Starity

David Tennant 4

101 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. július 19. 14:20 #41
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 14:03)
Én akármire is gondolok, csak arra jutok, hogy a karrierjének jót tenne. Akár egy, akár tíz rész. Tuti nem maradna meg a DW-s Doki képe, főleg az amerikaiakban, ezek után főleg nem látnák maguk előtt Davidet állandóan Dokiként. 
Végül is, pont eről beszélünk Grace-szel is priviben, hogy az audiókat is csak meghallgatom, mindegy miről szól. Mondjuk ez látnám is. 
Istenem, David, annyira szeretlek, hogy ekkora áldozatokat kell érted hoznom fear.gif
Érdekes, hogy nincs problémája ezzel. Úgy értem hogy talán meleg pasast alakít 10 részen keresztül és ha olyan lesz, mint a QAF, akkor sok olyat látunk majd, amit inkább nem szeretnénk (ha értitek mire gondolok  rolleyes.gif ). Mondjuk David már alakított meleget színpadon, nem is egyszer. Akkor sem zavarta, sőt, még a szülei is elmentek az előadásra, látták meztelenül, transzvesztitaként, férfiként és még hozzá menyasszonyi ruhában, mikor egy másik férfivel imitált szenvedélyes szexet. Állítólag akkor sem érzett semmit, nem érezte, hogy ez így nem jó, vagy nem akarja ezt csinálni, ki mit szól hozzá vagy ki mit mond, mivel jár majd ez később ...  mellow.gif 
Most eszembe jutott, hogy ha ez így fog történni, talán lesz valami, ami még ennél is rosszabb.  unsure.gif  PERVERZZ FANGÖRLÖKK  rolleyes.gif  reklamalo.gif  mellow.gif


Rajongóként ez a sorsunk. MIndent megnézünk, meghallgatunk, amiben a kedvencünk van, de azért mindent nem kell szeretnünk nekünk sem. pardon.gif
Amúgy igen, a legrosszabbak a perverz fangörlök lesznek! Azt a beindulást én már inkább el se képzelem... unsure.gif blink.gif dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Sunyi
2011. július 19. 14:41 #42
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
Hááát..
Nem is tudom,nem láttam a másik sorozatot, de "forró kalandokra" nem vágyom. (nem csak vele, senkivel sem nézném szívesen)
Az érzelmi oldalra, arra, hogy azt hogyan adja elő arra viszont kíváncsi lennék.

Azt viszont nem tudom megítélni, hogy mennyire jó vagy nem, hogy nem Doktorként gondonak rá az amcsik hanem egy meleg figuraként. Kitör az egyik skatulyából, bele egy másikba. blink.gif
2011. július 19. 15:24 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet (kericske @ 2011.07.19. 14:41)
Hááát..
Nem is tudom,nem láttam a másik sorozatot, de "forró kalandokra" nem vágyom. (nem csak vele, senkivel sem nézném szívesen)
Az érzelmi oldalra, arra, hogy azt hogyan adja elő arra viszont kíváncsi lennék.
Azt viszont nem tudom megítélni, hogy mennyire jó vagy nem, hogy nem Doktorként gondonak rá az amcsik hanem egy meleg figuraként. Kitör az egyik skatulyából, bele egy másikba.  blink.gif


Egy 10 részes sorozat mellett lehet mást is csinálni. Barrowman tavaly színházozott és turnézott is az UK-ban, sőt, még a hazájába, Glasgowba is visszatért egy időre pihenni. 10 rész még nem a világ vége, ráadásul Amerikában úgy dolgoznak a sorozatoknál, mint a robotok, napi 12-13 órát, mivel semmi sci - fi nem lenne benne, gondolom két - három hónap alatt le lehetne tudni... Pont annyi idő, mint a Single Father vagy a Decoy Bride volt ... mellow.gif
2011. július 19. 15:28 #44
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 15:24)
Egy 10 részes sorozat mellett lehet mást is csinálni. Barrowman tavaly színházozott és turnézott is az UK-ban, sőt, még a hazájába, Glasgowba is visszatért egy időre pihenni. 10 rész még nem a világ vége, ráadásul Amerikában úgy dolgoznak a sorozatoknál, mint a robotok, napi 12-13 órát, mivel semmi sci - fi nem lenne benne, gondolom két - három hónap alatt le lehetne tudni... Pont annyi idő, mint a Single Father vagy a Decoy Bride volt ...  mellow.gif


Hmm...attól függ milyen az a szerződés, ugyebár. Amerikai sorozatról beszélünk, nemde? GoT, Kit Harington, HP, ikrek, rémlik valami? Írathatnak vele alá olyan szerződést, hogy még mi is belezöldülünk! unsure.gif blink.gif
2011. július 19. 15:34 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.19. 15:28)
Hmm...attól függ milyen az a szerződés, ugyebár. Amerikai sorozatról beszélünk, nemde? GoT, Kit Harington, HP, ikrek, rémlik valami? Írathatnak vele alá olyan szerződést, hogy még mi is belezöldülünk!  unsure.gif  blink.gif


Ha olyat kötnek vele, mint Barrowman-nek volt, akkor nincs probléma. biggrin.gif Ha meg van probléma, akkor David vessen magára. mellow.gif

Just in. Rajongói élménybeszámoló. Valaki odatartott Davidnek egy MAAN könyvet, hogy írja alá (kicsi volt a lány) és Davey kezéből véletlenül kiesett a könyv. Ráesett a csaj fejére, onnan meg le a földre. Káromkodni nem akart, ezért annyit mondott, hogy "shniideywidey" rofl.gif biggrin.gif
Persze bocsánatot is kért utána biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. július 19. 15:38 #46
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 15:34)
Ha olyat kötnek vele, mint Barrowman-nek volt, akkor nincs probléma.  biggrin.gif Ha meg van probléma, akkor David vessen magára.  mellow.gif 
Just in. Rajongói élménybeszámoló. Valaki odatartott Davidnek egy MAAN könyvet, hogy írja alá (kicsi volt a lány) és Davey kezéből véletlenül kiesett a könyv. Ráesett a csaj fejére, onnan meg le a földre. Káromkodni nem akart, ezért annyit mondott, hogy "shniideywidey" rofl.gif  biggrin.gif 
Persze bocsánatot is kért utána  biggrin.gif


"shniideywidey" ? nevet2.gif Hát ez nagyon édes! Ismét megállapítást nyert, hogy nálam a David + gyerek párosítás nagyon bejövős! w00t.gif wub.gif blush.gif
2011. július 19. 15:41 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.19. 15:38)
"shniideywidey" ? nevet2.gif Hát ez nagyon édes! Ismét megállapítást nyert, hogy nálam a David + gyerek párosítás nagyon bejövős!  w00t.gif  wub.gif  blush.gif


Ráadásul az az i hosszú volt, az eredeti kommentben legalább 15 i szerepelt, csak a starity átjavította 2-re rolleyes.gif
2011. július 19. 15:43 #48
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 15:34)
Ha olyat kötnek vele, mint Barrowman-nek volt, akkor nincs probléma.  biggrin.gif Ha meg van probléma, akkor David vessen magára.  mellow.gif 
Just in. Rajongói élménybeszámoló. Valaki odatartott Davidnek egy MAAN könyvet, hogy írja alá (kicsi volt a lány) és Davey kezéből véletlenül kiesett a könyv. Ráesett a csaj fejére, onnan meg le a földre. Káromkodni nem akart, ezért annyit mondott, hogy "shniideywidey" rofl.gif  biggrin.gif 
Persze bocsánatot is kért utána  biggrin.gif


"shniideywidey" szánom-bánom de nem tudom, hogy ez mit jelent.
?
2011. július 19. 15:44 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (kericske @ 2011.07.19. 15:43)
"shniideywidey" szánom-bánom de nem tudom, hogy ez mit jelent.
?


Semmit. Kigoogleztam. Eredmény: 'This word doesn't exist' biggrin.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. július 19. 15:46 #50
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 15:44)
Semmit. Kigoogleztam. Eredmény: 'This word doesn't exist'  biggrin.gif  biggrin.gif


Gondolom, annyit tesz, mint nálunk az irgumburgum. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kericske
2011. július 19. 15:53 #51
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 15:44)
Semmit. Kigoogleztam. Eredmény: 'This word doesn't exist'  biggrin.gif  biggrin.gif


biggrin.gif
Én is néztem de nem találtam, gondoltam vmi szleng blush.gif
De a hírnél azt sem tudtam eldönteni a kicsi volt a lány résznél, hogy termetileg volt kicsi, vagy életkorilag biggrin.gif Ez ma nem az én napom.

a skatulyát arra értem, hogy lehet, hogy csak 10 rész, nem kötik le hosszú távra, de csak arra fognak emlékezni, hogy ő a meleg srác a filmből. de ez csak egy kósza gondolat.


ui: Jó lenne, ha meglenne videón ez a kis szösszenet, biztos nagyon aranyos volt a helyzet. biggrin.gif
2011. július 19. 17:13 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (kericske @ 2011.07.19. 15:53)
biggrin.gif 

a skatulyát arra értem, hogy lehet, hogy csak 10 rész, nem kötik le hosszú távra, de csak arra fognak emlékezni, hogy ő a meleg srác a filmből. de ez csak egy kósza gondolat.


De ha vállal mellé mást is, akkor nem marad . Ha mondjuk (ne legyen úgy) szerepel a Karib Tenger Kalózai 5-ben, mint vén kujon vagy egy nyálas amerikai romantikus filmben, mint egy lúzer, akinek egyszercsak szuperképessége lesz .. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 19. 17:34 #53
- törölt felhasználó -    
Új projekt és DW return

Ez exkluzív interjú, emberek. Attól tartok, hogy a Russel féle sorozat lesz, egyre jobban él bennem a gondolat.

"It will be something entirely new to me – the process will be something I’ve never done before. That’s exciting and a little bit scary – and I’ve already said too much!"
2011. július 19. 18:21 #54
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
Jó lenne ha az interjúban a DW utalás igaz lenne biggrin.gif

De imádom a We go together-t thumbsup.gif thumbsup.gif
AKAROM!
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sunyi
2011. július 19. 18:23 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (kericske @ 2011.07.19. 18:21)
Jó lenne ha az interjúban a DW utalás igaz lenne biggrin.gif 
De imádom a We go together-t thumbsup.gif  thumbsup.gif 
AKAROM!


Még mindig úgy beszélt a show-ról, mintha az lenne a világ legjobb dolga. biggrin.gif
Én amúgy rájöttem, hogy mi lehet a titkos project ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Sunyi
2011. július 19. 18:38 #56
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 18:23)
Én amúgy rájöttem, hogy mi lehet a titkos project  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif


Wha'?! ohmy.gif *be on tenterhooks*
2011. július 19. 18:41 #57
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Ki nem állom a magyar egészségügyet.. 9 órát vártam az ágyamra, majd közölték, hogy pénteken menjek vissza akkor lesz ágyam..
megverek valakit..
Szóval péntektől nem leszek..
2011. július 19. 18:43 #58
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 18:23)
Még mindig úgy beszélt a show-ról, mintha az lenne a világ legjobb dolga.  biggrin.gif 
Én amúgy rájöttem, hogy mi lehet a titkos project  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif

Aki 3 éves kora óta rajong érte, nem hiszem hogy annak változni fog a véleménye..

Nah mi az?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 19. 18:45 #59
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 18:23)
Még mindig úgy beszélt a show-ról, mintha az lenne a világ legjobb dolga.  biggrin.gif 
Én amúgy rájöttem, hogy mi lehet a titkos project  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif


ohmy.gif Micsoda???
2011. július 19. 18:50 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.19. 18:38)
Wha'?! ohmy.gif *be on tenterhooks*


2009, The Sunday Times

The working title “MGM” — More Gay Men — has been mentioned for your next television project. Something more along the lines of your 1999 drama Queer As Folk?

RTD Yes, maybe.

DT You just made that up one day.

RTD Well, it wouldn’t be about just any gay men. If I said I was going to write about chipmunks, I’d spend the next six months being made president of the Chipmunks Society and would have chipmunks turning up at my door, saying, “Can we have work?” So, maybe I’ll write about gay men.

DT Not a bad idea, though, a chipmunk drama.

RTD You’d be a chipmunk, wouldn’t you? A gay chipmunk?

DT I can’t wait.


Tennant's gonna play a gay chipmunk rofl.gif rofl.gif nevet2.gif nevet2.gif

Ez megmagyarázza, amit David mondott az interjúban 'I have never done that before'. David még soha nem játszott meleg mókust biggrin.gif _nevet.gif Plusz ne felejtsük el azt sem, hogy azt nyilatkozta, egy sci-fi filmben fog szerepelni, amiről nem beszélhet (ez volt 2009-ben).

Tehát akkor David következő projektje egy sci-fi film lesz, amiben gay chipmunk lesz. Úh, micsoda sci-fi film lenne, nagy mogyorós effektekkel. Mókus torpedó vagy mogyorókat kell összelopkodni a szomszéd galaxisból biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: kericske, Sunyi, Sally Sparrow, EsmeCrowfoot
101 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok