Pixie Lott bulizós dallal rukkolt elő
2011. július 15. 13:55
#21
Wow Pixie aztán megváltozott.Nekem sokkal jobban tetszett a régi stílusa,mint zenében,mint külsőben.Szerintem sem neki,sem Emmának vagy pl nálunk Ördög Nórinak sem áll jól ez a stílus,de ők tuják.
2011. július 15. 13:56
#22
|
|
yourshawty |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.10. Hozzászólás: 1199 Csatolások: 50 Azonosító: 135998 offline
|
és ha jóba vannak, attól még nem fogják többen lájkolni -.-" már bocs, de nem csak én, már többen is rátok szóltak, hagyjátok abba ezt a h*lye belinkelgetést, mert rohadt idegesítő!!!!
2011. július 15. 13:56
#23
|
prézliPókasszony |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 09.09.12. Hozzászólás: 8034 Csatolások: 25737 Azonosító: 107627 offline
|
Én sem vagyok elragadtatva tőle, de általában egy előadónál a második kislemez jobb, mint az első, szóval ez így érthető. Amúgy nem értem mit izéltek a haja miatt, nekem tetszik (mondjuk amikor hátra van nyalva, akkor nem), de én örülök, hogy szőke maradt, és nem lett más.
2011. július 15. 13:57
#24
|
|
badperfectStan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.24. Hozzászólás: 2551 Csatolások: 988 Azonosító: 143952 offline
|
Régi hajjal tényleg jobb volt, de szerintem azért így is szép. A dal és a klip is nagyon jó lett.
2011. július 15. 14:03
#26
|
janet7 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.11. Hozzászólás: 4230 Csatolások: 67 Azonosító: 133061 offline
|
Hát igen, tényleg eléggé "beállt a sorba" szerű zene, nem ezt szoktuk meg tőle, de még mindig klasszisokkal jobb, mint általában a mai bulizós zenék. Meg tényleg úgy van, hogy az első kislemez majdnem mindig gyengébb, nem tudom miért. Szóval szerintem (legalábbis nagyon remélem) nem áll be a sorba és ez csak olyan egyszeri dolog volt. A klipben semmi különös nincs, de nem lett rossz. Nekem a haja nagyon tetszik most, jól áll neki és stílusos.
2011. július 15. 14:07
#29
nem olyan rossz, de nekem is a régi Pixie tetszett!
2011. július 15. 14:09
#32
Szerintem iszonyat csinos a rövid haj, de itt majdnem mindenki túl konzervatív ahhoz, hogy megértse ezt a stílust..
Na mindegy, amúgy imádom Pixie hangját!
2011. július 15. 14:13
#35
|
|
belieber11visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.30. Hozzászólás: 488 Csatolások: 19 Azonosító: 151974 offline
|
nagyon tetszik
aranyos ez a haj csak a régebbi nekem jobban tetszett
Pixie <3
Pixie <3
2011. július 15. 14:19
#38
|
the__domo |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.17. Hozzászólás: 920 Csatolások: 1 Azonosító: 134922 offline
|
Idézet (dolle @ 2011.07.15. 14:06)
Jó illata lehet:)
Kérlek titeket aki szereti Rihaanát like:
http://www.facebook.com/pages/Rihanna-Magyarorsz%C3%A1g/143886585687580
A legfrissebb hírek és sok más
Kérlek titeket aki szereti Rihaanát like:
http://www.facebook.com/pages/Rihanna-Magyarorsz%C3%A1g/143886585687580
A legfrissebb hírek és sok más
NEKED MUSZÁJ MINDENHOL OTT LENNED??
2011. július 15. 14:26
#39
nagyon tetszik a klip és a dal is de hiányolom a hosszú haját
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline


