Starity

David Tennant 4

101 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. július 26. 09:00 #261
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
Egy kalappal Katának, múltkor olvastam, hogy hazaküldték, de nem tudtam mikor megy újból. drukk, drukk.

A napszemüveges kép az nagyon ott van biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sunyi
2011. július 26. 09:39 #262
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Sunyinak sikeres műtétet és gyors felépülést kívánok én is megint. smileeee.gif

http://30.media.tumblr.com/tumblr_lioimpEeAO1qa7w9wo1_500.jpg

Engem tegnap ismerősök látogattak meg, évente egyszer látom őket, úgyhogy egész napos programot szerveztünk. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: kericske, Sunyi
2011. július 26. 09:40 #263
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kericske @ 2011.07.25. 14:17)
Most néztem a hivatalos oldalát és van fenn egy játék, United dvd-t lehet nyerni. biggrin.gif (megpróbáltam, hátha biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Pont a szülinapomon jelenik meg a dvd. blush.gif

Nem csak UK-n belül lehet játszani? unsure.gif

Idézet (kateblock @ 2011.07.25. 08:35)
Majd utánajárok és írok mailt ha szerencsével járok. wink.gif

Thank you very much! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif

Idézet (kateblock @ 2011.07.25. 12:52)
Karen visszatér a hetedik DW évadra fear.gif

Engem annyira nem sokkol a hír, mivel olyan nagy bajom nincs vele. biggrin.gif A privát életében csinál olyan dolgokat inkább, amik nem tetszenek, de ahhoz meg nekem semmi közöm. biggrin.gif Szép csaj nagyon, biztos a pasik reklamáltak a készítőknél, hogy nézni szeretnék tovább a helyes ginger girlt. biggrin.gif
2011. július 26. 09:46 #264
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.26. 09:40)
Nem csak UK-n belül lehet játszani? unsure.gif
Thank you very much! meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif



Én elküldtem egy e-mailt, hogy megkapták-e vagy sem azt nem tudom, bele kellett írni a nevet, címet, én elküldtem, aztán annyi biggrin.gif (Mondjuk azt nem tudom, hogy mi lenne, ha sikerülne bekerülni az ötbe biggrin.gif
egy e-mailt megér rolleyes.gif Aki nem játszik az nem is nyer!

Biztos akkor jól éreztétek magatokat tegnap. aranyosak vagytok, csak furcsa volt tegnap, hogy csak ketten voltunk fent biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 26. 09:51 #265
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kericske @ 2011.07.26. 09:46)
Én elküldtem egy e-mailt, hogy megkapták-e vagy sem azt nem tudom, bele kellett írni a nevet, címet, én elküldtem, aztán annyi biggrin.gif  (Mondjuk azt nem tudom, hogy mi lenne, ha sikerülne bekerülni az ötbe biggrin.gif 
egy e-mailt megér rolleyes.gif Aki nem játszik az nem is nyer!
Biztos akkor jól éreztétek magatokat tegnap. aranyosak vagytok, csak furcsa volt tegnap, hogy csak ketten voltunk fent biggrin.gif


Remélem nyersz, bár az ilyen játékokon általában csak azok játszhatnak, akik az Egyesült Királyságban élnek, vagy legalábbis ott tartózkodnak, ottani címet adnak meg. unsure.gif De ne legyen igazam. Majd drukkolok. biggrin.gif

Igen, jó volt nagyon a tegnapi nap. A barátnőmre "rásóztam" pár DT filmet (meg Chrisest is biggrin.gif ), úgyhogy promótálok, jelentem tisztelettel. rohog.gif A beszélős DW táskámra pedig hirtelen nagyon megnőtt az érdeklődés... Mindenki azt nyomogatta... _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: kericske, kateblock
2011. július 26. 10:03 #266
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.26. 09:51)
Remélem nyersz, bár az ilyen játékokon általában csak azok játszhatnak, akik az Egyesült Királyságban élnek, vagy legalábbis ott tartózkodnak, ottani címet adnak meg. unsure.gif De ne legyen igazam. Majd drukkolok. biggrin.gif
Igen, jó volt nagyon a tegnapi nap. A barátnőmre "rásóztam" pár DT filmet (meg Chrisest is biggrin.gif ), úgyhogy promótálok, jelentem tisztelettel. rohog.gif A beszélős DW táskámra pedig hirtelen nagyon megnőtt az érdeklődés... Mindenki azt nyomogatta... _nevet.gif



Köszike, de csak elküldtem, aztán lesz ami lesz laugh.gif (Bár múltkor itthon telefonos játékon nyertem koncertjegyet. sikerült hetediknek lenem! na az mázli volt biggrin.gif Bár nem, azt a jegyet nekem meg kellett nyernem! és punktum rolleyes.gif )

Év elején amikor elkezdtem nézni a DW-t, utána a barátnőm mutatta meg nekem a Casanovát, bár neki a DW nem jön be, és most én próbálkozom az SS-el és a SF-el nála biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif zenélős táska, az nagyon király lehet w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 26. 10:08 #267
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kericske @ 2011.07.26. 10:03)
Köszike, de csak elküldtem, aztán lesz ami lesz laugh.gif (Bár múltkor itthon telefonos játékon nyertem koncertjegyet. sikerült hetediknek lenem! na az mázli volt biggrin.gif  Bár nem, azt a jegyet nekem meg kellett nyernem! és punktum rolleyes.gif )
Év elején amikor elkezdtem nézni a DW-t, utána a barátnőm mutatta meg nekem a Casanovát, bár neki a DW nem jön be, és most én próbálkozom az SS-el és a SF-el nála biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  zenélős táska, az nagyon király lehet w00t.gif


Koncertjegyet? Nem semmi! w00t.gif Én kisebb koromban szerencsésebb voltam, mostanában viszont semmit sem nyerek. rolleyes.gif
Én a Karácsonyi éneket adtam, a Learnerst, a Jude-ot, meg még 1-2 másikat. smileeee.gif
Jaja, jó az a kis beszélős táska. Nem olyan nagyon régen sikerült egy angol turiban rábukkannom. Gyanútlanul megvásároltam, aztán vittem a páromnak dicsekedni, hogy nézze meg, hogy mim van. Letettük a fotelbe. Később véletlenül ráült és megszólalt. Mi meg néztünk értetlenül. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: EsmeCrowfoot
2011. július 26. 10:15 #268
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.26. 10:08)
Koncertjegyet? Nem semmi! w00t.gif Én kisebb koromban szerencsésebb voltam, mostanában viszont semmit sem nyerek. rolleyes.gif
Én a Karácsonyi éneket adtam, a Learnerst, a Jude-ot, meg még 1-2 másikat. smileeee.gif
Jaja, jó az a kis beszélős táska. Nem olyan nagyon régen sikerült egy angol turiban rábukkannom. Gyanútlanul megvásároltam, aztán vittem a páromnak dicsekedni, hogy nézze meg, hogy mim van. Letettük a fotelbe. Később véletlenül ráült és megszólalt. Mi meg néztünk értetlenül. _nevet.gif


Tényleg, Jude, meg kellene néznem, olyan fiatalok benne biggrin.gif
A Learners annyira aranyos film, egyszerűen néztem és azon járt az agyam, hogy nem hiszem el. Az a fajta film, amit boldogan nézel, és örömmel tölt el. Engem legalábbis.
Gondolom jól megijedtetek. Nézem a neten, vaterán, hogy milyen DW-s cuccok vannak, de ruha csak gyerek méretben van, jó lenne mondjuk egy jó kis felnőtt pólót találni.


Koncertjegy, piszok mázlim volt. A koncertet már láttam korábban, tavaly év végén, de annyira jó volt, hogy látnom kellett mégegyszer, de újból nem lett volna rá pénz, így megnyertem:)
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 26. 10:29 #269
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.26. 09:40)

Engem annyira nem sokkol a hír, mivel olyan nagy bajom nincs vele. biggrin.gif A privát életében csinál olyan dolgokat inkább, amik nem tetszenek, de ahhoz meg nekem semmi közöm. biggrin.gif Szép csaj nagyon, biztos a pasik reklamáltak a készítőknél, hogy nézni szeretnék tovább a helyes ginger girlt. biggrin.gif


De szerinted útitársnak jó? ohmy.gif
2011. július 26. 10:40 #270
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
Engem annyira nem sokkol a hír, mivel olyan nagy bajom nincs vele. biggrin.gif A privát életében csinál olyan dolgokat inkább, amik nem tetszenek, de ahhoz meg nekem semmi közöm. biggrin.gif Szép csaj nagyon, biztos a pasik reklamáltak a készítőknél, hogy nézni szeretnék tovább a helyes ginger girlt. biggrin.gif[/quote]


hát gingernek ginger, de hogy szép? Hát.. furák az angolok, az biztos.
bocsika, de nekem úgy tűnik, hogy fura ízlésük van sok téren.
2011. július 26. 11:01 #271
- törölt felhasználó -    
[quote=kericske,2011.07.26. 10:40~2291981]Engem annyira nem sokkol a hír, mivel olyan nagy bajom nincs vele. biggrin.gif A privát életében csinál olyan dolgokat inkább, amik nem tetszenek, de ahhoz meg nekem semmi közöm. biggrin.gif Szép csaj nagyon, biztos a pasik reklamáltak a készítőknél, hogy nézni szeretnék tovább a helyes ginger girlt. biggrin.gif[/quote]
hát gingernek ginger, de hogy szép? Hát.. furák az angolok, az biztos.
bocsika, de nekem úgy tűnik, hogy fura ízlésük van sok téren.[/quote]

Semmi különleges nincs benne. Magas, vékony és mindig úgy öltöztetik, mintha magyar tinédzser lenne, aki Péntek este felmegy a városba, piál, drogozik és egy idő múlva mindenkit letud a kocsma mögött mellow.gif ha érted mire gondolom mellow.gif
2011. július 26. 11:09 #272
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
[quote=kateblock,2011.07.26. 11:01~2292046]hát gingernek ginger, de hogy szép? Hát.. furák az angolok, az biztos.
bocsika, de nekem úgy tűnik, hogy fura ízlésük van sok téren.[/quote]

Semmi különleges nincs benne. Magas, vékony és mindig úgy öltöztetik, mintha magyar tinédzser lenne, aki Péntek este felmegy a városba, piál, drogozik és egy idő múlva mindenkit letud a kocsma mögött mellow.gif ha érted mire gondolom mellow.gif[/quote]

blink.gif

Félig off:
a top gearben is olyan ingeket adnak rá a pasikra, hogy vmi borzalom. Láttam régebben is egy két borzalmat, de az utóbbi napokban ahogy nézem, folyamatosan szörnyűbbnél szörnyűbb ingek vannak Richardon, meg néha James-en is. brrr
van egy gyáruk, ahol gány ingeket gyártanak?
De hiába szörnyülködöm itt, azért némelyik jól áll Daviden és Richardon is. biggrin.gif

(mondom, hogy furák biggrin.gif )
1 felhasználónak tetszik: Sunyi
2011. július 26. 12:37 #273
- törölt felhasználó -    
blink.gif
Félig off:
a top gearben is olyan ingeket adnak rá a pasikra, hogy vmi borzalom. Láttam régebben is egy két borzalmat, de az utóbbi napokban ahogy nézem, folyamatosan szörnyűbbnél szörnyűbb ingek vannak Richardon, meg néha James-en is. brrr
van egy gyáruk, ahol gány ingeket gyártanak?
De hiába szörnyülködöm itt, azért némelyik jól áll Daviden és Richardon is. biggrin.gif
(mondom, hogy furák biggrin.gif )[/quote]

A férfi mindenhol férfi. Mindenhol csak ARRA tudnak gondolni és sehol sem képesek önálló véleményt kifejteni ruha terén (tisztelet a kivételnek). biggrin.gif
2011. július 26. 19:31 #274
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.26. 10:29)
De szerinted útitársnak jó? ohmy.gif


rolleyes.gif Tökéletesnek nem tökéletes, de annyira nem szokott zavarni. Persze a ruháival nem mindig vagyok kibékülve, de hát... laugh.gif
2011. július 26. 19:32 #275
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kericske @ 2011.07.26. 10:40)
hát gingernek ginger, de hogy szép? Hát.. furák az angolok, az biztos.
bocsika, de nekem úgy tűnik, hogy fura ízlésük van sok téren.


Nem tudom, szerintem szép. unsure.gif biggrin.gif
2011. július 26. 19:34 #276
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.26. 19:31)
rolleyes.gif Tökéletesnek nem tökéletes, de annyira nem szokott zavarni. Persze a ruháival nem mindig vagyok kibékülve, de hát... laugh.gif


De hát ő csak egy minatűr és vékonyabb Donna. mellow.gif
A sztory line viszont nagyon jó, nekem már kifejezetten tetszik, hogy Rory is a fedélzeten van thumbsup.gif
2011. július 26. 19:49 #277
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.26. 19:32)
Nem tudom, szerintem szép. unsure.gif biggrin.gif


biggrin.gif meghajolo.gif
2011. július 26. 20:53 #278
- törölt felhasználó -    
Decoy Bride orosz (!) premier 2012/3/15... rolleyes.gif khm ...
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 27. 08:11 #279
- törölt felhasználó -    
Jól olvasom, hogy Richard Hammond nem lesz már benn a Top Gear-ben? ohmy.gif blink.gif Nekem ő a kedvencem és most Graham Nortonnal együtt mennek Amerikába több hónapra, különböző műsorokat felvenni a BBC Amerikának... ohmy.gif blink.gif
2011. július 27. 10:22 #280
EsmeCrowfoot
EsmeCrowfoot
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.22.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 151525
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.26. 07:48)
Kata kórházban van és műtik. Azt írta, ha visszajön első dolga lesz visszaolvasni amit írtunk. Sok sikert a műtéthez, a felépüléshez pedig így látatlanban csak ennyit tudok hozzáadni (mivel hogy hasi műtött egy darabig nem ihat és ehet)
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lovinnYdce1qdc12ho1_500.png
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lovicjad9A1qdc12ho1_500.png
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lovfipcklH1qdc12ho1_500.png
End of Part 1  biggrin.gif


Jobbulást neki!
2 felhasználónak tetszik: Sunyi, kateblock
101 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok