Starity

David Tennant 4

101 oldal 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 25. 21:55 #1741
szabcsiga
szabcsiga
visszatérő vendég
 
StátuszMartha, where is my woátch?? :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.20.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 151438
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.25. 17:22)
Megnéztem a Closing Time-ot. Én majdnem elsírtam magam a végén. Azt hiszem, hogy a Doki MEG FOG HALNI jövő Szombaton. 9 elég hamar meghalt és regenerálódott, 10 szenvedett és 11 is így tesz. 11 pont úgy cselekszik, mint 10. Visszamegy oda, ahová eddig ellátogatott, hogy mindent lecsekkoljon, mielőtt meghal vagy regenerálódik. Láttuk, hogy magában beszélt? 10 csinálta ezt, miután elvesztette Donnát, beszélt magához. A 11-ik Doki az utolsó 'köreit' futja, 10 kifordult magából, gőgösködött, mielőtt meglátta az Oodot, 11 bátran áll az Úr színe elé, pedig belül biztosan nyomasztja, hogy már egy ideje tudja, vissza kell mennie térben, hogy meghaljon. És River fogja lelőni a Dokit cray.gif, visszajutunk az első részhez, ahol 11 regenerálódik és szerintem VÉGLEG meg is hal. A jövő évi sorozat a következő rész végén lévő csavaros megoldás magyarázata lehet, vagy pedig valami óriási dolognak kell, hogy történjen. Én már rég azon gondolkodom, hogy a gringer epizódban a ginger Doki és a rendes Doki helyet cseréltek, és csak a ginger Doki hal meg, max ha találkoznak, cipőt cserélnek. Ez a ginger Doki gyerekek, de akkor nem világos előttem, hogy hol lapít az eredeti? Az eredeti küldte szét azokat a kék borítékokat és a ginger Doki kapta Craig-től a Stetson kalapot, amit halála előtt visel, nem? Nem, nem értem, nem értem. Ráadásul a fake Doki regenerálódott is, de nem sikeresen, tehát meghalt. Ő ugye a jövőben halt meg, de könyörgöm, úgy nem élhetsz a jelenben, hogy tudod, a jövőben meghalsz később. Oda kell menni és meghalni akkor, hogy jövőd legyen, mert ha a jelened meghal és renegerálódsz, jövőd lehet. Eredeti Doktorra gondolok.
Tudom, ez zavaros, de így van. Hol lapít az eredeti Doktor? Ez nem lehet az eredeti Doktor, vagy igen? Teljesen össze vagyok zavarodva. Azt pedig Moffat sem teheti meg, hogy az eredeti Doki hal meg és ginger Doktorok élnek tovább, bár akkor ezzel megmagyarázná hogy lehet a Dokinak mostantól nem 13 élete, ahogyan eddig arról szó volt. 
Amyék tudtak a fake??? Doki halálról és ők még visszamehetnek időben megmenteni a Dokit, ha annak halála nem fix pont az időben. De ez fix pont, mert regenerálódik, nem? Csak nehogy az legyen, hogy Amy meg Rory a nap hőse. És River öli meg a Dokit? Ezért börtönbe kerül ugyebár. Ha megöli a tengerpartnál, után ahogy tud vele összeházasodni?  blink.gif Vagy előtte házasodnak össze és utána lövi le? think.gif 'Silence will fall when the question is asked'. Talán amikor megkérdezik, hogy hozzámegy-e Riverhez és nem mond semmit, mert nem biztos magában, az lenne a 'silence' és River bosszúból lelövi?  blink.gif
http://30.media.tumblr.com/tumblr_ls30pgiP241qavus6o1_500.png


Te szent ég. Agyhalott lettem az olvasás végére. A fake doki küldte a leveleket is, ha a teória helyes, mert még mielőtt megkapta a kalapot, elkérte a tardisblue borítékokat Craigtől. De ha az eredeti maradt a húsgyárban, akkor felrobbant a többi húsfickóval együtt, nem? Oh,...
Na..gyerekek, mondtam már, hogy imádom Craiget?? Nem?? Nos akkor, imádom Craiget!!

"Metal rat, with a mouth!Metal rat, with a mouth!Metal rat, with a mouth!Metal rat, with a mouth!"

"You and your partner, wih the baby!!!" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2011. szeptember 25. 21:57 #1742
szabcsiga
szabcsiga
visszatérő vendég
 
StátuszMartha, where is my woátch?? :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.20.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 151438
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.25. 19:01)
Nekem olyan rémálmom volt este  dry.gif

Na??
2011. szeptember 25. 22:52 #1743
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (szabcsiga @ 2011.09.25. 21:55)

Na..gyerekek, mondtam már, hogy imádom Craiget?? Nem?? Nos akkor, imádom Craiget!!
"Metal rat, with a mouth!Metal rat, with a mouth!Metal rat, with a mouth!Metal rat, with a mouth!"
"You and your partner, wih the baby!!!" biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Én imádtam Craiget. Rühellem James Cordent, tényleg, gyűlölöm, de itt hatalmas volt. Remek companion lenne. Másnak is úgy tűnt, mintha Sherlock Holmes szindróma lett volna, csak kicsit 'melegebb' helyzetben? biggrin.gif Érdekes, a Doki mindig akkor mutatja a talán meleg oldalát, amikor baj van, összezavarodott. Szerintetek volt abban őszinteség, amit Craignek mondott? Nyilván nem az egész de a Dokinak tényleg tetszik Craig? Már az ötödik évados részben is úgy tűnt, hogy smárolni fognak néhány jelenetnél unsure.gif

Idézet (szabcsiga @ 2011.09.25. 21:57)
Na??


DT tartotta a CIN-t Novemberben és Lady Gaga odabattyogott hozzá, odatipegett a magas tűsarkújával és lekapta. fear.gif DT meg hülye pofákat vágott zavarában és Gagára sem mert nézni. Kérdezték tőle backstage, hogy 'Are you a monster?' (mielőtt elkezdődött a show) és mondta, hogy 'I might look like one, but no'. A műsor után is megkérdezték, hogy 'became a monster?' és rávágta, hogy 'I used to fight with them, still not a monster.' Arra vonatkozott a beszélgetés, hogy DT fanja lett-e Gagának. Gagán gyerekpizsama volt, felnőttes ruha, dekoltázs jól kilógott és szoknya felcsúszott. Gaga lesmárolta a földre, DT meg hebegett, habogott, hogy 'scuse me madam, your boobs are on my way'. Mindenki tapsolt meg sokan pfujoltak. David nem győzte a telefonokat, minden újságcikk lehozta a cikket és képet, megcsinálta a Blikk és a Borsonline címlapját is. fear.gif omg.gif
1 felhasználónak tetszik: EsmeCrowfoot
2011. szeptember 26. 17:53 #1744
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Gondoltam szólok, hogy várhattok egy Dokis cikket. Ma kora délután írtam, de majd EGYSZER talán meg is jelenik, ha olyan hírmoderátor lesz fent, aki nem csak a saját önző érdekeit (és cikkeit) nézi, hanem a többiekét is... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. szeptember 26. 19:05 #1745
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.26. 17:53)
Gondoltam szólok, hogy várhattok egy Dokis cikket. Ma kora délután írtam, de majd EGYSZER talán meg is jelenik, ha olyan hírmoderátor lesz fent, aki nem csak a saját önző érdekeit (és cikkeit) nézi, hanem a többiekét is... dry.gif


A szavazós Doki cikk?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. szeptember 26. 19:09 #1746
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.26. 19:05)
A szavazós Doki cikk?

http://30.media.tumblr.com/tumblr_lrrsb5c9cm1r30ejpo1_500.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, kericske
2011. szeptember 26. 19:33 #1747
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.26. 19:09)
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lrrsb5c9cm1r30ejpo1_500.gif



meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif

Ej, ej, ej. Úgy tűnik, hogy a MAAN alatt, az utolsó előtti estén, dedikálás közben valaki ráütött barátunk fenekére és 'szemből' is közeledett volna -ha értitek mire gondolok-. Steve, a doorman akadályozta meg, hogy a csaj hozzáérjen a kis 10inch-hez. Ha az emberi hülyeség fájna fear.gif DT csak halkan megjegyezte, hogy 'Someone's stroking me' és félt. Nos, megértem. Tudjuk, hogy mit jelent a stroking? rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kericske
2011. szeptember 26. 19:38 #1748
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.25. 17:22)
Megnéztem a Closing Time-ot. Én majdnem elsírtam magam a végén. Azt hiszem, hogy a Doki MEG FOG HALNI jövő Szombaton. 9 elég hamar meghalt és regenerálódott, 10 szenvedett és 11 is így tesz. 11 pont úgy cselekszik, mint 10. Visszamegy oda, ahová eddig ellátogatott, hogy mindent lecsekkoljon, mielőtt meghal vagy regenerálódik. Láttuk, hogy magában beszélt? 10 csinálta ezt, miután elvesztette Donnát, beszélt magához. A 11-ik Doki az utolsó 'köreit' futja, 10 kifordult magából, gőgösködött, mielőtt meglátta az Oodot, 11 bátran áll az Úr színe elé, pedig belül biztosan nyomasztja, hogy már egy ideje tudja, vissza kell mennie térben, hogy meghaljon. És River fogja lelőni a Dokit cray.gif, visszajutunk az első részhez, ahol 11 regenerálódik és szerintem VÉGLEG meg is hal. A jövő évi sorozat a következő rész végén lévő csavaros megoldás magyarázata lehet, vagy pedig valami óriási dolognak kell, hogy történjen. Én már rég azon gondolkodom, hogy a gringer epizódban a ginger Doki és a rendes Doki helyet cseréltek, és csak a ginger Doki hal meg, max ha találkoznak, cipőt cserélnek. Ez a ginger Doki gyerekek, de akkor nem világos előttem, hogy hol lapít az eredeti? Az eredeti küldte szét azokat a kék borítékokat és a ginger Doki kapta Craig-től a Stetson kalapot, amit halála előtt visel, nem? Nem, nem értem, nem értem. Ráadásul a fake Doki regenerálódott is, de nem sikeresen, tehát meghalt. Ő ugye a jövőben halt meg, de könyörgöm, úgy nem élhetsz a jelenben, hogy tudod, a jövőben meghalsz később. Oda kell menni és meghalni akkor, hogy jövőd legyen, mert ha a jelened meghal és renegerálódsz, jövőd lehet. Eredeti Doktorra gondolok.
Tudom, ez zavaros, de így van. Hol lapít az eredeti Doktor? Ez nem lehet az eredeti Doktor, vagy igen? Teljesen össze vagyok zavarodva. Azt pedig Moffat sem teheti meg, hogy az eredeti Doki hal meg és ginger Doktorok élnek tovább, bár akkor ezzel megmagyarázná hogy lehet a Dokinak mostantól nem 13 élete, ahogyan eddig arról szó volt. 
Amyék tudtak a fake??? Doki halálról és ők még visszamehetnek időben megmenteni a Dokit, ha annak halála nem fix pont az időben. De ez fix pont, mert regenerálódik, nem? Csak nehogy az legyen, hogy Amy meg Rory a nap hőse. És River öli meg a Dokit? Ezért börtönbe kerül ugyebár. Ha megöli a tengerpartnál, után ahogy tud vele összeházasodni?  blink.gif Vagy előtte házasodnak össze és utána lövi le? think.gif 'Silence will fall when the question is asked'. Talán amikor megkérdezik, hogy hozzámegy-e Riverhez és nem mond semmit, mert nem biztos magában, az lenne a 'silence' és River bosszúból lelövi?  blink.gif
http://30.media.tumblr.com/tumblr_ls30pgiP241qavus6o1_500.png



Hú, ez nekem is teljesen kínai, mivel az 5. évadtól nem láttam, de úgy látszik, hogy nagyon megváltozott a sorozat, elrugaszkodott az eddigiektől.

Sally: nagyon várom a cikket biggrin.gif

Sunyi: hiányzol ám itt, úgyhogy tessék gyorsan meggyógyulni, és utolérni minket rolleyes.gif

újabb technikai kérdés: azt hogy lehet, hogy egy hózzászóláson belül több embernek is válaszolsz úgy, hogy több idézet is szerepel a hozzászólásban??


Ophely: drága barátunk új képének beszúrásához nem kell semmi különösebb indok, az a kép úgy jó ahogy van, és nem sértődünk meg, hogyha néha megemeled a hormonszintünket. biggrin.gif ugye? wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, szabcsiga
2011. szeptember 26. 19:42 #1749
kericske
kericske
 
StátuszI like the yellow ones!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 903
Csatolások: 0
Azonosító: 151965
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.26. 19:33)
meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Ej, ej, ej. Úgy tűnik, hogy a MAAN alatt, az utolsó előtti estén, dedikálás közben valaki ráütött barátunk fenekére és 'szemből' is közeledett volna -ha értitek mire gondolok-. Steve, a doorman akadályozta meg, hogy a csaj hozzáérjen a kis 10inch-hez. Ha az emberi hülyeség fájna fear.gif DT csak halkan megjegyezte, hogy 'Someone's stroking me' és félt. Nos, megértem. Tudjuk, hogy mit jelent a stroking? rolleyes.gif


találtam rá egy magyarázatot biggrin.gif mindig tanulok vmi újat smileeee.gif de legalább felvidítotok itt mert piszok rossz napon volt, vagyis csak a napon egy része, de az tönkrevágja az egészet. és ebből már elegem van. mad.gif


és amúgy "Ohyes" koma is fel tud dobni meghajolo.gif köszönet érte.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, ophely88
2011. szeptember 26. 19:42 #1750
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.26. 19:33)
meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Ej, ej, ej. Úgy tűnik, hogy a MAAN alatt, az utolsó előtti estén, dedikálás közben valaki ráütött barátunk fenekére és 'szemből' is közeledett volna -ha értitek mire gondolok-. Steve, a doorman akadályozta meg, hogy a csaj hozzáérjen a kis 10inch-hez. Ha az emberi hülyeség fájna fear.gif DT csak halkan megjegyezte, hogy 'Someone's stroking me' és félt. Nos, megértem. Tudjuk, hogy mit jelent a stroking? rolleyes.gif

omg.gif Szerencsétlen pasas... Szexuálisan is zaklatni akarják. blink.gif Tudom, mit jelent a stronking... simi-simi rolleyes.gif

Jaj, komolyan nem értem. Egy hírmoderátor csak ma 8 (!) cikket írt, jelenleg is online, de nem venné a fáradtságot, hogy átnézzem 1-2 beküldött cikket. mad.gif Csak azt nem értem, hogy nekem is felajánlották, hogy legyek az (hírmodi), mondtam is, hogy oké, de azóta sem kaptam jogot... dry.gif Én meg nem könyörgök senkinek, viszont pofátlanul és látványosan panaszkodom. mellow.gif Mert hát na... unsure.gif
2011. szeptember 26. 19:58 #1751
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.26. 19:42)
omg.gif Szerencsétlen pasas... Szexuálisan is zaklatni akarják. blink.gif Tudom, mit jelent a stronking... simi-simi rolleyes.gif
Jaj, komolyan nem értem. Egy hírmoderátor csak ma 8 (!) cikket írt, jelenleg is online, de nem venné a fáradtságot, hogy átnézzem 1-2 beküldött cikket. mad.gif Csak azt nem értem, hogy nekem is felajánlották, hogy legyek az (hírmodi), mondtam is, hogy oké, de azóta sem kaptam jogot... dry.gif Én meg nem könyörgök senkinek, viszont pofátlanul és látványosan panaszkodom. mellow.gif Mert hát na... unsure.gif


A stroking többnyire férfiak simogatását jelenti, agresszív módon. Jelenthet sima 'simit' is, de ebben az esetben az agresszív simire kell gondolni. Továbbá maszt*rbáció és orgaz*us közeli állapotba helyező cselekedet ...

Sajnálom Sally. Én drukkolok neked, hogy az lehess és hogy mihamarabb kikerüljön a cikk smileeee.gif

Én tegnap csak írtam a csajnak dekoj brájd ügyben. Kicsit hazudtam neki, de muszáj voltam túlozni, gondoltam, majd megszán a liba, de nem.

Mindenkinek, akinek mancsa van abban a döntésben, hogy az UK-n kívül nem lehet videókat nézni/rádiókat hallgatni, önző és maradi módon annyira sincs pofájuk, hogy visszaválaszoljanak, egyszer költözzenek ki egy másik országba és soha ne találják meg a neten, amit keresnek. Soha. mellow.gif Nem vagyok rossz ember és valahol mindennek van határa. reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. szeptember 26. 20:04 #1752
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.26. 19:58)
A stroking többnyire férfiak simogatását jelenti, agresszív módon. Jelenthet sima 'simit' is, de ebben az esetben az agresszív simire kell gondolni. Továbbá maszt*rbáció és orgaz*us közeli állapotba helyező cselekedet  ...
Sajnálom Sally. Én drukkolok neked, hogy az lehess és hogy mihamarabb kikerüljön a cikk  smileeee.gif 
Én tegnap csak írtam a csajnak dekoj brájd ügyben. Kicsit hazudtam neki, de msuzáj voltam túlozni, gondoltam, majd megszán a liba, de nem. 
Mindenkinek, akinek mancsa van abban a döntésben, hogy az UK-n kívül nem lehet videókat nézni/rádiókat hallgatni, önző és maradi módon annyira sincs pofájuk, hogy visszaválaszoljanak, egyszer költözzenek ki egy másik országba és soha ne találják meg a neten, amit keresnek. Soha. mellow.gif Nem vagyok rossz ember és valahol mindennek van határa. reklamalo.gif

Ezt nem tudtam. Mindig tanul valamit az ember. Köszi. biggrin.gif
Tulajdonképpen én nem akartam és most sem álmaim netovábbja, de valljuk be, egyszerűbb lenne cikket írni. Plusz én szívesen "belepiszkálnék" a beküldött kínálatba is. rohog.gif
Ezek szerint elég esélytelen volt a csali... mellow.gif Komolyan nem értem, mire jó ez. dry.gif Mondjuk szerintem előbb vagy utóbb úgyis ki fog szivárogni, csak ki kell várni a végét. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. szeptember 26. 20:18 #1753
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Meguntam a cikkeimre várakozást, úgyhogy megyek csicsikálni. Talán holnap, mire felébredek, itt lesznek. mellow.gif

Addig is szép estét és Davidben gazdag álmokat nektek! wink.gif

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lres99I5nb1r30ejpo1_500.gif http://28.media.tumblr.com/tumblr_lrg2qv8Q771r30ejpo1_500.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. szeptember 26. 21:09 #1754
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.26. 20:04)

Ezek szerint elég esélytelen volt a csali... mellow.gif Komolyan nem értem, mire jó ez. dry.gif Mondjuk szerintem előbb vagy utóbb úgyis ki fog szivárogni, csak ki kell várni a végét. unsure.gif


Totálisan esélytelen volt a csali. Néha úgy beolvasnék már nekik, hogy nézzenek már kicsit magukba de nem akarom, hogy kitúrjanak onnan. Nos, előbb vagy utóbb... de mikor? Ez nem fair akkor sem és nem kellene még megnehezíteni az életünket, így is elég nehéz bármihez hozzájutni dry.gif reklamalo.gif

DT új radio drama-t vesz fel a BBC Radio 4-ra Stevenson in love címmel.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. szeptember 26. 21:16 #1755
szabcsiga
szabcsiga
visszatérő vendég
 
StátuszMartha, where is my woátch?? :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.20.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 151438
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.26. 21:09)
Totálisan esélytelen volt a csali. Néha úgy beolvasnék már nekik, hogy nézzenek már kicsit magukba de nem akarom, hogy kitúrjanak onnan. Nos, előbb vagy utóbb... de mikor? Ez nem fair akkor sem és nem kellene még megnehezíteni az életünket, így is elég nehéz bármihez hozzájutni  dry.gif  reklamalo.gif 
DT új radio drama-t vesz fel a BBC Radio 4-ra Stevenson in love címmel.


Jó cíím! thumbsup.gif biggrin.gif
2011. szeptember 26. 21:23 #1756
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (szabcsiga @ 2011.09.26. 21:16)
Jó cíím!  thumbsup.gif  biggrin.gif


Jó, csakhogy ez drama, megint sírás lesz meg sok szipogás sad.gif
Kár, hogy Sally cikkje nem került ki, most zárták le a szavazást néhány órája és DT nyert hullam.gif

Greatest Doctor of all time

WOWZA. CE #2, MS #3, TB #4

10 10/9.27
9 10/7.24
11 10/7.10
4 10/6.42
5 10/5.35
8 10/4.15
7 10/4.04
6 10/3.60

DT kényelmesen nyert biggrin.gif És CE második, nem MS biggrin.gif thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kericske, EsmeCrowfoot
2011. szeptember 26. 22:06 #1757
szabcsiga
szabcsiga
visszatérő vendég
 
StátuszMartha, where is my woátch?? :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.20.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 151438
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.26. 21:23)
Jó, csakhogy ez drama, megint sírás lesz meg sok szipogás  sad.gif 
Kár, hogy Sally cikkje nem került ki, most zárták le a szavazást néhány órája és DT nyert hullam.gif
Greatest Doctor of all time 
WOWZA. CE #2, MS #3, TB #4
10 10/9.27
9  10/7.24
11 10/7.10
4  10/6.42
5  10/5.35
8  10/4.15
7  10/4.04
6  10/3.60
DT kényelmesen nyert  biggrin.gif És CE  második, nem MS  biggrin.gif  thumbsup.gif


Ez a nap híre..hiába, a legenda sajátja, hogy nem kopik el! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. szeptember 26. 22:08 #1758
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (szabcsiga @ 2011.09.26. 22:06)
Ez a nap híre..hiába, a legenda sajátja, hogy nem kopik el! smileeee.gif


Én meglepődtem, hogy CE lett a második blink.gif Nem mintha nem érdemelné meg, de Matt akkor most menő vagy nem? think.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. szeptember 27. 07:08 #1759
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.26. 22:08)
Én meglepődtem, hogy CE lett a második  blink.gif Nem mintha nem érdemelné meg, de Matt akkor most menő vagy nem? think.gif

Nem. laugh.gif Gonosz vagyok, bocsi. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: szabcsiga, kericske
2011. szeptember 27. 08:15 #1760
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.26. 19:58)
Sajnálom Sally. Én drukkolok neked, hogy az lehess és hogy mihamarabb kikerüljön a cikk smileeee.gif

Mint kiderült, törölve is lett az említett cikk, könnyen lehet, hogy már azelőtt, hogy ezt kértem a topikban. dry.gif De bezzeg az hír, hogy XY hasra esett az utcán, meg hogy meglibbent a szoknyája és k*vanagyot villantott. dry.gif Éljen a színvonal! mellow.gif
101 oldal 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok