Glee: búcsúzik a stáb fele
2011. július 07. 14:20
#68
Nee
Csak egy kérés.. az "újban" ugyanilyen szereplők legyenek.
2011. július 07. 14:35
#69
|
|
fekibibyúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.18. Hozzászólás: 95 Csatolások: 0 Azonosító: 93515 offline
|
én megértem a logikájukat, de szerintem, a szereplő váltásnál, még a befejezés is jobb lenne. befejezés után meg csinálhatnának egy másik sorozatot, és nem egy tök jó sorozatot "elrontani", de ők tudják, hogy mire költik a pénzt ott Hollywoodban
2011. július 07. 14:44
#71
|
|
Pandus |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.05. Hozzászólás: 629 Csatolások: 396 Azonosító: 134321 offline
|
Szerintem az lenne a legjobb ha lezárnák 3. évaddal az egészet.
A ballagás lenne az utolsó rész, persze nagyon szomorú lenne (lemerem fogadni, hogy sírni fogok), de új szereplőkkel egyszerűen NINCS ÉRTELME FOLYTATNI.
Nem is értem, hogy gondolhat Ryan ilyenre. Ezek a színészek futtatták fel a sorozatot, rajonganak értük rengetegen, és ilyen izgalmas, jópofa karaktereket, akikkel könnyen tud azonosulni az ember (biztos, hogy mindenki talált magának megfelelő karaktert, akire hasonlít) nem fognak tudni kitalálni.
A ballagás lenne az utolsó rész, persze nagyon szomorú lenne (lemerem fogadni, hogy sírni fogok), de új szereplőkkel egyszerűen NINCS ÉRTELME FOLYTATNI.
Nem is értem, hogy gondolhat Ryan ilyenre. Ezek a színészek futtatták fel a sorozatot, rajonganak értük rengetegen, és ilyen izgalmas, jópofa karaktereket, akikkel könnyen tud azonosulni az ember (biztos, hogy mindenki talált magának megfelelő karaktert, akire hasonlít) nem fognak tudni kitalálni.
1 felhasználónak tetszik:
riri17
2011. július 07. 14:46
#73
|
evelin0623Isααĉ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.23. Hozzászólás: 1057 Csatolások: 122 Azonosító: 147866 offline
|
sztem így is-úgy is jó lsez.
2011. július 07. 14:54
#76
|
|
VampireGirl21új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.24. Hozzászólás: 29 Csatolások: 0 Azonosító: 137106 offline
|
Ha minden jót kiírnak akkor nem lesz jó..
2011. július 07. 14:57
#77
|
|
khata |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.20. Hozzászólás: 862 Csatolások: 0 Azonosító: 127658 offline
|
ha dianna agron és mark salling is elmegy akkor ÉN tuii h NEM FOGOM NÉZNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ők voltak a kedvenceim <333333333 :"""""( NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHEHEHEHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE...
2011. július 07. 15:07
#78
|
|
mileyselenademivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.24. Hozzászólás: 382 Csatolások: 1134 Azonosító: 135151 offline
|
NEEEEM. DIANNA AGRON-T NEEEE.
HÜLYE RENDEZŐ, MENJEN A F*******,AZ A ******* ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. NEEE.
És szerintem nem fogják ezek után tovább nézni. És nem úgy volt ,h 11 dikesek? És miahaz,hogy Lea, Dianna,Cory kilép. A FŐSZEREPLŐK???? Most nagyon szarul lettem.
2011. július 07. 15:09
#79
|
|
mileyselenademivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.24. Hozzászólás: 382 Csatolások: 1134 Azonosító: 135151 offline
|
Hogyan lehet petíciókat inditani? Lécci mondja meg valaki.
Kapcsolódó sztárok
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.

offline












