Starity

David Tennant 4

101 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. július 18. 17:46 #21
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.18. 16:51)
A csaj terhes lett, de nem John-tól. Johnnak nem lehet gyereke, azoospermia-ja van. Attól függetlenül van értelme magának a folyamatnak, látod, hogy teljesít rendesen, sőt, többet is belead. Ezért is koppanás a csaj számára. Gyereket akart valakitől (Johnnak csillagos lett a pénz, kinézet és .. is  biggrin.gif ), összefeküdt Johnnal, az meg rájött, hogy miket tárol a hűtőben és megtalálta a táblát, a csaj mondta mit akar, John pedig rávágta, hogy 'zero sperm count'.  unsure.gif



Most rákerestem a neten a 21th century-ra. blush.gif
Most már értem Sunyi a kategóriádat biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sunyi, kateblock
2011. július 18. 17:48 #22
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.18. 17:43)
Én nem tudom kit válasszak szeretőnek! think.gif

Én a férjjel voltam így Peter és Dave közt vaciláltam, Peter nyert, de azt viszont nem tudom miért..
2011. július 18. 17:58 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sunyi @ 2011.07.18. 17:48)
Én a férjjel voltam így Peter és Dave közt vaciláltam,  Peter nyert, de azt viszont nem tudom miért..


Mekkora poén lehet amúgy valakinek véletlenül rákattintani a topikra, és olvasgatni a hozzászólások között biggrin.gif ('Nem tudom kit válasszak szeretőnek' és stb) _nevet.gif

John jó és elég ... szenvedélyes, de fiatalka és meggondolatlan, túl meggondolatlan nekem. Lehet, hogy most megtartom Brendant szeretőnek biggrin.gif Aye.

Házasság: Daniel Maison
Csók: Mr. Logan
Szerető: Brendan Block
Felejtés: nem is tudom, vagy Richard Lamb a Purple Land-ből vagy Sir Pomfrey a St Trinians 2-ből unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Sunyi, Sally Sparrow
2011. július 18. 18:07 #24
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.18. 17:58)
Mekkora poén lehet amúgy valakinek véletlenül rákattintani a topikra, és olvasgatni a hozzászólások között  biggrin.gif ('Nem tudom kit válasszak szeretőnek' és stb)  _nevet.gif 
John jó és elég ... szenvedélyes, de fiatalka és meggondolatlan, túl meggondolatlan nekem. Lehet, hogy most megtartom Brendant szeretőnek  biggrin.gif Aye.
Házasság: Daniel Maison
Csók: Mr. Logan
Szerető: Brendan Block
Felejtés: nem is tudom, vagy Richard Lamb a Purple Land-ből vagy Sir Pomfrey a St Trinians 2-ből  unsure.gif

A St Trinians-ben is hülyén áll a kezében a pisztoly, bár lehet hogy csak azért mert szokatlan..
Viszont a belépője fergeteges, helikopterrel napszemcsiben, szerintem ezért a jelenetért érdemes volt benne lennie biggrin.gif biggrin.gif blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 18. 18:29 #25
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hi girls! Last night' report... rohog.gif

- Okay. Tonight ABC. Get started the ABC and every letter say a word and with this word a sentence, etc.
- All right. The first letter is "a". A as apple. The apple is a delicious fruit.
- Very good. But I like kiwi. Carry on, little madame.
- B as bed...
- Sorry, I don't understand. You said that bad or bed?
- Both. *laugh* My bed is bad, because it creak.
- Your very tricky, I keep my eyes of you.
- C as crime. We are partners in crime...
- Oh really? And what did we make?
- Hmmm... We broke into the library, Shakespeare volumes to reading.
- This sounds plausible... Carry on...
- D as drink. My favourite alcoholic drink is the beer. E as elephant. The elephant's trunk is long. F as fool. My neighbor is a very fool human.
- Mine too.
- G as Gatwick. Gatwick is a London airport. H as haggis. I don't like offal to eating.
- But it's good...
- I as irresistible. For me the elegant costume with converse shoes is irresistible.
*Mr. Logan: raise eyebrows*
- J as joke. I love the jokes. K as keyboard. I have a white keyboard at home. L as love. The love is a miracle concept. M as magic. I don't believe in magic. N as night.
I want a nice night. O as or. Or good this sentence or not. P as painter. William Turner was a famous painter. Q as question. To be or not to be, this is the question.
*Mr. Logan: smile*
- R as rain. I like rain, because reassure me. S as six. Six is...
- What did you say? E or I? *he's embarrassed*
- I, of course. I'm too shy talk about such things... Anyway. You are the scottish, not me.
- Scottish, but I speak english. Six, sex... Okay, you have right. I need to practice too. But carry on, carry on.
- SIX is a number. T as television. The big screen television is too expensive. U as underneath. Underneath your jacket the shirt looks good.
- Thank you.
- V as volume. I'm not deaf, I don't like when the TV bellow. W as wake. I always wake up early. X as... Sorry, I don't know none word with x...
- I know. Xeric, for example..?
- What does "xeric" mean?
- A dry environment, little moisture is present... Actually xeric same as dry.
- Thanks. I don't knew.
- Well now you do. *smile*
- Y as you. You are a very-very-very-very good english teacher. Really.
- Thank you so much. No one has ever said to me so beautiful... *blush, embarrassed*
- Z as Zoo. In the Zoo has many animals. And... I think no more letters.
- Well done. Today you get a red dot too.
- Can you stay for dinner? I cooked risotto. Do you like it?
- Yes, I do. And I'm happy to stay.
2 felhasználónak tetszik: Sunyi, kateblock
2011. július 18. 18:31 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sunyi @ 2011.07.18. 18:07)
A St Trinians-ben is hülyén áll a kezében a pisztoly, bár lehet hogy csak azért mert szokatlan..
Viszont a belépője fergeteges, helikopterrel napszemcsiben, szerintem ezért a jelenetért érdemes volt benne lennie biggrin.gif  biggrin.gif  blush.gif


Nos, Barty már meghalt, ő kilőve, Richard biszexuális férfi, aki mindenkibe szerelmes volt és mindenkivel csinálta, aki nem a felesége volt. Férfiakról fantáziált de nőket is szívesen meg..., sőt, tiniket is szeretett. Nem is tudom, egy biszexuális pasit akarok elfelejteni, aki a menekülésért akárkivel csinálja, és amúgy is mindkét nem bejön neki plusz férfiakról fantáziál és ráadásul 15 évesekre is szemet vet, vagy olyan hülye elmebetegre, aki pisztolyt hord magánál és rá fogja azt tinikre és ... elront egy Shakespeare darabot .. Na melyiket akarjam felejteni? think.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Sunyi
2011. július 18. 18:56 #27
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.18. 18:31)
Nos, Barty már meghalt, ő kilőve, Richard biszexuális férfi, aki mindenkibe szerelmes volt és mindenkivel csinálta, aki nem a felesége volt. Férfiakról fantáziált de nőket is szívesen meg..., sőt, tiniket is szeretett. Nem is tudom, egy biszexuális pasit akarok elfelejteni, aki a menekülésért akárkivel csinálja, és amúgy is mindkét nem bejön neki plusz férfiakról fantáziál és ráadásul 15 évesekre is szemet vet, vagy olyan hülye elmebetegre, aki pisztolyt hord magánál és rá fogja azt tinikre és ... elront egy Shakespeare darabot .. Na melyiket akarjam felejteni? think.gif

Nem tudom a Purple landet nem hallgattam meg. viszont ha ez számít akkor Barty-t nézni lehet.. wub.gif http://28.media.tumblr.com/tumblr_lofoz2DiCy1qdd47ao4_r1_400.gif
Pomfrey érdekes, kissé fura, de a belépője mindent visz nálam.. és különben nem ártatlan tinik azok akikre afegyvert fogja..
Nem tudom neked kell dönteni..
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 18. 20:18 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sunyi @ 2011.07.18. 18:56)
Nem tudom a Purple landet nem hallgattam meg. viszont ha ez számít akkor Barty-t nézni lehet.. wub.gif http://28.media.tumblr.com/tumblr_lofoz2DiCy1qdd47ao4_r1_400.gif
Pomfrey érdekes, kissé fura, de a belépője mindent visz nálam.. és különben nem ártatlan tinik azok akikre afegyvert fogja..
Nem tudom neked kell dönteni..


Barty smexy spiteful.gif
Bár a kígyója biztosan veszélyes spiteful.gif biggrin.gif _nevet.gif rohog.gif (Nem röhög és nem érti félre laugh.gif ). Nagini mindig együtt szolgált Bartyal, míg a kígyója ott van, nem közelítek felé tongue.gif (továbbra sem röhög laugh.gif )

Egye fene: Felejtem Pomfreyt biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Sunyi
2011. július 18. 22:29 #29
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Előre láthatatlanul 2 hétig nem leszek net közelben, de lehet hogy tovább..
Jó szórakozást nektek
2011. július 19. 11:58 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sunyi @ 2011.07.18. 22:29)
Előre láthatatlanul 2 hétig nem leszek net közelben, de lehet hogy tovább..
Jó szórakozást nektek


Érezd jól magad smileeee.gif

No, emberek. Azt hiszem van egy sejtésem mit keresett Bryan Fuller Davidnél. Nem akarom elhinni, nem akarom, hogy megint egy sorozatban fog szerepelni és meleg pasast fog alakítani. Nem akarom elhinni fear.gif
2011. július 19. 12:00 #31
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 11:58)
Érezd jól magad  smileeee.gif 
No, emberek. Azt hiszem van egy sejtésem mit keresett Bryan Fuller Davidnél. Nem akarom elhinni, nem akarom, hogy megint egy sorozatban fog szerepelni és meleg pasast fog alakítani. Nem akarom elhinni fear.gif


Ráadásul amerikai sorozat? mad.gif
2011. július 19. 12:36 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.19. 12:00)
Ráadásul amerikai sorozat?  mad.gif


Aye. De az csak 10 epizódos lenne, mint a Torchwood. Russel T. Davies készítené. RTD és Bryan jó haverok. Már meg is van. A címe tehát Cucumber lenne, és hasonlítani RTD egyik régebbi Showtime sorozatára, a Queer as Folk-ra (A fiúk a klubból). A műsorban 8 meleg pasas életét és forró kalandjait mutatták be, magát a sorozatot Torontó meleg negyedében forgatták a 'melegség' és a legkedvezőbb adók miatt. mellow.gif
2011. július 19. 12:38 #33
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 12:36)
Aye. De za csak 10 epizódos lenne, mint a Torchwood. Russel T. Davies készítené. RTD és Bryan jó haverok. Már meg is van. A címe tehát Cucumber lenne, és hasonlítani RTD egyik régebbi Showtime sorozatára, a Queer as Folk-ra (A fiúk a klubból). A műsorban 8 meleg pasas életét és forró kalandjait mutatták be, magát a sorozatot Torontó meleg negyedében forgatták a 'melegség' és a legkedvezőbb adók miatt.  mellow.gif


Jajj...a Queer as Folk annak idején eléggé sikeres sorozat volt, de miért kell belőle még egy? Ja, én naiv h*lye, hiszen tudom a választ. David Tennanttel egy ilyen sorozat bevétele az egeket verné... omg.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow, Sunyi
2011. július 19. 12:54 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.07.19. 12:38)
Jajj...a Queer as Folk annak idején eléggé sikeres sorozat volt, de miért kell belőle még egy? Ja, én naiv h*lye, hiszen tudom a választ. David Tennanttel egy ilyen sorozat bevétele az egeket verné... omg.gif


Eddig csak azon voltam, hogy ne menjen hosszú sorozatos produkcióba, ezt viszont nem szeretném. Komolyan fontolóra veszem, hogy nézzem-e, attól függően, hogy David is benne van... A nagy kérdés... Kell-e ez nekem? think.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. július 19. 13:08 #35
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 12:54)
Eddig csak azon voltam, hogy ne menjen hosszú sorozatos produkcióba, ezt viszont nem szeretném. Komolyan fontolóra veszem, hogy nézzem-e, attól függően, hogy David is benne van... A nagy kérdés... Kell-e ez nekem? think.gif


Ezt már neked kell eldönteni. Ez már gondolom attól is függ, hogy valójában milyen lesz a sorozat. Az is lehet, hogy értékes 10 epizódos dolog lesz, amit érdemes végignézni. Kétlem egyébként, de sose tudhatjuk előre.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 19. 13:10 #36
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 11:58)
Érezd jól magad  smileeee.gif 
No, emberek. Azt hiszem van egy sejtésem mit keresett Bryan Fuller Davidnél. Nem akarom elhinni, nem akarom, hogy megint egy sorozatban fog szerepelni és meleg pasast fog alakítani. Nem akarom elhinni fear.gif


wtf.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. július 19. 13:15 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.19. 13:10)
wtf.gif


Best. reaction. ever biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.07.19. 13:08)
Ezt már neked kell eldönteni. Ez már gondolom attól is függ, hogy valójában milyen lesz a sorozat. Az is lehet, hogy értékes 10 epizódos dolog lesz, amit érdemes végignézni. Kétlem egyébként, de sose tudhatjuk előre.


Szeretem a drámát, nagyon is. Az amerikait is. De nekem a Fiúk a klubból sem ment le. Egyszer néztem bele, kíváncsiságból és végig azt mondogattam, hogy ezt nem kellene, nem kellene ..

Persze ez még csak feltételezés, nem biztos, hogy így van, csak .. megmagyarázna néhány dolgot, elképzelhető. Aztán lehet, hogy csak a pilotban lenne, egyszeri vendég szerep ... unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. július 19. 13:20 #38
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 13:15)
Best. reaction. ever  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 
Szeretem a drámát, nagyon is. Az amerikait is. De nekem a Fiúk a klúbból sem ment le. Egyszer néztem bele, kíváncsiságból és végig azt mondogattam, hogy ezt nem kellene, nem kellene ..
Persze ez még csak feltételezés, nem biztos, hogy így van, csak .. megmagyarázna néhány dolgot, elképzelhető. Aztán lehet, hogy csak a pilotban lenne, egyszeri vendég szerep ...  unsure.gif


Thanks. rohog.gif
A fiúk a klubból. Egy részt sem néztem belőle, pedig anno még "házi feladat" is volt. Az általam végletekig utált tanár az egyetemen adta fel leckének. Már csak azért sem néztem, plusz amiket mesélt róla, nem hozott hozzá kedvet. Sajnos, ha meghallom ennek a sorozatnak a címét, egyből a volt oktatómra asszociálok és ezzel párhuzamosan rosszul vagyok. Képzettársítás, ez van. blink.gif
Nagyon remélem, hogy apró epizódszerepről lesz szó, bár tudjuk, hogy DT mennyire felnéz RTD-re, meg hogy milyen jóban vannak, s lehet, hogy pont ezért időz majd barátunk tovább, mint néhány perc... unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. július 19. 13:22 #39
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.19. 13:15)
Best. reaction. ever  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 
Szeretem a drámát, nagyon is. Az amerikait is. De nekem a Fiúk a klubból sem ment le. Egyszer néztem bele, kíváncsiságból és végig azt mondogattam, hogy ezt nem kellene, nem kellene ..
Persze ez még csak feltételezés, nem biztos, hogy így van, csak .. megmagyarázna néhány dolgot, elképzelhető. Aztán lehet, hogy csak a pilotban lenne, egyszeri vendég szerep ...  unsure.gif


Én is belenéztem az említett sorozatba, de engem nem tudott lekötni. Nem tudom mennyire volt sok, mert azt hiszem egy részt láttam végig, abból meg még nem tudom megállapítani, mennyire mentek messzire a készítők.
Viszont imádkozzunk, hogy Davidnek vendégszerepe legyen és agyő. biggrin.gif
2011. július 19. 14:03 #40
- törölt felhasználó -    
Én akármire is gondolok, csak arra jutok, hogy a karrierjének jót tenne. Akár egy, akár tíz rész. Tuti nem maradna meg a DW-s Doki képe, főleg az amerikaiakban, ezek után főleg nem látnák maguk előtt Davidet állandóan Dokiként.
Végül is, pont eről beszélünk Grace-szel is priviben, hogy az audiókat is csak meghallgatom, mindegy miről szól. Mondjuk ez látnám is.
Istenem, David, annyira szeretlek, hogy ekkora áldozatokat kell érted hoznom fear.gif

Érdekes, hogy nincs problémája ezzel. Úgy értem hogy talán meleg pasast alakít 10 részen keresztül és ha olyan lesz, mint a QAF, akkor sok olyat látunk majd, amit inkább nem szeretnénk (ha értitek mire gondolok rolleyes.gif ). Mondjuk David már alakított meleget színpadon, nem is egyszer. Akkor sem zavarta, sőt, még a szülei is elmentek az előadásra, látták meztelenül, transzvesztitaként, férfiként és még hozzá menyasszonyi ruhában, mikor egy másik férfivel imitált szenvedélyes szexet. Állítólag akkor sem érzett semmit, nem érezte, hogy ez így nem jó, vagy nem akarja ezt csinálni, ki mit szól hozzá vagy ki mit mond, mivel jár majd ez később ... mellow.gif

Most eszembe jutott, hogy ha ez így fog történni, talán lesz valami, ami még ennél is rosszabb. unsure.gif PERVERZZ FANGÖRLÖKK rolleyes.gif reklamalo.gif mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sunyi
101 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok