Starity

David Tennant 4

101 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. július 20. 18:23 #101
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.20. 16:49)
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lomcojR6GI1qds1ppo1_500.png
Aye, oi!! Ki mit gondolt/érzett, mikor először látta ezt a jelenetet a filmben? biggrin.gif


Nem merem leírni, 18-as karikás... rolleyes.gif blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 20. 18:36 #102
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Manóba is, nekem is kedvet csináltatok a SS-hoz. Úgy megnézném én is újra... rolleyes.gif Pár Brendan baby tőlem is:

http://28.media.tumblr.com/tumblr_ll39f2gnAS1qer9jho1_500.gif http://28.media.tumblr.com/tumblr_ll383an1RK1qer9jho1_500.gif http://30.media.tumblr.com/tumblr_llnkd7oN4e1qj09elo1_500.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 20. 19:34 #103
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.20. 18:23)
Nem merem leírni, 18-as karikás... rolleyes.gif blush.gif


Te is arra gondoltál, hogy 'f*ck, Brendan is so scary'? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Sunyi, Sally Sparrow
2011. július 20. 19:42 #104
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.20. 19:34)
Te is arra gondoltál, hogy 'f*ck, Brendan is so scary'? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/rolleyes.gif


Részben. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 20. 19:57 #105
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.20. 19:42)
Részben. rohog.gif


biggrin.gif

Én megborzongtam, hidegrázásom volt de nem tudtam FÉLNI mert figyeltem a szemeit blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 20. 20:11 #106
- törölt felhasználó -    
Ha kericske is megnézte a filmet, megkérdezzük, hogy ő mit gondol, Brendan bűnös-e vagy nem. David szerint Brendan egy félreértett ember, aki nem érdemelte meg a sorsát ... rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Sunyi
2011. július 20. 20:18 #107
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.20. 20:11)
Ha kericske is megnézte a filmet, megkérdezzük, hogy ő mit gondol, bűnös-e vagy nem. David szerint egy félreértett ember, aki nem érdemelte meg a sorsát... rolleyes.gif


És szerintem is. biggrin.gif Oké, nem totálisan ártatlan a pasi, de ha nem így viselkednek vele... Na de nem akarom lelőni én sem a poént kericske előtt. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sunyi
2011. július 20. 20:25 #108
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.20. 20:18)
És szerintem is. biggrin.gif Oké, nem totálisan ártatlan a pasi, de ha nem így viselkednek vele... Na de nem akarom lelőni én sem a poént kericske előtt. biggrin.gif


Ne is lőjjük le. Csak beszéljük körbe.
Akar valaki huzigálósat játszani Brendannel? biggrin.gif biggrin.gif

http://media.tumblr.com/tumblr_lnwaroqx991qcjk35.gif

Nálunk Brendannel ilyen egy szombat reggel. Ha péntek este sok vörösbort iszik vagy pezsgőt, másnap reggel így ébresztem fel biggrin.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Sunyi
2011. július 20. 20:42 #109
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.20. 20:25)
Ne is lőjjük le. Csak beszéljük körbe. 
Akar valaki huzigálósat játszani Brendannel?  biggrin.gif  biggrin.gif 
http://media.tumblr.com/tumblr_lnwaroqx991qcjk35.gif
Nálunk Brendannel ilyen egy szombat reggel. Ha péntek este sok vörösbort iszik vagy pezsgőt, másnap reggel így ébresztem fel  biggrin.gif  rohog.gif


Ezt a játékot meghagyom neked. rohog.gif Félek, én bevágnám a fejét ide-oda. laugh.gif
Amúgy Mr. Logan nem kedveli túlzottan Mr. Presentet. Aki a lakótársam. unsure.gif A minap közölte velem, hogy "This guy is a very strange and annoying. He talk about the absolute nothing and he's so uppity too. And he so looked me in his eyes..." unsure.gif Vacsora után a múltkor hamar el is sietett... Mr. Jelen pedig, amikor elment, csak ennyit mondott, mielőtt elment volna lefeküdni: "Yummy, he's a very attractive guy. With quite shapely rear. Hurry up girl, because I'm going to seduce from you in the end... Good night, sweet dreams Honey..." blink.gif Most mit csináljak szerinted? unsure.gif rolleyes.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sunyi
2011. július 20. 20:58 #110
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.20. 20:42)
Ezt a játékot meghagyom neked. rohog.gif Félek, én bevágnám a fejét ide-oda. laugh.gif 
Amúgy Mr. Logan nem kedveli túlzottan Mr. Presentet. Aki a lakótársam. unsure.gif A minap közölte velem, hogy "This guy is a very strange and annoying. He talk about the absolute nothing and he's so uppity too. And he so looked me in his eyes..." unsure.gif Vacsora után a múltkor hamar el is sietett... Mr. Jelen pedig, amikor elment, csak ennyit mondott, mielőtt elment volna lefeküdni: "Yummy, he's a very attractive guy. With quite shapely rear. Hurry up girl, because I'm going to seduce from you in the end... Good night, sweet dreams Honey..." blink.gif Most mit csináljak szerinted? unsure.gif  rolleyes.gif  biggrin.gif


Lol!!! Jól értelmeztem, hogy Xmas Present ráhajtana a palidra? Óh, zajlik az élet ott is. Te vagy az egyetlen normális köztük és a nő is, nehogy már egymásba habarodjanak. _nevet.gif Megkeressem az Adaptálj egy DT karaktert topikot és ott folytatjuk??? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 20. 21:08 #111
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.20. 20:18)
És szerintem is. biggrin.gif Oké, nem totálisan ártatlan a pasi, de ha nem így viselkednek vele... Na de nem akarom lelőni én sem a poént kericske előtt. biggrin.gif

Én szerintem is, ha Miranda nem lesz ilyen megrögzött a végén még jól is sülhetett volna el a dolog..

még egy Brendan biggrin.gif biggrin.gif
http://30.media.tumblr.com/tumblr_loek7eo8FU1qds1ppo4_250.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 20. 21:14 #112
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.20. 20:25)
Ne is lőjjük le. Csak beszéljük körbe. 
Akar valaki huzigálósat játszani Brendannel?  biggrin.gif  biggrin.gif 
http://media.tumblr.com/tumblr_lnwaroqx991qcjk35.gif
Nálunk Brendannel ilyen egy szombat reggel. Ha péntek este sok vörösbort iszik vagy pezsgőt, másnap reggel így ébresztem fel  biggrin.gif  rohog.gif

Néha azt hiszem túl sok Top Gear és Richard van az életemben... erről az jutott eszembe, hogy mikor szegény a kórházban kómában feküdt és az orvosok már kezdték feladni, a felesége megkérdezte, hogy rákiabálhat-e úgy mint amikor Richard részegen megy haza és kidől a nappaliban a kanapén..persze erre felébredt.. biggrin.gif

Jaj szegény öltöny.. Vajon hányszor verte be a könyökét az ajtófélfába a forgatáson?? Így se sokkal kerüli el..
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 20. 22:13 #113
EsmeCrowfoot
EsmeCrowfoot
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.22.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 151525
Offline offline
Hu de lemaradtam az olvasgatással. Hát tudjátok, én láttam pár részt abból a meleg sorozatból, mert a szállón a lányok mindig nézték, de nagyon nem szerettem. Nem hiszem, hogy ennyire meg kellene mutatni, mit csinálnak egymással. Meg oké legyünk toleránsak, de nem kellene népszerűsíteni a melegséget. Ismerek ilyen embereket, de azok mind diszkréten kezelik a külvilág felé a nemi beállítódásukat. Aki meg ezzel felvonulni megy az szerintem nem normális. Már bocs. Szóval nem örülnék, ha ez a projekt olyan lenne, mint az a sorozat volt, de ha komoly oldalról közelíti meg a kérdést, akkor kíváncsian várom.
És Brandon szerintem sem alapból rossz, hanem a körülmények hozzák ki a legrosszabbat belőle. Meg ugye nem ismerjük teljesen a múltját, hogy egy elutasítás miért is vált ki belőle ilyen görcsös reakciót.
Kutya: Nekünk egy nagy állat kuvaszunk van, aki ha leülök a kőre folyton az ölembe akar ülni, képzelhetitek. És vihar idején úgy lapít szegénykém, hogy meg se tudod moccantani.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. július 20. 23:03 #114
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Idézet (EsmeCrowfoot @ 2011.07.20. 22:13)
Hu de lemaradtam az olvasgatással. Hát tudjátok, én láttam pár részt abból a meleg sorozatból, mert a szállón a lányok mindig nézték, de nagyon nem szerettem. Nem hiszem, hogy ennyire meg kellene mutatni, mit csinálnak egymással. Meg oké legyünk toleránsak, de nem kellene népszerűsíteni a melegséget. Ismerek ilyen embereket, de azok mind diszkréten kezelik a külvilág felé a nemi beállítódásukat. Aki meg ezzel felvonulni megy az szerintem nem normális. Már bocs. Szóval nem örülnék, ha ez a projekt olyan lenne, mint az a sorozat volt, de ha komoly oldalról közelíti meg a kérdést, akkor kíváncsian várom.
És Brandon szerintem sem alapból rossz, hanem a körülmények hozzák ki a legrosszabbat belőle. Meg ugye nem ismerjük teljesen a múltját, hogy egy elutasítás miért is vált ki belőle ilyen görcsös reakciót.

Én láttam pár részt a sorozatból, nem voltam annyira oda érte, de azért tetszett. Mondjuk az kifejezettem a kanadai állapotot tükrözte, ahol a felvonulás napját nagyon megünneplik még a nem melegek is. Az egész utcát kidíszítik, beöltöznek buli van egész nap.. Ha nem Kanadában fog játszódni akkor nem lesz ilyen maga mutogatós.

Megnéztem a SS-t...a végén megint úgy sajnáltam szegényt... sad.gif
2011. július 20. 23:23 #115
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
tegnapi képek, a pólón már meg sem lapődtem biggrin.gif biggrin.gif
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lolu8tPnwW1qc05q0o1_500.jpg
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lolu8tPnwW1qc05q0o4_500.jpg
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lolu8tPnwW1qc05q0o2_250.jpg
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lolu8tPnwW1qc05q0o3_250.jpg
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow, EsmeCrowfoot
2011. július 21. 08:30 #116
- törölt felhasználó -    
Idézet (EsmeCrowfoot @ 2011.07.20. 22:13)
Hu de lemaradtam az olvasgatással. Hát tudjátok, én láttam pár részt abból a meleg sorozatból, mert a szállón a lányok mindig nézték, de nagyon nem szerettem. Nem hiszem, hogy ennyire meg kellene mutatni, mit csinálnak egymással. Meg oké legyünk toleránsak, de nem kellene népszerűsíteni a melegséget. Ismerek ilyen embereket, de azok mind diszkréten kezelik a külvilág felé a nemi beállítódásukat. Aki meg ezzel felvonulni megy az szerintem nem normális. Már bocs. Szóval nem örülnék, ha ez a projekt olyan lenne, mint az a sorozat volt, de ha komoly oldalról közelíti meg a kérdést, akkor kíváncsian várom.
És Brandon szerintem sem alapból rossz, hanem a körülmények hozzák ki a legrosszabbat belőle. Meg ugye nem ismerjük teljesen a múltját, hogy egy elutasítás miért is vált ki belőle ilyen görcsös reakciót.
Kutya: Nekünk egy nagy állat kuvaszunk van, aki ha leülök a kőre folyton az ölembe akar ülni, képzelhetitek. És vihar idején úgy lapít szegénykém, hogy meg se tudod moccantani.


Kuvasz? Az aranyos nagyon. Hogy hívjátok? biggrin.gif

Brendan. A múltjáról a filmben csak annyit tudunk, hogy a tesója Susan masszőr és mikor beszélget Mirrie-vel abban a kocsmában, amiben Miranda ... (nem lövöm le a poént) Brendant mindenki előtt, ott beszél a család fontosságáról. Szülők meghaltak, tűz ütött ki a házban.
A könyvben több utal a múltjára. Brendan tesója Susan azt hiszem tanár vagy ovónéni, most nem emlékszem miért van Susan-nál sok gyerek, mikor Miranda elmegy Brendan felől érdeklődni. Susan a könyvben sem volt nagyon bőbeszédű és haragudott Brendan-re mert mikor teherbe esett és a pasija elhagyta, az megígérte neki, hogy anyagilag is támogatja őt, de egyre kevesebbet találkoztak és a pénz is egy ideje már csak csekk formájában érkezett majd egy idő után sehogyan sem.
Brendan egy nagyon rendes gyerek volt, félénk, akit az iskolában 'sassy gay'-nek csúfoltak és ezért vált ilyenné. Kutyákat tanított be, mert azok nagyon megbíztak benne. Kívülről azt mutatta, hogy megbízható meg minden, de maga körül mindenkit egymás ellen fordított...

Érdekes amúgy, hogy a film remekül hozta a manipulatív Brendant, aki a könyvben nekem szerényebbnek tűnt, míg a filmben magabiztosabb. Talán a sok közeli kép a szemekről. Esküszöm, hogy ez lehet a titok nyitja. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow, EsmeCrowfoot
2011. július 21. 08:43 #117
- törölt felhasználó -    
BRÉKING NYÚZ!! A The News of The World újság most letartóztatott 2 fejese bevallotta, hogy mely sztárok telefonját törték fel és barátunk sajnos benne van a sorban sad.gif

Tehát akkor David, Jude 'The other guy who played Hamlet' Law, Vilmos felesége és Hugh Grant mellett Hugh barátnője, Pete Andre, Katie Price, Kate Moss, Davina McCall, Guy Ritchie, Madonna, Myleene Klass telefonját is feltörték plusz a Szeptember 11-ei áldozatok családtagjai. Óh anyám fear.gif
2011. július 21. 09:08 #118
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.21. 08:43)
BRÉKING NYÚZ!! A The News of The World újság most letartóztatott 2 fejese bevallotta, hogy mely sztárok telefonját törték fel és barátunk sajnos benne van a sorban  sad.gif 
Tehát akkor David, Jude 'The other guy who played Hamlet' Law, Vilmos felesége és Hugh Grant mellett Hugh barátnője, Pete Andre, Katie Price, Kate Moss, Davina McCall, Guy Ritchie, Madonna, Myleene Klass telefonját is feltörték plusz a Szeptember 11-ei áldozatok családtagjai. Óh anyám fear.gif


És ez az akció mire volt jó? blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 21. 09:15 #119
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.20. 20:58)
Lol!!! Jól értelmeztem, hogy Xmas Present ráhajtana a palidra? Óh, zajlik az élet ott is. Te vagy az egyetlen normális köztük és a nő is, nehogy már egymásba habarodjanak.  _nevet.gif Megkeressem az Adaptálj egy DT karaktert topikot és ott folytatjuk???  biggrin.gif


Ó igen, jól. Okés, már én is épp akartam mondani, hogy ezzel költözködjünk. rohog.gif Viszont legközelebb csak holnap este leszek... Majd beszámolok a fejleményekről. biggrin.gif
2011. július 21. 09:16 #120
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.21. 09:08)
És ez az akció mire volt jó?  blink.gif


Erre én is kíváncsi lennék! ohmy.gif 110.gif
101 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok