Starity

David Tennant 4

101 oldal 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 28. 14:19 #1821
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.28. 14:17)
Vannak gondolataim a szívszorító részhez és nem leszek rest leírni, nem érdekel, ha sír utána  unsure.gif


Ez a cél! biggrin.gif
2011. szeptember 28. 14:25 #1822
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.09.28. 14:19)
Ez a cél!  biggrin.gif


Én az előző két levelemben sem voltam rest leírni, amit gondolok. Nyelvtan ellenőrzésre átküldtem és a többiek is azt mondták, hogy őszinte, mélyrehatoló és szép levél lett. Ami a szívemen, az a számon. Nem fogok szerénykedni, ki akarom adni magamból, hogy okkal nem tudom megnézni a regenerációt sírás nélkül és hogy még mindig mennyit jelent nekem Alan a Recoveryből, hogy azt a filmet néztem egyfolytában, mikor egy ismerősöm meghalt. Hogy szakadok a This is Jinsy-n és egyéb dolgok. Lehet, hogy ez túl bizalmas, de mások is leírják, hogy milyen awesome a man, és hogy stay brilliant meg never forget where you did come from, whatever. biggrin.gif
2011. szeptember 28. 15:48 #1823
EsmeCrowfoot
EsmeCrowfoot
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.22.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 151525
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.25. 17:22)
Megnéztem a Closing Time-ot. Én majdnem elsírtam magam a végén. Azt hiszem, hogy a Doki MEG FOG HALNI jövő Szombaton. 9 elég hamar meghalt és regenerálódott, 10 szenvedett és 11 is így tesz. 11 pont úgy cselekszik, mint 10. Visszamegy oda, ahová eddig ellátogatott, hogy mindent lecsekkoljon, mielőtt meghal vagy regenerálódik. Láttuk, hogy magában beszélt? 10 csinálta ezt, miután elvesztette Donnát, beszélt magához. A 11-ik Doki az utolsó 'köreit' futja, 10 kifordult magából, gőgösködött, mielőtt meglátta az Oodot, 11 bátran áll az Úr színe elé, pedig belül biztosan nyomasztja, hogy már egy ideje tudja, vissza kell mennie térben, hogy meghaljon. És River fogja lelőni a Dokit cray.gif, visszajutunk az első részhez, ahol 11 regenerálódik és szerintem VÉGLEG meg is hal. A jövő évi sorozat a következő rész végén lévő csavaros megoldás magyarázata lehet, vagy pedig valami óriási dolognak kell, hogy történjen. Én már rég azon gondolkodom, hogy a gringer epizódban a ginger Doki és a rendes Doki helyet cseréltek, és csak a ginger Doki hal meg, max ha találkoznak, cipőt cserélnek. Ez a ginger Doki gyerekek, de akkor nem világos előttem, hogy hol lapít az eredeti? Az eredeti küldte szét azokat a kék borítékokat és a ginger Doki kapta Craig-től a Stetson kalapot, amit halála előtt visel, nem? Nem, nem értem, nem értem. Ráadásul a fake Doki regenerálódott is, de nem sikeresen, tehát meghalt. Ő ugye a jövőben halt meg, de könyörgöm, úgy nem élhetsz a jelenben, hogy tudod, a jövőben meghalsz később. Oda kell menni és meghalni akkor, hogy jövőd legyen, mert ha a jelened meghal és renegerálódsz, jövőd lehet. Eredeti Doktorra gondolok.
Tudom, ez zavaros, de így van. Hol lapít az eredeti Doktor? Ez nem lehet az eredeti Doktor, vagy igen? Teljesen össze vagyok zavarodva. Azt pedig Moffat sem teheti meg, hogy az eredeti Doki hal meg és ginger Doktorok élnek tovább, bár akkor ezzel megmagyarázná hogy lehet a Dokinak mostantól nem 13 élete, ahogyan eddig arról szó volt. 
Amyék tudtak a fake??? Doki halálról és ők még visszamehetnek időben megmenteni a Dokit, ha annak halála nem fix pont az időben. De ez fix pont, mert regenerálódik, nem? Csak nehogy az legyen, hogy Amy meg Rory a nap hőse. És River öli meg a Dokit? Ezért börtönbe kerül ugyebár. Ha megöli a tengerpartnál, után ahogy tud vele összeházasodni?  blink.gif Vagy előtte házasodnak össze és utána lövi le? think.gif 'Silence will fall when the question is asked'. Talán amikor megkérdezik, hogy hozzámegy-e Riverhez és nem mond semmit, mert nem biztos magában, az lenne a 'silence' és River bosszúból lelövi?  blink.gif
http://30.media.tumblr.com/tumblr_ls30pgiP241qavus6o1_500.png


Na de álljatok meg. Amikor a Doctort lelövik akkor ő már 200 évvel idősebb, és már jóban van Riverrel. Akkor most mikor múlik el az a 200 év? Mert eddig ebben az évadban biztos, hogy nem, hiszen még csak ismerkednek. Rohadtul kiváncsi vagyok mi fog ebből az egészből kisülni...
2011. szeptember 28. 16:00 #1824
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.28. 14:25)
Én az előző két levelemben sem voltam rest leírni, amit gondolok. Nyelvtan ellenőrzésre átküldtem és a többiek is azt mondták, hogy őszinte, mélyrehatoló és szép levél lett. Ami a szívemen, az a számon. Nem fogok szerénykedni, ki akarom adni magamból, hogy okkal nem tudom megnézni a regenerációt sírás nélkül és hogy még mindig mennyit jelent nekem Alan a Recoveryből, hogy azt a filmet néztem egyfolytában, mikor egy ismerősöm meghalt. Hogy szakadok a This is Jinsy-n és egyéb dolgok. Lehet, hogy ez túl bizalmas, de mások is leírják, hogy milyen awesome a man, és hogy stay brilliant meg never forget where you did come from, whatever.  biggrin.gif


Szerintem egy rajongói levélnek ilyennek kell lenni. Írni pár száraz, sablonos sort egy autogramért, elég pofátlan dolog. Aki ennél többre nem képes, mégis minek kér autogramot??? blink.gif (Off Én még mindig töröm a fejem az ukulelén, 40ért már egész szépet lehet kapni, ha tudnám, hogy megéri a kissrác, röhögve belevágnék, de így még mindig erősen hezitálok... unsure.gif On)
2011. szeptember 28. 17:50 #1825
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (EsmeCrowfoot @ 2011.09.28. 15:48)
Na de álljatok meg. Amikor a Doctort lelövik akkor ő már 200 évvel idősebb, és már jóban van Riverrel. Akkor most mikor múlik el az a 200 év? Mert eddig ebben az évadban biztos, hogy nem, hiszen még csak ismerkednek. Rohadtul kiváncsi vagyok mi fog ebből az egészből kisülni...


Állítólag valami történt az idővel. Most azzal mi történhet? Megállhat vagy visszafelé fordulhat, lelassulhat, felgyorsulhat. Hogy telik el a 200 év? Elképzelésem sincs pardon.gif
2011. szeptember 28. 18:49 #1826
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.28. 17:50)
Állítólag valami történt az idővel. Most azzal mi történhet? Megállhat vagy visszafelé fordulhat, lelassulhat, felgyorsulhat. Hogy telik el a 200 év? Elképzelésem sincs pardon.gif

Az Időlordok nem tudnak belepiszkálni? biggrin.gif Vagy azok, akikben van ilyen gén? biggrin.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.09.28. 16:00)
Szerintem egy rajongói levélnek ilyennek kell lenni. Írni pár száraz, sablonos sort egy autogramért, elég pofátlan dolog. Aki ennél többre nem képes, mégis minek kér autogramot???  blink.gif (Off Én még mindig töröm a fejem az ukulelén, 40ért már egész szépet lehet kapni, ha tudnám, hogy megéri a kissrác, röhögve belevágnék, de így még mindig erősen hezitálok...  unsure.gif On)

Igen, de nagyon sok rajongói levelet általában el sem szoktak olvasni a címzettek, így sokan bele sem kezdenek egy ilyen levélbe. Én is abban a hitben éltem, hogy ezek a levelek a legritkább esetben vannak elolvasva, ezért is nem nagyon próbálkoztam soha ilyesmivel. Meg is lepődtem, hogy Dave és Chris szívesen olvasgatja őket. unsure.gif Egy közszereplő élete sokszor maga a rohanás, amikor meg végre van egy kis nyugi, elsősorban inkább a szeretteivel tölti az idejét, ami így is van rendjén. Persze a rajongókkal is kell foglalkozni, hiszen belőlük él, de sok sztárnál már az is nagy szó, ha tényleg a saját kézjegye van egy-egy ilyen képen. Van, ami csak ilyen printelt izé... Én még emiatt sem nagyon próbálkoztam eddig ilyen levelekkel, mert annak sincs értelme, hogy még csak nem is a saját keze által, tintával írt szignó van rajta...
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. szeptember 28. 21:16 #1827
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.28. 18:49)
Az Időlordok nem tudnak belepiszkálni? biggrin.gif Vagy azok, akikben van ilyen gén? biggrin.gif 
Igen, de nagyon sok rajongói levelet általában el sem szoktak olvasni a címzettek, így sokan bele sem kezdenek egy ilyen levélbe. Én is abban a hitben éltem, hogy ezek a levelek a legritkább esetben vannak elolvasva, ezért is nem nagyon próbálkoztam soha ilyesmivel. Meg is lepődtem, hogy Dave és Chris szívesen olvasgatja őket. unsure.gif Egy közszereplő élete sokszor maga a rohanás, amikor meg végre van egy kis nyugi, elsősorban inkább a szeretteivel tölti az idejét, ami így is van rendjén. Persze a rajongókkal is kell foglalkozni, hiszen belőlük él, de sok sztárnál már az is nagy szó, ha tényleg a saját kézjegye van egy-egy ilyen képen. Van, ami csak ilyen printelt izé... Én még emiatt sem nagyon próbálkoztam eddig ilyen levelekkel, mert annak sincs értelme, hogy még csak nem is a saját keze által, tintával írt szignó van rajta...


Azok a levelek, amiket én írtam, A/4-es oldalak lettek, ami szépen formázva nem sok. De az tömény szöveg volt, nem holmi 'you are mah favurite deatheater' és hasonlók mellow.gif

Hát képzeljétek, DT SF-jét jelölték az RTS North West Awards-on. Megáll az eszem, CE Shadow Line és John Simm Exile, Suranne Jones Scott and Bailey ellen. Whatthemotherfuckin? wtf.gif Még jó, hogy nem mi tudunk szavazni. Mi a francért kell minden jót egymással szembe állítani? Ennek csak az lesz a vége, hogy a népszerűbb nyer mellow.gif Ez olyan, mintha egy gyerektől megkérdezed, hogy Kinder csoki vagy Kinder tojás a kedvence.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. szeptember 29. 08:28 #1828
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Hallottuk, hogy a Beeb elkaszálta a DW Confot?
2011. szeptember 29. 09:24 #1829
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.29. 08:28)
Hallottuk, hogy a Beeb elkaszálta a DW Confot?

Hogyhogyhogy? w00t.gif
2011. szeptember 29. 09:25 #1830
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.29. 09:24)
Hogyhogyhogy? w00t.gif


A kormány megszorításai miatt kevesebb pénz jut a Beebnek. mellow.gif
2011. szeptember 29. 11:36 #1831
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.29. 09:25)
A kormány megszorításai miatt kevesebb pénz jut a Beebnek. mellow.gif

Ez mondjuk logikus. blink.gif És a TG-vel mi a helyzet ilyen szempontból?
2011. szeptember 29. 13:21 #1832
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Már csak 20 oldal van hátra és egy ömlesztett reagálást fogtok kapni az elmúlt cirka 2 hónap írásaihoz. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, ophely88, kericske
2011. szeptember 29. 14:15 #1833
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Sunyi @ 2011.09.29. 13:21)
Már csak 20 oldal van hátra és egy ömlesztett reagálást fogtok kapni az elmúlt cirka 2 hónap írásaihoz. rohog.gif

Azt hiszem, mindenki nevében mondhatom, hogy izgatottan és türelmetlenül várjuk. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, kericske
2011. szeptember 29. 14:26 #1834
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.29. 11:36)
Ez mondjuk logikus. blink.gif És a TG-vel mi a helyzet ilyen szempontból?


Nem tudom, de kifejezetten böki a csőröm, hogy a DWV-hoz nyúlkálnak. Szeretem a TG-t, de ha választani kell, DW, már csak azért is, mert mi lenne a mi Davidünkkel, ha bejelentik, hogy kasza? rolleyes.gif mellow.gif
2011. szeptember 29. 14:31 #1835
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.09.29. 14:26)
Nem tudom, de kifejezetten böki a csőröm, hogy a DWV-hoz nyúlkálnak. Szeretem a TG-t, de ha választani kell, DW, már csak azért is, mert mi lenne a mi Davidünkkel, ha bejelentik, hogy kasza?  rolleyes.gif  mellow.gif

Depresszzióba esne, bezárkózna a szobájába egy 100-as zsepivel, és DW maratont tartana. Aki pedig be merészel lépni és zavarni, azt megdobálja egy dalekes párnával... rohog.gif
Viccet félretéve: biztos szomorú lenne. mellow.gif De szerintem erről még közel sincs szó. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, kericske
2011. szeptember 29. 14:44 #1836
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.29. 14:31)
Depresszzióba esne, bezárkózna a szobájába egy 100-as zsepivel, és DW maratont tartana. Aki pedig be merészel lépni és zavarni, azt megdobálja egy dalekes párnával... rohog.gif 
Viccet félretéve: biztos szomorú lenne. mellow.gif De szerintem erről még közel sincs szó. unsure.gif


A DW fix pont a történelemben és az is marad biggrin.gif Engem az aggaszt, hogy SM-tal is úgy játszanak, mintha bábú lenne. Igen, az, ő is csak egy bábú a sakktáblán, viszont nagy a nyomás a DW-n. Kb egy nézettséget produkál a TG-rel, de David távozása óta ingadoznak a nézők és ez mindenféleképpen aggasztó. Talán nem lenne kasza, de anno a BBC America-t kérték, hogy segítsen pénzzel, és forgattak Utah-ban. Mondhatják még, hogy ez meg az. RTD anno a TW-ra is azt mondta, hogy marad brit és tessék, mi lett a BBC America/Starz csatorna egyezményével? Mi lett a TW-ból? És mi lesz a TW-ból? RTD talán lelép, mert hidegre teszik a sorozat sorsát, lehet, hogy kuka és baxxák majd visszaadni a BBC Walesnek és ennyi volt. Eddig biztonságban éreztem a DW-t, de ahogy hallogatom, hogy a forgatáson lévő kamerások, fényképészek szerződését sem nagyon akarják meghosszabbíttatni és kasza a DWC-nak is, nagyon aggasztónak találom a helyzetet.

DT egy documentaryt rögzít ma Laurence Clark-ról, aki egy megváltozott munkaképességű stand up comedista.
2011. szeptember 29. 17:22 #1837
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
VÉGREE..
Ma egész nap titeket olvastalak, már fárad a szemem..
Szóval ömesztve ahogy eszmbe jutnak a dolgok:
1/ fright night még sajna nem tudtam megnézni. Már a gépen csücsül de még nem tudom mikor nézem meg. de nagyon tetszenek a PV-s képek wub.gif

2/ FN remake meg a folytatás. anno az Ocean's 11 is remake volt egy Frank Sinatra film volt de az csak egy részes volt. megváltoztatták a végét (mert a végén elhamvadt a pénz az eredetibe) és igy kapott 2 folytatást

3/ én is szeretnék beszállni a levél küldésbe

4/ grat DT-nek a díjhoz és a best doki címhez én rá szavaztam mindenhol biggrin.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Sally Sparrow
2011. szeptember 29. 17:42 #1838
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Egyik barátnőmék merített papírral és könyvkötéssel foglalkoznak esetleg ilyen irányban is el lehet gondolkodni az ajándék ügyben a levél mellé. Csinálnak hűtőmágnest, képeslapot, kitűzőt, meg hasonlókat... wink.gif
2011. szeptember 29. 17:59 #1839
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Sunyi @ 2011.09.29. 17:22)

3/ én is szeretnék beszállni a levél küldésbe


Üzenetet akarsz hagyni és érdekel az autogramm is?

Idézet (Sunyi @ 2011.09.29. 17:42)
Egyik barátnőmék merített papírral és könyvkötéssel foglalkoznak esetleg ilyen irányban is el lehet gondolkodni az ajándék ügyben a levél mellé. Csinálnak hűtőmágnest, képeslapot, kitűzőt, meg hasonlókat... wink.gif


Oh igen? Van weboldaluk esetleg?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. szeptember 29. 19:25 #1840
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
I bought the book. It was 175 hungarian forint. Unfortunately the extra skinny edition wasn't anymore. It's a little bit thicker, but is not baneful. I have not had time to measure...
1 felhasználónak tetszik: ophely88
101 oldal 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok