A Linkin Park egy fesztiválon adta elő a nagy sikerű szerzeményt, kicsit más felfogásban.
A teljes cikkhez kattints ide!
A Linkin Park feldolgozta Adele slágerét
2011. július 18. 15:53
#1
|
|
itslauren_új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.17. Hozzászólás: 10 Csatolások: 0 Azonosító: 136594 offline
|
2011. július 18. 16:02
#4
Miért kell mindig csak feldolgozni, az embereknek nincs egyénisége ha ilyeneket csinálnak folyamatosan.
2011. július 18. 16:03
#5
Nekem az eredeti egyáltalán nem tetszik, de Chester-el nagyon jó.
2011. július 18. 16:16
#7
|
|
Johinnasólarljós |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.02. Hozzászólás: 2190 Csatolások: 489 Azonosító: 137715 offline
|
A Linkin Park-ot és persze Adele-t is hatalmasra tartom. Mindkét verzió magával ragadó. Linkin Park és Adele! Megint maradandót alkottatok, most mit csináljak veletek?
2011. július 18. 16:19
#8
Nagyon jó lett imádom a Linkin Parkot. (L) Az eredeti egy kicsit mégis jobban tetszik. Nem is gondoltam volna, hogy ebből a számból ekkora sláger lesz. (:
2011. július 18. 16:27
#10
ez nagyon-nagyon jó!!!kitűnően énekelte el.nekem nagyon tetszik!!!nagyon jó hangja van!!!
2011. július 18. 16:30
#11
|
|
Bogszics |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.24. Hozzászólás: 915 Csatolások: 439 Azonosító: 143956 offline
|
Nekem az eredeti jobban tetszik, de ez is nagyon jó lett
Igazából én se gondoltam volna, hogy ez ekkora szám lesz, de nagyon örülök neki
Szinte már feladtam, hogy igényes számok is lehetnek slágerek, dehát végre jött ez. Mondjuk így is egy csomóan csak azért imádják, mert most felkapták.
De inkább ezt szeressék, mint az ilyen egynyári tucctuccokat. Mit nem adnék azért, hogy az ilyen zene legyen előtérben
2011. július 18. 16:44
#14
Ők azok az előadók - Adele és a Linkin Park - akik tényleg valók valamire. Az előttem szólókkal értek egyet, miszerint sokkal többet ér mint a sok tucctucc zenék. Nekem az eredeti és ez is tetszik, és meg kell hagyni, Adele nagyon tehetséges.
1 felhasználónak tetszik:
dóóra
2011. július 18. 16:55
#19
Nekem tetszik,de a Linkin Parknak amúgy is jó zenéi vannak,a frontembernek imádom a hangját.
2011. július 18. 17:08
#20
|
|
tya04Schrödinger macskája |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.05. Hozzászólás: 6658 Csatolások: 1286 Azonosító: 68245 offline
|
Amit a Linkin Park csinál, az nem lehet rossz. Pláne, ha ezt a számot dolgozzák fel, ami önmagában is nagyon üt, de nekem a srácoktól még jobban bejön!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline







