüljön. Bármi megeshet, bár az előző hírnél még csak hányinger és fejfájás volt. Most már hasfájás is? blink.gif Aki meg terhes annak nem fáj a hasa, azért ezt tudjuk már.
1 felhasználónak tetszik: Rekahhh
2011. július 07. 18:00 #184
kincsoke
kincsoke
visszatérő vendég
 
Státuszunatkozok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 172
Csatolások: 147
Azonosító: 154140
Offline offline
Idézet (tinkerbell798 @ 2011.07.06. 17:30)
Jól teszi

szerintem is nagyon utalom ot biggrin.gif
2011. július 07. 18:01 #185
kincsoke
kincsoke
visszatérő vendég
 
Státuszunatkozok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 172
Csatolások: 147
Azonosító: 154140
Offline offline
selena gomest nm ertem mert akkar lassan fel noni nevetseges
2011. július 07. 19:12 #186
JoeJonasIsMyLife
JoeJonasIsMyLife
új tag
 
Státuszhttp://www.facebook.com/pages/We-want-Jonas-Brothers-to-Hungary/118266454890222
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.06.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 135706
Offline offline
mit szerettek ennyire ezen a lányon? nem értem...
2011. július 07. 19:28 #187
Lucy-chan
Lucy-chan
яuleя oƒ αѕgαrd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.06.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 159
Azonosító: 104204
Offline offline
Miért eddig követte? Már nem azért, de milyen már, hogy azért veszi a magazinokat, hogy magáról olvashasson, gondolom jó dolgokat. Most meg, hogy rosszak is vannak bőven, egyből nem kellenek. Őszintén ki a fene akarna magáról olvasni? Persze, lehet néha én is megnézném, csak, hogy röhögjek egy jót a sok baromságon, de nem követném - ahogy ő fogalmazott - az ilyen hírportálokat.A magazint azt még értem, hogy nem vesz, abban azért előbb szembetalálhatja magát, na de nem internetezik? Istenem, látszik, milyen buta. Ott nem tesznek eléd semmit, ha nem keres rá magára nyilvánvalóan nem ad ki róla cikkeket, ennélfogva nem kell a cikkek miatt picsognia. Tudtam, hogy semmi sincs benne, de, hogy még ilyen gyáva is legyen. Őszintén előtte hány sztárt zaklattak már, vagy zaklatnak még ma is, vagy látják magukat viszont idióta szennymagazinok címlapján? És nyafognak? Vagy netán magukra keresnek, hogy lássák éppen milyen új hülyeség van róluk a neten? Elárulom: Nem. Nem, mert ők egy legyintéssel, vagy egy mosollyal elintézik az ilyeneket. Ó, apropó, ha annyira tökéletes az élete, akkor miért van az, hogy most is panaszkodik? Persze, hogy furcsa neki a piszkálódás, hiszen eddig mindenki a seggét nyalta, most meg, hogy néha szó éri a ház elejét hirtelen azt sem tudja mit tegyen. Szegény lány tényleg annyira tudom sajnálni. A legnagyobb baja az, hogy twitteren halálosan fenyegeti pár tizenéves bibör rajongó, másnak meg reggeltől estig kell dolgoznia azért, hogy éhen ne halljon. Szóval sajnálom, de nem tudom sajnálni. Ezzel a kijelentésével még lejjebb írta magát a szememben. Nem csak azért, mert öntelt, hanem mert hihetetlenül gyáva. Elbújni a problémák elől könnyű. És ő pontosan ezt teszi. Inkább elzárkózik minden elől, hogy véletlenül se kelljen szembenéznie a problémával. Szánalmas. Legközelebb mi lesz, nem mutatkozik Bieberel, nehogy újabb üzeneteket kapjon? Vannak rossz emberek, és ezt Szelenácska is felfoghatná. Mindig lesz valaki, akinek nem felelhet meg, jobb ha hozzászokik. Ha ennyitől a padlón van, akkor nem sokáig fogja bírni. Bár őszintén engem túlzottan nem izgat. Pff terhes sztori. Na és? Más sztárokról, akarom mondani celebekről - mert a tehetséget tekintve inkább ide tartozik - is jelentek már meg ilyen cikkek, mégsem menekültek fejvesztve a világ elől. Amúgy én most hallok először a hasfájós sztoriról, tudtommal a másik cikkben émelygésről volt szó. Vagy én értelmeztem félre? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. július 07. 19:50 #188
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Idézet (Selena4 @ 2011.07.07. 15:00)
Szerintem jobban teszi hogy nem nézi meg az ilyes fajta üzeneteket! Bár nem tudom mi bajuk van a Justin rajongóknak hiszen az a fontos hogy bálványuk boldogabb mint máskor , Selena oldalán! Ami most mellékes! A rajongóknak szerintem az legyen a fontos h imádatuk "tárgya" boldogabb mint volt! Ezzel a z üzenetekkel Justin is szomorú lesz mivel barátnöjét érik a rossz indulatú pletykák!sad.gif

De ha itt tartunk, a Selena fanok sem éppenséggel okosak. Most belegondoltam. Tippeljetek, melyikből olvastam itt vagy akár máshol többet: a "megöllek Selena, mert Justinnal jársz" vagy a "Selena nagyot süllyedt a szemembe, mert Justinnal jár, már nem is szeretem" féle kommentekből. Csak ilyenkor gondoljon bele az ember, hogy melyiköjük rajongói a hülyébbek. Persze, az egyéni dolog, hogy szerelmes vagy egy sztárba és nemtudod elviselni ha mással jár. Nekem is sok hasonló volt már, mégsem küldtem halálos fenyegetéseket. Igaz. De ha tényleg bírok egy sztárt. Mondjuk én szeretem Justint, Selenától falra mászom. Mégsem töröltem le az össze számát a telefonomról, mégse utáltam meg. Ennyit erről.

Holly Keller-rel teljes mértékben egyetértek. Örülök, hogy valaki képes volt leírni. Selena egy gyerek és szánalomra méltó. Mindent megkapott az élettől, mert szép kis pofija van és akkor már énekelni és szinészkedni is tud. Amikor egyiket sem. Másoknak az gondot okoz, hogy normális cipőt, ruhát, kaját akármit tudjon venni a családjának, magának. Neki 16 évesen megvolt már mindene. És most nyivákol azért, mert a pasija fanjai megtámadják. Gondolom, erre nem gondolt. Még a sztárságnak is vannak hátrányai.

"Mióta Selena Gomez és Justin Bieber nyilvánosan is felvállalják kapcsolatukat"- nyilvánosan? Váó, képes lesmárolni Justint az utcán, de egyszer ne mondta még ki, hogy jár vagy randizik vele. Még mostis csak a "legjobb barátja". Szerintem azért ez inkább esik rosszul Justinnak, mint a rajongói fenyegetések. És ezek után ahogy Holly Keller ezt is megkérdőjelezte: szereti-e egyátalán? Persze, hogy nem. Én 14 éves fejjel tudom, már éreztem, ha valakibe szerelmes vagy, vagy akár tetszik világgá akarod kürtölni. Nem is értem... Selenának csöndbe kellene maradnia és ülnie a csinos kis s*ggén. Egy életre elegendő pénzt összeszedett, Ő is megmondta: felnött korába nem lesz ennyire sikeres. Mindig a csúcson kell abbahagyni. Akkor gyerünk.
2 felhasználónak tetszik: Holly Keller, LittleVampire
2011. július 07. 19:56 #189
Dorina6
Dorina6
 
StátuszBárki bármit tehet én szeretni fogom Justin <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 757
Csatolások: 16
Azonosító: 126336
Offline offline
Szerintem jól teszi én megértem , hogy ezt teszi . A beliberekről meg annyit , hogy én is az vagyok és én nem értem mért nem lehet Selenát békén hagyni.Én örülök , hogy boldogak együtt én is akartam a barátnője lenni de hát ha Selenával boldogok akkor csinálják .
2011. július 07. 20:53 #190
fruitsgirl2624
fruitsgirl2624
visszatérő vendég
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.03.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 5
Azonosító: 142465
Offline offline
jól teszi....
2011. július 07. 20:57 #191
- törölt felhasználó -    
Hát szerintem is nagyon jól teszi , most minek mérgelődjőn ezeken biggrin.gif
2011. július 07. 22:24 #192
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Nekem is fel kéne hagyni az internetezéssel, de az kicsit nehéz lenne. tongue.gif Amúgy az ő dolga. És ez a kép nem a legelőnyösebb róla. rohog.gif
2011. július 07. 23:20 #193
elistar.smile
elistar.smile
visszatérő vendég
 
StátuszJack Sparrow KAPITÁNY.! :D♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.04.
Hozzászólás: 119
Csatolások: 3
Azonosító: 154610
Offline offline
pff.. jobban is teszi.. biggrin.gifD bár mondjuk ha tovább olvasná akkor talán egyszercsak rájönne h ki is ő valójában.. és hagyná h Justin szabad legyen.. és h újra megint olyan legyen mint régen :| smileeee.gif
2011. július 08. 00:49 #194
- törölt felhasználó -    
Holly keller nagyon is egyet értek veled ez a csaj ha normális életet élni bele halna
2011. július 08. 08:27 #195
- törölt felhasználó -    
xDDDDD
2011. július 08. 09:41 #196
ANNAcica
ANNAcica
új tag
 
StátuszRight place ,Right time :) <3 Imádom :)
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.03.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 132536
Offline offline
megérdemli
2011. július 08. 09:56 #197
JoeJonasIsMyLife
JoeJonasIsMyLife
új tag
 
Státuszhttp://www.facebook.com/pages/We-want-Jonas-Brothers-to-Hungary/118266454890222
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.06.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 135706
Offline offline
Amúgy én a helyetekben, mármint a Bieber fanok helyében inkább kivárnám szépen csendben míg szakítanak, mert úgysem fognak örökké együtt maradni, szerintetek ha még írogattok neki stb. akkor már azért is együtt lesznek. Amúgy meg aki azért nem szereti már, mert Zsüsztinnel jár, akkor az soha nem is szerette, ugyanez igaz azokra akik Biebert nem szeretik azóta, mióta Gomezzel jár. És valaki legyen szíves elmagyarázni, hogy mit szerettek ennyire Selenában? És amit most fogok írni az egyéni vélemény, nem kell a sárga földig oltani miatta, szerintem NEM tud énekelni, színészkedni tud, de még mindig nem értem, hogy lehet fészbukon 22000000 (!!!) rajongója. Úristen ez olyan, mintha Magyarországot kétszer vennénk és úgy Mo. összes lakosa (beleértve a csecsemőket is) rajongana érte. Durva. Biebert már meg sem kérdezem. :'D
2011. július 08. 09:59 #198
PiciPicur
PiciPicur
 
Státuszúj profil=)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 720
Csatolások: 49
Azonosító: 152840
Offline offline
Hát..nem értem hogy miért kell izélni Selena-t..
2011. július 08. 11:05 #199
Orsi.Miley26
Orsi.Miley26
visszatérő vendég
 
StátuszNem vagyok több bárkinél,de tudom,h átlagos sem vagyok,hiszen senki sem az...
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.19.
Hozzászólás: 255
Csatolások: 0
Azonosító: 153301
Offline offline
JoeJonasslsMyLife:nagyon iagazad van,bár én jbt rühellem,Selenát,meg hát,őt is eléggé.Na de én sem értem,miért szeretitek ennyire Selt?Ő leragadt a kisiskolások tündi bündi szintjén a nyálas "barátjával" együtt!
Rekahhh:iagazad van,főleg ebben ". Selena egy gyerek és szánalomra méltó. Mindent megkapott az élettől, mert szép kis pofija van és akkor már énekelni és szinészkedni is tud. Amikor egyiket sem. Másoknak az gondot okoz, hogy normális cipőt, ruhát, kaját akármit tudjon venni a családjának, magának. Neki 16 évesen megvolt már mindene. És most nyivákol azért, mert a pasija fanjai megtámadják. Gondolom, erre nem gondolt. Még a sztárságnak is vannak hátrányai."
Ugyanezt gondolom!
Szerintem azért van most Selnek ennyi "új" dala,amiket nem is ő irt,mert szegényke csúszik a süllyesztőbe lefelé,csak falahogy fel kell kapaszkodni,igen,van hátránya a sztárságnak,bár őt én még emberi lénylen sem tartom,szal az,h jönnek új "sztárok"!Úgyhogy mivel Miley komoly és kiszállt a Disneyből,Sellykétek új sorozatba kezd a Disneybe,és jövőre már még a nevére sem fognak emlékezni,SELENA FANOK,EZT EL KELL OLVASNOTOK:most láttam láttam egy videót,ahol méghozzá a Round and Roundot forgatta ott sétált beszélgetett a prdoducerével,arra ment egy kb 4 éves kislány meg az anyja,természetesen magyarok,a kislány autógrammot kért és méghozzá Selena volt a felsőjén,Sel meg simán leorditotta,sajnos a linket nem tudom elküldeni,mert mini video és egy honlapon van,a honlapnak meg ha a linkét elküldöm,akkor nem mutata se képet,sem pedig videót!Szal Selena marhára nem az,akinek tűnik,komoly,a kislány csak egy tollat vitt neki,még papirja sem volt,és a vidi feliratozva is volt,ezt üvöltötte neki Sellykétek:-"Just Go Away,leave me alone,do not you see,I'm busy"-azaza "Menj már innen,hagyj békén,nem látod,hogy nem érek rá!"
Most véképp megutáltam,h ilyet tud tenni!
2011. július 08. 11:06 #200
PiciPicur
PiciPicur
 
Státuszúj profil=)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 720
Csatolások: 49
Azonosító: 152840
Offline offline
De ez amúgy tök szemétség..mások miatt..,... dry.gif dry.gif
16 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok