Starity

Guns N' Roses

15 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 19. 19:53 #161
Beth Rose Darkness
Beth Rose Darkness
visszatérő vendég
 
Státuszfuck the system
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.24.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 153
Azonosító: 171910
Offline offline
Shadow - val közös, Guns - os fanficünk: Welcome To The JungleLinkelt szöveg
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Törpemókus, Pöttömke, Tündiii
2012. október 19. 20:00 #162
- törölt felhasználó -    
Már van ilyen topic wink.gif x
2012. október 21. 20:07 #163
Beth Rose Darkness
Beth Rose Darkness
visszatérő vendég
 
Státuszfuck the system
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.24.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 153
Azonosító: 171910
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.10.19. 20:00)
Már van ilyen topic wink.gif x

Hey!
Nekem mikor végiglapoztam a fórum Zene részét, nem mutatta!
2012. október 21. 20:24 #164
- törölt felhasználó -    
Érdekes... lehet, valami fórumhiba volt megint sad.gif

Idézet (Beth Rose Darkness @ 2012.10.21. 20:07)
Hey!
Nekem mikor végiglapoztam a fórum Zene részét, nem mutatta!
2012. október 25. 20:05 #165
- törölt felhasználó -    
Pár kép beer.gif blush.gif
6 felhasználónak tetszik: Beckie, Törpemókus, vida.veronika, Pöttömke, Tündiii, guns_n_roses
2012. október 27. 20:05 #166
Beth Rose Darkness
Beth Rose Darkness
visszatérő vendég
 
Státuszfuck the system
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.24.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 153
Azonosító: 171910
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.10.21. 20:24)
Érdekes... lehet, valami fórumhiba volt megint sad.gif

Hát, nem ez lenne az első eset...

De, most is láttam egy másik Guns - topikot, amit, ha jól láttam Bogszics indított. smileeee.gif

Úgy tűnik, népszerű ez a banda, és akadnak még rendes zenét kedvelő emberek is smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Darkness, MadHatter, Blade Dancer, antonia12, Tündiii
2012. október 29. 09:53 #167
- törölt felhasználó -    
Nem olyan rég ismerem, de engem levettek lábamról! smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, kingus smile, antonia12, Pöttömke, Tündiii
2012. november 09. 10:27 #168
kingus smile
kingus smile
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.18.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 13
Azonosító: 180705
Offline offline
Imadom oket..A vilag legjobb egyutese!!<3<3<3 thumbsup.gif
2013. január 06. 00:06 #169
- törölt felhasználó -    
Annyira imádom oket! Teljesen bevadulok toluk biggrin.gif
2013. április 16. 15:53 #170
- törölt felhasználó -    
Huhh, hát sajnálom, hogy ez a topik eléggé kihalt, de ez köszönhető annak is, hogy bejöttek az új előadók, a régik pedig a tinik 70%-át nem érdeklik. Elég szomorú.
Én személy szerint még nem írtam ide, na most megteszem smileeee.gif
Szóval, az ő zenéjük akkor is ott volt nekem, amikor senki és semmi más. Őszintén és tiszta szívből szeretem őket, és mindegyikőjüket, mert nem csak egy ember volt a bandában. Volt egy olyan karizmájuk, ami egyszerűen magába szippantotta illetve szippantja a mai napig az embereket. Félvér gitáros, óriási hangú, vörös hajú énekes, titokzatos ritmusgitáros, hatalmas szívű dobos és magas, punk basszeros. Ez a banda mindent elkövetett annak érdekében, hogy meg tudjon élni a zenéjéből. Sosem álltak be a sorba, mindig lenézték a pózereket, magamutogató embereket. Minden sz*rságot megtettek, csak hogy promotálni tudják a fellépéseket, koncerteket. Nem ettek, nem adtak ki különösebb dolgokra feleslegesen pénzt, persze azért elég jól el tudták verni amijük volt. Évekig a heroin, kokain és az alkohol határozta meg az életüket, ám segítették egymást akkor is, amikor minden ember eltávolodott tőlük. Bogaras, undorító, hányásfoltos garázsokban laktak, maguknak csináltak ágyakat, és bár őrülten éltek, mégis szegények voltak. Ők tényleg onnan indultak, ahol semmi nem volt, és bár sokat veszekedtek, a szívük mélyén mindig tudták, hogy egyikőjük sem lenne képes ott hagyni a Guns-t. Az első 'turnéjuk' katasztrófa volt, egy régi kocsival indultak, ami persze lerobbant, egy nem normális kamionos valahogy mégis elvitte őket Seattle-be, és maximum egy koncertet sikerült lejátszaniuk. Kiadták az albumukat, amit alig a kiadás után be is tiltottak a borítója miatt. Ők pont nem azok voltak, akiknek lehetett diktálni, ők hozták meg a szabályokat, és lehet, hogy dacos rockzenészeknek tűntek, de ez hozzátartozott a stílusukhoz. Annyit szenvedtek azért, hogy híresek legyenek, mégsem váltottak stílust a menőség kedvéért. Megvárták, hogy az emberek úgy fogadják el őket ahogy vannak. Ha kellett, ott álltak egymás mellett, őszintén megmondták, ha valami zavarta őket. Tudom, hihetetlen, de a sokak által mélyen megvetett William Axl Rose is sokat segített a többieknek. Aztán kezdett a szétesés amikor Steven-t rakták ki a drogok miatt, aztán Axl miatt Izzy is kiszállt. Jött Matt, Dizzy, és felvették Gilby-t is, és így bomlott szét szépen az a banda, amiért millióan rajongtak. Persze, ezt a három zenészt is kedvelem, hiszen sokat tettek az Illusions albumokhoz, de sosem kárpótolták a régieket. Aztán végül Slash és legutoljára Duff is feladták. És itt végleg vége lett. Számomra a mai napig felfoghatatlan, hogy az az együttes, aminek a tagjai olyan kemények dolgoztak, olyan büszkén és méltóságteljesen viseltek el mindent ami velük történt, ilyen dolgok és ilyen körülmények miatt, között váltak el. A Chinese és az új" Guns" felállásról meg van a magam véleménye, de azért próbálom reálisan látni. Az album nem lett rossz a rock-zenében mérve, de hiányzik az, amit Izzy, Slash, Steven és Duff rakott hozzá. Axl zsenialitása semmit sem kopott (meg lehet nézi pl. a This I Love-t), a kinézete viszont igen, de nem 25 éves, sőt, már az ötödik X-et is betöltötte. A mérleg 60%-ban Axl felé billen, de valamilyen szinten őt is meg tudom érteni, hiszen nem lehetett könnyű nézni, ahogy mindenki Mr. Brownstone-val táncol, ám ha tényleg akart volna segíteni nekik leszokni, akkor megtette volna. Én hiszem, hogy az utolsó napig szerette őket, és talán most is, de már nem vallja be. A zenéjük pedig egy másik világba repít, erőt ad, megríkat, ha szomorú vagyok, sír velem, ha boldog, örül (nem, nem szedek semmiféle gyógyszert.) Nehezen tudom mindig megfogalmazni irántuk az érzéseim, mert amit igazán szeretsz, arról sosem fogod tudni tökéletesen kifejezni az imádatod. Long Live GUNS N' FUCKIN' ROSES YOU MOTHERFUCKERS!
11 felhasználónak tetszik: Darkness, itsjustme, MadHatter, Kazuo, Lilimooo, Törpemókus, antonia12, Pöttömke, Tündiii, Bogszics, guns_n_roses
2013. május 11. 13:33 #171
- törölt felhasználó -    
Nem vagyok kimondottan rajongó, de tetszik a zenéjük, sok jó számuk van
2013. május 28. 16:47 #172
- törölt felhasználó -    
Idézet
Ritz:)



1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. június 30. 21:58 #173
- törölt felhasználó -    
Kedves rózsák!
Ma meglepetten tapasztaltam, h nem volt ezeknek a fantasztikus zenészeknek hátteres topicja. Így nyitottam egyet, és hoztam is háttereket :$
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Tündiii
2013. július 11. 13:01 #174
- törölt felhasználó -    
Az évek során hatmilliószor láttam már, de amikor Duff beáll oda, és elkezd a kamerába beszélni, én meghalok _nevet.gif Steve sapkájáról Slash is mesélt, itt is a fején volt rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Jody, MadHatter, Pöttömke, Tündiii, guns_n_roses
2013. július 13. 16:04 #175
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
rohog.gif rohog.gif EPIC!

4 felhasználónak tetszik: Jody, Tündiii, MadHatter, guns_n_roses
2013. július 13. 16:14 #176
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2013.07.13. 16:04)
rohog.gif rohog.gif EPIC!

Imádtam és halálra röhögtem magam rajta rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, MadHatter
2013. július 13. 17:18 #177
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.07.13. 16:14)
Imádtam és halálra röhögtem magam rajta rohog.gif


Kifejezetten cukik részegen. Ahogy összevissza beszélnek. rohog.gif heart.gif Hát igen. Az AMA is színvonalasabb volt akkoriban... rolleyes.gif

Egyébként örömmel látom h kezd fellendülni a topic. smileeee.gif Nagyon helyes. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. július 14. 12:17 #178
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2013.07.13. 17:18)
Kifejezetten cukik részegen. Ahogy összevissza beszélnek. rohog.gif heart.gif Hát igen. Az AMA is színvonalasabb volt akkoriban... rolleyes.gif
Egyébként örömmel látom h kezd fellendülni a topic. smileeee.gif Nagyon helyes. biggrin.gif

I wanna thanks fuckin'... oops. Oops _nevet.gif Ez az incidens még a BMX-eset is megelőzi biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, MadHatter
2013. július 14. 13:20 #179
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.07.14. 12:17)
I wanna thanks fuckin'... oops. Oops _nevet.gif Ez az incidens még a BMX-eset is megelőzi biggrin.gif


XDD" A "fuck" szó elég előkelő helyen szerepel a szókincsükben. rohog.gif
A BMX-es esetről van vidi esetleg? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. július 14. 13:39 #180
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2013.07.14. 13:20)
XDD" A "fuck" szó elég előkelő helyen szerepel a szókincsükben. rohog.gif 
A BMX-es esetről van vidi esetleg? biggrin.gif

A Slash funny moments-ben van, a Sweet Childos esettel, a reptéressel, a Duffos ,,tánccal", az MTV-s szétveréssel meg egy csomó másikkal karöltve rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Tündiii, MadHatter, guns_n_roses
15 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Axl Rose Axl Rose 621.
Slash Slash 679.