Starity

Guns N' Roses

15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 10. 15:23 #21
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2011.08.09. 22:09)
Ez nem a Guns N Roses. Ez Axl Rose és a pózolok - mármint azok a haverjai, akik eltudják őt viselni  rolleyes.gif 
Pl.: 4:55-nél. Mi a szégyen ez?  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif Valamit megölt bennem :|


Ez azért kemény ohmy.gif De legalább ne Gibson Les Paul-t használna, mint Slash. Ez így csak egy ócska utánzat.
Na, de hogy ne csak a November Rain legyen itt a Paradise City
(Axl-en az a rövidnadrág _nevet.gif )


Mondjuk itt már nincs Steven és Izzy sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, janet7, Tündiii
2011. augusztus 10. 15:43 #22
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.10. 15:23)
Ez azért kemény  ohmy.gif De legalább ne Gibson Les Paul-t használna, mint Slash. Ez így csak egy ócska utánzat. 
Na, de hogy ne csak a November Rain legyen itt a Paradise City
(Axl-en az a rövidnadrág  _nevet.gif )
Mondjuk itt már nincs Steven és Izzy  sad.gif

Paradise city meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
Hát igen, Axl nagyon tud öltözködni _nevet.gif
Igen sad.gif De Matt meg Gilby még legalább megütötte a szintet.

Itt Izzy énekel (és Duff-nak Ramones pólója van) fákk jee



Nem véletlen mondják, hogy ő volt a GN'R lelke. Amikor ő kilépett, már tényleg nem tudtak semmi normálisat összehozni. És azt bírom a legjobban benne, hogy ő tényleg a zenélés öröméért csinálja/csinálta. Nem véletlen, hogy akkor lépett ki, amikor már kezdték túlnőni magukat. Mondjuk ehhez még sok tényező hozzájárult. :/
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, janet7, Tündiii
2011. augusztus 10. 15:45 #23
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
De ha már St. Louis-nál tartunk..



NO KOMMENT _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif És az a legállatabb, hogy nem hagyják abba a zenélést _nevet.gif _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, janet7, Tündiii
2011. augusztus 10. 15:54 #24
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Bogszics @ 2011.08.10. 15:43)
Paradise city meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif
Hát igen, Axl nagyon tud öltözködni _nevet.gif
Igen sad.gif De Matt meg Gilby még legalább megütötte a szintet.
Itt Izzy énekel (és Duff-nak Ramones pólója van) fákk jee

Nem véletlen mondják, hogy ő volt a GN'R lelke. Amikor ő kilépett, már tényleg nem tudtak semmi normálisat összehozni. És azt bírom a legjobban benne, hogy ő tényleg a zenélés öröméért csinálja/csinálta. Nem véletlen, hogy akkor lépett ki, amikor már kezdték túlnőni magukat. Mondjuk ehhez még sok tényező hozzájárult. :/


meghajolo.gif Nagyon nagy köszönet a videóért. Ez az a korszak, amikor két férfi énekelhetett egy mikrofonba, anélkül, hogy fűt-fát mondtak volna rájuk. Izzynek szerintem jó hangja van, valóban ő volt a banda lelke. Axl meg tényleg nem tud öltözködni rohog.gif .
Duff egy igazi punk biggrin.gif Egy ilyet szívesen elfogadnék. Azt már nem mondom, hogy játszani is tudnék rajta rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Bogszics, janet7
2011. augusztus 10. 15:59 #25
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Bogszics @ 2011.08.10. 15:45)
De ha már St. Louis-nál tartunk..
NO KOMMENT  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif És az a legállatabb, hogy nem hagyják abba a zenélést _nevet.gif  _nevet.gif


Erről már hallottam, de videót még nem láttam. Mekkora már, szegény durcás Axl _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, janet7, Tündiii
2011. augusztus 10. 16:18 #26
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.10. 15:54)
meghajolo.gif Nagyon nagy köszönet a videóért. Ez az a korszak, amikor két férfi énekelhetett egy mikrofonba, anélkül, hogy fűt-fát mondtak volna rájuk. Izzynek szerintem jó hangja van, valóban ő volt a banda lelke. Axl meg tényleg nem tud öltözködni  rohog.gif .
Duff  egy igazi punk biggrin.gif Egy ilyet szívesen elfogadnék. Azt már nem mondom, hogy játszani is tudnék rajta  rohog.gif

Így van. Pláne hogy róluk van szó, ha ők nem heterók, akkor senki cool.gif "Keményen heteroszexuális vagyok. Nem tudok betelni a nőkkel. Olyan gyakran kefélek, amilyen gyakran csak lehet. Nem könnyű egy olyan kapcsolatban élni, amelyben a másik fél nem engedi neked, hogy más emberekkel is együtt légy." /Axl/ Na ez a kijelentés...azért odab.sz _nevet.gif _nevet.gif

Úristen ohmy.gif Nem venném lelkemre, ha valaki megajándékozna egy ilyennel:D Csak előbb meg kell tanulnom basszusgitározni rohog.gif Legalább sima gitáron amúgy is meg akarok tanulni. Esetleg Axl-es zongora? xD Na az se lenne olcsó mulatság...
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, janet7, Pöttömke
2011. augusztus 12. 23:40 #27
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Annyira jó ez az összeállítás:



1:35 körül: OOHHH YEAH!!! (nem tudom mi az, de elég kifejezőbiggrin.gifD) Úgy bírom azt a punkos, f.szagyerek kiállását, meg ahogy azt ordítja, hogy BITCH!! biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, janet7, Pöttömke, Tündiii
2011. augusztus 13. 09:22 #28
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Bogszics @ 2011.08.12. 23:40)
Annyira jó ez az összeállítás:
1:35 körül: OOHHH YEAH!!! (nem tudom mi az, de elég kifejezőbiggrin.gifD) Úgy bírom azt a punkos, f.szagyerek kiállását, meg ahogy azt ordítja, hogy BITCH!! biggrin.gif


Duff a GNR punkja. Duff mindannyiunk punkja cool.gif
Amúgy, nagyon nagy volt a basszus szóló 2:05-nél meghajolo.gif Na de a top komment se semmi

"Duff is one of the very few men who can wear a mesh shirt and have nobody question his sexuality."

Mekkora már rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Bogszics, janet7, Pöttömke, Tündiii
2011. augusztus 13. 13:19 #29
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.13. 09:22)
Duff a GNR punkja. Duff mindannyiunk punkja  cool.gif 
Amúgy, nagyon nagy volt a basszus szóló 2:05-nél  meghajolo.gif Na de a top komment se semmi 
"Duff is one of the very few men who can wear a mesh shirt and have nobody question his sexuality." 
Mekkora már  rohog.gif

Úgy van heart.gif cool.gif
Juj ez a komment nagyon tetszik, és milyen igaz, bármit vesz(nek) fel, nem kérdés.
Azt a szólót imádom meghajolo.gif Na akkor legyen már Slash szóló is:



meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif Erre csak ennyit tudok mondani. Mintha a gitárjához beszélne.

Mondjuk itt elég durván néznek ki: Ez még gondolom a rövidéletű glames korszak (bár már akkor is keményebbek voltak, mint a glamesek) szüleménye, persze totál szétcsúszva:DD
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, janet7, Pöttömke, Tündiii
2011. augusztus 15. 20:04 #30
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Ti olvastátok Slash életrajzi könyvét? Ha nem, akkor feltétlen pótoljátok, akkoraaa _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Szinte minden oldalon van kisebb-nagyobb WTF? pillanat rohog.gif Majd bemásolok egy-két részletet biggrin.gif

Megintcsak a Rocket Queen: Úgy néz ki ez egy ilyen dal, mindig történik valami rohog.gif



3:17 drága Duff-unk _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif DUFF IS THE MAN!! _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, janet7, Pöttömke, Tündiii, cintia0023
2011. augusztus 15. 20:11 #31
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Bogszics @ 2011.08.15. 20:04)
Ti olvastátok Slash életrajzi könyvét? Ha nem, akkor feltétlen pótoljátok, akkoraaa _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif Szinte minden oldalon van kisebb-nagyobb WTF? pillanat rohog.gif Majd bemásolok egy-két részletet biggrin.gif
Megintcsak a Rocket Queen: Úgy néz ki ez egy ilyen dal, mindig történik valami rohog.gif 
3:17 drága Duff-unk _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif DUFF IS THE MAN!! _nevet.gif


Még nem olvastam, de kíváncsian várom az idézeteket biggrin.gif
Duff meg... ááá, erre az emberre nincsenek szavak rohog.gif (persze nem mintha nem érteném meg, ki az a férfi, aki ezt kihagyná? biggrin.gif)
4 felhasználónak tetszik: Bogszics, janet7, Pöttömke, Tündiii
2011. augusztus 15. 21:56 #32
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.15. 20:11)
Még nem olvastam, de kíváncsian várom az idézeteket biggrin.gif
Duff meg... ááá, erre az emberre nincsenek szavak  rohog.gif (persze nem mintha nem érteném meg, ki az a férfi, aki ezt kihagyná? biggrin.gif)

Nagy arc, az biztos biggrin.gif Mondjuk ez is igaz rohog.gif
Most hirtelen nem jut eszemben, hol van a könyvben, de addig is hozok Axl meg Slash aranyköpéseket _nevet.gif

Slash:


-"A legtöbb gitáros azért kezd el játszani, hogy jól nézzen ki és, hogy keménynek tűnjön. Ebben eltérek tőlük, mivel én azért kezdtem gitározni, mert olyan hangszeren akartam játszani, ami rock n' roll központú, de nem igazán tudtam különbséget tenni szólógitár és basszusgitár között. Lényegében azért választottam ezt, mert több húrja volt." - 1988

-"Nos van egy olyan szokásom, hogy ha nagyon berúgok, elmegyek a hotelbe és felszedem az első lehetséges csajt. Nagyon meglepődnél, ha látnád a csajokat, akiket felszedtem már." - 1988 június

-"Mikor délután felkelsz, hogy hangpróbát tarts a többiekkel, olyan sokat iszol, hogy nem tudsz játszani, a kezed úgy mozog, mint a szélmalom. Mi történik? Tovább iszol. Egyre többet iszol és jól érzed magad, majd másnap reggel felkelsz egy repedtsarkú mellett... még a nevét sem tudod... és a farkad tele azokkal a kiütésekkel... az ágy össze van hugyozva. És akkor így szólsz a repedtsarkúhoz: 'Megtennél egy szívességet és hoznál egy kis piát és egy kis pizzát?' " - 1987

-"Nem keféltem meg senkit egy New York-i bárban ellentétben azzal, amit a People magazin állít egy oldalon keresztül. Az anyám fel is hívott. Azt kérdezte: 'Levetted a gatyádat egy bárban szombat este?' Azt válaszoltam: 'Ismersz engem. Mindig elmegyek a fürdőszobába, mielőtt megtenném a dolgot.' " - 1992 június

-"Minden nap megiszok egy üvek Jack Daniel's-t. Meg fogok halni?" 1988

-"Ha a pia nem visz el, az AIDS fog" - 1988 június

- "Az USA-ban alig volt nap, hogy be ne mondták volna a rádióban, hogy Axl meghalt. Még olyan változat is volt, hogy én lőttem le!" Slash, 1988.

-"Van egy zsák ruhám, ez minden, baszd meg. Meg egy hűtõtáskám. Abban tartom a piámat és másra semmi szükségem." Slash, 1991. augusztus

-"Nézd, nem mondom, hogy én voltam az első rock 'n' roll zenész, aki cilindert viselt a színpadon. Csak hát szerintem CC (DeVille, a Poison gitárosa) azt sem tudta, mi az a cilinder, amíg meg nem látta rajtam. Egyszer összefutottam vele a Rainbow-ban... mondom neki, érted, csak úgy szép csöndben, hogy: "Ha még egyszer meglátlak cilinderben a színpadon,szétlövöm a fejed kalapostul!" Mit mondjak, be is rezelt rendesen... Pedig nincs is pisztolyom. Ha lenne, se tudnám használni. Amúgy se vagyok erőszakos típus. De nem állhattam meg szó nélkül. Valahol meg kell húzni a határt..." Slash, 1988. június

-"Turné közben hozzád vágnak dolgokat, beugrasz a közönség közé, az egész fáradhatatlan, gátlástalan rock'n'roll. Nekem pont ez jelenti az életerõs rock'n'rollt... Ha játszom, ököllel verem a gitárt, koncert után csurom vér vagyok." Slash, 1989. március

-"Tudom, hogy ez a hely egy kicsit lepusztultnak látszik, de szeretek itt lenni, jól érzem magam. A csapattal nem messze ide próbáltunk egy garázsban, még a kezdetek-kezdetén és mindig ide evett minket a fene. Mindig ideültünk a sarokba, ahol most is ülünk, már csak azért is, mert ennél jobb helyet keresve sem találhattunk volna egy asztal alatti szopatáshoz, anélkül, hogy más észre ne vegye. Mindig ide hoztuk a csajokat és itt vettük rá õket a témára. Vagy pedig kivittük õket a WC-be, ott hátul. - Ne hidd, hogy most letérdelek az asztal alá, hogy így szolgáljam meg a vacsorát. - válaszolta a riporter. Baszd meg, te túl ronda vagy ahhoz. Egyébként a kaja itt olyan rossz, hogy fel sem tûnne a különbség..."
Slash, 1988. október
egy mexikói étteremben

-"Álmomban sem jutott volna eszembe, hogy ha majd felnövök, nõfaló kábítós leszek, na meg alkoholista..."
Slash, 1992. május

-"Gőzöm sincs, miért imádják az emberek a Guns N' Roses-t annyira..." Slash, 1990.

-"A hatvanas évek a Rolling Stones-é volt, a hetvenes az Aerosmith-é, a nyocvanas évek meg a Guns N' Roses-é..."
Slash, 1988.

-"A Guns N' Roses, mint együttes teljesen õszinte. Lehet, hogy nem mi vagyunk a világ legjobb zenészei, és biztosan vannak profibb együttesek meg jobb színpadi show-k is. De ha mi színpadon vagyunk 120 százalékot adunk bele, az tuti..." Slash, 1988. december

-"A metálzenét éppen a rondasága teszi vonzóvá. Az ilyen zenének mindig volt egy kis veszélyes árnyalata, egészen az olyan bandáktól kezdve, mint a Stones. A srácok élvezik az olyan dolgokat, amikről tudják, hogy a szüleik nem szeretik, szóval a vad és őrült dolgokat. Ez tette a Guns N' Roses-t sikeressé. De szép nótákat is kell írni, ezek nélkül a visszataszító dolgok szart se fognak érni."
Slash, Hit Parade, 1989.

-"Tényleg utáljuk a Poisont - ez a banda megtestesítője mindannak, amit egy bandában utálni lehet! Olyan fickók, akik a Circus magazinból tanulták a rockot, érted? Láttak pár képet, és azt mondták: 'Hű de frankó, bukni fognak ránk a csajok!' Aztán elmentek bevásárolni, vettek egy csomó ruhát, meg mindenféle szart, meg néhány hangszert is. Fogták a gitárjukat, megtanultak három akkordot, aztán kiálltak a színpadra."
Slash, Smash Hits, 1988.

-"Sok embernek van baja velünk, de csak azért mert irigyek. Mi keményebben és jobban játszunk, mint legtöbben. Mi nem bújunk el a kellékek mögött."
Slash, Smash Hits, 1988.

-"... Az ember lakhat a legdrágább hotelekben, lehet a franc tudja, milyen rocksztár, lehet világhíres, meg minden szar, de amikor az ember bemegy a budiba, a WC papír csak WC papír." Slash, Hit Parade, 1989.

-"Előfordult valaha veled, hogy találsz egy jó kis rockbandát és azt akarod, hogy mindenki azt hallgassa? Terjeszteni akarod, mint egy betegséged, míg végül találsz kb. 300 embert, aki ugyanazt hallja a zenéből, mint amit Te? Így terjed a mi zenénk is és így vagyunk képesek közel maradni a gyökereinkhez. Az utcáról jöttünk és mindegy, hogy merre megyünk tovább, mindig is hűek maradunk a gyökereinkhez." - Press Release, 1987

-"Ha lehetne egyetlen kívánságom azt kérném, hogy folyamatosan legyen Marlboro-m." - Music Connection, 1986

-"Mindenem, amim van elfér két szatyorban: az egyik tele pólókkal, a másik tele farmerokkal. Valaki ellopta azt a szatyrot, amiben a farmerok voltak. A farmer egy olyan dolog, amit éveken és éveken át kell hordani, mire megfelelő lesz és valaki ellopta a FARMERJAIMAT, minden egyes farmert, amim volt, a telefonkönyvemmel együtt, ami számomra a legfontosabb dolog. Olyan, mint egy határidő napló, benne van az egész album, melyik dalt mikor vettük fel, az összes tavalyi megbeszélésem, nomeg száz és száz telefonszám. Ha kellett valamilyen telefonszám - mindegy, ha a Nevenincs Kft.-jé - nekem mindig megvolt a telefonkönyvemben. Azt is ellopták, az utitervünkkel együtt. Egyik este egy csajjal voltam, aki másnap, mire felkeltem lenyúlta a nadrágomat, amiben az irattárcám volt. Egy szál törölközőben kellett interjút adnom. Ennyim maradt." - Mettallix, #4

-"Egy üveg Jack Daniel's minden nap öt éven keresztül, ezt csináltam... Elég rossz reggelente a lélegzeted és tudod, hogy addig nem kefélhetsz reggel, míg meg nem mosod a fogad, ami viszont tök unalmas."

-"Nem azért volt, mert gondjaim voltak a mosdóval. Ez nem hugyhólyag kérdés..." - 1992 május (Slash magyarázza nevének eredetét [londoni szlengben a slash szó vizeletet jelent])

-"Nem, de dolgozom rajta" - Slash-t arról kérdezték, hogy leszopják-e minden nap (1992 május)

_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: janet7, UnhappyMeals, Pöttömke, Tündiii
2011. augusztus 15. 21:59 #33
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Axl:


"Amikor öt évvel ezelőtt Los Angeles-be jöttem az Isten háta mögül, cowboy csizmát viseltem és mindenki azt mondta, hogy olyan vagyok, mint egy menekült, aki most szállt le a hajóról. Rövid időn belül divat lett belőle, szóval most úgy tűnik, én vagyok a hajó parancsnoka." - Hit Parader, 1987

-"Olyan sokféleképpen lehet a csípőt mozgatni..." - Heavy Metal Sex Stars, 1989

-"Rájöttem, hogy ugyanúgy ordítok mikor egy nagy bálna fel akar falni, mint mikor egy tengeri alga hozzáér a lábamhoz."

-"Bizonyos értelemben utálom azt, ahogy felnőttem, a támogatás hiányát mindabban, amiben jó voltam... Másrészről viszont nem utálhatom, mert ez céltudatosságot adott nekem... egy küldetést, hogy kezdjek valamit az életemmel."

-"A világban - melyet nem ő teremtett - úgy járkál, mintha az a sajátja lenne. Félig ember, félig szörny, igazából nem is tudom micsoda, de bizarr és nagyon be van gerjedve és Slash-nek hívja magát." - Axl bemutatja Slash-t egy fellépésen

-"Amit a dalok legtöbbje számunkra jelent... Mindannyian írunk és mindannyian jól írunk. Akár a poklokat is képesek vagyunk megjárni, ha úgy látjuk, hogy jó dal lesz valamiből. Mikor a színpadon vagyok és a dal, amit éneklek kifejezi mindezt, az mindennél többet ér." - Hit Parader, 1988

-"Tiszta, jó amerikai rock & roll-t játszunk, tudod... Nem akarom, hogy a zenénk kommersz legyen, vagy bármi. Energia van a játékunkban, no meg egy kis csavar." - Music Connection, 1986

-"Keményen heteroszexuális vagyok. Nem tudok betelni a nőkkel. Olyan gyakran kefélek, amilyen gyakran csak lehet. Nem könnyű egy olyan kapcsolatban élni, amelyben a másik fél nem engedi neked, hogy más emberekkel is együtt légy."

-"Azt hiszem elégedett vagyok azzal, aki vagyok. Még egy kis belső béke hiányozna. De az szerintem mindenkinek." - 1992 április

-"Nos, amint látjátok, még egy ilyen kibaszott pszicho őrült semmirekellőnek, mint amilyen én vagyok is megvannak a maga előnyei." - 1991 október

-"A rajongók nem szeretik, ha azt mondom nekik, hogy nem uralkodhatnak fölöttem. Néha még én sem tudok magam fölött uralkodni." - 1992 április

-"Hirtelen mániákus depressziót állapítottak meg nálam... 'Kezeltessük Axl-t!' Nos a kezelés nem használ a stresszemnek, mert végig arra kell figyelnem, hogy hogyan tartsam távol az orvosokat a seggemtől."

-"Senki sem mondta - egészen 17 éves koromig -, hogy van egy igazi apám. Mindaddig a nevelőapámról hittem, hogy az apám. De aztán találtam egy biztosítási papírt és anyám diplomáját, amin a Rose név állt. Sohasem volt Bill Bailey a nevem. William Rose-nak születtem. W. Rose vagyok, mert a William egy idióta név." - April 1992

-"2 éves koromban megálltam a fejlődésben. És mikor azt mondják, hogy Axl Rose olyan, mint egy visító kétéves, nos akkor igazuk van." - April 1992
_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: janet7, UnhappyMeals, Thora_90, Pöttömke, Tündiii
2011. augusztus 16. 00:19 #34
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet
Hirtelen mániákus depressziót állapítottak meg nálam... 'Kezeltessük Axl-t!' Nos a kezelés nem használ a stresszemnek, mert végig arra kell figyelnem, hogy hogyan tartsam távol az orvosokat a seggemtől.


Idézet
Az USA-ban alig volt nap, hogy be ne mondták volna a rádióban, hogy Axl meghalt. Még olyan változat is volt, hogy én lőttem le!


Ezeken komolyan mondom VISÍTOTTAM. _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif De az összes... rohog.gif Köszi beer.gif
4 felhasználónak tetszik: Bogszics, UnhappyMeals, Pöttömke, Tündiii
2011. augusztus 16. 00:33 #35
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2011.08.16. 00:19)
Ezeken komolyan mondom VISÍTOTTAM. _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif De az összes... rohog.gif Köszi beer.gif

Szívesen beer.gif Ezek tényleg nagyon nagyok, de egyszerűen mindegyik _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
Szerintem ez a legnagyobb: "A világban - melyet nem ő teremtett - úgy járkál, mintha az a sajátja lenne. Félig ember, félig szörny, igazából nem is tudom micsoda, de bizarr és nagyon be van gerjedve és Slash-nek hívja magát." és milyen igaz _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif

Egyébként itt mondja be: (még a Steven 'Popcorn' Adleren is szakadtam _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif )



Ezt a számot is imádom wub.gif wub.gif Óda az ötdolláros (vagy mennyi:D) borhoz xD

Amúgy nem tudom mi ez a Poison banda, de már kíváncsi vagyok mi az amit ennyire rühelltek rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: janet7, UnhappyMeals, Tündiii
2011. augusztus 16. 10:07 #36
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Nagyon nagy köszönet ezekért Bogszics _nevet.gif _nevet.gif
Mostnár úgy vagyok vele, hogy egy bandában kötelezőek az aranyköpések rohog.gif

Idézet
Van egy zsák ruhám, ez minden, baszd meg. Meg egy hűtõtáskám. Abban tartom a piámat és másra semmi szükségem.


Ez a kedvencem _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, janet7, Bogszics, Tündiii
2011. augusztus 16. 12:08 #37
- törölt felhasználó -    
én imádom de legjobban a tesóm:))
2011. augusztus 16. 16:27 #38
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.16. 10:07)
Nagyon nagy köszönet ezekért Bogszics  _nevet.gif  _nevet.gif 
Mostnár úgy vagyok vele, hogy egy bandában kötelezőek az aranyköpések  rohog.gif 
Ez a kedvencem  _nevet.gif

Szívesen beer.gif Majd még írok rohog.gif
Az biztos, az a7x-osak se semmik, ahogy ezek se _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif És most olvastam, hogy Syn egyik kedvenc gitárosa Slash. Vááá ez már elmondhatatlan, hogy mennyire imádom mindkettőjüket, és a bandákat wub.gif wub.gif
Ez de nagy _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif

Nekem ezek nagyon tetszenek:

"A Guns N' Roses, mint együttes teljesen õszinte. Lehet, hogy nem mi vagyunk a világ legjobb zenészei, és biztosan vannak profibb együttesek meg jobb színpadi show-k is. De ha mi színpadon vagyunk 120 százalékot adunk bele, az tuti..."

"Amit a dalok legtöbbje számunkra jelent... Mindannyian írunk és mindannyian jól írunk. Akár a poklokat is képesek vagyunk megjárni, ha úgy látjuk, hogy jó dal lesz valamiből. Mikor a színpadon vagyok és a dal, amit éneklek kifejezi mindezt, az mindennél többet ér."

"Tiszta, jó amerikai rock & roll-t játszunk, tudod... Nem akarom, hogy a zenénk kommersz legyen, vagy bármi. Energia van a játékunkban, no meg egy kis csavar."

És igen meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif Tényleg annyira egyedi volt a zenéjük, és minden koncertet úgy nyomtak végig, mintha másnap világvége lenne rolleyes.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif heart.gif
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, janet7, Tündiii
2011. augusztus 16. 22:54 #39
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Jaj ezt innen sem hagyhatom ki:
Beteeg _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: janet7, UnhappyMeals, Pöttömke, Tündiii
2011. szeptember 22. 11:56 #40
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
Nagyon szeretem a Guns 'N' Roses-t.Apuval nagyon sokat hallgatom. laugh.gif Ez a kedvencem:
4 felhasználónak tetszik: Bogszics, Lucky99, Pöttömke, Tündiii
15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Axl Rose Axl Rose 621.
Slash Slash 682.